Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
Kíváncsi vagyok az összegre nagyon..... már amennyit bevallanak belőle 😛 😉
több mint 12 éve
Vagy mezt cserélnek mindig szünetben 😀 Ilyen név nélküli mezekkel.Ahhüm, majd elkéri RGIII-tól a tekercset, amivel ő a Nike logot szokta takargatni. A büntit meg majd Danny Boy fizeti...😀nexion218Szikszalaggal meccsek előtt felragasztja mi? 😀DeXDJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊DeXA 19-es mezben fogjátszani és az "1" és "9" között lesz egy pici összeadásjel...XDnexion218
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Ahhüm, majd elkéri RGIII-tól a tekercset, amivel ő a Nike logot szokta takargatni. A büntit meg majd Danny Boy fizeti...😀Szikszalaggal meccsek előtt felragasztja mi? 😀DeXDJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊DeXA 19-es mezben fogjátszani és az "1" és "9" között lesz egy pici összeadásjel...XDnexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
nehéz lesz nem ide szurkolni az RGIII - Jaccpot tandemnek
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Nos igen, van az a pénz amitől korpásodik a haj 😊 A tehetségével, játéktudásával semmi bajom nincs, szerintem az egyik legjobb WR a ligában. Én általában elismerem egy játékos tudását, de nem kell feltétlenül szeretnem. Sherman-t kimondottan utálom, mégis a legjobb CB-nek tartom, mert ami tény az tény. Azt, hogy DJax a tudásával előre viszi a csapatot, azt értékelem, elismerem (majd, ha így is lesz), de ez a dolga. Ezért fog nagy pénzt kapni, valószínű hátborzongatóan nagyot, mert gondolom nem a burgundy-gold színekért jött ide. És jelen állás szerint a gyűrű sincs közelebb hozzá...Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...apeszosAmikor majd ellenünk csinál TD-t a nyitóplayből, akkor csípni fogod. 😀
Amúgy nem mind1, hogy emberileg milyen? A lényeg, hogy segítse a Redskins csapatát, nem?Bébé
több mint 12 éve
Szikszalaggal meccsek előtt felragasztja mi? 😀DJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊DeXA 19-es mezben fogjátszani és az "1" és "9" között lesz egy pici összeadásjel...XDnexion218
több mint 12 éve
DJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊DeXA 19-es mezben fogjátszani és az "1" és "9" között lesz egy pici összeadásjel...XD
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
DJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊
több mint 12 éve
Ez utóbbi azért csak egy bizonyos threshold alatt igaz! Van az a karakterprobléma, ami bőven hazavág egy csapatot. De szimpátia ide vagy oda, nem tűnt úgy, hogy ekkora gáz lenne vele, remélem nálunk sem lesz.Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...apeszosAmikor majd ellenünk csinál TD-t a nyitóplayből, akkor csípni fogod. 😀
Amúgy nem mind1, hogy emberileg milyen? A lényeg, hogy segítse a Redskins csapatát, nem?Bébé
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...apeszosAmikor majd ellenünk csinál TD-t a nyitóplayből, akkor csípni fogod. 😀
Amúgy nem mind1, hogy emberileg milyen? A lényeg, hogy segítse a Redskins csapatát, nem?
több mint 12 éve
40 millió 3 évre 15 milla garantálttal mit szólnátok :p amúgy remélem nem jártok vele pórul a mi vezetőinkről meg kiderül hülyét csináltak magukból amit egyedül gyűrű esetén tudnak elkerülni vagy ha kiderül valami disznóság D-Jaxről.dandeNe fesd az ördögöt a falra... Kétségtelen, nagy pénzt kapott, hogy minket választott, de ennek más ára is lesz...
több mint 12 éve
40 millió 3 évre 15 milla garantálttal mit szólnátok :p amúgy remélem nem jártok vele pórul a mi vezetőinkről meg kiderül hülyét csináltak magukból amit egyedül gyűrű esetén tudnak elkerülni vagy ha kiderül valami disznóság D-Jaxről.
több mint 12 éve
Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...Elvileg 10 milla körül kellene emelkednie a cap-nek is, nem? Mondjuk az édes kevés... Jutott eszembe, hogy egyből be is bizonyíthatja majd, hogy csapatember, nem pedig "MeSean Jackson", amikor mezszámot kell választania...XDnexion218Még. Szerintem a következő két évben nem nagyon lesz FA igazolás. Elviszi a pénzt...apeszosJajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.apeszosMondjuk nincs miből olyan kurva nagy pénzt adjunk neki, szóval akár még jól is kijöhetünk belőle... Ismét csak a vakot tudnám idézni: "Majd meglássuk".nexion218
több mint 12 éve
Elvileg 10 milla körül kellene emelkednie a cap-nek is, nem? Mondjuk az édes kevés... Jutott eszembe, hogy egyből be is bizonyíthatja majd, hogy csapatember, nem pedig "MeSean Jackson", amikor mezszámot kell választania...XDMég. Szerintem a következő két évben nem nagyon lesz FA igazolás. Elviszi a pénzt...apeszosJajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.apeszosMondjuk nincs miből olyan kurva nagy pénzt adjunk neki, szóval akár még jól is kijöhetünk belőle... Ismét csak a vakot tudnám idézni: "Majd meglássuk".nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Még. Szerintem a következő két évben nem nagyon lesz FA igazolás. Elviszi a pénzt...Jajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.apeszosMondjuk nincs miből olyan kurva nagy pénzt adjunk neki, szóval akár még jól is kijöhetünk belőle... Ismét csak a vakot tudnám idézni: "Majd meglássuk".nexion218
több mint 12 éve
Jajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.apeszosMondjuk nincs miből olyan kurva nagy pénzt adjunk neki, szóval akár még jól is kijöhetünk belőle... Ismét csak a vakot tudnám idézni: "Majd meglássuk".
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Jajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.
több mint 12 éve
Schefter szerint 3 éves szerződést kap majd DeSean a fővárosban.
több mint 12 éve
Állítólag megcsíptük Jacksont: profootballtalk.nbcsports.com/2014/04/01/report-desean-jackson-agrees-to-terms-with-redskins/
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
@Realrclark25: Headed to Redskins Park to tackle D Jax like I used to tackle before all of the new rules. Not letting him up until he signs!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rich Tandler @Rich_TandlerCSN 2 pJackson leaves #Redskins Park but could return; agent stays to work on deal.
több mint 12 éve
Rapoport szerint még mindig nem dumáltatok DJax-el fizuról.Bekimert ingyen is jönne 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint még mindig nem dumáltatok DJax-el fizuról.
több mint 12 éve
Szakszervezetis! A gudwell mentes nèpfront!politikussapkaSzakszervezetissutianapFOX Sports: NFL @NFLonFOX 8 pez tényleg egy jó igazolás, remélem minimuért,
UPDATE: Former Steelers S Ryan Clark has agreed to terms with the Redskins.apeszos
de én kedveltem Clarkot amikor még nálunk játszott, legalább majd innen vonulhat vissza + tud segíteni a fiataloknak
kár hogy azóta egy politikus lettsapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak