Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.apeszos
nos! hogy is van ez akkor? 😊
átértékeled-e már egy kicsit a dolgokat?
és oké hogy nyertek de amilyen szarul játszott ma a Dallas , nálam ezzel a heroikus W-nel csoportesélyesek lettetek!
lehet hogy unnalmas de minden RGIII térdén múlik!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Mi lesz holnap srácok, mire számítotok, belénk csap a villám? 😊steroid stewie
A győztest megtippelni nem szeretném, de én azon a véleményen vagyok, hogy ma eldől a szezonunk sorsa. Ha nyerünk, visszakapaszkodhatunk a következő két meccsen, ha nem, akkor végleg kiírtuk magunkat a versenyből.

akkorisredskins
több mint 10 éve
jvic 115
Mi lesz holnap srácok, mire számítotok, belénk csap a villám? 😊steroid stewie
A két kedvencem csap össze, mind a kettő győzelmének örülnék, de szvsz jelenleg a Chargers talán egy kicsit előrébb jár, mint a Rézbőrűek.
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Mi lesz holnap srácok, mire számítotok, belénk csap a villám? 😊
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez mekkora 😀:
I spoke to Brandon. He is passionate about the game, and I know he is sorry for what he said. He is concentrating on helping his team win the rest of the season. Brandon knows that all players have a responsibility to each other and to play within the rules of the game.

-- DeMaurice Smith (NFLPA)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hang time statisztikát nem találok az elmúlt 2-3 évre a neten, te hol láttál ilyet?jvic
nem tudom gyűjtik-e egyáltalán hivatalosan!
de nagyjából szemre belőhető, pl. odaérnek e a gunnerek a PR-eshez vagy sem, és úgy vettem ki hogy ezzel soha nem volt gond
visszatérve, ez a 20 yardos átlagos visszahordás, tényleg baromi sok!, nem mondom lehet hogy elkelne egy új punter, de pénzügyi szempontból alig keres valamit Rocca
és ehhez képest pl. Koenen aki évi 3 millát tesz el, alig csinál többet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
jvic 115
Nézegettem a punter statisztikákat (Meskó hírével kapcsolatban) és feltűnt a legrosszabb statisztikával rendelkező punter...
 www.nfl.com/stats/categorystats?seasonType=REG&d-447263-n=1&d-447263-o=2&d-447263-p=1&statisticPositionCategory=PUNTER&d-447263-s=PUNTING_AVERAGE_YARDS&tabSeq=1&season=2013&experience=&Submit=Go&archive=false&conference=null&qualified=true

Szerintetek ki az? Nem kicsit lóg ki lefelé!jvic
no!
az inside 20 kb. a legfontosabb statisztika a punternél, a hang time-on és a távolságon kívül
és ebben középmezőnyben áll, a hang time pedig nagyon jó
biztosan nem ő a legrosszabb, sőt összevetve a fizetésével, egész korrekt punterünk vansapka
Az inside 20 itt csak annyit jelent, hogy főleg nem a saját gólvonalunkról, hanem a félpályáról puntoltunk... Ez persze növeli az I20 statot és rövidíti az átlagot, viszont az átlagos visszahordás több mint 20 yard, ami baromi sok, akárcsak a 2 ret td (ami növeli az átlagot).

Hang time statisztikát nem találok az elmúlt 2-3 évre a neten, te hol láttál ilyet?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nézegettem a punter statisztikákat (Meskó hírével kapcsolatban) és feltűnt a legrosszabb statisztikával rendelkező punter...
 www.nfl.com/stats/categorystats?seasonType=REG&d-447263-n=1&d-447263-o=2&d-447263-p=1&statisticPositionCategory=PUNTER&d-447263-s=PUNTING_AVERAGE_YARDS&tabSeq=1&season=2013&experience=&Submit=Go&archive=false&conference=null&qualified=true

Szerintetek ki az? Nem kicsit lóg ki lefelé!jvic
no!
az inside 20 kb. a legfontosabb statisztika a punternél, a hang time-on és a távolságon kívül
és ebben középmezőnyben áll, a hang time pedig nagyon jó
biztosan nem ő a legrosszabb, sőt összevetve a fizetésével, egész korrekt punterünk van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nézegettem a punter statisztikákat (Meskó hírével kapcsolatban) és feltűnt a legrosszabb statisztikával rendelkező punter...
 www.nfl.com/stats/categorystats?seasonType=REG&d-447263-n=1&d-447263-o=2&d-447263-p=1&statisticPositionCategory=PUNTER&d-447263-s=PUNTING_AVERAGE_YARDS&tabSeq=1&season=2013&experience=&Submit=Go&archive=false&conference=null&qualified=true

Szerintetek ki az? Nem kicsit lóg ki lefelé!jvic
Most irigy vagy vagy mi? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
jvic 115
Nézegettem a punter statisztikákat (Meskó hírével kapcsolatban) és feltűnt a legrosszabb statisztikával rendelkező punter...
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/myvg8siij2bn9ecx7btm
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Szerintetek ki az? Nem kicsit lóg ki lefelé!
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nex: a Klicsko-féle mérges parasztlengőről annyit, hogy épp most halt meg valami dél amerikai bunyós, mert vérömleny lett az agyában. Nem várt eleget az előző kiütéses veresége után. Az agyrázkódás az élet és az egészség szempontjából a legveszélyesebb dolgok egyike, csak aljas módon, lappangva jelentkeznek a hatások.agent T
Igen, erre írtam, hogy bunyóban 60 napig még az edzéstől is eltiltják, NFL-ben meg 1-2 hét és újra tolják a meccseket. De amúgy meg... Next man up! Én is vállaltam a munkámmal járó kockázatot, pedig lényegesen szarabbul fizetnek érte, mint az NFL-ben.

Egyébként asszem tomi-tomi átlátta, amit mondani akartam. 😊nexion218
Szerintem is. Peace 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nex: a Klicsko-féle mérges parasztlengőről annyit, hogy épp most halt meg valami dél amerikai bunyós, mert vérömleny lett az agyában. Nem várt eleget az előző kiütéses veresége után. Az agyrázkódás az élet és az egészség szempontjából a legveszélyesebb dolgok egyike, csak aljas módon, lappangva jelentkeznek a hatások.agent T
Igen, erre írtam, hogy bunyóban 60 napig még az edzéstől is eltiltják, NFL-ben meg 1-2 hét és újra tolják a meccseket. De amúgy meg... Next man up! Én is vállaltam a munkámmal járó kockázatot, pedig lényegesen szarabbul fizetnek érte, mint az NFL-ben.

Egyébként asszem tomi-tomi átlátta, amit mondani akartam. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk eddig még se agyrázkódáshoz, se A/M/P/LCL szakadáshoz nem volt szerencsém, de nekem az agyrázkódás tűnik a kisebb rossznak... Öklövívásban konkrétan a szabályos ütőfelület része a fej, nem hiszem, hogy mondjuk egy Klicsko féle mérges parasztlengő annyival gyengébb és biztonságosabb, hogy alig egy óra alatt több tíz is érheti a fejet. Ha meg ledarálják a térdszalagodat, maximum van még egy lövésed vele és nézhetsz új meló után. Gondolom a pereskedés sokat lendített ezen a szabályozáson, tíz év múlva majd jönnek térdszalagos perek utána meg a flag football.nexion218
Alig hiszem, hogy lesznek, lehetnek térdszalagos perek, mert azt a hülye is látja, hogy ha az embernek szétkúrják a térdszalagját, az komoly károsodást jelent. Nincs eltitkolt, nem eléggé komolyan vett veszély, mint az agylágyulásnál. Nem perelhet senki azért, mert a liga úgymond eltitkolta, hogy baja lehet a térdének, legfeljebb azért, mert extrém magas a sérülésveszély. De erre meg joggal lehet mondani, hogy tessék menni sakkozónak, jobb az egészségnek.
Szerintem majd jönnek a hi tech térdvédők, esetleg kötelezően mindenkinek, de a WR-eknek biztos.agent T
Én vmi olyasmire gonodoltam, hogy azért lesznek morcik, mert a liga a szabálymódosítással magasabb veszélynek tette ki őket. De nyilván picit költői túlzás is volt a dologban részemről...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mondjuk eddig még se agyrázkódáshoz, se A/M/P/LCL szakadáshoz nem volt szerencsém, de nekem az agyrázkódás tűnik a kisebb rossznak... Öklövívásban konkrétan a szabályos ütőfelület része a fej, nem hiszem, hogy mondjuk egy Klicsko féle mérges parasztlengő annyival gyengébb és biztonságosabb, hogy alig egy óra alatt több tíz is érheti a fejet. Ha meg ledarálják a térdszalagodat, maximum van még egy lövésed vele és nézhetsz új meló után. Gondolom a pereskedés sokat lendített ezen a szabályozáson, tíz év múlva majd jönnek térdszalagos perek utána meg a flag football.nexion218
Alig hiszem, hogy lesznek, lehetnek térdszalagos perek, mert azt a hülye is látja, hogy ha az embernek szétkúrják a térdszalagját, az komoly károsodást jelent. Nincs eltitkolt, nem eléggé komolyan vett veszély, mint az agylágyulásnál. Nem perelhet senki azért, mert a liga úgymond eltitkolta, hogy baja lehet a térdének, legfeljebb azért, mert extrém magas a sérülésveszély. De erre meg joggal lehet mondani, hogy tessék menni sakkozónak, jobb az egészségnek.
Szerintem majd jönnek a hi tech térdvédők, esetleg kötelezően mindenkinek, de a WR-eknek biztos.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mondjuk eddig még se agyrázkódáshoz, se A/M/P/LCL szakadáshoz nem volt szerencsém, de nekem az agyrázkódás tűnik a kisebb rossznak... Öklövívásban konkrétan a szabályos ütőfelület része a fej, nem hiszem, hogy mondjuk egy Klicsko féle mérges parasztlengő annyival gyengébb és biztonságosabb, hogy alig egy óra alatt több tíz is érheti a fejet. Ha meg ledarálják a térdszalagodat, maximum van még egy lövésed vele és nézhetsz új meló után. Gondolom a pereskedés sokat lendített ezen a szabályozáson, tíz év múlva majd jönnek térdszalagos perek utána meg a flag football.nexion218
Elszakad a térded, legrosszabb esetben vége a pályafutásodnak. "Elszakad" az agyad legrosszabb esetben megőrülsz, folyamatos emlékezetkiesésed van és öngyilkos leszel miután évekig már csak keseríted a körülötted lévők életét. Ennél rosszabb még nem történt sorozatos agyrázkódások miatt, de ilyen már igen.
Ezen kívül a térdsérülés hatásai mindenki számára egyértelműek voltak, azt viszont pár évtizede nem tudták, hogy mi lesz velük a sorozatos agyrázkódások miatt. Emiatt megy a pereskedés. Ezért örülj, amíg Griffinnek "csak" a térde sérül meg és nem kap meccsenként több agyrázkódást...Black_Adder
Valamint az agyrázkódást sem a játékos, sem a stáb nem tekintették (komoly) sérülésnek. Nagyon nehéz orvosilag pontosan megmondani, hogy mikor gyógyult a játékos, szándék se nagyon volt erre; szinte önbevallás alapon ment.

Ha Collie-nak két hasonló súlyos térdsérülése lett volna, mint amilyen agyrázkódásai voltak, már nem férne be sehová. Morbid dolog, de a térdsérülés (következménye) jobban "jelzi", hogy game over, mint az agyrázkódás.tomi-tomi
Már most is tudnak beültetni másik szalagot a saját testből, disznóból, de vannak már mesterséges izületi szalagok, és szinte biztos, hogy a nanotechnológia, az őssejtek, a 3D-s nyomtatók meg a többi, ebben is éveken belül áttörést hoznak (komplett vesét próbáltak már meg nyomtatni, olvastam az Indexen)
Tehát ha valakinek szétszálla a térdszalagja, azt még meg lehet reparálni. RGIII esetében se az volt a kérdés, a komoly sérülése dacára, hogy áll-e még lábra, hanem hogy az NFL-be visszatér-e még. Ha valaki térdszalag miatt esik ki a ligából, a magánszférában, civilként még vígan, boldogan élhet.
Akinek az agyát ütik szét, annak az egész élete kuka. Félbolond lesz vagy egészen bolond, meghal, esetleg kiirt egy-két embert, gondolom ezt nem kell ragozni.
Nex: a Klicsko-féle mérges parasztlengőről annyit, hogy épp most halt meg valami dél amerikai bunyós, mert vérömleny lett az agyában. Nem várt eleget az előző kiütéses veresége után. Az agyrázkódás az élet és az egészség szempontjából a legveszélyesebb dolgok egyike, csak aljas módon, lappangva jelentkeznek a hatások.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.apeszos
Tavaly is volt vagy 3 olyan meccs a Bye után, amire azt mondtuk, hogy nem feltétlen mi vagyunk az esélyesek. A Chargers, Falcons, Cowgirls trió ellen is nagy összegben mernék fogadni, hogy ki-ki meccset játszunk, ahol nüanszok fognak dönteni, és nem biztos, hogy az ő javukra. Bármi lehet még ebből a szezonból, október végén még nem lehet kijelenteni, hogy ez a szezon kuka, főleg ilyen csoportban.

akkorisredskins
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk eddig még se agyrázkódáshoz, se A/M/P/LCL szakadáshoz nem volt szerencsém, de nekem az agyrázkódás tűnik a kisebb rossznak... Öklövívásban konkrétan a szabályos ütőfelület része a fej, nem hiszem, hogy mondjuk egy Klicsko féle mérges parasztlengő annyival gyengébb és biztonságosabb, hogy alig egy óra alatt több tíz is érheti a fejet. Ha meg ledarálják a térdszalagodat, maximum van még egy lövésed vele és nézhetsz új meló után. Gondolom a pereskedés sokat lendített ezen a szabályozáson, tíz év múlva majd jönnek térdszalagos perek utána meg a flag football.nexion218
Elszakad a térded, legrosszabb esetben vége a pályafutásodnak. "Elszakad" az agyad legrosszabb esetben megőrülsz, folyamatos emlékezetkiesésed van és öngyilkos leszel miután évekig már csak keseríted a körülötted lévők életét. Ennél rosszabb még nem történt sorozatos agyrázkódások miatt, de ilyen már igen.
Ezen kívül a térdsérülés hatásai mindenki számára egyértelműek voltak, azt viszont pár évtizede nem tudták, hogy mi lesz velük a sorozatos agyrázkódások miatt. Emiatt megy a pereskedés. Ezért örülj, amíg Griffinnek "csak" a térde sérül meg és nem kap meccsenként több agyrázkódást...Black_Adder
Valamint az agyrázkódást sem a játékos, sem a stáb nem tekintették (komoly) sérülésnek. Nagyon nehéz orvosilag pontosan megmondani, hogy mikor gyógyult a játékos, szándék se nagyon volt erre; szinte önbevallás alapon ment.

Ha Collie-nak két hasonló súlyos térdsérülése lett volna, mint amilyen agyrázkódásai voltak, már nem férne be sehová. Morbid dolog, de a térdsérülés (következménye) jobban "jelzi", hogy game over, mint az agyrázkódás.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
"Elszakad" az agyad legrosszabb esetben megőrülsz, folyamatos emlékezetkiesésed van és öngyilkos leszel miután évekig már csak keseríted a körülötted lévők életét. Black_Adder
Ez valóban csúnyán hangzik, meggyőztél...😀 Egyébként a pontos orvosi háttérnek nincs lelkierőm utánaolvasni, de az a gyanúm, hogy elég nehéz konkrét ok-okozati kapcsolatot megnevezni (asszem Seau családja is ezért ajánlotta fel az agyat kutatási célokkal), illetve ezeknek az eseményeknek a hátterében sokszor jelen van szerintem egy fizikai behatástól független pszichológiai trauma, amit az NFL "Kánaán"-szerű világa után az átlagos élet okoz ( nincs mit csinálni, máshoz nem értek, nem ezt szoktam stb).

Egyébként a bunyósokat egy K.O. (ami rendszerint állcsúcsra kapott méretes maflás, emlékezetkiesés, pillanatnyi eszméletvesztés stb.) után 60 napra eltiltják mindennemű, a sporhoz kapcsolódó tevékenységtől, ehez képest az NFL-ben 1-2 hét után újra játszanak....

Egy a lényeg: Vödör fejében nagy kár már eshet.😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk eddig még se agyrázkódáshoz, se A/M/P/LCL szakadáshoz nem volt szerencsém, de nekem az agyrázkódás tűnik a kisebb rossznak... Öklövívásban konkrétan a szabályos ütőfelület része a fej, nem hiszem, hogy mondjuk egy Klicsko féle mérges parasztlengő annyival gyengébb és biztonságosabb, hogy alig egy óra alatt több tíz is érheti a fejet. Ha meg ledarálják a térdszalagodat, maximum van még egy lövésed vele és nézhetsz új meló után. Gondolom a pereskedés sokat lendített ezen a szabályozáson, tíz év múlva majd jönnek térdszalagos perek utána meg a flag football.nexion218
Élettanilag nem tudom, hogy mi a különbség a box és a focis agyrázkódás között. De fociban az agyrázkódás se sokkal jobb, mint az ACL. Abból se nagyon szed be egy játékos kettőnél többet, mire vége a karrierjének. Ott van pl. Austin Collie. Welker szintű slot WR tehetség volt, kapott két hatalmasat, és bár papíron felépült, de journeyman lett belőle.

