Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Coach Shanahan Monday Press Conference: Dec. 9, 2013
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Engem egyedül az bosszant, hogy teljesen mindegy ki az edző, a QB, hogy hogy szerepel a csapat, előbb-utóbb mindig felbukkan egy konstans a rendszerben: bizonyos Dan Snyder (és nem a nyilvánvaló ok miatt, miszerint ő a tulaj)...nexion218
Most nem nagyon hinném, hogy hibás lenne. Tudjuk, hogy egy fasz, de most önmérsékletből jeles. Eddig az volt a baj, hogy mindenbe beleszólt.apeszos
No igen, de olvastam olyasmiket, hogy amikor tavaly Kirk nyerte a meccset az öltözőben akkor is Griffinhez ment oda pacsizni Danny Boy, meg Griffin egy picit "egyenlőbb", mint a csapat többi tagja, ami egy edző munkáját nem kicsit nehezíti. Nyilván Shanahan is csinált bőven faszságot, de számomra kezd statisztikailag is szignifikáns lenni, hogy minden elbukott kísérletben egyetlen egy a konstans: Snyder. Illetve Mike már bőven bizonyította, hogy képes elvégezni a dolgát, Snyder pedig csak a komplementer halmazban vitézkedett. Egyébként meg leszarom az egészet, csak végre legyen már egymás után két pozitív mérlegű szezon... :S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Engem egyedül az bosszant, hogy teljesen mindegy ki az edző, a QB, hogy hogy szerepel a csapat, előbb-utóbb mindig felbukkan egy konstans a rendszerben: bizonyos Dan Snyder (és nem a nyilvánvaló ok miatt, miszerint ő a tulaj)...nexion218
Most nem nagyon hinném, hogy hibás lenne. Tudjuk, hogy egy fasz, de most önmérsékletből jeles. Eddig az volt a baj, hogy mindenbe beleszólt.apeszos
az teljesen egyértelmű h mindenkinek mennie kell. kéne egy fiatal egyetemi edző (ala haribo tesók) aki kifacsarja az egészet és két éven belül rendbeteszi nagyjából a dolgokat. Robertről addig kiderül h valóban mire képes, és az a pár használható ember aki most van se fog kiöregedni. fájni fog a szívem amikor a rams a top5ös pickel fog üzérkedni majd. de azt is belátom h meg kellett szerezni RG-t mindenáron. vmit valamiért
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Engem egyedül az bosszant, hogy teljesen mindegy ki az edző, a QB, hogy hogy szerepel a csapat, előbb-utóbb mindig felbukkan egy konstans a rendszerben: bizonyos Dan Snyder (és nem a nyilvánvaló ok miatt, miszerint ő a tulaj)...nexion218
Most nem nagyon hinném, hogy hibás lenne. Tudjuk, hogy egy fasz, de most önmérsékletből jeles. Eddig az volt a baj, hogy mindenbe beleszólt.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Engem egyedül az bosszant, hogy teljesen mindegy ki az edző, a QB, hogy hogy szerepel a csapat, előbb-utóbb mindig felbukkan egy konstans a rendszerben: bizonyos Dan Snyder (és nem a nyilvánvaló ok miatt, miszerint ő a tulaj)...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most beszéltek Ricsiék arról a TV-ben, hogy Snyder erősen fontolgatja h Shannyéknak lecsó, tudunk erről valamit?agent T
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000294178/article/dan-snyder-is-pissed-at-state-of-washington-redskinsjvic
És akkor hogy a másik oldal is meghallgattasson.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10101919/mike-shanahan-was-ready-quit-washington-redskins-2012-seasonJakehomer
Ez már egyszer be lett linkelve... És semmit sem változtat a három elbaszott éven. Amúgy McNabb is Snyder kedvence volt?apeszos
Á, bocs, tényleg, pont addig nem pörgettem már le...
Nehéz elbaszott éveknek nevezni szerintem, mármint persze, az összkép nem jó, de könnyen lehet (sőt, szerintem egyértelmű), hogy más edzővel ugyanilyen, vagy még rosszabb lett volna. De majd akkor jövőre megint lehet új edzőt szidni.Jakehomer
6-10, 5-11, és most 3-10 eddig. Miért olyan nehéz ezt három elbaszott évnek hívni? Lehet hogy más edzővel rosszabb LEHETETT volna, de nem más edző volt, ergo nem egyértelmű. Mitől vagy olyan biztos benne? Egy alternatív világban láttad ezeket az éveket más edzővel? Ugyan már. Ha újra kezdenénk, még ezzel az edzővel sem lett volna ugyanolyan.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Most beszéltek Ricsiék arról a TV-ben, hogy Snyder erősen fontolgatja h Shannyéknak lecsó, tudunk erről valamit?agent T
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000294178/article/dan-snyder-is-pissed-at-state-of-washington-redskinsjvic
És akkor hogy a másik oldal is meghallgattasson.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10101919/mike-shanahan-was-ready-quit-washington-redskins-2012-seasonJakehomer
Ez már egyszer be lett linkelve... És semmit sem változtat a három elbaszott éven. Amúgy McNabb is Snyder kedvence volt?apeszos
Á, bocs, tényleg, pont addig nem pörgettem már le...
Nehéz elbaszott éveknek nevezni szerintem, mármint persze, az összkép nem jó, de könnyen lehet (sőt, szerintem egyértelmű), hogy más edzővel ugyanilyen, vagy még rosszabb lett volna. De majd akkor jövőre megint lehet új edzőt szidni.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most beszéltek Ricsiék arról a TV-ben, hogy Snyder erősen fontolgatja h Shannyéknak lecsó, tudunk erről valamit?agent T
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000294178/article/dan-snyder-is-pissed-at-state-of-washington-redskinsjvic
És akkor hogy a másik oldal is meghallgattasson.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10101919/mike-shanahan-was-ready-quit-washington-redskins-2012-seasonJakehomer
Ez már egyszer be lett linkelve... És semmit sem változtat a három elbaszott éven. Amúgy McNabb is Snyder kedvence volt?
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Most beszéltek Ricsiék arról a TV-ben, hogy Snyder erősen fontolgatja h Shannyéknak lecsó, tudunk erről valamit?agent T
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000294178/article/dan-snyder-is-pissed-at-state-of-washington-redskinsjvic
És akkor hogy a másik oldal is meghallgattasson.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10101919/mike-shanahan-was-ready-quit-washington-redskins-2012-season

