Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 11 éve
Az indiánfej csak szégyellte saját rasszizmusát, és el akart tűnni.A gyep az tuti jó, máris van egy pozitívum a szezonban. 😊nexion218Nem tuti jó csak jobb mert a vége felé azért az indián fej már most is megkopott.carragher

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
carragher
48
A gyep az tuti jó, máris van egy pozitívum a szezonban. 😊nexion218Nem tuti jó csak jobb mert a vége felé azért az indián fej már most is megkopott.
több mint 11 éve
A gyep az tutijó, máris van egy pozitívum a szezonban. 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
A teljes meccs megnézhető itt: www.facebook.com/apeszos2
több mint 11 éve
Azt amúgy lehet tudni, hogy pontosan mi volt a bibi Brandon Jenkins-szel? Mindenhol csak annyit olvasok, hogy nem adott bele mindent az edzésen és kvázi példát stauáltak vele, hogy lám a lusták nem kellenek...nexion218nem a mostani stáb embere volt, ennyi
ebbe nem kell többet belelátni, ők Trent Murphyt hozták
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Azt amúgy lehet tudni, hogy pontosan mi volt a bibi Brandon Jenkins-szel? Mindenhol csak annyit olvasok, hogy nem adott bele mindent az edzésen és kvázi példát stauáltak vele, hogy lám a lusták nem kellenek...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
jajdeszépThe Washington Post leaves the door open for the Redskins to possibly cut third-round OT Morgan Moses.
Beat writer Mike Jones does write that it would be "hard to see them giving up on a third-round pick this quickly." But Moses is having trouble adjusting to the speed and strength of NFL pass rushers. Tom Compton has outplayed Moses as the No. 3 tackle behind starters LT Trent Williams and RT Tyler Polumbus. Moses' name was brought up as a potential first- or second-rounder before going 66th overall to Washington. He may be a weekly scratch in year one.
ezt szeretem a draftba
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
bazdmeg kiraktuk brandon jenkinst 😕😕😕:sapkaBaaaa eg. trentmörfi! 😀

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
bazdmeg kiraktuk brandon jenkinst 😕😕😕:
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Tanard Jackson suspended indefinitely for substance abuse... LOL 😀)
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Az indianai Fort Wayne Northside High School kabalája 😊Maximálisan elutasítom, rasszista, politikailag inkorrekt, gyúnyolódó, sértő és bántó. Sőt, kártérítésért foglak perelni, mert én olvastam a Winnetou könyveket és ez a megalázó kép olyan félelmet keltett bennem, hogy nem tudtam rendesen dolgozni és így bevételkiesésem keletkezett. 😀
baggio
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Az indianai Fort Wayne Northside High School kabalája 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Másik megközelítés a "rézbőrűzés" helyett: Hail To the Redskins: NFL Must Save Name, Image, Legacy - Cold Hard Football Factsmit már mondottam volt, ebben a fázisban abszolúte politikai síkon vagyunk már, az hogy a Patawomeck-ek mit mondanak kábé sárgarigó rézfánfütyülője, (utolsó mohikán állapotában) - a fő mozgatók a nagy törzsek, illetve már azok sem, mer át vették a vezetést a gazdag törzsek, a kaszinósok pedig aszondják e: www.ncai.org/ A kör bezárul
[T]he notion that somebody would name a franchise as a way to “insult” or “slur” a certain ethnicity simply does not pass the logic test. Team names like Redskins and Fighting Irish are in fact tributes, not insults. I rooted for both teams because both were tributes to my personal ancestry.
Érdekes történelmi olvasmány a cikk.
Itt pedig virginiai idén törzsek vezetői mondják el, hogy nekik nincs problémájuk a Redskins névvel: www.timesdispatch.com/sports/professional/football/redskins/article_26b0f8d8-eb22-52f0-87df-c05e24bbfc0e.htmlDoM

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rice fia itt kötött ki
több mint 12 éve
Ősi szittya pannon indián vér csörgedez ereimben.Naaa nem szabad ilyet mondani mert a vegen meg kiforgatjak a szavaidat es rasszista megnyilvanulasert lecsuknak... virginiai idén törzsek vezetői mondják el, hogy nekik nincs problémájuk a Redskins névvelDoMMiért is lenne problémájuk? Az indiánok nem idióták. Aki az ilyen bulvárhűhót kavarja, az az idióta. És főleg aki bedől ennek.ulpianus
@ulpianus sjano

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Naaa nem szabad ilyet mondani mert a vegen meg kiforgatjak a szavaidat es rasszista megnyilvanulasert lecsuknak... virginiai idén törzsek vezetői mondják el, hogy nekik nincs problémájuk a Redskins névvelDoMMiért is lenne problémájuk? Az indiánok nem idióták. Aki az ilyen bulvárhűhót kavarja, az az idióta. És főleg aki bedől ennek.ulpianus
@ulpianus
több mint 12 éve
... virginiai idén törzsek vezetői mondják el, hogy nekik nincs problémájuk a Redskins névvelDoMMiért is lenne problémájuk? Az indiánok nem idióták. Aki az ilyen bulvárhűhót kavarja, az az idióta. És főleg aki bedől ennek.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Másik megközelítés a "rézbőrűzés" helyett: Hail To the Redskins: NFL Must Save Name, Image, Legacy - Cold Hard Football Facts[T]he notion that somebody would name a franchise as a way to “insult” or “slur” a certain ethnicity simply does not pass the logic test. Team names like Redskins and Fighting Irish are in fact tributes, not insults. I rooted for both teams because both were tributes to my personal ancestry.
Érdekes történelmi olvasmány a cikk.
Itt pedig virginiai idén törzsek vezetői mondják el, hogy nekik nincs problémájuk a Redskins névvel: www.timesdispatch.com/sports/professional/football/redskins/article_26b0f8d8-eb22-52f0-87df-c05e24bbfc0e.html
több mint 12 éve
sutianapYes Sir, erről van itt nagy baszó! 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
washington porchmonkeys?sapkaNem, mert az rasszista lenne! 😛
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
washington porchmonkeys?sapkaa
s
s
o
c
i
a
t
i
o
n

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
washington porchmonkeys?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja? Politikalag mennyivel korrektebb egy "biased" statisztikára alapozva változtatásra kényszeríteni egy komplett csapatot? És az benne a guszustalan, hogy ez sok nagynevű csóka, aki a névváltoztatás mellett kardoskodik, szerintem kurvára leszarja az egészet, csak tesz magának egy szívességet, hogy mindenki lássa: ő bizony "politikailag korrekt" (akármit is jelent ez a fogalom). Másrészt tesz még egy szívességet magának: megvédi a saját maga érdekeltségeit attól, hogy bevegyék azokat is a rasszista/pol. inkorrekt kalapba. Tudomásom szerint a rosszhiszeműséget bizonyítani kell(ene), itt pedig ez nem lehetséges. Ha pedig a nullhipotézised az, hogy anno a névválasztás jóhiszemű volt (márpedig muszáj vagy ezt feltételezni, mert az ártatlanság vélelme mindenkit megillet!) és nem tudod bizonyítani az ellenkezőjét, akkor nem vetheted el a kiindulási feltételezésedet, innentől kezdve milyen korrektséggel van itt a probléma? Max azzal, hogy ez nem demokrácia meg szabad akarat, hanem politikai nyomásgyakorlás.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson