NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha elfelejtjük az első meccset, és a sérülést
akkor szerintem pont ott tart a csapat, hogy az ellenfél mindig tudja mi következik, és valakinek vagy a pályán játéktudásban vagy a támadófilozófiát kell teljesen átvariálni.
mert eddig nagyon kidomborodnak Griffinnek a korlátai, tavaly pedig ezeket sikerül elrejteni
de azért azt se felejtsük el, hogy Morris 8,2 yardos átlaggal futott 100 yard fölé, és mi lett volna, ha kétszer annyi carryt kap? Mondjuk 6-os átlaggal 150, ami szintén kiváló
De amíg kapaszkodni kell az eredmény után, nem lehet a meccset kontrollálni, és úgy tűnik ezt nem tudjuk, mert a védelem engedett 30 pontot a Packersnek, tavaly is engedett volna, de akkor az O is csinált volna ennyit
sajnos így nem fogunk meccseket nyerni, ha van egy 10 pontos O, és egy 30 pontos D; és ezért nem a D a felelős, mert rajtuk spórolt a csapat, míg az O bőven a tudása alatt teljesít
főleg a meccs elején, amikor pontokat kellene csinálni, vagy ami még jobb lenne, hogy pörgesse az órát; egyelőre betli, és akkor teljesen mindegy
igazából Cousins kelti a feszültséget, nagy formában játszott a preben, teljes védelmek ellen, és tavaly is meg tudta nyerni a Browns meccset és a Ravens meccset is...
igyekszem mindig a csapat érdekeit nézni, de az a kérdés, megéri-e a bizonytalan hosszú távú célok felé lépni, vagy szabad-e a rövid távon váltani; és biztos lesz olyan pont is a szezonban, amikor ez ennél halmozottabban elő fog jönni, mert jelenleg ez csak spekuláció
pl. csúcspont lehet egy 0-4-es kezdés, mert ha így haladunk, továbbra is kitartok amellett, hogy ha Griffin bukik év végén, akkor Shanahanék is (mondjuk nem az én állásom 😊)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
és hát Grossman is jobban dob nála. Sokkal kifinomultabb a technikája.apeszos
és ezzel egészen pontosan mi a probléma?sapka
Ezzel? Ezzel semmi. Csak láttuk hová jutottunk Grossman remek technikájával, és hová egy szar Griffinnel.
------------------------------------------------------------------------

Amúgy én itt látom a probléma okát. Mentális gondok vannak, és nem csak Griffinnél. Tavaly ő maga volt a Redskins. Idén is az. Csakhogy az előző szezonban a rá jellemző fülig érő szájjal lehetett látni szinte mindíg, most aggódó arccal ül Kyle mellett a padon, és bólogatva hallgatja. Tavaly sokkal szabadabban improvizált, ha arra volt szükség, most nem. Betartja amit mondanak neki. Nagyon fiatal még, az előző sérülései dacára azt hitte sebezhetetlen, vagy legalább is a regeneráció csúcsa. Ami valahol igaz is, látva a felépülését. És rájött, hogy nem. Ha még egy ilyen előfordul, vége az éppen csak elinduló karrierjének. Elképzelhetőnek tartom, hogy elbeszélgettek vele, ezt tudatosították benne, hozzáfűzve, hogy "te komám, kurva sokba kerültél a csapatnak, nehogy kidobott pénz legyen". Ez összezavarta, nem tudta feldolgozni. Ez a zavar érezhető a pályán, én is érzem a képernyő előtt, hát még a csapattársak közvetlenül mellette. Valóban romolhat a dobótechnikája, ha fél szemmel azt nézi honnan kapja az ütést. (Egyébként itt tenném hozzá az ellenfelek korrektségét, senki nem ment lábra, amikor levitték.) Jellemző erre a zavarra, hogy pl. Orakpót még nem láttam így tombolni az oldalvonal mellett. Ő a csapat vezetője és lelke, ő a csapat feje. És a test pont úgy viselkedik mint a fej és a lélek ami irányítja. Sejtettem, hogy baj lesz, mert ő hiába áll meg nyugodtan a zsebben, ha azt pillanatok alatt rányomják, mert ez az O# nem erre lett kitalálva. Ha az ellenfél is tisztában van vele, hogy az option nem működik, hogy a labdát tényleg át fogja adni, a ligaelső futójátékunk halálra van ítélve. A defense ugyanez a piskóta. A front7 valóban erősödött, van passrush, ám a secondary maradt olyan amilyen volt: szar. Csak amíg tavaly jött Griffin és az offense pontokat csinálni, menetelve a pályán időt hagyva a pihenésre, most 1-2-3 és megint a D megy fel. Az ellenfél is hamar rájön ilyenkor, elég megfogni a blitzet, és a QB oda dobja a labdát ahová akarja. Talán még Gabbert is, nemám egy Rodgers. Erre reagált Haslett is, de minek? Hall is Wilson is lassú, Wilson még tudja tapasztalattal pótolni, de Hall? Ha ő szar akkor nagyon. Sem a zónázás sem az emberezés nem ment az istennek sem, Amerson-t simán verték, Hall-t pláne, Rambó meg azt sem tudta merre induljon, még akkor sem amikor már repült a labda. Mindegy is, a szakmázást meghagyom Sapkának, az az ő asztala.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
A probléma az, hogy 2 szar meccs után már mindenki a cserepadra akarja ültetni Griffin-t és közlik, hogy amit lehet, szarul csinál. Nyilvánvaló, hogy nem játszani felejtett el vagy passzolni, de az a tény, hogy a térde orvosi szempotból gyógyult és alkalmas a játékra, nem jelenti azt, hogy ő maga visszanyerte a teljes bátorságát és magabiztosságát. Nem emlékszem a (ma már visszavonult) játékos nevére, de pont tegnap olvastam, hogy ennek kapcsán mondta, hogy hasonló sérülése után még akkor is összefosta magát, amikor a lába árnyékára vetődtek. Nem azért, mert nem volt egészséges a térde, hanem azért, mert nem tudta pontosan hogy fog a térd reagálni az éles ütközésekre illetve átlátta, hogy mivel jár, ha újra szétpukkan a szalag (és ugye Griffin már "újrázott" egyet ACL fronton). Látszik, hogy picit fosik, amit lényegében meg is tudok érteni. Erre pedig nem megoldás a pad, fokozatosan kell - legfőképpen saját magának - bebizonyítania, hogy a térde igenis bírja strapát. Ez pedig csak meccsek közben lehetséges és ebben lenne/van nagy felelőssége a csapattársaknak: a drop-okról, fumblikról nem térde tehet, viszont az összélmény Robert számára az belőle, hogy "már megint elbasztam". A média meg takarodjon a picsába, még ha csak a munkájukat végzik is: szerintük mindenki hazudik, mert nem hívnak QB futásokat és egyértelmű, hogy Robert még mindig sérült, de persze ha hívtak volna eddig 20 futást rá, akkor meg az lenne, hogy mekkora dilettáns faszok, mert meg akarják öletni, pusztán azért, hogy az igazukat bizonyítsák (arról nem beszélve, hogy milyen cirkusz lenne belőle, ha tényleg padoztatnák). Sajnos lehet rá fog menni a szezon, de az van. Brady sem volt a visszatérése után teljesen önmaga, pedig ő "csak" a zsebből dobálgatott mindig.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
és hát Grossman is jobban dob nála. Sokkal kifinomultabb a technikája.apeszos
és ezzel egészen pontosan mi a probléma?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, amúgy egy szar irányító, és hát Grossman is jobban dob nála. Sokkal kifinomultabb a technikája.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Dan Hellie ‏@DanHellie 17 óra
Lot of talk about RGIII's poor mechanics. He didn't have great mechanics last year either. Lot of back foot throws.. just got away w/ it.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vödör átment a teszteken, szerdán lesz eredmény. Adam Schefter szerint meg fogják büntetni a Lacy hit miatt, de fel fogják függeszteni. Forbath-ról legkorábban pénteken tudják megmondani mikor tud játszani. Már rugdos, reméljük nem az utolsókat...

Szóval megnéztem megint a meccset, hiába, túlteng a mazochizmus bennem ezek szerint. Később én is leírom a véleményem, mert feszíti a hátizsákom.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha ennek lehet vmit hinni, akkor kb beáldozták az első pár meccset, hogy ugyanolyan fokozatosan hozzák játékba, mint nyáron az edzéseknél:

"Shanahan also seemed to hint that Griffin’s pass/run ratio could change as the season progresses.

“We’ll let the season go on, and hopefully you guys will see some of the execution you saw last season,” he said. "

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/shanahan-no-change-qbnexion218
Áhh, felejtsétek el, piás voltam...😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha ennek lehet vmit hinni, akkor kb beáldozták az első pár meccset, hogy ugyanolyan fokozatosan hozzák játékba, mint nyáron az edzéseknél:

"Shanahan also seemed to hint that Griffin’s pass/run ratio could change as the season progresses.

“We’ll let the season go on, and hopefully you guys will see some of the execution you saw last season,” he said. "

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/shanahan-no-change-qb

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha most nem tudnám az eredményt és csak a statokat látnám
Griffin 320y 3TD/1INT
Morris valami 8-as átlaggal, 103y
Garcon vagy 140y
elraktunk vagy 4 sacket tökjó😊

de egy újabb meccs ami érdekes kérdéseket vet fel
a türelemről,
nagyon izgalmas hogy mennyire qrva jók vagyunk a garbage timeban, és mennyire botrányos az egész támadójáték az elején; lehetne magasztos szavakat írni, de olyan játékok vannak erőltetve amelyek nem mennek, ez az O mint tavaly is; arra képes, hogy előnyből magabiztosan és jól játsszon, de a korai hátrány mint már tavalyi is megöli a csapatot
ehhez hozzá jön, hogy nem tudunk rendesen futni sem, sem passzolni; sem teret nyitni a futásnak; és ez a legnagyobb baj
mindig megemlíti minden amcsi szaki, hogy ez a játék a számokról szól, nagyon jó játékos Morris, ezt mindenki tudja, de nem tud egy teletöltött box ellen futni; AP sem tud, csak neki van nagyon komoly onfield sebessége, és képes a tacklevonalon kívül is kiemelt eredménnyel futni, Morrisnak nincsenek ilyen nagyszerű adottságai, ő csak a rést látja, és nehezebb levinni, de nem egy villámléptű, elusive back; hanem egy dózer, aki belegyűri a 4+yardos playeket. Szóval nagyszerű futó, de nem egy difference maker
és jelenleg ezt mindenki tudja, és a Qb pedig nem képes neki rést nyitni ahhoz, hogy a tavalyi O képes legyen a játékot dominálni, és ez a baj; nem az, hogy most hogyan dob meg mennyit, hanem az ellenfelek nem hiszik el, hogy Griffin kézzel meg tudja verni őket (ez nem a sérülés miatt van így, pl. Kaepernick ellen sem szokták elhinni, hogy meg tudja nyerni passzal a meccset, és más ellen sem.)
de jelenleg a futás a támadósémánk alfája, és ezt mindenki tudja (még én is 😛), és nem tudunk az elkapóknál 1v1-ben igazi csatákat nyerni, vagy csak a meccs közepén, az meg már mindegy
és ezért enged ennyi pontot a D, na meg mert botrányos a secondary állománya;
szóval visszatérve,
A türelem 😊, robogunk a biztos 1/1 felé, és egyszer valakinek valamelyik szinten el fog fogyni, szerintem egy top5-ös pickel Shanahanék felé fog elfogyni ez biztos (mert a top5-ös pick nem a mienk lenne), és ha ezt ők is érzik, akkor az ő türelmük is el fog fogyni, na de mikor 😀
eddig 1-3-at vártam, de könnyen lehet 0-4-gyel megyünk a bye weekre, és akkor megint jöhet az elmélkedés a türelemről
mert itt már nem a sérülésről van szó, hanem az egész csapatról

Tényleg csak akkor tudunk szép driveokat vezetni, ha az ellenfél már az öltözőben van félig?bálnalekvár
igen; tényleg

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Szerintetek mennyire az az oka a mindkét meccsen történt utsó negyedes formajavulásnak, hogy az ellenfelek már nagyon vezettek és zsebben érezték a meccset? Tényleg csak akkor tudunk szép driveokat vezetni, ha az ellenfél már az öltözőben van félig?

akkorisredskins
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha még a Giants is kikap ma, akkor nem lesz akkora hátrány a csoportban... Csak a fejünkhöz kellene már kapni..
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins inactives: K Kai Forbath, QB Rex Grossman, RB Evan Royster, S Jordan Pugh, S Jose Gumbs, G Josh LeRibeus, NT Chris Neild

kíváncsi leszek a meccsre, kinéz a 0-2, de végülis nem lenne tragédia
vajon mit fog Griffin csinálni 😊, idegenben, Lambeu Field, offseason második meccse 😊sapka
Neild megint... 😕 Milyen jól megy nekünk, hogy ennyivel rövidebb lehet a szezonunk.. Biztos a 0-2, nem is vagyok ideges.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins inactives: K Kai Forbath, QB Rex Grossman, RB Evan Royster, S Jordan Pugh, S Jose Gumbs, G Josh LeRibeus, NT Chris Neild

kíváncsi leszek a meccsre, kinéz a 0-2, de végülis nem lenne tragédia
vajon mit fog Griffin csinálni 😊, idegenben, Lambeu Field, offseason második meccse 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀, szerencsétlen Paul, jobbról-balra rakosgatnád; de csak a special team miatt tartjuk
nemrég olvastam egy hosszú elemzést, hogy Biggers miért volt nagyon szar safety, mert én azt gondoltam, nem volt vállalhatatlanul rossz, pedig de :I)sapka
legszívesebben kiraknám, aztán szarakodjon vele más, ez csak egy ötlet volt. Mikor WR-t játszott úgysem tudott elszakadni az emberétől, most megcsinálhatná ugyanazt forítva.. 😀 Blokkolni sem igazán tud, csak a tackle megy neki, free safetynek elmenne...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
😀, szerencsétlen Paul, jobbról-balra rakosgatnád; de csak a special team miatt tartjuk
nemrég olvastam egy hosszú elemzést, hogy Biggers miért volt nagyon szar safety, mert én azt gondoltam, nem volt vállalhatatlanul rossz, pedig de :I)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk tudtam volna javasolni pár nevet. Niles Paul-t mire tartjuk? TE sérüléshullámot várunk?apeszos
A TE sérüléshullám máshun van, csak várni és várni, hogy fölkússzanak az árak.sutianap
attól tartok az ő ára sehová sem kúszik, max ha lázas lesz a hőmérője higanya. De szvsz az is digitális. Kb semmiben se jó, blokkolni nem tud, elkapni se (pedig elkapóként lett draftolva), max a spec team ütköző embere és kész. Most, hogy Reed itt van visszacsúszott negyedik TE-nek a sorban. De ha már ennyire bajban vagyunk hátul, igazán kipróbálhatnánk safety-ként, nem kötelező az elkapás, ütközni meg tud. A méretei pont jók (1,85/106kg) a sebessége is. Na?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Mondjuk tudtam volna javasolni pár nevet. Niles Paul-t mire tartjuk? TE sérüléshullámot várunk?apeszos
A TE sérüléshullám máshun van, csak várni és várni, hogy fölkússzanak az árak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk tudtam volna javasolni pár nevet. Niles Paul-t mire tartjuk? TE sérüléshullámot várunk?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Rexy is ki lesz rakva, e felől ne legyen kétség.
White az option gyakorlás miatt volt, és mert Griffin sérült volt az offseasonban; mert ezt nem csak a QB-nak kell gyakorolni 😊.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Petci 😕 kár, hogy halottnak született....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Redskins released QB Pat White.apeszos
Nem igazán tudom megérteni, hogy miért nem Rexyt tettük ki. Ha neadjisten Robi megint lesérül, akkor csak pocket-QB-t tudunk beállítani, míg ha fehérpet is depth-en lenne, akkor még mindig ott lenne egy olyan opció, hogy még ha nem is olyan minőségben, de optionökkel is variálhatunk. Grossman szerintem nem akkora kincs, hogy ne tehessük meg, hogy cutoljuk. Valaki, nálam okosabb, világosítson fel légyszi, hogy ennek a döntésnek mi lehetett az oka, miért célravezetőbb Rexy keretben tartása, mint White-é.

akkorisredskins
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins released QB Pat White.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
forbath groin sérüléssel out
szóval visszajött Potter, szerintem vele sem járunk rosszul

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!