Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Garcon also said he has no problem with Griffin’s leadership skills.
“Yeah, there’s good leadership in this locker room. It’s the same guys, same players. Leadership is good. Just not winning games,” said the team’s leading receiver. “We just have to try to find a way to win."
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nesze nekünk:

 twitpl.us/t/umcbnexion218
Gyenge a felfogásom. Magyarázza el nekem ezt valaki....
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nesze nekünk:

 twitpl.us/t/umcb

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hankerson kiszállt az idénybőlsapka
Sajnos azt kell mondjam, nem fog hiányozni. Amennyire számítottunk rá, annyira nem vált be. Ez a kis Welker utánzat viszont elég bíztatónak tűnik. És akkor megnézzük Lance Lewist is.Amúgy azon gondolkodtam, hogy jó ideje nem láttam Roystert. Dugig vagyunk futókkal, de szinte csak Morrist használjuk. Vajon miért?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hankerson kiszállt az idényből

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rendben, hibázott. Drive-ot vezetett a TO-ért. Még mindig ott lett volna a kétpontos. Ha az nem sikerül, akkor azért kap. Az én véleményem szerint el sem kellett volna jutni odáig. Azért az, hogy három játékrészen át egy nyamvadt FG-t sem hoztunk össze, kissé túlmutat a QB alkalmatlanságán. Ezt a Shanahan & Co. baszta el. Nem kicsit, nagyon. És most mosakodnak. Jövőre egy deka meccset sem nézek, ha még mindig ők az edzők. És ez nagy szó...
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Staying the course through the great times & the times of adversity

There is no quit
Will fight with these guys any dayRobert Griffin III, Twitter
Legalább a hozzáállás jó..

akkorisredskins
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Újra meg újra megnézve az utolsó play-t RGIII-nek két esélye volt vagy benyeli a sack-t (esetleg plusz még egy lehetőség TD-re de az is kétes) vagy valóban kidobja a nézőtérre. Mert vagy a játékhívás volt hülye Kyle részéről ez ugye benne van 😛 vagy a mi védőink álltak fel nagyon jól. De esélye sem volt elkapót találni, annyira jól jöttek ki a mi szempontunkból a játékos elhelyezkedések. Az meg, hogy INT lett Boykin bravúrja is volt. Az RZ def-nk egyébként első érzésre idén amúgy is megtáltosodott elég sok támadást sikerül megállítani főleg az elmúlt évekhez képest...😀 Nem tudom Shannyék kapnak e még egy évet nálatok de az apa-fiú szoros kapcsolat kevésbé szoros voltára szükségetek lenne. Kérdés jobbat találnátok e a kis Shannynél vagy rosszabbat 😀dande
Hááát... A "wide open" Paulsen valóban erős volt a részemről, de ha már mindenáron hősködni akar, Paulsent "vezethette" volna üres területre egy passzal (pálya közepe, kb. a 7 yardos vonal magasságában a zebra mögött, nfl.com-on csak az INT-et mutató vidi 45. másodpercében jól látszik az üres terület, amire gondolok), illetve talán Moss-ra is lett volna egy szűk ablak, de az valóban necces. Szóval: lelátó, de 35 másodpercbe még a sack is belefért volna. 3 rövid opciója volt, mind3 first down (és egy down-t el lehet lőni óramegállításra): Moss, Paulsen ( egyértelműen nem volt "deep" route-on, nem sokkal a labda eldobása előtt mozdult az endzone felé, mert addigra beérte az embere és nem volt megjátszató) és Helu. Egyedül Garcon tűnt úgy, hogy eleve az endzone-ba vak tervezve. Ehhez képest ő mégis Garcon-ra ment - ezt abból gondolom, hogy aki képest 60 yardot hajítani azzal a szarral, 20 yardról még hátsó lábról is el kéne lőjön a lelátóig, ha akar. Lehet sokszor nem a legjobb play-eket hívják neki, de nálam ezt nem mossa le magáról. Ettől függetlenül csípem a játékát, de ez a 3-7-en nem változtat.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/m1zxm9fbvzhrf7oford6
Santana Moss: RGIII needs to take more accountability
Santana Moss would like to see quarterback Robert Griffin III take more accountability for the Washington Redskins' losing ways. The veteran wide receiver offers some leadership tips for RGIII.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Újra meg újra megnézve az utolsó play-t RGIII-nek két esélye volt vagy benyeli a sack-t (esetleg plusz még egy lehetőség TD-re de az is kétes) vagy valóban kidobja a nézőtérre. Mert vagy a játékhívás volt hülye Kyle részéről ez ugye benne van 😛 vagy a mi védőink álltak fel nagyon jól. De esélye sem volt elkapót találni, annyira jól jöttek ki a mi szempontunkból a játékos elhelyezkedések. Az meg, hogy INT lett Boykin bravúrja is volt. Az RZ def-nk egyébként első érzésre idén amúgy is megtáltosodott elég sok támadást sikerül megállítani főleg az elmúlt évekhez képest...😀 Nem tudom Shannyék kapnak e még egy évet nálatok de az apa-fiú szoros kapcsolat kevésbé szoros voltára szükségetek lenne. Kérdés jobbat találnátok e a kis Shannynél vagy rosszabbat 😀
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
RGIII azt állítja, hogy az eagles ismerte az utolsó playt, tudták mit fogunk játszani;
amire Shanahan azt mondta volt valami miscommunication 😊sapka
nem értek angolul csak gugli fordító alapján de én úgy értettem a cikket, hogy RGIII arról beszélt, hogy egész meccsen olyan volt, nemsak az utolsó play-nél, mintha ismerték volna előre mit akarnak játszani BD nagyon jól felkészítette őket. Shanny erre mondta, hogy szte ez hülyeség. A lényegen a számunkra ez nem változtat 😉dande
egy espn-es cikket olvastam, és a kedvenc beatwriterem, aki szó szerint ezt írta (lófaszt szó szerint 😀, nem tud magyarul)
de RGIII azt mondta, hogy kifejezetten a legutolsó playnél ezt gondolta, amire Shanny "that communication on final play was wrong", tehát nem cáfolta meg, csak azzal magyarázta, hogy nem volt jó a kommunikáció
ez most azt jelenti, hogy rossz votl a headset, vagy másra gondolt, vagy csapnivaló volt a play calling azt nem tudomsapka
A facebookon azt mondta Robi, hogy az egész meccsen volt egy ilyen érzése, de biztos csak az utolsó playben lett. Azóta törölték. Szóval akadnak gondok az öltözőben. Nehéz elhinnem amit Shanahan állít, annak fényében, hogy mikor megszólták RG-t a "vaksága" miatt, pont ő mondta azt, hogy az irányítónak azt kell tennie amit az edző mond. Láttuk McNabb esetét is, Kyle nem tűri, ha improvizál az irányítója. Inkább ráfogják arra, hogy kiismerték az optiont, meg nem jó a mikrofon. Nem a faszt nem. Csak az utolsó playnél volt rossz? A meccs háromnegyedéig jó volt (24-0!!)?? Vagy beszéljünk-e arról, hogy az elkapók a rout után tanácstalanul ácsorogtak a CB mellett? Vagy arról, hogy mennyi ideje volt körülnézni? Ugye Mr. Williams? Vagy hogy Helu segge penészesre görcsölt a kispadon? Nexion kifakadása az eredménykövetőben és hogy Sapka az irányítót okolja arra késztet, hogy én is azt mondom: jöjjön a szöszi. Ő aztán majd önálló lesz, és onnantól menni fog a szekér. Griffin nem jó, ezt tény, de nem hinném, hogy elfelejtette amit tud. Majd most Cousins megmutatja milyen a jó irányító, egy kitűnő coordinátor mellett. Vagy inkább Grossman? Igen Rexy lesz a jó megoldás. A kisujjában van a tudomány. Az a baj, hogy hamar visszajönne Griffin, mert ilyen fallal olyan lenne mindkettő a zsebben, mint az összegyűrt papírzsepi. Ilyenkor érzem mekkora hiba volt elküldeni Pat White-ot. Lenne kikből válogatni. Sajnos még egy év helyben topi kinéz nekünk, de megvan a fő feladat: irányítót kell szerezni. Lenne egy javaslatom: John Beck.apeszos
Ennek azért volt némi éle...😉 Nincs kétségem, hogy ő a legjobb QB-nk, sőt nem csak csapatszinten tartom jónak, de... Az az utsó play... Nem veszem be a kommunikáció mesét. Ha jól emlékszem Paulsen üres volt, ez esetbem otrombán túldobta. Ha meg nem ő volt a cél, könyörgöm a kurva lelátóig érjen már el a tojás! És tudta, hogy faszágot csinált, mert látszott, hogy meg sem moccani hanem a közönség reakcioját várja, hogy mi lett a dolog vége. Na én leginkább ez utóbbin pöccentem be.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RGIII azt állítja, hogy az eagles ismerte az utolsó playt, tudták mit fogunk játszani;
amire Shanahan azt mondta volt valami miscommunication 😊sapka
nem értek angolul csak gugli fordító alapján de én úgy értettem a cikket, hogy RGIII arról beszélt, hogy egész meccsen olyan volt, nemsak az utolsó play-nél, mintha ismerték volna előre mit akarnak játszani BD nagyon jól felkészítette őket. Shanny erre mondta, hogy szte ez hülyeség. A lényegen a számunkra ez nem változtat 😉dande
egy espn-es cikket olvastam, és a kedvenc beatwriterem, aki szó szerint ezt írta (lófaszt szó szerint 😀, nem tud magyarul)
de RGIII azt mondta, hogy kifejezetten a legutolsó playnél ezt gondolta, amire Shanny "that communication on final play was wrong", tehát nem cáfolta meg, csak azzal magyarázta, hogy nem volt jó a kommunikáció
ez most azt jelenti, hogy rossz votl a headset, vagy másra gondolt, vagy csapnivaló volt a play calling azt nem tudomsapka
A facebookon azt mondta Robi, hogy az egész meccsen volt egy ilyen érzése, de biztos csak az utolsó playben lett. Azóta törölték. Szóval akadnak gondok az öltözőben. Nehéz elhinnem amit Shanahan állít, annak fényében, hogy mikor megszólták RG-t a "vaksága" miatt, pont ő mondta azt, hogy az irányítónak azt kell tennie amit az edző mond. Láttuk McNabb esetét is, Kyle nem tűri, ha improvizál az irányítója. Inkább ráfogják arra, hogy kiismerték az optiont, meg nem jó a mikrofon. Nem a faszt nem. Csak az utolsó playnél volt rossz? A meccs háromnegyedéig jó volt (24-0!!)?? Vagy beszéljünk-e arról, hogy az elkapók a rout után tanácstalanul ácsorogtak a CB mellett? Vagy arról, hogy mennyi ideje volt körülnézni? Ugye Mr. Williams? Vagy hogy Helu segge penészesre görcsölt a kispadon? Nexion kifakadása az eredménykövetőben és hogy Sapka az irányítót okolja arra késztet, hogy én is azt mondom: jöjjön a szöszi. Ő aztán majd önálló lesz, és onnantól menni fog a szekér. Griffin nem jó, ezt tény, de nem hinném, hogy elfelejtette amit tud. Majd most Cousins megmutatja milyen a jó irányító, egy kitűnő coordinátor mellett. Vagy inkább Grossman? Igen Rexy lesz a jó megoldás. A kisujjában van a tudomány. Az a baj, hogy hamar visszajönne Griffin, mert ilyen fallal olyan lenne mindkettő a zsebben, mint az összegyűrt papírzsepi. Ilyenkor érzem mekkora hiba volt elküldeni Pat White-ot. Lenne kikből válogatni. Sajnos még egy év helyben topi kinéz nekünk, de megvan a fő feladat: irányítót kell szerezni. Lenne egy javaslatom: John Beck.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
én nfl.comról ferdítgettem a lényeg hogy a hátralévő 3 csoportmeccseteken ne legyen ilyen gond és azokat megnyerjétek 😉 a többit..... 😛 azt inkább nem mondom
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
RGIII azt állítja, hogy az eagles ismerte az utolsó playt, tudták mit fogunk játszani;
amire Shanahan azt mondta volt valami miscommunication 😊sapka
nem értek angolul csak gugli fordító alapján de én úgy értettem a cikket, hogy RGIII arról beszélt, hogy egész meccsen olyan volt, nemsak az utolsó play-nél, mintha ismerték volna előre mit akarnak játszani BD nagyon jól felkészítette őket. Shanny erre mondta, hogy szte ez hülyeség. A lényegen a számunkra ez nem változtat 😉dande
egy espn-es cikket olvastam, és a kedvenc beatwriterem, aki szó szerint ezt írta (lófaszt szó szerint 😀, nem tud magyarul)
de RGIII azt mondta, hogy kifejezetten a legutolsó playnél ezt gondolta, amire Shanny "that communication on final play was wrong", tehát nem cáfolta meg, csak azzal magyarázta, hogy nem volt jó a kommunikáció
ez most azt jelenti, hogy rossz votl a headset, vagy másra gondolt, vagy csapnivaló volt a play calling azt nem tudom

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
RGIII azt állítja, hogy az eagles ismerte az utolsó playt, tudták mit fogunk játszani;
amire Shanahan azt mondta volt valami miscommunication 😊sapka
nem értek angolul csak gugli fordító alapján de én úgy értettem a cikket, hogy RGIII arról beszélt, hogy egész meccsen olyan volt, nemsak az utolsó play-nél, mintha ismerték volna előre mit akarnak játszani BD nagyon jól felkészítette őket. Shanny erre mondta, hogy szte ez hülyeség. A lényegen a számunkra ez nem változtat 😉
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
RGIII azt állítja, hogy az eagles ismerte az utolsó playt, tudták mit fogunk játszani;
amire Shanahan azt mondta volt valami miscommunication 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És akkor mi lesz? Ettől megnyerjük a meccset? Egyem az érzékeny lelküket. Williams is inkább a saját nem éppen kirobbanó formájával foglalkozhatna. Az egyik kedvenc játékosom, de ilyenkor nem értem meg... Tudom, hogy sértődékeny és mellé még indulatos is. Inkább az o fal pár tagját kéne seggbe rugdosnia, azzal többet használna.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Washington Redskins offensive tackle Trent Williams accused NFL umpire Roy Ellison of swearing at him during Sunday's loss to the Philadelphia Eagles.

It's not the first time Ellison's name has come up in connection with alleged abusive on-field behavior.

Fox Sports analyst Mike Pereira revealed Monday on "Fox Football Daily" that he once spoke with Ellison in connection with a similar incident when Pereira was the NFL's vice president of officiating.


"Years ago, he allegedly shouted and swore at players, and it was a big issue that I had to deal with," Pereira said of Ellison, the NFL's only full-time umpire. "I actually had to talk to him in the office to make sure that none of this is going on."

"So the fact that this happened twice now with the same individual has to really concern the league. And I know that they're taking a strong look at this."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
"Williams said that Ellison called him a "a garbage ass disrespectful mother(expletive)," according to Grant Paulsen of WJFK-FM in Washington. "

Minek nevezték?steroid stewie
ez a lényeg😛:
"I've never heard anything like that before in my life," Redskins guard Kory Lichtensteiger said. "I don't know what it was, but that guy came out with some kind of vendetta. I don't have a lot else to say, but I heard that comment."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
rasszista bírók?Janek
Azokbizony!😀 És mivel rasszista WR ellen és rasszista bírók mellett kellett játszanunk, ítéljék nekünk a meccset 3-0-val!😀 Nem látom át miért pofázik egy bíró, de lehet most nem ez lenne a sztori, ha TWill is inkább a madarakkal foglalkozik a zebrák helyett...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
"Williams said that Ellison called him a "a garbage ass disrespectful mother(expletive)," according to Grant Paulsen of WJFK-FM in Washington. "

Minek nevezték?
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
rasszista bírók?

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
van/lesz egy kis balhé a csapat körül,
Trent Wilii. azt állítja, hogy a bírók a meccs vége felé elég csúnyákat mondtak neki
amit hallottak a csapattársai, sőőőt, az egész belső falember 3-as be volt mikrofonozva!!!
szóval izgalmas médiahírverésnek leszünk szemtanúi hamarosan :Ssapka
Na ilyet még nem hallottam- mik lehetnek a következmények?bálnalekvár
még nem tudni pontosan mit volt, majd ha kikerülnek a mikrofonos felvételek, egyelőre csak TW nyilatkozta, hogy odaszóltak neki valamit a bírók (nem mondta pontosan mit, vagy mivel kapcs.) és ezt mások hallották +meglesz felvételen is

szerk. már vizsgálják is az esetet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
van/lesz egy kis balhé a csapat körül,
Trent Wilii. azt állítja, hogy a bírók a meccs vége felé elég csúnyákat mondtak neki
amit hallottak a csapattársai, sőőőt, az egész belső falember 3-as be volt mikrofonozva!!!
szóval izgalmas médiahírverésnek leszünk szemtanúi hamarosan :Ssapka
Na ilyet még nem hallottam- mik lehetnek a következmények?

akkorisredskins
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
van/lesz egy kis balhé a csapat körül,
Trent Wilii. azt állítja, hogy a bírók a meccs vége felé elég csúnyákat mondtak neki
amit hallottak a csapattársai, sőőőt, az egész belső falember 3-as be volt mikrofonozva!!!
szóval izgalmas médiahírverésnek leszünk szemtanúi hamarosan :S

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
A szezonnak vége, ez tény, 9-7tel ugyan továbbmehetnénk, csakhogy ez a csapat a Falcons és a Giants meccsek kivételével a győzelem közelében sem lesz. Úgy tűnik RG III a rookie-hibáit idénre tartogatta.

Most rohadtul nem fog velem senki egyetérteni, de akkor is elmondom. Robert az utolsó passzt leszámítva a negyedik negyedben zseniális volt, a hátán vitte a csapatot. Fantasztikus ez a srác továbbra is. Csak sajnos az NFL olyan biznisz, hogy egyetlen hiba elég a szopókához. Nagyon remélem, hogy ha el is küldik a szezon végén a Shanny-klánt, Griffin marad, továbbra is imádom hogy a csapatom tagja, a hibáival együtt is.

akkorisredskins