Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
az ugye megvan, hogy a redskins nem pirosban játszik alapból?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Vic Ketchman, a Packers sajtósa a napi fórumán válaszolt arra kérdésre, hogy véleménye szerint meg kell-e változtatni a Skins nevét. Szerintem jó ötlet:"It has to happen because this is not going away. In my opinion, there are two main issues: the political incorrectness of the name, and its value as a brand. If I were Daniel Snyder, I would agree to change the name to the Redshirts, if the NFL would exempt my team from ever having to wear anything but a red jersey. That would be my solution. I would beg the fans’ forgiveness, reward my loyal season ticket holders in some meaningful way, and hope the uniqueness of being the only one-jersey team in the league would create a new and more valuable brand.
Amúgy nekem nincs bajom a névvel (sőt, tetszik is), de nem is vagyok rézbőrű.. 😊
több mint 12 éve
remélem Snyder nem elsz hajlandó váltani, és eladatják vele a klubot Magic Johnsonnak
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Na ja, csak amíg a "niggerezésre" minden fekete harap, addig a "rézbőrűzésre" csak az indiánok egy része, a többi meg vagy leszarja, vagy még esetleg büszke is rá, hogy egy nagymúltú csapat használja névként. Én aszondom ebben a témában is a vaknak lesz igaza: "Meglássuk!". 😊nexion218azt írom neked ott a kettes pontba, twitteren már megy a dödögés

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Na ja, csak amíg a "niggerezésre" minden fekete harap, addig a "rézbőrűzésre" csak az indiánok egy része, a többi meg vagy leszarja, vagy még esetleg büszke is rá, hogy egy nagymúltú csapat használja névként. Én aszondom ebben a témában is a vaknak lesz igaza: "Meglássuk!". 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
1. Most csukták ki Sterlinget a Clipperzből2. Amíg a feketék érzékenysége hiperszenzibilizáció a ligában, addig az indiánoké smafu? S most ahogy látom elindult a dödögés a fekete játékosok irányából
3. nem mindegy kik a szereplők, egy karrierista ügyvédecske nyújorkbol a valahogy szerzett legitimációjával, az AIM aki amúgy is kerítésen kívül van, vagy a Nemzeti Kongresszus. Mer így egy év alatt a pillesúlyból átcsúsztak szupernehézsúlyba.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Mint ahogy arra is van precedens, hogy egy ugyanilyen ítéletet eltörölnek. Nyilván nem látok a pontos részletekbe bele, de amíg mindkét fél elő tud állni olyan statisztikákkal, hogy az őslakosok 90%-nak baja van a névvel, illetve hogy az őslakosok 90%-nak nincs baja van a névvel, ez csak egy végeredmény nélküli szájkarate lesz. Annyi pénzből, amennyi a ligának és Snyder-nek van illetve olyan elemszám mellett, amit az amerikai lakosság szolgáltat, AKÁRMILYEN statisztikát elő lehet állítani. És véleményem szerint amíg nincs egyértelmű bizonyíték vmelyik fél igazára, jogilag megalapozott döntés nem tud születni. Márpedig a fentebb fejtegetett pénzügy és statisztikai okok miatt ilyen bizonyíték felbukkanásának nagyon kicsi a valószínűsége.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Az remek, csak ez immàrpolitikai ügy, hogy a Nation is mögè àllt nem csak az AIM. Ès itt az a megoldàs lesz damoklèszileg, ami a legkevesebbe kerül, màr pedig politikailag egy nèvvàltozàs a minimalizàlt àr. Mer mosmàr elő lesz akkor szedve èszak-dakotàtól kezdve minden ès hiàba a legacy, most fèl èv alatt harminc èv munkàjàt rakhatja a klotyóba a liga. Vagyha Snàjder nem hajlandó majd eladatjàk vele, van rà precedens.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bocs, hogy értetlenkedek, de akkor most biztos, hogy névváltás lesz vagy ez még csak pletyka?sjanoNem lesz névváltás. Ezen a témán csak a buzeráns, szenzációhajhász, a "politikai korrektség" jegyében demagóg amerikai sajtó lovagol, amire a hamburgeren elszivacsosodott agyú amcsik vevők - illetve sajnos a lenti hsz-ek tanúsága szerint egy-két hazai kolléga is (bocs, ha tévedek). Nulla jelentősége van, de remekül hajtja a bulvársajtót az uborkaszezonkoszban. A világ legnagyobb bizniszmene volt, aki kitalálta a szólásszabadságot és szabad akarathoz való jogot: mindenkinek igaza van - a saját szemszögéből. Viszont csak egy igazság van, így a "suttyóknak" mindig van min vitatkozni, ami a felsőosztály üzletét ellátja bőséges "vevővel". Nekem jogom van azt tenni, amit akarok, neked jogod van hozzá, hogy ez téged sértsen, nekem pedig jogom van hozzá, hogy sértsen az, hogy téged sért.... Akármit ki lehetne pécézni egy ilyen kampányhoz (mint azt lentebb próbáltam is érzékeltetni a sasos példával), csak itt még próbálják azt elhitetni a néppel, hogy ez tényleg olyan vita és probléma, aminek van létjogosultsága: a bennszülötteket sérti a név- és logoválasztás. Engem - és még nagyon sokakat - pedig az sért, hogy a kedvenc csapatomnak nem lehet olyan neve, amilyet 80+ éva választott magának. Amúgy üdv a topic-ban! 😊nexion218
Koszi 😀
több mint 12 éve
Bocs, hogy értetlenkedek, de akkor most biztos, hogy névváltás lesz vagy ez még csak pletyka?sjanoNem lesz névváltás. Ezen a témán csak a buzeráns, szenzációhajhász, a "politikai korrektség" jegyében demagóg amerikai sajtó lovagol, amire a hamburgeren elszivacsosodott agyú amcsik vevők - illetve sajnos a lenti hsz-ek tanúsága szerint egy-két hazai kolléga is (bocs, ha tévedek). Nulla jelentősége van, de remekül hajtja a bulvársajtót az uborkaszezonban. A világ legnagyobb bizniszmene volt, aki kitalálta a szólásszabadságot és szabad akarathoz való jogot: mindenkinek igaza van - a saját szemszögéből. Viszont csak egy igazság van, így a "suttyóknak" mindig van min vitatkozni, ami a felsőosztály üzletét ellátja bőséges "vevővel". Nekem jogom van azt tenni, amit akarok, neked jogod van hozzá, hogy ez téged sértsen, nekem pedig jogom van hozzá, hogy sértsen az, hogy téged sért.... Akármit ki lehetne pécézni egy ilyen kampányhoz (mint azt lentebb próbáltam is érzékeltetni a sasos példával), csak itt még próbálják azt elhitetni a néppel, hogy ez tényleg olyan vita és probléma, aminek van létjogosultsága: a bennszülötteket sérti a név- és logoválasztás. Engem - és még nagyon sokakat - pedig az sért, hogy a kedvenc csapatomnak nem lehet olyan neve, amilyet 80+ éve választott magának. Amúgy üdv a topic-ban! 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Bocs, hogy értetlenkedek, de akkor most biztos, hogy névváltás lesz vagy ez még csak pletyka?
több mint 12 éve
vagy az egyházSzóval ha egy népcsoport vagy annak tagja előtt tisztelegsz akkor mocskos rasszista vagy. Errol nekem avicc jut eszembe a rendőrről meg a logikáról.GeeriMég szerencse, hogy az állatvédők nem lendültek be, mert akkor pár major csapatnak kaszálnának.Matthew99
több mint 12 éve
Szóval ha egy népcsoport vagy annak tagja előtt tisztelegsz akkor mocskos rasszista vagy. Errol nekem avicc jut eszembe a rendőrről meg a logikáról.GeeriÖhm

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Washington Re500skins?vittore??? Vagy ez olyan lenne, mint a New York g-INT-s?😛
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Washington Re500skins?
több mint 12 éve
Szóval ha egy népcsoport vagy annak tagja előtt tisztelegsz akkor mocskos rasszista vagy. Errol nekem avicc jut eszembe a rendőrről meg a logikáról.GeeriMég szerencse, hogy az állatvédők nem lendültek be, mert akkor pár major csapatnak kaszálnának.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Szóval ha egy népcsoport vagy annak tagja előtt tisztelegsz akkor mocskos rasszista vagy. Errol nekem avicc jut eszembe a rendőrről meg a logikáról.
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ha a rasszista-dolog miatt tényleg elveszik tőlünk a Redskins nevet, akkor ha Dannyfiúnak van egy kis humorérzéke, az új név Washington Niggers leszbálnalekvárSajnálom, hogy nem lehet egy usernek többször like-olni egy hsz-t! 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Ha a rasszista-dolog miatt tényleg elveszik tőlünk a Redskins nevet, akkor ha Dannyfiúnak van egy kis humorérzéke, az új név Washington Niggers lesz
akkorisredskins
több mint 12 éve
Ne hidd, tán 99ben már volt egy ilyen aztán vissza is vonták bizonyíték hiányában...BTW sztem a sas, mint kabala használatát is be kéne tiltani, mert az "érintett" laskosságban félelmet kelt azáltal, hogy a birodalmi sasra emlékeztet... 😛 Sőt, az USA címeréről is le kéne venni, mert egy megalázó, szexuálisan kiszolgáltatott helyzetben van ábrázolva (háton fekve, terpszben) és ez sértő Amerika sas-őslakosaira nézve....😀 Vicc ez az ország!U.S. Patent Office on Wednesday ruled the Redskins' nickname is "disparaging of Native Americans" and canceled the team's trademarks.tenorxBye-bye Redskinsbaggio
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Black&Whiteskins vaaagy ColorSkins
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Renegècc, Vaariorz, Griffinzbül èn a hàrmasra raknèk, de ha Snejderfàni tökösgyerek bevàllalja a Rapeskinst.sutianapRadskins?
több mint 12 éve
Renegècc, Vaariorz, Griffinzbül èn a hàrmasra raknèk, de ha Snejderfàni tökösgyerek bevàllalja a Rapeskinst.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
U.S. Patent Office on Wednesday ruled the Redskins' nickname is "disparaging of Native Americans" and canceled the team's trademarks.tenorxBye-bye Redskins

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Redskins DE Jason Hatcher will undergo arthroscopic surgery on his knee and be out 4-6 weeks.na ez szép lesz
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!