Igazából szerintem az lehetne a jobb irány, hogy a sisakot próbálják minél jobban kivenni a fegyvertárból. Egy magas, fej felé menő tacke-ben is sokkal kisebb az agyrázkódás veszély, ha vállal viszik be és nem sisakkal. Attól szerintem még nem lesz flag football, ha a sisak védőfelszerelésnek lesz tekintve, nem támadófegyvernek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Mondjuk eddig még se agyrázkódáshoz, se A/M/P/LCL szakadáshoz nem volt szerencsém, de nekem az agyrázkódás tűnik a kisebb rossznak... Öklövívásban konkrétan a szabályos ütőfelület része a fej, nem hiszem, hogy mondjuk egy Klicsko féle mérges parasztlengő annyival gyengébb és biztonságosabb, hogy alig egy óra alatt több tíz is érheti a fejet. Ha meg ledarálják a térdszalagodat, maximum van még egy lövésed vele és nézhetsz új meló után. Gondolom a pereskedés sokat lendített ezen a szabályozáson, tíz év múlva majd jönnek térdszalagos perek utána meg a flag football.nexion218
Elszakad a térded, legrosszabb esetben vége a pályafutásodnak. "Elszakad" az agyad legrosszabb esetben megőrülsz, folyamatos emlékezetkiesésed van és öngyilkos leszel miután évekig már csak keseríted a körülötted lévők életét. Ennél rosszabb még nem történt sorozatos agyrázkódások miatt, de ilyen már igen.
Ezen kívül a térdsérülés hatásai mindenki számára egyértelműek voltak, azt viszont pár évtizede nem tudták, hogy mi lesz velük a sorozatos agyrázkódások miatt. Emiatt megy a pereskedés. Ezért örülj, amíg Griffinnek "csak" a térde sérül meg és nem kap meccsenként több agyrázkódást...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk eddig még se agyrázkódáshoz, se A/M/P/LCL szakadáshoz nem volt szerencsém, de nekem az agyrázkódás tűnik a kisebb rossznak... Öklövívásban konkrétan a szabályos ütőfelület része a fej, nem hiszem, hogy mondjuk egy Klicsko féle mérges parasztlengő annyival gyengébb és biztonságosabb, hogy alig egy óra alatt több tíz is érheti a fejet. Ha meg ledarálják a térdszalagodat, maximum van még egy lövésed vele és nézhetsz új meló után. Gondolom a pereskedés sokat lendített ezen a szabályozáson, tíz év múlva majd jönnek térdszalagos perek utána meg a flag football.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Viszont azt még mindig nem értem,hogy a fej és a térd közötti részt miért nem tekinti potenciális szerelési felületnek?undisputedly
Ha jól emlékszem talán a PFF-en volt erről egy cikk még az idény elején. A tackle-t mindenki testen próbálja bevinni, de ilyen sebesség mellett nem lehet negyven centis területre belőni, mert olyan gyorsan mozog mindkét játékos, hogy úgyse sikerül. Óhatatlanul elcsúszik feljebb, elcsúszik lejjebb időnként. Namost, ha egy védőnek attól kell tartania, hogy mindannyiszor ahányszor kicsit feljebb csúszik, flaget kap rá, akkor rászokik, hogy valamivel lejjebb indítsa a tackle-t. Ugyanúgy testre, csak kicsit lejjebb. Ami nagyobb valószínűséggel fog térdre csúszni időnként. Tulajdonképpen nincs jó megoldás, mert ha a térdet védik akkor a fej, ha a fejet, akkor a térd kerül nagyobb veszélybe. Az NFL a fejet választotta, így nincs mese, térdsérülésekkel lesz tele a liga a jövőben.

Szerintem Vödör is valami hasonlót próbált mondani, csak buta a lelkem, mint a csök és ennyi jött neki össze. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Vödör öngólt lőtt. Lenyilatkozta,hogy szándékosan alacsonyan megy,hogy ACL-t szakítson, meg karrier véget jelentő sérülést okozzon:
 nfl.si.com/2013/10/28/brandon-meriweather-illegal-hits-washington-redskins/undisputedly
Ezt nem teljesen jól értelmezed. Nem azt mondta, hogy ő ezt akarja csinálni, hanem azt, hogy biztos a liga várja ezt el a védőktől, mert egyre lentebb viszik a támadható zónát. Van benne vmi, bár nyilván az agyrázkódás se kellemes. Az öngól abban rejlik, hogy próbált a lelkem ironizálni és közben sikerült úgy fogalmaznia, hogy egy ügyes kiemeléssel az nfl.com sztorit csinált belőle. Olvasd el alaposabban!

"The NFL had to do what they have to do, you know?” Meriweather said. “I guess they felt like suspending me for a game was the right thing to do to make an example – that they don’t tolerate aggressive plays.”

Meriweather has maintained that he has changed his tackling style, but said that after the appeal, he’s been convinced the best way to take out a player is by going low.

“To be honest, man, you’ve just got to go low now, man,” Meriweather said. “You’ve got to end people’s careers, you know? You’ve got to tear people’s ACLs and mess up people’s knees now. You can’t hit them high no more. You’ve just got to go low.”

 www.washingtontimes.com/blog/redskins-watch/2013/oct/28/brandon-meriweather-back-suspension-takes-personal/#.Um6VnHMmLp4.twitternexion218
Kicsit hatásvadászra sikerült az a 2 sor,igen 😀
Viszont azt még mindig nem értem,hogy a fej és a térd közötti részt miért nem tekinti potenciális szerelési felületnek?
Amúgy a MArshallos kommentjén nem tudom,hogy sírjak vagy nevessek.undisputedly
Próbált visszavágni, amiért Marshall ki akarja dobatni a meccsekről. Csak szegény okos Brandon ezzel is öngólt lőtt...😊 Inkább játsszon, de lehetőleg úgy, hogy ne legyen utána eltiltva. Nagyon villantania kellene, mert máshol kb. már utcára tették volna. Mióta nálunk van nem hiszem, hogy elérte az IDÉNYENKÉNTI EGY meccses átlagot....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vödör öngólt lőtt. Lenyilatkozta,hogy szándékosan alacsonyan megy,hogy ACL-t szakítson, meg karrier véget jelentő sérülést okozzon:
 nfl.si.com/2013/10/28/brandon-meriweather-illegal-hits-washington-redskins/undisputedly
Ezt nem teljesen jól értelmezed. Nem azt mondta, hogy ő ezt akarja csinálni, hanem azt, hogy biztos a liga várja ezt el a védőktől, mert egyre lentebb viszik a támadható zónát. Van benne vmi, bár nyilván az agyrázkódás se kellemes. Az öngól abban rejlik, hogy próbált a lelkem ironizálni és közben sikerült úgy fogalmaznia, hogy egy ügyes kiemeléssel az nfl.com sztorit csinált belőle. Olvasd el alaposabban!

"The NFL had to do what they have to do, you know?” Meriweather said. “I guess they felt like suspending me for a game was the right thing to do to make an example – that they don’t tolerate aggressive plays.”

Meriweather has maintained that he has changed his tackling style, but said that after the appeal, he’s been convinced the best way to take out a player is by going low.

“To be honest, man, you’ve just got to go low now, man,” Meriweather said. “You’ve got to end people’s careers, you know? You’ve got to tear people’s ACLs and mess up people’s knees now. You can’t hit them high no more. You’ve just got to go low.”

 www.washingtontimes.com/blog/redskins-watch/2013/oct/28/brandon-meriweather-back-suspension-takes-personal/#.Um6VnHMmLp4.twitternexion218
Kicsit hatásvadászra sikerült az a 2 sor,igen 😀
Viszont azt még mindig nem értem,hogy a fej és a térd közötti részt miért nem tekinti potenciális szerelési felületnek?
Amúgy a MArshallos kommentjén nem tudom,hogy sírjak vagy nevessek.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Vödör öngólt lőtt. Lenyilatkozta,hogy szándékosan alacsonyan megy,hogy ACL-t szakítson, meg karrier véget jelentő sérülést okozzon:
 nfl.si.com/2013/10/28/brandon-meriweather-illegal-hits-washington-redskins/undisputedly
Ezt nem teljesen jól értelmezed. Nem azt mondta, hogy ő ezt akarja csinálni, hanem azt, hogy biztos a liga várja ezt el a védőktől, mert egyre lentebb viszik a támadható zónát. Van benne vmi, bár nyilván az agyrázkódás se kellemes. Az öngól abban rejlik, hogy próbált a lelkem ironizálni és közben sikerült úgy fogalmaznia, hogy egy ügyes kiemeléssel az nfl.com sztorit csinált belőle. Olvasd el alaposabban!

"The NFL had to do what they have to do, you know?” Meriweather said. “I guess they felt like suspending me for a game was the right thing to do to make an example – that they don’t tolerate aggressive plays.”

Meriweather has maintained that he has changed his tackling style, but said that after the appeal, he’s been convinced the best way to take out a player is by going low.

“To be honest, man, you’ve just got to go low now, man,” Meriweather said. “You’ve got to end people’s careers, you know? You’ve got to tear people’s ACLs and mess up people’s knees now. You can’t hit them high no more. You’ve just got to go low.”

 www.washingtontimes.com/blog/redskins-watch/2013/oct/28/brandon-meriweather-back-suspension-takes-personal/#.Um6VnHMmLp4.twitter

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson