Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vödör öngólt lőtt. Lenyilatkozta,hogy szándékosan alacsonyan megy,hogy ACL-t szakítson, meg karrier véget jelentő sérülést okozzon:
 nfl.si.com/2013/10/28/brandon-meriweather-illegal-hits-washington-redskins/
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelem

akkorisredskins
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
miért gondolod hogy kuka ez a szezon nektek?
nyilván nem játszotok SB formában , de a csoport és ezzel a PO még simán meglehet!yooker
nehéz kérdés, a philly Barkleyval leszálló ágba kapcsolt, a giants szerintem túl messze van a PO-tól
a cowboyst, pedig nem verte még meg senki a csoportban (3-0), csak annak a csapatnak van esélye őket kihívni egy hepajra, aki szintén végigmegy a csoporton
és ez nem a philly lesz, de a giants meg túl mélyen van
a skins pedig a csereirányítós raiderst és csereirányítós bearst verte eddig csak meg...; jól játszunk a garbageban, de csak kisebb csodával tudunk meccseket nyerni, jó lenne most a philly ellen 😀sapka
igen! ez a 3:0 a Dallasnál ez tényleg elég fontos...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
apeszos:

ezt az utolsó mondatot asszem bármelyik csapatra rá lehet sütni a csoportban , ezért is teljesen megjósolhatatlan ki fog majd befutni a végén...
talán a Philly lóg ki leginkább (ebben a pillanatban) még innen is lefelé
és a boys pedig kicsit felfelé , de őket ismerjük velük tényleg bármi megtörténhet akármennyire is esélyesnek tűnnek (lásd pl. ugye tegnap)
tehát ha tényleg nem pesszimista megközelítést szeretnél akkor azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
miért gondolod hogy kuka ez a szezon nektek?
nyilván nem játszotok SB formában , de a csoport és ezzel a PO még simán meglehet!yooker
nehéz kérdés, a philly Barkleyval leszálló ágba kapcsolt, a giants szerintem túl messze van a PO-tól
a cowboyst, pedig nem verte még meg senki a csoportban (3-0), csak annak a csapatnak van esélye őket kihívni egy hepajra, aki szintén végigmegy a csoporton
és ez nem a philly lesz, de a giants meg túl mélyen van
a skins pedig a csereirányítós raiderst és csereirányítós bearst verte eddig csak meg...; jól játszunk a garbageban, de csak kisebb csodával tudunk meccseket nyerni, jó lenne most a philly ellen 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is felvetném ismételten az edző felelősségét. Ha nem érti meg, kispad. Ott elmélkedhet. De Shannynek nincs vesztenivalója. Amióta itt van egyetlen jó idényt tudhat a magáénak, a tavalyit. Az idei is kuka. Tehát ő erőlteti a franchise irányítóját, hátha elsül megint a keze, amolyan utánam az özönvíz alapon. Sajnos ha Griffinnek magától nem jön meg az esze, az edzők nem tudják beleverni, hiszen akármit is csinál, ő a kezdő. Most kellene némi nevelési célzat. Ezt az O falat meg kurvára valagba rugdosnám legszívesebben, ha nem lennének olyan nagyok....apeszos
miért gondolod hogy kuka ez a szezon nektek?
nyilván nem játszotok SB formában , de a csoport és ezzel a PO még simán meglehet!yooker
Onnan gondolom, hogy ilyen formában nem tudjuk a Boys-t megverni. De talán már titeket sem. Próbálom objektíven nézni a dolgokat, és félretenni a pesszimizmusomat, de az igazság az, hogy sem a játékosokban, sem a playbookban nem látom azt, hogy be tudnánk érni őket. Néha olyan fokú a szerencsétlenkedés, hogy az már cirkuszba illik inkább.
Én is felvetném ismételten az edző felelősségét. Ha nem érti meg, kispad. Ott elmélkedhet. De Shannynek nincs vesztenivalója. Amióta itt van egyetlen jó idényt tudhat a magáénak, a tavalyit. Az idei is kuka. Tehát ő erőlteti a franchise irányítóját, hátha elsül megint a keze, amolyan utánam az özönvíz alapon. Sajnos ha Griffinnek magától nem jön meg az esze, az edzők nem tudják beleverni, hiszen akármit is csinál, ő a kezdő. Most kellene némi nevelési célzat. Ezt az O falat meg kurvára valagba rugdosnám legszívesebben, ha nem lennének olyan nagyok....apeszos
Az edző legfőbb felelősségét abban látom, hogy gyors passzok gyakorlatilag mintha nem lennének a playbookban. Az egész Denver meccsen azt éreztem, hogy 10 yard alatti passzt nem dobhat RG3.jvic
Így igaz. Pedig ez működni szokott, a tavalyi PO meccsen amíg Griffin tudott mozogni ez bevált. Főleg ilyen O fal mellett a futással kombinálva nyerő lehetne, de valamiért ez megszűnt. És erre elég biztos kezű Helu és Reed..
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Én is felvetném ismételten az edző felelősségét. Ha nem érti meg, kispad. Ott elmélkedhet. De Shannynek nincs vesztenivalója. Amióta itt van egyetlen jó idényt tudhat a magáénak, a tavalyit. Az idei is kuka. Tehát ő erőlteti a franchise irányítóját, hátha elsül megint a keze, amolyan utánam az özönvíz alapon. Sajnos ha Griffinnek magától nem jön meg az esze, az edzők nem tudják beleverni, hiszen akármit is csinál, ő a kezdő. Most kellene némi nevelési célzat. Ezt az O falat meg kurvára valagba rugdosnám legszívesebben, ha nem lennének olyan nagyok....apeszos
miért gondolod hogy kuka ez a szezon nektek?
nyilván nem játszotok SB formában , de a csoport és ezzel a PO még simán meglehet!
több mint 10 éve
jvic 115
Én is felvetném ismételten az edző felelősségét. Ha nem érti meg, kispad. Ott elmélkedhet. De Shannynek nincs vesztenivalója. Amióta itt van egyetlen jó idényt tudhat a magáénak, a tavalyit. Az idei is kuka. Tehát ő erőlteti a franchise irányítóját, hátha elsül megint a keze, amolyan utánam az özönvíz alapon. Sajnos ha Griffinnek magától nem jön meg az esze, az edzők nem tudják beleverni, hiszen akármit is csinál, ő a kezdő. Most kellene némi nevelési célzat. Ezt az O falat meg kurvára valagba rugdosnám legszívesebben, ha nem lennének olyan nagyok....apeszos
Az edző legfőbb felelősségét abban látom, hogy gyors passzok gyakorlatilag mintha nem lennének a playbookban. Az egész Denver meccsen azt éreztem, hogy 10 yard alatti passzt nem dobhat RG3.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is felvetném ismételten az edző felelősségét. Ha nem érti meg, kispad. Ott elmélkedhet. De Shannynek nincs vesztenivalója. Amióta itt van egyetlen jó idényt tudhat a magáénak, a tavalyit. Az idei is kuka. Tehát ő erőlteti a franchise irányítóját, hátha elsül megint a keze, amolyan utánam az özönvíz alapon. Sajnos ha Griffinnek magától nem jön meg az esze, az edzők nem tudják beleverni, hiszen akármit is csinál, ő a kezdő. Most kellene némi nevelési célzat. Ezt az O falat meg kurvára valagba rugdosnám legszívesebben, ha nem lennének olyan nagyok....
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az a baj, hogy tegnap több alkalommal is szó szerint hősködni próbált. A világ minden kicséért sem volt hajlandó figyelembe venni a checkdown opcióit, mindenáron a nagyágyút akarta volna elsütni, amire meg nem sok lehetősége volt. Az oldalvonalat - saját kárán ill. térdén - megtanulta használni, remélem nem akar a checkdown passzokból is ilyen drága leckét venni.

És valóban nem azért, mert fut... Offseason alatt is próbálták beledumálni és a világ összes statisztikája sem győzte meg a médiát arról, hogy tervezett futás közben egyetlen egy alkalommal sem sérült meg. Az agyrázkódás és az első térdbibi hősködéses futkározás volt, a WildCard meccsen meg egyszerűen megadta magát a sérült szalag. Ez van. Kivételes képességű, csak sajnos még mindig nem hiszi el, hogy nem sebezhetetlen. Remélem előbb megtanulja, minthogy teljesen gallyra vágja magát.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem lesz türelmem újra végignézni, de úgy tűnt, mintha a félidő után abbahagytuk volna a futást. Miért? Sztem 100 yard felett volt a csapat 2 negyed alatt, ettük az órát, Manning a padról leste a meccset és vezettünk...nexion218
Nem volt az olyan nagy óra-evés, a félidő végére 1-2 perc difi volt csak a possession-ban. Az az egy utolsó drive volt hosszabb, amiből a végén a TD született, de ugye ahhoz is kellett egy denveri 12 men hiba. Az első félidei szoros eredmény elsősorban a védelmet dícséri, akik jól megfogták a denveri támadásokat. A második félidő meg úgy indult, hogy jó egy negyedig az offense-eteknek alig volt lehetősége pályán lenni, mert az egyik megszerzett lasztit 3 play-el TD-re vitték, a másikat maga a védelem vitte be, utána meg a Denver vezetett 2 hosszú TD drive-ot (a második már átlógott a 4. negyedre). Eközben összesen 1 Redskins drive-ra volt lehetőség, 3 Morris futással, 2 passzkísérlettel. Utána meg jött a jvic által írt "drive" azzal a punttal a végén, és ettől érezhetően megrogyott a csapat. Ettől kezdve futás volt az eredmény után.

De igazából nem emiatt jöttem, hanem RGIII miatt. Nagyon kedvelem a játékát (már a college óta), és aggódom miatta, mert ennek nem lesz jó vége. 😕 És az a fura a dologban, hogy nem azért mert fut. Kaepernick, Wilson is fut, amiben nyilván van veszély, de az kalkulált. Ami a nagy különbség, hogy Kaep és Wilson maximum akkor veszélyezteti magát amikor fut, mert egyébként szabadulnak a labdától. Ha jön a nyomás, akkor inkább eldobják a rákba. De RGIII nem, ő Roethlisbergert játszik, passz playeknél szed be akkora taslikat mint a ház. Erről sürgősen le kéne szoknia, mert ő nem Luck ill. Big Ben linebacker méretekkel és felépítéssel, hanem annál sokkal törékenyebb. Neki a zsebben nem szabadna hősködni. Nem értem, hogy Shanny miért nem veri ezt a fejébe....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
A 15 yardos punt-ot meg se említsük... Egész meccsen kurva jól rúgott, aztán megtörtén "az"...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
jvic 115
Ez a "drive" tökéletesen jellemezte a második félidei playhívást:
Washington Redskins at 14:56
5-M.Prater kicks 65 yards from DEN 35 to end zone, Touchback.
1-10-WAS 20
(14:56) 10-R.Griffin pass incomplete deep middle to 15-J.Morgan.
2-10-WAS 20
(14:50) (Shotgun) 10-R.Griffin pass incomplete deep middle to 88-P.Garcon.
3-10-WAS 20
(14:42) (Shotgun) 10-R.Griffin pass incomplete deep middle to 11-A.Robinson [97-M.Jackson].
4-10-WAS 20
(14:36) 6-S.Rocca punts 15 yards to WAS 35, Center-40-K.Nelson, out of bounds.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Arról nem beszélve, hogy Cowgirls zakó, Philly zakó, Törpök nyertek, de ők még tőlünk szarabbul állnak, szépen lehetett volna zárkózni.... 😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Valóban bekalkulált vereség volt, csak amikor Manning (és Peyton, nem Eli!) 3 INT-et hajít meg egy fumble-t és 14 ponttal vezetünk meg rendre a saját 20-asán belülről indul az ellen, akkor illene legalább "lemenedzselni" a meccset. Nem lesz türelmem újra végignézni, de úgy tűnt, mintha a félidő után abbahagytuk volna a futást. Miért? Sztem 100 yard felett volt a csapat 2 negyed alatt, ettük az órát, Manning a padról leste a meccset és vezettünk...nexion218
a második félidőben Foxék levideózták a felállásokat
amíg Shannyék feltették a kérdőjeleket a tényleg fantasztikus (és roppant szerencés...) gameplannel, addig a félidei elemzés hatalmas nagy betli volt
mert az ellenfél nem egy rookie QB volt aki majd szemérmesen szemet huny a pontatlanságok, védelmi anomáliák felett, félidőtől mindig új meccs kezdődik; ez most így sikerült 😕, de a Broncos mindenkit el fog verni a csoportunkban, szóval ez nem egy erős vereség
csak a többi konf. és csoport meccsen, nem lenne jó dolog kikapni, mert baj lesz 😊sapka
Elvert 😊Cowboykarcsi
és tényleg!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Valóban bekalkulált vereség volt, csak amikor Manning (és Peyton, nem Eli!) 3 INT-et hajít meg egy fumble-t és 14 ponttal vezetünk meg rendre a saját 20-asán belülről indul az ellen, akkor illene legalább "lemenedzselni" a meccset. Nem lesz türelmem újra végignézni, de úgy tűnt, mintha a félidő után abbahagytuk volna a futást. Miért? Sztem 100 yard felett volt a csapat 2 negyed alatt, ettük az órát, Manning a padról leste a meccset és vezettünk...nexion218
a második félidőben Foxék levideózták a felállásokat
amíg Shannyék feltették a kérdőjeleket a tényleg fantasztikus (és roppant szerencés...) gameplannel, addig a félidei elemzés hatalmas nagy betli volt
mert az ellenfél nem egy rookie QB volt aki majd szemérmesen szemet huny a pontatlanságok, védelmi anomáliák felett, félidőtől mindig új meccs kezdődik; ez most így sikerült 😕, de a Broncos mindenkit el fog verni a csoportunkban, szóval ez nem egy erős vereség
csak a többi konf. és csoport meccsen, nem lenne jó dolog kikapni, mert baj lesz 😊sapka
Elvert 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Valóban bekalkulált vereség volt, csak amikor Manning (és Peyton, nem Eli!) 3 INT-et hajít meg egy fumble-t és 14 ponttal vezetünk meg rendre a saját 20-asán belülről indul az ellen, akkor illene legalább "lemenedzselni" a meccset. Nem lesz türelmem újra végignézni, de úgy tűnt, mintha a félidő után abbahagytuk volna a futást. Miért? Sztem 100 yard felett volt a csapat 2 negyed alatt, ettük az órát, Manning a padról leste a meccset és vezettünk...nexion218
a második félidőben Foxék levideózták a felállásokat
amíg Shannyék feltették a kérdőjeleket a tényleg fantasztikus (és roppant szerencés...) gameplannel, addig a félidei elemzés hatalmas nagy betli volt
mert az ellenfél nem egy rookie QB volt aki majd szemérmesen szemet huny a pontatlanságok, védelmi anomáliák felett, félidőtől mindig új meccs kezdődik; ez most így sikerült 😕, de a Broncos mindenkit el fog verni a csoportunkban, szóval ez nem egy erős vereség
csak a többi konf. és csoport meccsen, nem lenne jó dolog kikapni, mert baj lesz 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Valóban bekalkulált vereség volt, csak amikor Manning (és Peyton, nem Eli!) 3 INT-et hajít meg egy fumble-t és 14 ponttal vezetünk meg rendre a saját 20-asán belülről indul az ellen, akkor illene legalább "lemenedzselni" a meccset. Nem lesz türelmem újra végignézni, de úgy tűnt, mintha a félidő után abbahagytuk volna a futást. Miért? Sztem 100 yard felett volt a csapat 2 negyed alatt, ettük az órát, Manning a padról leste a meccset és vezettünk...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Az nagyon nem hat meg, hogy RGIII szerint minden oké a térdével, mert pont ugyanezt mondta a Ravens elleni sérülése után is, és vígan fölmenne a pályára akkor is, ha kiskocsival húzná a lábát maga után.
agent T
Most azt olvastam az NFL.com-on, hogy nem RGIII, hanem Andrews doktor mondta, hogy OK a térde. Így azért kicsit megnyugodtam, a doki tavaly is mindig megmondta nyíltan a véleményét, nem kertelt- ha komoly lenne a baj, szerintem megmondaná.bálnalekvár
Ez szerintem is megnyugtatóbb, nem is arra gondoltam ,hogy most fog véget érni a karrierje, hanem hogy ha lesz még egy-két olyan meccse (márpedig lesz) mint a tegnapi, hogy úgy ütik mint a boxzsákot szokás, akkor nem húzza ki a szezont. Jobban meg kéne védeni, de nem tudják.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Az nagyon nem hat meg, hogy RGIII szerint minden oké a térdével, mert pont ugyanezt mondta a Ravens elleni sérülése után is, és vígan fölmenne a pályára akkor is, ha kiskocsival húzná a lábát maga után.
agent T
Most azt olvastam az NFL.com-on, hogy nem RGIII, hanem Andrews doktor mondta, hogy OK a térde. Így azért kicsit megnyugodtam, a doki tavaly is mindig megmondta nyíltan a véleményét, nem kertelt- ha komoly lenne a baj, szerintem megmondaná.

akkorisredskins
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
A vereséget én is bekalkuláltam, inkább a módja volt nagyon elszomorító. A mézesmadzag tipikus esete. Sok idő után először fordult elő velem az, hogy kikapcsoltam a streamet, 5+ játékperccel a vége előtt, így nem láttam Griffin sérülését sem- Nektek mennyire tűnt komolynak? Cousins hogy játszott?

akkorisredskins
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem néztem a meccs végét, de néhány gondolat azért.
Semmi meglepőt nem látok abban, hogy kb. húsz ponttal kikaptunk, ezt kevés kivétellel idén a Broncos így szokta tolni. Nagyjából ennyi különbség van is a két csapat között.
Számomra ez bekalkulált vereség volt, sokkal fontosabbnak érzem a továbbjutás szempontjából, hogy a Boys elvérzett Detroitban. A csoport úgy összeállt mint a ganca, a végén a törpök is továbbmehetnek 0-6-ról, ami azért komoly.
Ami szintén várható volt és a vereségnél sokkal kellemetlenebb, RGIII térde. Tudtuk ezt is, hogy ez lesz, csak valahogy reméltük, hogy mégse.
Az nagyon nem hat meg, hogy RGIII szerint minden oké a térdével, mert pont ugyanezt mondta a Ravens elleni sérülése után is, és vígan fölmenne a pályára akkor is, ha kiskocsival húzná a lábát maga után.
Lehet, hogy valahogy pár meccset még kibír, de szerintem a teljes szezont nem.
Nézzünk szembe a tényekkel. Felkészül: Kirk Cousins.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kedves szurkolótársak, legyen olyan kedves valamelyikőtök az alábbi két mondatot lefordítani nekem. Nagyjából értem, de szeretném pontosan. Előre is köszönöm!

"Robert Griffin III gave Washington another injury scare Sunday evening. The second-year quarterback was knocked out of the game with a left knee injury late in the fourth quarter of the Redskins' 45-21 loss to the Denver Broncos."steroid stewie
RGIII újból ráijesztett a fanokra vasárnap este. A másodéves irányító a Denver ellen 45-21-re elszenvedett mérkőzés 4. negyedének végén lett kiütve a játékból egy térd(bal)sérüléssel.
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Kedves szurkolótársak, legyen olyan kedves valamelyikőtök az alábbi két mondatot lefordítani nekem. Nagyjából értem, de szeretném pontosan. Előre is köszönöm!

"Robert Griffin III gave Washington another injury scare Sunday evening. The second-year quarterback was knocked out of the game with a left knee injury late in the fourth quarter of the Redskins' 45-21 loss to the Denver Broncos."