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
jvic 115
Most beszéltek Ricsiék arról a TV-ben, hogy Snyder erősen fontolgatja h Shannyéknak lecsó, tudunk erről valamit?agent T
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/p9htnrmpwvfiwqo11lg4
Dan Snyder 'pissed' at state of Washington Redskins
Owner Dan Snyder isn't happy with the state of the Washington Redskins, and some staff members believe coach Mike Shanahan might not survive into Monday, Jeff Darlington reported.
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Most beszéltek Ricsiék arról a TV-ben, hogy Snyder erősen fontolgatja h Shannyéknak lecsó, tudunk erről valamit?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Esküszöm nem én írtam... 😀 😛
Mike Shanahan, by hiring his son Kyle, has created an untenable situation

The Chiefs will not have left tackle Branden Albert (knee), tight end Anthony Fasano (concussion, knee) and linebacker Justin Houston (elbow) in the lineup this weekend, but the team is otherwise healthy. Safety Reed Doughty (concussion, shoulder), safety Brandon Meriweather (chest), tight end Jordan Reed (concussion) and running back Darrel Young (hamstring) are questionable for the Redskins, but linebacker London Fletcher (ankle) is set to play.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Az előrejelzések szerint havazni fog ma a FedEx Fielden.

Ez meg ha igaz az nem egyszerű:  espn.go.com/nfl/story/_/id/10101919/mike-shanahan-was-ready-quit-washington-redskins-2012-season


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Nem bírtam ki, hogy 4 napja néma a Skins-topic. 😀 RG3 nyilatkozatcsokor máról és tegnapról, az aktuális témákról- QB-k közti esetleges erősödő rivalizálásról, a kritikákról, Szöszi kezdetéséről.

"Me and Kirk have always been good, that's not an issue. The way I look at it, hard work, dedication and God's grace is what helped me come back and play so quick ... Anyone who knows me, knows I'm not that guy. I'm not the guy that these negative articles are trying to paint me to be."

"When it comes to a time like this, it's easy for guys to check out," RGIII said of the team's 3-9 record. "I think it would be real cowardly of me to check out and say, 'Hey, I don't want to play these next four games.' It's not who I am. It's not who any competitive football player is. You want to play, so we're going to finish out the year and you take what's happened this year, being 3-9, and you face it."

akkorisredskins
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
NFL: Play should have been stopped in Giants-Redskins

Amúgy el tudom képzelni Zorn hogy röhög most...apeszos
azért teljesen mind1 az egész sztem, mert a 1st down-t megszereztétek, csak Garcon béna volt (mint Cruz múlt héten) innentől kezdve mind1, hogy most mi történt előtte...csebi
Ja, a helyedben én is ezt mondanám.. 😀 De amúgy igazad van.

apeszos
ettől függetlenül az a bíró, aki 1st down-t adott, nemcsak vak, hanem a szabályokkal sem volt tisztában...
már más lenne a leányzó fekvése amúgy ha 4th downra incomplete passzt dobtatok volna (ahogy többször is visszanéztem a playt, sztem még Griffin is megfuthatta volna talán, de érthető, hogy szélére akarta dobni, hátha ki tud lépni, és megáll az óra)csebi
No igen az Öreg is azt sérelmezte, hogy befolyásolta a dolog a playhívást, mert 4 th down-ra nem hív hitch route-ot(ami egyébként meg lett oldva, csak Garçon koma nem kívánt lefeküdni a lasztival).

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 527 — Lucas Scott
NFL: Play should have been stopped in Giants-Redskins

Amúgy el tudom képzelni Zorn hogy röhög most...apeszos
azért teljesen mind1 az egész sztem, mert a 1st down-t megszereztétek, csak Garcon béna volt (mint Cruz múlt héten) innentől kezdve mind1, hogy most mi történt előtte...csebi
Ja, a helyedben én is ezt mondanám.. 😀 De amúgy igazad van.

apeszos
ettől függetlenül az a bíró, aki 1st down-t adott, nemcsak vak, hanem a szabályokkal sem volt tisztában...
már más lenne a leányzó fekvése amúgy ha 4th downra incomplete passzt dobtatok volna (ahogy többször is visszanéztem a playt, sztem még Griffin is megfuthatta volna talán, de érthető, hogy szélére akarta dobni, hátha ki tud lépni, és megáll az óra)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Remélem lesz új edző, mert bár én mélyen szakmázni nem tudok, de nekem RG3 sérülése óta a bögyömben van 😊 Nincs benne vér se, ahogy ránézek az öregre nem látom benne a vezetőt.
Szar úgy nézni minden meccset, amikor hozzáérnek Robihoz, hogy jajj, ugye nincs baj 😊

Legutóbb egész jók voltunk az első negyedben, már kezdett a kezem a nadrágba csúszni, de végül elmaradt az öröm, gyors ébredés lett 😀
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
NFL: Play should have been stopped in Giants-Redskins

Amúgy el tudom képzelni Zorn hogy röhög most...apeszos
azért teljesen mind1 az egész sztem, mert a 1st down-t megszereztétek, csak Garcon béna volt (mint Cruz múlt héten) innentől kezdve mind1, hogy most mi történt előtte...csebi
Ja, a helyedben én is ezt mondanám.. 😀 De amúgy igazad van.

If the NFL Draft were held today, the Rams would have the No. 2 overall pick courtesy of the Washington Redskins

az csodálatos lennesapka
Sztem ez a teljesen mindegy kategória. Ha Griffin hosszútávon sikert hoz a csapatnak (két évet minden bosszúságom ellenére sem érzek statisztikai sokaságnak), akkor nem érdekel, hogy mit kap érte a Rams, mert a Skins megapta a sikert, amire mindannyian vágyunk, ha meg Griffin bukó lesz, akkor max 50% eséllyel lennénk eőrébb a draftcetlikkel (vagy jót húzunk belőle, vagy nem). Elég binomiálisra egyszerűsítettem a helyzetet, de sztem megállja a helyét az érvelés. 😀nexion218
Nem is értem hogyan kerül elő ez mindig. Pláne a tavalyi év után. Az O fal szinte ugyanaz maradt a Shanahan & Co. érában, tudjuk is milyen eredményes volt az offense. Milyen irányítókkal? Egy pályafutása végén lévő, levezető McNabb-el, Grossman-al, Beck-el. De előtte a Campbell/Bartel páros sem volt az a kimondottan nyerő interface. Aztán jött a Griffin-Morris duo, és ebből a szarból lett hirtelen egy PO. Már megérte. Egyébként is max Luck-ot ismerem el jobbnak abból a classból, mert hasonló szarba csöppent. De a Hawks-nál már azért volt némi csapatépítés mire megjött az utolsó fogaskerék a gépezetbe Wilson személyében. Nekünk az adatott, hogy Griffin köré kellene offenset építeni, mert még mindig jobb irányítónak tartom az átlagosnál, csak ez az edzőinknek nem sikerül valahogy.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 527 — Lucas Scott
NFL: Play should have been stopped in Giants-Redskins

Amúgy el tudom képzelni Zorn hogy röhög most...apeszos
azért teljesen mind1 az egész sztem, mert a 1st down-t megszereztétek, csak Garcon béna volt (mint Cruz múlt héten) innentől kezdve mind1, hogy most mi történt előtte...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
If the NFL Draft were held today, the Rams would have the No. 2 overall pick courtesy of the Washington Redskins

az csodálatos lennesapka
Sztem ez a teljesen mindegy kategória. Ha Griffin hosszútávon sikert hoz a csapatnak (két évet minden bosszúságom ellenére sem érzek statisztikai sokaságnak), akkor nem érdekel, hogy mit kap érte a Rams, mert a Skins megapta a sikert, amire mindannyian vágyunk, ha meg Griffin bukó lesz, akkor max 50% eséllyel lennénk eőrébb a draftcetlikkel (vagy jót húzunk belőle, vagy nem). Elég binomiálisra egyszerűsítettem a helyzetet, de sztem megállja a helyét az érvelés. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
NFL: Play should have been stopped in Giants-Redskins

Amúgy el tudom képzelni Zorn hogy röhög most...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
If the NFL Draft were held today, the Rams would have the No. 2 overall pick courtesy of the Washington Redskins

az csodálatos lenne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Csak a végére keltem fel... Nemtom az összkép milyen volt, de mi lenne, ha most rászállnánk a receiverekre és edzőjükre? Azt meg se említem, hogy a first down a play végére fourth down lett, mivel Garçon mérges kisfiú üzemmódban addig duzzogott, amíg odaadta a Törpéknek a tojást. Baszki kivették a kibaszott kezéből a labát!!!nexion218
Csak az elejét nézd vissza, a többi akárcsak az SF-meccsen, csak felb.sznád magad rajta. Az első negyedben valami egészen szenzációs, Redskinshez nem méltó játékot mutattunk, azt hittem elsírom magam a gyönyörtől 😀

akkorisredskins
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak a végére keltem fel... Nemtom az összkép milyen volt, de mi lenne, ha most rászállnánk a receiverekre és edzőjükre? Azt meg se említem, hogy a first down a play végére fourth down lett, mivel Garçon mérges kisfiú üzemmódban addig duzzogott, amíg odaadta a Törpéknek a tojást. Baszki kivették a kibaszott kezéből a labát!!!nexion218
😀 Ez újdonság? Ezt is mondogatom egy ideje.. De hát mindenki Griffint okolja, még a szar routokért is. Shannyék szerint nem kell ide elkapó, hiszen ott van Morris. Mindenre orvosság. A liga legjobb futócsapatát rakta össze, csak ez önmagában kurva kevés. Mint a mellékelt ábra mutatja. Amúgy Griffin nélkül abban sem lennénk a legjobbak.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Csak a végére keltem fel... Nemtom az összkép milyen volt, de mi lenne, ha most rászállnánk a receiverekre és edzőjükre? Azt meg se említem, hogy a first down a play végére fourth down lett, mivel Garçon mérges kisfiú üzemmódban addig duzzogott, amíg odaadta a Törpéknek a tojást. Baszki kivették a kibaszott kezéből a labát!!!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson