NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RóbertGida disqualified!

nyertem!sutianap
Nem nem... csak cserélik a protézist, időkérés volt kérem...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
RóbertGida disqualified!

nyertem!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És ő lesz Rambo? 😀



Vödör meg inkább ez lenne, ha már Eagles...

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
mer mi az a lógó ott, kutyabőr?
sutianap
Ja, hogy az? Nem, az kérlekszépen kutyatoll. 😊nexion218
sütianapahasadat művelődés!
a kutyák szájában szokott növekedni, mint egy fog
így-e
sapka
ezmeg MerrriWödör e tréningután,kifeküdt az allergiától, nemnormálisokvagytok, esküszöm.. 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mer mi az a lógó ott, kutyabőr?
sutianap
Ja, hogy az? Nem, az kérlekszépen kutyatoll. 😊nexion218
sütianapahasadat művelődés!
a kutyák szájában szokott növekedni, mint egy fog
így-e

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
mer mi az a lógó ott, kutyabőr?
sutianap
Ja, hogy az? Nem, az kérlekszépen kutyatoll. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elnézve az RB és a TE állományt, Robi (az elején biztos) nem nagyon fog futkosni... futás futás hátán, vagy Paulsennel passz a zsebból. Kell a blokkoló TE, mert Polumbus tönkre vágja Robit....
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mer mi az a lógó ott, kutyabőr?
sutianap
De ez má' döglött...

Vödör agya (helyének) környékére csak oda van biggyesztve néhány toll! Vazze!😊tomi-tomi
Jó safetynek tartom ész hiányában is, mindenesetre jobb mint a meglevő állomány. Tőlem tüskéket is hordhat a fején csak játszon...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem madarak vagyunk mi, bézmeg! 😊nexion218
Vödör agya (helyének) környékére csak oda van biggyesztve néhány toll! Vazze!😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Most nézem Shanny sajtótájékoztatóját - meglepő módon Griffin játszik hétfőn este.

Ja, és spec team captain: REED DOUGHTY!!! 😀nexion218
Na, akkor tippelgessünk, hány meccset bír Robi.
Tippem: az Eaglest megússza, aztán Matthews megtépi, és jön a parancs fentről, hogy a Lionst meg a Raiderst nélküle is be kell húzni, a Dallasra drótozzák össze.
De az is lehet h szarnak bele, bírja amíg bírja, mert Cousins is jó.
hm?agent T
Sztem nem lesz vele gond. Nekem az a tippem, hogy ugyanúgy, ahogy az edzéseken, a meccseken fokozatosan fogják terhelni. Az első meccsen én kb. a tavalyi előszezon színvonalra számítok: konvencionálisabb, "pro style" offense/butított playbook, checkdown bajnokság, nuku QB futás.


Hall hol áll a cb rangsorban, valamint játszik-e hétvégén?! 😀Collapo
Elvileg ő a top CB-nk, játszik szerintem, nem rémlik sérülése. Ha Amerson játszik is (látok rá esélyt, mert Shanny a sajtótájékoztató közben nagyon bazsalyogva mondta, hogy "IF he plays", amikor arról kérdezték, hogy nyugodt lenne-e egy rookie kezdő CB-vel), akkor is Wilson helyén.

Engem ez jobban zavar:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/redskins-meriweather-misses-practice

Lágyéksérülés.... De ha az agya(helye) a sérült, miért nem tud játszani???? 😀nexion218
A top CB azért barokkos túlzás. Wilson is jobb nála. Mondjuk úgy, hogy kezdő. Vödör meg nem meglepő. Lassan olyan lesz mint Landry. Majd elmegy máshová, ott meg hirtelen teljesen egészséges lesz.apeszos
van egy csomó pali akinek van eza tollallergiája vagymi 😉sutianap
Nem madarak vagyunk mi, bézmeg! 😊nexion218
mer mi az a lógó ott, kutyabőr?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most nézem Shanny sajtótájékoztatóját - meglepő módon Griffin játszik hétfőn este.

Ja, és spec team captain: REED DOUGHTY!!! 😀nexion218
Na, akkor tippelgessünk, hány meccset bír Robi.
Tippem: az Eaglest megússza, aztán Matthews megtépi, és jön a parancs fentről, hogy a Lionst meg a Raiderst nélküle is be kell húzni, a Dallasra drótozzák össze.
De az is lehet h szarnak bele, bírja amíg bírja, mert Cousins is jó.
hm?agent T
Sztem nem lesz vele gond. Nekem az a tippem, hogy ugyanúgy, ahogy az edzéseken, a meccseken fokozatosan fogják terhelni. Az első meccsen én kb. a tavalyi előszezon színvonalra számítok: konvencionálisabb, "pro style" offense/butított playbook, checkdown bajnokság, nuku QB futás.


Hall hol áll a cb rangsorban, valamint játszik-e hétvégén?! 😀Collapo
Elvileg ő a top CB-nk, játszik szerintem, nem rémlik sérülése. Ha Amerson játszik is (látok rá esélyt, mert Shanny a sajtótájékoztató közben nagyon bazsalyogva mondta, hogy "IF he plays", amikor arról kérdezték, hogy nyugodt lenne-e egy rookie kezdő CB-vel), akkor is Wilson helyén.

Engem ez jobban zavar:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/redskins-meriweather-misses-practice

Lágyéksérülés.... De ha az agya(helye) a sérült, miért nem tud játszani???? 😀nexion218
A top CB azért barokkos túlzás. Wilson is jobb nála. Mondjuk úgy, hogy kezdő. Vödör meg nem meglepő. Lassan olyan lesz mint Landry. Majd elmegy máshová, ott meg hirtelen teljesen egészséges lesz.apeszos
van egy csomó pali akinek van eza tollallergiája vagymi 😉sutianap
Nem madarak vagyunk mi, bézmeg! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Most nézem Shanny sajtótájékoztatóját - meglepő módon Griffin játszik hétfőn este.

Ja, és spec team captain: REED DOUGHTY!!! 😀nexion218
Na, akkor tippelgessünk, hány meccset bír Robi.
Tippem: az Eaglest megússza, aztán Matthews megtépi, és jön a parancs fentről, hogy a Lionst meg a Raiderst nélküle is be kell húzni, a Dallasra drótozzák össze.
De az is lehet h szarnak bele, bírja amíg bírja, mert Cousins is jó.
hm?agent T
Sztem nem lesz vele gond. Nekem az a tippem, hogy ugyanúgy, ahogy az edzéseken, a meccseken fokozatosan fogják terhelni. Az első meccsen én kb. a tavalyi előszezon színvonalra számítok: konvencionálisabb, "pro style" offense/butított playbook, checkdown bajnokság, nuku QB futás.


Hall hol áll a cb rangsorban, valamint játszik-e hétvégén?! 😀Collapo
Elvileg ő a top CB-nk, játszik szerintem, nem rémlik sérülése. Ha Amerson játszik is (látok rá esélyt, mert Shanny a sajtótájékoztató közben nagyon bazsalyogva mondta, hogy "IF he plays", amikor arról kérdezték, hogy nyugodt lenne-e egy rookie kezdő CB-vel), akkor is Wilson helyén.

Engem ez jobban zavar:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/redskins-meriweather-misses-practice

Lágyéksérülés.... De ha az agya(helye) a sérült, miért nem tud játszani???? 😀nexion218
A top CB azért barokkos túlzás. Wilson is jobb nála. Mondjuk úgy, hogy kezdő. Vödör meg nem meglepő. Lassan olyan lesz mint Landry. Majd elmegy máshová, ott meg hirtelen teljesen egészséges lesz.apeszos
van egy csomó pali akinek van eza tollallergiája vagymi 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most nézem Shanny sajtótájékoztatóját - meglepő módon Griffin játszik hétfőn este.

Ja, és spec team captain: REED DOUGHTY!!! 😀nexion218
Na, akkor tippelgessünk, hány meccset bír Robi.
Tippem: az Eaglest megússza, aztán Matthews megtépi, és jön a parancs fentről, hogy a Lionst meg a Raiderst nélküle is be kell húzni, a Dallasra drótozzák össze.
De az is lehet h szarnak bele, bírja amíg bírja, mert Cousins is jó.
hm?agent T
Sztem nem lesz vele gond. Nekem az a tippem, hogy ugyanúgy, ahogy az edzéseken, a meccseken fokozatosan fogják terhelni. Az első meccsen én kb. a tavalyi előszezon színvonalra számítok: konvencionálisabb, "pro style" offense/butított playbook, checkdown bajnokság, nuku QB futás.


Hall hol áll a cb rangsorban, valamint játszik-e hétvégén?! 😀Collapo
Elvileg ő a top CB-nk, játszik szerintem, nem rémlik sérülése. Ha Amerson játszik is (látok rá esélyt, mert Shanny a sajtótájékoztató közben nagyon bazsalyogva mondta, hogy "IF he plays", amikor arról kérdezték, hogy nyugodt lenne-e egy rookie kezdő CB-vel), akkor is Wilson helyén.

Engem ez jobban zavar:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/redskins-meriweather-misses-practice

Lágyéksérülés.... De ha az agya(helye) a sérült, miért nem tud játszani???? 😀nexion218
A top CB azért barokkos túlzás. Wilson is jobb nála. Mondjuk úgy, hogy kezdő. Vödör meg nem meglepő. Lassan olyan lesz mint Landry. Majd elmegy máshová, ott meg hirtelen teljesen egészséges lesz.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most nézem Shanny sajtótájékoztatóját - meglepő módon Griffin játszik hétfőn este.

Ja, és spec team captain: REED DOUGHTY!!! 😀nexion218
Na, akkor tippelgessünk, hány meccset bír Robi.
Tippem: az Eaglest megússza, aztán Matthews megtépi, és jön a parancs fentről, hogy a Lionst meg a Raiderst nélküle is be kell húzni, a Dallasra drótozzák össze.
De az is lehet h szarnak bele, bírja amíg bírja, mert Cousins is jó.
hm?agent T
Sztem nem lesz vele gond. Nekem az a tippem, hogy ugyanúgy, ahogy az edzéseken, a meccseken fokozatosan fogják terhelni. Az első meccsen én kb. a tavalyi előszezon színvonalra számítok: konvencionálisabb, "pro style" offense/butított playbook, checkdown bajnokság, nuku QB futás.


Hall hol áll a cb rangsorban, valamint játszik-e hétvégén?! 😀Collapo
Elvileg ő a top CB-nk, játszik szerintem, nem rémlik sérülése. Ha Amerson játszik is (látok rá esélyt, mert Shanny a sajtótájékoztató közben nagyon bazsalyogva mondta, hogy "IF he plays", amikor arról kérdezték, hogy nyugodt lenne-e egy rookie kezdő CB-vel), akkor is Wilson helyén.

Engem ez jobban zavar:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/redskins-meriweather-misses-practice

Lágyéksérülés.... De ha az agya(helye) a sérült, miért nem tud játszani???? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hall hol áll a cb rangsorban, valamint játszik-e hétvégén?! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Most nézem Shanny sajtótájékoztatóját - meglepő módon Griffin játszik hétfőn este.

Ja, és spec team captain: REED DOUGHTY!!! 😀nexion218
Na, akkor tippelgessünk, hány meccset bír Robi.
Tippem: az Eaglest megússza, aztán Matthews megtépi, és jön a parancs fentről, hogy a Lionst meg a Raiderst nélküle is be kell húzni, a Dallasra drótozzák össze.
De az is lehet h szarnak bele, bírja amíg bírja, mert Cousins is jó.
hm?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most nézem Shanny sajtótájékoztatóját - meglepő módon Griffin játszik hétfőn este.

Ja, és spec team captain: REED DOUGHTY!!! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Cofield agreed to reduce his salary from $4.05 million to the minimum $840,000, receiving the remaining $3.21 million in bonus money.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk sztem White legnagyobb értéke abban rejlik, hogy egy balkezes, futkározó QB (pont mint Vick), aki college rendszerben (vmi hasonló várható a Kelly féle eagles offense-től) jártas. szóval ideális a D-t felkészíteni. Aztán meg a legrosszab az lehet, hogy vki ad érte egy hátsókörös cetlit.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hmm.. A négy RB mellett nem értem az ötödiket... 😊 Pár dolog zavar kissé, de majd meglátjuk a jövő héten. PL.: Niles Paul mit keres még itt? Miért foglalja a helyet Grossman (vagy White)? Barnett mitől olyan jó, hogy Fletcher cseréjének maradt itt? Akkor már inkább Compton, ha már Robinson örökké szétszakad. Nem hiszem el, hogy Polumbus helyett nincs alternatíva.apeszos
Barnett nekem is hatalmas rejtély, értékes játékos, de kirakták Buffalóból a sérülése miatt, nálunk 1 snapet nem kapott preben (1-et sem!), még ST-t sem, és itt tartják a rosteren, szerintem ha elküldenék fizikai felmérőre nem tudna átmenni, mert olyan formában van...; ami miatt maradhat az csak 1 ok lehet, jövőre szükség van rá; és inkább 1 évig bent tartják a 'passzív keret'ben (46 felett), úgy hogy nem nevezik a meccsre, de bent van az 53-ban, mert jövőre nagy szükség lesz rá; mást egyszerűen nem tudok elképzelni... de miért nem inkább egy rookie vagy valaki (pl. a Browns most tette James Michael-Johnsont, vagy kit (JMJ), tavalyi draftolt LB, mi is erősen néztük, miért nem claimeltük, jó mondjuk elvitte a Chiefs, de nem látom, hogy a gyenge ILB depthet bármivel is próbálnák javítani)
ez a 4 QB-s dolog, pedig egy valaminek szól, egyszerűen hisznek benne, hogy Whitenak van bármiféle csereértéke, és 4 hétig van két ingyenhely; az egyiken most ő van. 4 alatt besülhet a Qb-helyzet több helyen is, pl. Buffaloban Tuel 😊, meg Kolbász visszavonul, Jacksonvilleben..., akár a Cardsban stb.; csak az a baj, hogy én nem hiszek ebben, szerintem neki nincs csereértéke, mert a dobása nagyon rossz, és még balkezes is (na meg jó ez a 4 QB, mert ha nem lesz véletlen RG3, meg CK1, akkor is van 2 emberke)
az 5 RB-ből Thompson meg fogja kapni Banks snapjeit, punt returnben, és pistolban, tavaly Banks volt a 6. WR, idén csak 5 van, és ennyi
de idén az 5 Wr és a 8 OL, nagyon bíztató arány, ez nagyon tetsziksapka
Én is így hallottam (asszem írtam is) hogy White trade miatt marad, de az értéke (és a tudása 😛) vetekszik Grossmanéval, tehát semmit sem kapunk érte, max egy hetedik körös cetlit jóindulattal. Az RB helyzetben félreértettél, nem Thompsonnal van bajom, sokkal inkább Royster böki a csőröm. Ha hozzáadom a tavalyi évét a mostani pre teljesítményéhez, még mindíg mínuszban van.... Barnettel leginkább az a bajom, hogy Fletcher a tavalyi év második felét és az idei előszezont is sérüléssel játszotta le, és ha a helyettese is sérült az mijafaszomat akar jelenteni? Idén ILB nélkül játszunk? Az rendben, hogy ott van Kehl, na de Riley akkor minden snapnél fent lesz?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hmm.. A négy RB mellett nem értem az ötödiket... 😊 Pár dolog zavar kissé, de majd meglátjuk a jövő héten. PL.: Niles Paul mit keres még itt? Miért foglalja a helyet Grossman (vagy White)? Barnett mitől olyan jó, hogy Fletcher cseréjének maradt itt? Akkor már inkább Compton, ha már Robinson örökké szétszakad. Nem hiszem el, hogy Polumbus helyett nincs alternatíva.apeszos
Barnett nekem is hatalmas rejtély, értékes játékos, de kirakták Buffalóból a sérülése miatt, nálunk 1 snapet nem kapott preben (1-et sem!), még ST-t sem, és itt tartják a rosteren, szerintem ha elküldenék fizikai felmérőre nem tudna átmenni, mert olyan formában van...; ami miatt maradhat az csak 1 ok lehet, jövőre szükség van rá; és inkább 1 évig bent tartják a 'passzív keret'ben (46 felett), úgy hogy nem nevezik a meccsre, de bent van az 53-ban, mert jövőre nagy szükség lesz rá; mást egyszerűen nem tudok elképzelni... de miért nem inkább egy rookie vagy valaki (pl. a Browns most tette James Michael-Johnsont, vagy kit (JMJ), tavalyi draftolt LB, mi is erősen néztük, miért nem claimeltük, jó mondjuk elvitte a Chiefs, de nem látom, hogy a gyenge ILB depthet bármivel is próbálnák javítani)
ez a 4 QB-s dolog, pedig egy valaminek szól, egyszerűen hisznek benne, hogy Whitenak van bármiféle csereértéke, és 4 hétig van két ingyenhely; az egyiken most ő van. 4 alatt besülhet a Qb-helyzet több helyen is, pl. Buffaloban Tuel 😊, meg Kolbász visszavonul, Jacksonvilleben..., akár a Cardsban stb.; csak az a baj, hogy én nem hiszek ebben, szerintem neki nincs csereértéke, mert a dobása nagyon rossz, és még balkezes is (na meg jó ez a 4 QB, mert ha nem lesz véletlen RG3, meg CK1, akkor is van 2 emberke)
az 5 RB-ből Thompson meg fogja kapni Banks snapjeit, punt returnben, és pistolban, tavaly Banks volt a 6. WR, idén csak 5 van, és ennyi
de idén az 5 Wr és a 8 OL, nagyon bíztató arány, ez nagyon tetszik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins signed RB Jawan Jamison, LB Will Compton, CB Chase Minnifield, WR Nick Williams, C Tevita Stevens, and OT Xavier Nixon to their practice squad.
még 2 ember esedékes, ez eddig papírforma, és nem is rosszsapka
Dominique Hamilton DE és Lance Lewis WR is aláírt

Négy mezszám változott a keret szűkítés után. Rambo 29-es volt (ezt viseli Helu is) megkapta Gomes számát, a 24-est. A rookie RB Chris Thompson 35-ről 25-re vált, Keiland Williams és Minnifield kiválásával. Minnifield a gyakorló csapatban maradt 25-ös. Nick Barnett ILB (90) örökölte Rodrick Muckelroy számát, az 55-t. És végül a rookie OLB Brandon Jenkins 51-es lett, ami az előszezon során Ricky Elmore száma volt. Jenkins Sundberggel együtt az 57-est hordta eddig.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hmm.. A négy RB mellett nem értem az ötödiket... 😊 Pár dolog zavar kissé, de majd meglátjuk a jövő héten. PL.: Niles Paul mit keres még itt? Miért foglalja a helyet Grossman (vagy White)? Barnett mitől olyan jó, hogy Fletcher cseréjének maradt itt? Akkor már inkább Compton, ha már Robinson örökké szétszakad. Nem hiszem el, hogy Polumbus helyett nincs alternatíva.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins signed RB Jawan Jamison, LB Will Compton, CB Chase Minnifield, WR Nick Williams, C Tevita Stevens, and OT Xavier Nixon to their practice squad.
még 2 ember esedékes, ez eddig papírforma, és nem is rossz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Éreztem, hogy ilyesmi választ kapok.
Annyira nem értenek Schwartzék a secondary-hoz...Bazzani
most gondold el nálunk milyen a secondary, ahonnan kikerült a csapatból!
és ti vittétek, mondjuk Barnest is annó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!