Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
the reason for the Broncos struggles tonight is because they were looking ahead to the Redskins HaslettD
😊😊😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Van élet a halál utánsutianap
van is az a dal:
Halva születtünk, hogy a Föld...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az Ofalt megvédve az elején borzasztóan rosszul játszottak; legalább 2 ember jött át futásnál simán a LoS-on, ami aggasztó mert ez a medve trench kifejezetten gyenge futás ellen, főleg penetration szintjén; belül nem tudták megtartani az embereket
de a második felére nagyon feljavultak, ezért is tudtunk ennyit futni
+ a nyomást remekül kezelték, amire már lehet építeni, kár hogy futó csapat vagyunk 😀sapka
nem csak a mostani meccs miatt mondom ezt. hetek óta fájdalommal várok minden passzplayt
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nehéz optimistának lenni ha a három csapatrészből kettő katasztrófa, egy meg közepes szinten játszik. Sapkával értek egyet (mit is mondok.. 😛) MAXIMUM 5 win lehet ebből nem több. És akkor még örülhetünk is. Én amúgy sem vagyok túl optimista, de ez alulmúlt minden eddigit.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Van élet a halál után


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Grat, fájó vereség, de ilyen védelemmel megérdemelt.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az Ofalt megvédve az elején borzasztóan rosszul játszottak; legalább 2 ember jött át futásnál simán a LoS-on, ami aggasztó mert ez a medve trench kifejezetten gyenge futás ellen, főleg penetration szintjén; belül nem tudták megtartani az embereket
de a második felére nagyon feljavultak, ezért is tudtunk ennyit futni
+ a nyomást remekül kezelték, amire már lehet építeni, kár hogy futó csapat vagyunk 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért aggasztó h egy backup irányító széthajítja a védelmet. jeeesus. safety páros vállalhatatlan, london szegény már inkább csak nevével és hangjával van fent. mindemellett biztató h egyre jobb robert mozgása. vele nem lesz gond, ellenben majdnem védelmi szinten fos ez az Ofal
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
nem tudta megállítani semmilyen szinten a kezdő D a karrier backup lófasz McCownt
ez alapján nincs értelme optimistának lenni
volt egy két szép kiemelkedő momentum, de nem lehet úgy meccset nyerni, hogy 3-mal több pontot szerzünk és 51-48akra győzünk, főleg mert ez egy borzasztóan tartalékos csapat volt...
nem hiszem, hogy 5-nél több győzelmünk lesz idénsapka
Ok de McCown jól játszott, ha backup ha nem.
Tavaly a backup Cousins verte meg a Ravenst, oszt a Ravens tavaly vitte mégis valamire 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudta megállítani semmilyen szinten a kezdő D a karrier backup lófasz McCownt
ez alapján nincs értelme optimistának lenni
volt egy két szép kiemelkedő momentum, de nem lehet úgy meccset nyerni, hogy 3-mal több pontot szerzünk és 51-48akra győzünk, főleg mert ez egy borzasztóan tartalékos csapat volt...
nem hiszem, hogy 5-nél több győzelmünk lesz idén

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Brutál izgalmas volt, de inkább így nyerjünk, mint sehogy 😀 2-4, és mint a Redskins-fan-klán egyetlen örök optimista tagja, azt mondom, ez volt a fordulópont, innen már a pozitív mérlegig menetelünk 😀 Élvezzük ki ezt a győzelmet, jövő héten szopóka, és továbbra is tartom, az azt követő 3 meccs (Chargers, Vikes, Eagles) lesz a szezon kulcsa, ott bármi megtörténhet.

akkorisredskins
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Hangolódjunk.


akkorisredskins
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Fenntartom: safetynek jó lehet még...apeszos
ebben van fantázia 😀, ki kellene próbálni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paulsen is inkább az elkapásokban jeleskedett, passzblokknál sokszor megverik, viszont határozottan fejlődőképes. Tavaly csak azért tűnt ki mert nem is volt más csak ő és Paul. Paulról vagy jót, vagy semmit. Inkább semmit. Fenntartom: safetynek jó lehet még...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Négy TE van a keretben, de közülük melyik tud blokkolni is?apeszos
Paulsen elég jól tud szerintem, de egész jó keze is van
Reed inkább elkapó/RB, Paul meg egy kövér *lyukaskezű* WR,
Davis pedig már túl régen játszott, hogy el tudjam dönteni tud-e még blokkolni, de volt amikor tűrhetően ment neki; de nem Paulsen szintjén
lehet Paul helyett jövőre majd kellene egy igazi blokkoló
----
azt olvastam, Shanahanéknak jövőre is giga lóvéjuk van az edző pénzből, ezért nem valószínű, hogy Snyder felállítaná

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Magyarul ő is pár hétben gondolkodott, de lófaszt sem tud. Frankó. Doughty lesz a megváltó.

Young? Nem is tudom. Nekünk nincs blokkoló TE az O-ban, és lehet hogy Morrisnak mindegy, de nem úgy veszem észre. Darrel jól blokkol, jobban megy a futás ha ő fent van, és ha minden kötél szakad, elkapni is tud. És most kihúzta sérülés nélkül. Négy TE van a keretben, de közülük melyik tud blokkolni is?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins mailbag: Tanard Jackson, offensive line depth, preseason games and moreapeszos
itt egy frissebb Keimtől:
azt kérdezték tőle mikorra várható Tanard vissza:
Keim: I’m breaking my own rule and including a Tanard Jackson question just as a refresher (it gets asked all the time on Twitter) and it’s been a few weeks since I was asked in the mailbag. After this, I return to my rule. Everyone needs to know this: If there were news or an update on him, it would be reported. Heavily. He was suspended indefinitely and last I heard there was not a lot of optimism by the Redskins regarding an imminent return (he’s been suspended a year and now indefinitely; the NFL isn’t a big fan of that). There is no trial where we can update anyone on its progress (besides, too busy writing about the on-field stuff); he’ll either be reinstated or he won’t and if he is, you’ll know in a hurry. Until then, there is no news or updates. I hope he gets his life cleaned up.

---------------------------------------------------------------------

illetve itt van egy interjú szelet Darrel Younggal: 😀 😀

Do you ever worry about how the fullback position seems to be going away?

DY: I do, but I know [Mike] Shanahan’s scheme and he loves the fullback. So as long as he’s here, there will be fullbacks in the league.

What’s the benefit of having a fullback?

DY: Better play-action. You can get linebackers to step up more on play-action. I do think sometimes the fullback gets in the way for running backs, I honestly do. Clinton Portis said, ‘I hate a fullback in front of me, I’d rather be with two tight ends and those guys on the line.’ I was like, ‘All right, that’s fine.’

Just better vision for him you think?

DY: Yeah, I think so. Some guys are different. Roy Helu, I know he likes having a fullback in the game. I never asked Alfred [Morris]. Me and Roy were just talking about it. I think Alfred doesn’t care.

Why so much better with play-action?

DY: I just feel if you can give a run action to the linebackers they have to step up. Safeties too. Everyone’s reading the triangle [guards/backs] back there. If you see guards being aggressive and you see backs coming at you, you’re going to step up naturally.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem az előző chicago elleni meccsen szedett Hall 4 intet? 😀sapka
De. Szerintem mondjuk nem most fog újrázni. 😊 Azzal is elégedett leszek, ha róla nem kapunk TD. Na jó, meg esetleg leszed egy pick-et.😊 Az "PARÁDÉS" lenne!😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
 hvg.hu/cegauto/20131017_20_eves_Mazdaval_furikazik_az_NFLsztar
Morris és a verdája 😀
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem az előző chicago elleni meccsen szedett Hall 4 intet? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
én olvastam 😊
de még presezlony végefelé
hogy letelt bünti, de elbírálják az ügyeit, ez olyan 2-3 hónap
ezt írták augusztusban, azóta semmisapka
Négy hétről volt szó nem? Én úgy emlékszem...apeszos
nem így emlékszem
Keim azt írta, hogy ez általában több hónap; és felhozott mást is példának, de fogalmam sincs kit 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én olvastam 😊
de még presezlony végefelé
hogy letelt bünti, de elbírálják az ügyeit, ez olyan 2-3 hónap
ezt írták augusztusban, azóta semmisapka
Négy hétről volt szó nem? Én úgy emlékszem...

te olvastál róla valami bővebbet? én semmit nem találtam 😕kristof
Ez volt az utolsó szeptember másodikán.

Redskins mailbag: Tanard Jackson, offensive line depth, preseason games and more
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ezek szerint Tanard Jacksonra hiába várunk...apeszos
te olvastál róla valami bővebbet? én semmit nem találtam 😕kristof
én olvastam 😊
de még presezlony végefelé
hogy letelt bünti, de elbírálják az ügyeit, ez olyan 2-3 hónap
ezt írták augusztusban, azóta semmi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ezek szerint Tanard Jacksonra hiába várunk...apeszos
te olvastál róla valami bővebbet? én semmit nem találtam 😕
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezek szerint Tanard Jacksonra hiába várunk...