Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 11 éve
Gaameedaaay! 2013.11.03. San Diego Chargers - Washington Redskins 24-30.
10 hónap.
45 hét.
315 nap.
Ennyi ideje nyertünk utoljára, belegondolni is rossz 😀
akkorisredskins
több mint 11 éve
A secondarytek hogy muzsikált az első meccsen? Csak azért kérdem, mert az O-falunk kb alkalmatlan futásblokkolásra, tehát attól nem kell tartanotok, max a passztól.egyetlen elváltás kivételével hiba nélkül lehozták a meccset
Coefielden és Reeden kívül kik hagyhatják ki a meccset? (Nálunk Johnathan Cyprien, a secondary legjobb embere fogja valószínűleg, szóval Morris és Helu elég jó napot zárhat, esetleg még Paulsen is.)iktriad
de dominált a Dline, így sok dolgot nem tudok elmondani
nem Henne lesz az akinek lesz annyi ideje+lehetősége ezt úgy igazából letesztelni
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Crawford-tól megint elbúcsúztunk, ahogy Nick Williams-től is. Davis felkerült az 53-ba, a helyükre három elvtárs érkezett:McNutt az Eagles 2012/6. körös pickje volt. Azóta megjárta a Dolphins-t, és a Panthers-t is.
több mint 11 éve
A secondarytek hogy muzsikált az első meccsen? Csak azért kérdem, mert az O-falunk kb alkalmatlan futásblokkolásra, tehát attól nem kell tartanotok, max a passztól.Coefielden és Reeden kívül kik hagyhatják ki a meccset? (Nálunk Johnathan Cyprien, a secondary legjobb embere fogja valószínűleg, szóval Morris és Helu elég jó napot zárhat, esetleg még Paulsen is.)
több mint 11 éve
Legközelebb is RG kezd?agent Tha kikapunk a Jagstől is, akkor azért lehet már elgondolkodnék
--
Redskins placed NT Barry Cofield (ankle) on short-term injured reserve.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Legközelebb is RG kezd?
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
újranéztem a meccset, minden driveban, amikor beértünk a redzoneban (kivéve Paul elejtett labdáját)szinte csak és kizárólag futottunk
miért nem futottunk egész meccsen????
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ilyen gyalázatos QB teljesítményt nagyon régen láttam...de komolyan, Rg-nek fogalma sem volt a pocketről
összehozott egy fumblet Morrisnak a redzoneban,
ez bőven edzői felelősség is, checkdownokkal nem lehet meccset nyerni...
nagyon gánya volt a coaching
Morris 14/91 6,5-es átlag
Helu 4/46 12-es átlag
és ilyen futóteljesítménnyel kikaptunk, ez nagyon szomorú
A védelem elég jó volt, 10 pontot hagytak, rengeteg 3rd and outtal, volt pár túl agressszív blitz, ami nagyon nem volt oké, pl. ebből lett az elváltás és a TD, és ezen kívül kb. momentumok nem volt a texasiaknak
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
GÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉMDÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJ!!!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Újabb 2 manus PS-be:62 Braxston Cave C
53 Jackson Jeffcoat OLB
Tevita Stevens C, és Chaz Sutton OLB búcsúzott.
több mint 11 éve
Köszönöm 😊Dobjatok már egy linket, honnan lehet letölteni a ma éjszaka zajlott meccset, a ten yardon még nincsen, köszi. 😊agent Tnoonkick.com/2014-nfl-preseason-washington-redskins-at-tampa-bay-buccaneers/gordon
----------------------------------
Nagyon örülök, hogy Tana man ott van 😊 Még mindig ő a kedvenc játékosom 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
egy beatwriternél olvastam, hogy mondták neki, hogy nem kell PS-be semSeastrunk nincs benne 😮😮sapkaViszont Crawford igen, amin azért csodálkozom kicsit...apeszos
aztán 15 percre rá mondták, hogy de mégis sorry 😀, gyere már
ami viszont kicsit idegesítő, hogy Henry Josey (tökmag college hero RB) a Jags Ps-be ment el
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Seastrunk nincs benne 😮😮sapkaViszont Crawford igen, amin azért csodálkozom kicsit...
több mint 11 éve
Seastrunk nincs benne 😮😮
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Practice squadtöbb mint 11 éve
Duke Ihenachot S-t claimeltétek.empty taxiez nem rossz, Akeem Davis helyett
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Duke Ihenachot S-t claimeltétek.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Crawfordnak szóltak, hogy practice squadba sem kell
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ez kétségkívül így van 😀esküszöm nem láttam ettől a puntertől még 1 puntot semsapkaMert nem nézel le egy Skins edzésre sem!tomi-tomi
esetleg preseasonban kaphatott volna egy-két puntot, de bizonyára ő lesz a titkos fegyverünk
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
esküszöm nem láttam ettől a puntertől még 1 puntot semsapkaMert nem nézel le egy Skins edzésre sem!
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
...és akkor ez a pontos listaThe Redskins cut RB Evan Royster, RB Lache Seastrunk, RB Chris Thompson, WR Lee Doss, LB Everette Brown, CB Chase Minnifield, S Phillip Thomas, PK Zach Hocker, WR Nick Williams, OL Maurice Hurt, WR Lee Doss, OL Tevita Stevens, S Da'Mon Cromartie-Smith, NT Robert Thomas, CB Richard Crawford, TE Ted Bolser, OL Kevin Kowalski and P Robert Malone. They placed NT Chris Neild and LB Darryl Sharpton on injured reserve. WR Leonard Hankerson and DL Stephen Bowen were placed on the reserve/physically unable to perform list.
esküszöm nem láttam ettől a puntertől még 1 puntot sem
összességében arányait tekintve ez egy jó roster a maga hibáival 😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
több mint 11 éve
Redskins placed DE Stephen Bowen (knee) on reserve/PUP.Bowen, 30, is eight months removed from microfracture surgery. The Redskins will hope he can contribute as a reserve end when eligible -- after the first six games of the season.
ez sajnálatos, azt hiszem Bowentől a szezon után el is fogunk búcsúzni
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!