NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
zödszőrösormányospowaplay...
de vótak ijen kartoncetlik is gondolom, hogy mellik az érvényes olvasás a képekből - a szippantós vagy Rémbó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
ez vajon mit jelenthetett? 😀😀
sapka
Vick menekülj?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez vajon mit jelenthetett? 😀😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kerrigannel mi a helyzet?Shawn84
Még nem volt vizsgálaton.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Kerrigannel mi a helyzet?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet, hogy működött volna a shotgun is, ha Griffin ott van fejben. De nem volt ott, és nem is hibáztatom érte. Mindenki azt feszegette egészséges lesz-e, tud-e játszani. Arra senki nem gondolt, hogy mentálisan is meggyógyult-e. Akit nem értek az inkább Morris, de ezt már hangsúlyoztam offseasonban is, hogy Griffin nélkül félember, ami inkább fura volt az az, hogy Helu nem kapott nagyobb szerepet. Mintha megcserélődtek volna az évek, ez a meccs volt olyan amit egy első meccses rookie produkálni szokott. A Philly jó cuccot tolt a meccs előtt, mert haraptak, más dimenzióban játszottak, nem látszott az új HC miatt semmi bizonytalanság. A többiek is rosszabb napot fogtak ki, Trent Williams (önmagához képest) sokat hibázott, mintha kicsit erőtlen lett volna ez az O fal, Polumbus meg Polumbus. A saját fegyverünkkel vertek el minket, L. McCoy 184 yardot tudott futni. Sokat elmond, hogy a mi futó teljesítményünk összesen 74 yard volt, Griffinnel együtt. Az övék 263!! yard. Szóval lehet, hogy muszáj volt zónázni, de ez azt is mutatja, hogy kicsit szellős volt a védekezés, a kelleténél nagyobb volt a távolság a font7 és a secondary között, a safetyk későn értek fel. Nekem fura volt a passz arány, négyszer annyit passzoltunk, mint futottunk, és a futójáték egydimenziós: Morris, Morris és Morris.

Azért csak bejött az aggodalmam, hogy Neild nem öltözött be. Az hogy elment volna a szezon kicsit túlzás, de tavaly is sok szerencsés meccsünk volt, idén is meglehet. Remélem az összes bohóckodást eljátszottuk erre az idényre....
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
2-3 kell majd még Neki, de rendben lesz!Helmut Zimmer
őszintén, a következő 2 meccsből az igazi elvárás az, hogy elkapjuk az Oaklandet, (szerk. a Lionst meg elfelejtettem)
ha ez nem sikerül, akkor elment ez a szezon, az biztos; pedig kor-fizetés alapján idén eléggé egyben van a gárda, jövőre több need lesz, mint idén (bár több pénz is)

kicsit Packers. Láttam az SF elleni meccset, és nagyon mély a védőfaluk (ugye a 'mi' optionünk arra épül, hogy akárhogy állnak fel a védők, mindig legyen legalább egy igazi missmatch, +futás; Kellyéké, pedig arra, hogy minél gyorsabban álljanak fel, és ebből következő egyszerűbb/rosszabb matchupkiosztásokból, muszáj zónázni!!!, missmatch keletkezzen),
de a Niners, akik szintén más típust futtatnak, próbálták, de még a pistol-formációkat sem igazán használták (mer tnem tudták); pl. Shannyéknél ez base-package, de Kaepernick főleg shotgunból kipasszolta a secondaryt, főleg a Boldinra rajzolt csodálatos routeokból adódóan, és ez volt az ami egyáltalán nem ment Griffinnek, amikor abbahagyták a shotgun snapeket kezdett el működni a játék
nem sok jóra számítok a Packers ellen, de ennek a két meccsnek elégnek kell lenni bemelegítésnek

nexion: várjunk még picit 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nekem tetszett a meccs. Két modern, friss támadóséma összecsapott, és teljesen lehetetlenné tette, hogy megtippeljük, mi lesz a csoportban. Én imádtam.ulpianus
A végeredményt leszámítva én is...😊

Shanny hiába próbálta egyébként kozmetikázni, hogy 11 emberen múlik, sajnos az eleje Griffin sara volt. Nincs mit szépíteni: tutyimutyin játszott, ami a körülményeket tekintve érthető is, de a végeredmény sajnos ugyanaz volt. Ezzel együtt inkább a teljes felépülés és egy bukott MNF, minthogy egy fos preseason meccsen lesérüljön. Kb. egyébként annyi ideig volt "rozsdás", amennyit a preseason-ben pályán töltött volna, utána szépen beindult, csak sajnos akkor már a 3. negyed végén jártunk...

Sapka akkor rangot fogsz váltani?? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Nekem tetszett a meccs. Két modern, friss támadóséma összecsapott, és teljesen lehetetlenné tette, hogy megtippeljük, mi lesz a csoportban. Én imádtam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
bár semmi kedvem nincs most irogatni a meccsről
de szeretnék egy esetleges falmewart/sok buta kommentet megelőzni... (Griffin gyűlölők, stb.)

sapka
Remek írás!
Én nem gondoltam volna, hogy RGIII gyűlölők kasztja létezik. Szerintem a foci-szerető, értelmes emberek egy emberként szurkoltak a teljes felépüléséért.

2-3 kell majd még Neki, de rendben lesz!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bután kaptunk ki. Nem is. Inkább viccesen. Egy félidő előnyt kapott a Philly. Ez sok volt. Igaza volt Steznek, ez vicces csoport, de most mi játszottuk a bohócot....
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
bár semmi kedvem nincs most irogatni a meccsről
de szeretnék egy esetleges falmewart/sok buta kommentet megelőzni... (Griffin gyűlölők, félretájékozottak, stb.)

izgalmasan indult a találkozó, mivel Haslett nem tudta mire számítson Kellytől, ezért egy igazi progresszív D-t küldött fel, amely engedte a playeket, hogy a redzoneban megálljon a játék; ez tulajdonképpen be is jött
ha leszámítjuk a Morris fumblet (mert ez előfordul, benne van a játékban), akkor 3 kísérletből 10-7-et hozott össze a D, úgy hogy szinte teljesen ismeretlen terepen járt, ez egy jó teljesítmény.
Utána jött a 'csoda', nevezzük nevén: SOPHOMORE SLUMP, ami annyiban nyilvánult meg hogy kb. 3,5 negyedig Griffin nem állt bele rendesen a dobásaiba az első lábával, ez lehet sok mindentől, de aki látta nyáron edzésen, ennél lényegesen-lényegesen jobban dobált, amíg nem állt bele rendesen, nem volt meg az önbizalom, mentálisan nem volt rendben, addig nem találta el az elkapókat, (a sérülésből kifelé jövet igenis hiányzott az éles meccs tapasztalat, nem tudta meddig mehet el, szó szerint félt) kivéve az első intet..., az teljesen rossz döntés volt
de megesett az int, és jó védekezés, de teljes pálya; éssss Morris hozta a nemvártat, safety, amitől az egész támadójáték bele is zavarodott a fociba, a meccs nagy részére; sőt Griffinen túl Morris két nem várt hibája volt a leginkább meglepő, ő egy nagyon biztos embernek számított korábban, az elején pedig (inkább a körülmények miatt), de elindított egy lavina effektust
de nem fogom ellopni a philly D érdemeit, nagyon okosan sok embert tartott a boxban (8-9-et is), és folyamatosan inside blitzeket játszottak, nagyon bölcsen, kiszedték a futást, Griffin pedig az éles meccsre FEJBEN még egyszer FEJBEN nem állt készen; bár komoly nyomás nem volt belőle, de egyszer-egyszer elváltották a zónákat a belsők, és akkor bizony oda-oda értek, és ez bőven elég volt.
szóval végül a nagy megterheléstől az addig remek D leolvadt, 50 playt elszenvedni a totálisan inkompetens O miatt az elég sok, pedig már Haslett is kibontotta a kis kosárkáját, nagyon jó LB és corner blitzeket vett elő, de végül nagy hátránnyal ért véget a félidő;
és ekkor arra számítottam, ugye garbage time is, még itt van Griffin, jöhet az új meccs; de még nem 😊 interception megint, ugyanabból a hibából, és pontok.
majd jóval később szerencsés labdaszerzés, short field, amiből szép támadássorozat, de kihagyta Forbath, de látszott megtört a jég; és voltak rendes driveok, és ezen felül a philly O 0 pontot tett fel a táblára (persze visszakapcsoltak...); de már kipihente magát a D a driveok között, és Haslett is rendes gameplant épített fel
ennyi elég is volt most a vitát megelőzendőleg, de végül egy onside kicken múllott, ami be is jöhetett volna
a meccsről majd később

két-három sidenote; nem Doughty játszott safetyt, hanem Biggers FS-t, és Rambo SS-t (mivel nem igazán kellett az extra ember a boxban, így tul.képpen két zónázó safety volt végig), Hall nagyon-nagyon lassú; és Amerson végre hozta amit tud, szép mozgás, jó playek;
ami aggasztó volt, a sok missED Tackle, amiből nem tudtuk időben lezárni a playeket (->fáradtság, nagy megterhelés)
előre szólok 😛😛, teljesen meg vagyok a D-vel elégedve, és ha Griffin a meccs végére fel tudta építeni a játékát, akkor igenis szép szezon lesz ez, mert látszik a D-n hogy szintet lépett, de köv. meccset is így kell kezdeni ( a meccs végi lendülettel)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Ahhoz képest, hogy nagy zakó nézett ki az első félidőben, majdnem elpicsáztuk őket 😛

Na, RG3-at táv gyógyítom kicsit és nem lesz itt gond 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mégiscsak hiányzik Thomas

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
elvileg az mert aktív, de Baker a csere párja, NT-nek egész jó Baker
másrészt szerintem nagyon sokat leszünk nickelben, szóval erős lesz a rotáció és Neild csak NT, míg Baker még DE-nek is elél, de inkább 4-3 Nt-nek, Neild meg annak nemjósapka
Oké. De ezen a Dougthy dolgon nem tudom túltenni magam. Nem igaz hogy nincs kint a tailgate alatt egy normálisabb sütögető aki beállhatna helyette. Vödör is elmehet a picsába. Én már el is zavarnám. Tiszta Landry effektus.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
elvileg az mert aktív, de Baker a csere párja, NT-nek egész jó Baker
másrészt szerintem nagyon sokat leszünk nickelben, szóval erős lesz a rotáció és Neild csak NT, míg Baker még DE-nek is elél, de inkább 4-3 Nt-nek, Neild meg annak nemjó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csodás. Mijafaszom van T.Jacksonnal má'? És Nield miért?apeszos
állítólag bőven egy hónap az adminisztrációsapka
Fantasztikus. Megint maradt a Vonalfestő. Ez a manus kurvára tud valamit, hogy még mindig itt van a csapatnál és KEZDŐ bazd meg, KEZDŐ!!! Ki lesz a NT ha Cofield keze mégse lesz fájintos?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csodás. Mijafaszom van T.Jacksonnal má'? És Nield miért?apeszos
állítólag bőven egy hónap az adminisztráció

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csodás. Mijafaszom van T.Jacksonnal má'? És Nield miért?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
háromszoros hurrá
Doughty will make his 47th career start tonight. Again: a lot of starts for a career backup.

Brandon Meriweather is out as expected. .Doughty starts. .Rex..White. .Royster..Gumbs. .LeRibeus..Neild are inactive
Neild 😕😕, Royster 😊😊, és Rex és White is 😮; LeRibeus 😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Jimmytűl lestem
Mikell Vikk
😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
üdv újra
--
ez lesz a nyerő hozzáállás:
Redskins defensive coordinator Jim Haslett told reporters he watched tape of 23 or 24 Oregon games, along with all of the Birds’ preseason contests.
“If they can do anything else, God bless ‘em,” Haslett said.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Szevasztok rézbőrűek!

Stewie's back.

Néha rátok néztem az offsessionban, láttam szakmáztatok becsülettel, de én sem lazsáltam, két centit nőtt a bicepszem 😀

Holnap pipi husi lesz a menü, készüljetek 😊
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kell itt valakinek egy XL-es Adidas Redskins szélkabát? Nekem igazából semmi szükségem rá, úgyhogy ha kell valakinek, akkor szívesen elpostázom vagy Pesten személyesen is oda tudom adni. Igény esetén rakok képet is.zolkabolka
Ingyé'? Mert ez most úgy hangzott... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson