Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 11 éve
Jordan maga se gondolta azt komolyan szerintem. 31 évesen elkezdeni MLB szinten játszani?Szerintem ez pontosan olyan, mint amikor Jordan elment baseballozni(A development ligában a dobók direkt könnyű középre irányuló fastballokat dobáltak neki 😀)sapkaAzért a rögbi és a foci csak közelebb áll egymáshoz, mint a basebball és a kosár 😊 Na mindegy, majd meglátjuk mi lesz belőle. A hírek alapján a Seahawks practice squad-jához kerülhet.egonj
Viszont voltak akiknek sikerült hasonló (Bo Jackson, Deion Sanders).
Én örülnék, ha a két sportág közeledne egymáshoz.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Szerintem ez pontosan olyan, mint amikor Jordan elment baseballozniAzért a rögbi és a foci csak közelebb áll egymáshoz, mint a basebball és a kosár 😊
(A development ligában a dobók direkt könnyű középre irányuló fastballokat dobáltak neki 😀)sapka
Na mindegy, majd meglátjuk mi lesz belőle. A hírek alapján a Seahawks practice squad-jához kerülhet.
HTTR
több mint 11 éve
Szerintem ez pontosan olyan, mint amikor Jordan elment baseballoznielvileg a felszereléses mozgáskultúrának teljesen más alapjai vannak, mint a szabadénak
másrészt -úgy tudom- a rögbiben az állóképesség az ami kifejezetten fontos, mert tul.képpen egész meccsnyi időt játszik egy csapat
Míg az nfl-ben a nyers erő és dinamizmus+robbanékonyság ami igazán lényeges, 1-2 snap alatt próbálnak meghalni a játékosok
azt nem tudom a srácnak milyen field visionje lehet, mert ez is kulcskérdés lenne egy futónál+a nagyon bonyolult centire kiszámolt playbookok
és még rengeteg dolog
alapból szerintem a két sportág nem összefésülhető egy játékosnak, főleg, ha az élsport változatait vesszük
szóval ilyen szempontból én nagyon szkeptikus vagyok, hogy ő megfog-e egyáltalán bármennyi sót is enni...
szerintem nemsapka
Jogos, amit írsz, de Hayne állítólag a világ egyik legjobb játékosa, a videók alapján brutális, amit művel. Mi van, ha mégis működik a dolog? Azt nyilatkozta, hogy két éve eszébe jutott a váltás, az elmúlt egy évben pedig már nagyon komolyan fontolgatta, tehát nyílván ő is átrágta magát azokon a dolgokon amiket írsz. Én sem hiszem, hogy hirtelen berobbanva az NFL-ben is sztár lenne, de miért ne próbálhatnánk meg? Lehet hogy pont bejön és húzunk vele egy rohadt nagyot. Gyakorlatilag az összes hátralévő meccsünkön esélytelenek vagyunk, kísérletezhetünk nyugodtan.
egonj
(A development ligában a dobók direkt könnyű középre irányuló fastballokat dobáltak neki 😀)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
elvileg a felszereléses mozgáskultúrának teljesen más alapjai vannak, mint a szabadénak
másrészt -úgy tudom- a rögbiben az állóképesség az ami kifejezetten fontos, mert tul.képpen egész meccsnyi időt játszik egy csapat
Míg az nfl-ben a nyers erő és dinamizmus+robbanékonyság ami igazán lényeges, 1-2 snap alatt próbálnak meghalni a játékosok
azt nem tudom a srácnak milyen field visionje lehet, mert ez is kulcskérdés lenne egy futónál+a nagyon bonyolult centire kiszámolt playbookok
és még rengeteg dolog
alapból szerintem a két sportág nem összefésülhető egy játékosnak, főleg, ha az élsport változatait vesszük
szóval ilyen szempontból én nagyon szkeptikus vagyok, hogy ő megfog-e egyáltalán bármennyi sót is enni...
szerintem nemsapka
Jogos, amit írsz, de Hayne állítólag a világ egyik legjobb játékosa, a videók alapján brutális, amit művel. Mi van, ha mégis működik a dolog? Azt nyilatkozta, hogy két éve eszébe jutott a váltás, az elmúlt egy évben pedig már nagyon komolyan fontolgatta, tehát nyílván ő is átrágta magát azokon a dolgokon amiket írsz. Én sem hiszem, hogy hirtelen berobbanva az NFL-ben is sztár lenne, de miért ne próbálhatnánk meg? Lehet hogy pont bejön és húzunk vele egy rohadt nagyot. Gyakorlatilag az összes hátralévő meccsünkön esélytelenek vagyunk, kísérletezhetünk nyugodtan.
Mi a fenének? Van nekünk olyan, de csak Grudenen múlik, hogy látszik-e.apeszos
Igaz, de szerintem egy szezon végéig tartó szerződést megérne a dolog, ki tudja mennyire használható. Sokat nem veszíthetünk vele.
HTTR
több mint 11 éve
"Feladja sikeres karrierjét a világ egyik leghíresebb rögbijátékosa annak érdekében, hogy az NFL-be jusson. Az ausztrál Jarryd Hayne szerdán jelentette be, hogy egy évre mindenképpen abbahagyja a rögbit, hátha sikerül berobbannia a profi amerikaifutball-bajnokságba.elvileg a felszereléses mozgáskultúrának teljesen más alapjai vannak, mint a szabadénak
Az NFL-ben futóként vagy visszahordóként kaphat szerepet. Szabadügynökként bármelyik NFL-csapatnál szerepelhet próbajátékon szerződés reményében. Hayne egy évet ad magának, ha nem sikerül, visszatér csapatához, a sydneyi Parramattához."
Le kéne őt igazolni, úgy is kuka ez a szezon. Hátha jól sülne el.egonj
másrészt -úgy tudom- a rögbiben az állóképesség az ami kifejezetten fontos, mert tul.képpen egész meccsnyi időt játszik egy csapat
Míg az nfl-ben a nyers erő és dinamizmus+robbanékonyság ami igazán lényeges, 1-2 snap alatt próbálnak meghalni a játékosok
azt nem tudom a srácnak milyen field visionje lehet, mert ez is kulcskérdés lenne egy futónál+a nagyon bonyolult centire kiszámolt playbookok
és még rengeteg dolog
alapból szerintem a két sportág nem összefésülhető egy játékosnak, főleg, ha az élsport változatait vesszük
szóval ilyen szempontból én nagyon szkeptikus vagyok, hogy ő megfog-e egyáltalán bármennyi sót is enni...
szerintem nem
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
"Feladja sikeres karrierjét a világ egyik leghíresebb rögbijátékosa annak érdekében, hogy az NFL-be jusson. Az ausztrál Jarryd Hayne szerdán jelentette be, hogy egy évre mindenképpen abbahagyja a rögbit, hátha sikerül berobbannia a profi amerikaifutball-bajnokságba.Mi a fenének? Van nekünk olyan, de csak Grudenen múlik, hogy látszik-e.
Az NFL-ben futóként vagy visszahordóként kaphat szerepet. Szabadügynökként bármelyik NFL-csapatnál szerepelhet próbajátékon szerződés reményében. Hayne egy évet ad magának, ha nem sikerül, visszatér csapatához, a sydneyi Parramattához."
Le kéne őt igazolni, úgy is kuka ez a szezon. Hátha jól sülne el.egonj
több mint 11 éve
"Feladja sikeres karrierjét a világ egyik leghíresebb rögbijátékosa annak érdekében, hogy az NFL-be jusson. Az ausztrál Jarryd Hayne szerdán jelentette be, hogy egy évre mindenképpen abbahagyja a rögbit, hátha sikerül berobbannia a profi amerikaifutball-bajnokságba. Az NFL-ben futóként vagy visszahordóként kaphat szerepet. Szabadügynökként bármelyik NFL-csapatnál szerepelhet próbajátékon szerződés reményében. Hayne egy évet ad magának, ha nem sikerül, visszatér csapatához, a sydneyi Parramattához."
Le kéne őt igazolni, úgy is kuka ez a szezon. Hátha jól sülne el.
HTTR
több mint 11 éve
Ja... És másfél évig vártunk, mire kirúgták őket érte ill. a következményekért. Amikor már teljesen mindegy volt. Hozták Gruden Jr-t, hogy ő majd jófej lesz a kjúbíkkal és újra nyerni fogunk. Ebből annyi sikerült, hogy mindenki újra szereti edzőbát, cserébe viszont már futni se tudunk és sztem 3 W-nk se lesz. Egy olyan rosterrel, amelyik lehet egy másik városban homefield-en várná a rájátszás minden körét... De lehet már szereztek volna DB-ket is a védelembe, hogy tuti jók legyenek. Szóval idénről kuka, majd spoilerezünk a kövi tizenakárhány meccsen, de ez így van jól, mert hát még nem tanulták meg az új edzőnek a sémáját. Aztán jövőre ugyanez, akkor már türetmetlenek leszünk, mert látja majd mindenki, hogy a plusz egy év nem segített, majd a harmadik év közepén újraindul az edzőcsere-cirkusz. Welcome to D.C.!nexion218Nem tudom, a Fekete Jézus fog-e még valaha játszani, de ha sokáig nem tér vissza, akkor lassan a McCoy time-nak is eljön a sora... 2 meccs, 7 INT... Még ha beleszámolom közte az INT nélküli SEA meccset, akkor is több, mint 2 INT-et átlagol a mi jó öreg Kirk Kapitányunk. Mindezt úgy, hogy Roberts, Garcon, DJax triónak hajigál(na, ha nem az ellenfélnek dobná a tojást), van egy futónk, akitől az elmúlt asszem 2 évben csak AP futott többet... Ennyit a Shanny család is tudott, sőt, legalább volt futójáték....😕nexion218ja - Sanyiék ki is szögeltették a BlekkDzsízuszt az ágyfölé...sutianap
több mint 11 éve
Ezzel nagyon is egyetértek.A front5 alapanyag nagyon jó, két jó rusher és a belső 3-as 4-es nagyon jó!
Hatcher is hozza azt az extrát ami kell, Baker, Cofield, és a cserék is stabil inside játékosok; nagyon komoly nyomás van az ellen QB-ken mindig... (blitz nélkül is)
a back 7 már nagyon necces, de Clark még mindig jó; a cornerek pedig olyan nagy marhaságokat nem csinálnak, illetve vannak rosszabb secondaryk is sokkal jobb védelmekben (pl SF)
erre mondom azt. hogy akkor a séma/az edzői anyag ami szar, és ezt tartom is...
A támadójátékban meg botrány, hogy nem tudunk egyről a kettőre jutni..., jött egy jobb LG, és star WR, a TE szekció nagyon jó lett..., és nincs konstans játék...
Cousins sem isten ökle, de ezt mindenki tudja, Daltonnál nem rosszabb, csak más felfogású; ha meg a fal nem jó, legyen külső futás-bootleg-counter játékok tömege-sok közepes zóna játék; stb. De nem ez van, hanem egy all-around szar van erőltetve.
és ilyen playcallinggal meg játékokkal kieresztik őket..., erről sok mindent nem tudok mondani
olyan meccseken nem vagyunk pariban a végén, amelyek nyerhetőek is! És nem azt mondom, hogy nyerjük is meg őket, mert úgy illene, mert első éves HC-val szerintem ez nem elvárás... Részemről annyi, hogy fontos meccseken hasonló erősségű (hasonlóan sérült) csapatokkal legyünk már végig meccsben!!!!!!!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Ja... És másfél évig vártunk, mire kirúgták őket érte ill. a következményekért. Amikor már teljesen mindegy volt. Hozták Gruden Jr-t, hogy ő majd jófej lesz a kjúbíkkal és újra nyerni fogunk. Ebből annyi sikerült, hogy mindenki újra szereti edzőbát, cserébe viszont már futni se tudunk és sztem 3 W-nk se lesz. Egy olyan rosterrel, amelyik lehet egy másik városban homefield-en várná a rájátszás minden körét... De lehet már szereztek volna DB-ket is a védelembe, hogy tuti jók legyenek. Szóval idénről kuka, majd spoilerezünk a kövi tizenakárhány meccsen, de ez így van jól, mert hát még nem tanulták meg az új edzőnek a sémáját. Aztán jövőre ugyanez, akkor már türetmetlenek leszünk, mert látja majd mindenki, hogy a plusz egy év nem segített, majd a harmadik év közepén újraindul az edzőcsere-cirkusz. Welcome to D.C.!Nem tudom, a Fekete Jézus fog-e még valaha játszani, de ha sokáig nem tér vissza, akkor lassan a McCoy time-nak is eljön a sora... 2 meccs, 7 INT... Még ha beleszámolom közte az INT nélküli SEA meccset, akkor is több, mint 2 INT-et átlagol a mi jó öreg Kirk Kapitányunk. Mindezt úgy, hogy Roberts, Garcon, DJax triónak hajigál(na, ha nem az ellenfélnek dobná a tojást), van egy futónk, akitől az elmúlt asszem 2 évben csak AP futott többet... Ennyit a Shanny család is tudott, sőt, legalább volt futójáték....😕nexion218ja - Sanyiék ki is szögeltették a BlekkDzsízuszt az ágyfölé...sutianap
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Nem tudom, a Fekete Jézus fog-e még valaha játszani, de ha sokáig nem tér vissza, akkor lassan a McCoy time-nak is eljön a sora... 2 meccs, 7 INT... Még ha beleszámolom közte az INT nélküli SEA meccset, akkor is több, mint 2 INT-et átlagol a mi jó öreg Kirk Kapitányunk. Mindezt úgy, hogy Roberts, Garcon, DJax triónak hajigál(na, ha nem az ellenfélnek dobná a tojást), van egy futónk, akitől az elmúlt asszem 2 évben csak AP futott többet... Ennyit a Shanny család is tudott, sőt, legalább volt futójáték....😕nexion218ja - Sanyiék ki is szögeltették a BlekkDzsízuszt az ágyfölé...

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Nem tudom, a Fekete Jézus fog-e még valaha játszani, de ha sokáig nem tér vissza, akkor lassan a McCoy time-nak is eljön a sora... 2 meccs, 7 INT... Még ha beleszámolom közte az INT nélküli SEA meccset, akkor is több, mint 2 INT-et átlagol a mi jó öreg Kirk Kapitányunk. Mindezt úgy, hogy Roberts, Garcon, DJax triónak hajigál(na, ha nem az ellenfélnek dobná a tojást), van egy futónk, akitől az elmúlt asszem 2 évben csak AP futott többet... Ennyit a Shanny család is tudott, sőt, legalább volt futójáték....😕
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
HArmadrészt Garcon egy legitim franchise játékos, akit alig játszunk meg,olyan semmilyenek vagyunk, hogy fáj nézniAzért a D-től ez a meccs még nyugodtan nyerhető lett volna....Sőt, ha Kirk Grossman a saját csapattársának ad TD passzt, nem pedig az arizonai védőnek, éppen még az offense-től is nyerhető lett volna.
a védelem jobb, de továbbra is gyatra (tavalyhoz képest)
a támadók meg nemhogy javultak, de még rosszabbak is voltak, Gruden megjavította a futójátékot 😊
egyem a szívét
sokra nem fogjuk vinni, egy top10-es/top5 pick lesz aztán annyisapka
A futással kapcsolatban viszont tanácstalan vagyok... 😕 Amit írtam éjszaka is: csak meg kellet volna kérdezni, hogy "Srácok, tavaly milyen play-ek működtek?" If it ain't broke, don't fix it. Megvannak a ZBS falembereink, amihez nem vagyunk hajlandóak rendesen ZBS-t futni. Gruden passzjátékban elvileg a power méretű falat szereti, ez nekünk nincs, de mi mégis a passzt erőltetjük... Nem értem...nexion218
jumpballt simán lekapja, screenelni bátran lehet, stbstb
Olyan ez a dolog, hogy van egy DJax de elveszett Morris+Garcon, szuper
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
olyan semmilyenek vagyunk, hogy fáj nézniAzért a D-től ez a meccs még nyugodtan nyerhető lett volna....Sőt, ha Kirk Grossman a saját csapattársának ad TD passzt, nem pedig az arizonai védőnek, éppen még az offense-től is nyerhető lett volna.
a védelem jobb, de továbbra is gyatra (tavalyhoz képest)
a támadók meg nemhogy javultak, de még rosszabbak is voltak, Gruden megjavította a futójátékot 😊
egyem a szívét
sokra nem fogjuk vinni, egy top10-es/top5 pick lesz aztán annyisapka
A futással kapcsolatban viszont tanácstalan vagyok... 😕 Amit írtam éjszaka is: csak meg kellet volna kérdezni, hogy "Srácok, tavaly milyen play-ek működtek?" If it ain't broke, don't fix it. Megvannak a ZBS falembereink, amihez nem vagyunk hajlandóak rendesen ZBS-t futni. Gruden passzjátékban elvileg a power méretű falat szereti, ez nekünk nincs, de mi mégis a passzt erőltetjük... Nem értem...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
olyan semmilyenek vagyunk, hogy fáj néznia védelem jobb, de továbbra is gyatra (tavalyhoz képest)
a támadók meg nemhogy javultak, de még rosszabbak is voltak, Gruden megjavította a futójátékot 😊
egyem a szívét
sokra nem fogjuk vinni, egy top10-es/top5 pick lesz aztán annyi
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
1/1
több mint 11 éve
Futólag belenéztem a kinti hozzászólásokba, pár kedvenc 😀"Kirk Cousins can stay in Arizona"
"cousins needs to get his eyes checked i swear he is color blind"
"We need black Jesus back ....RGIII" 😀😀
több mint 11 éve
Az a bosszantó, hogy képesek vagyunk akárkivel meccsben lenni, csak aztán a végén mindig a fasz rossz végén vagyunk.
nexion218
Én is erre gondoltam a meccs után... Elég idegesítő és érthetetlen, hogy gyönyörűen meccsben tartjuk magunkat egy Seahawks vagy egy Eagles ellen, amikor meg reménykednénk akkor simán kinyalunk a Giants-tól meg a Texans-tól okádék teljesítményekkel..
HTTR
több mint 11 éve
Robinson-nal én sem értek egyet. Viszont Riley valóban elég homály...Mit lehet írni egy ilyen meccsről? Köszönjük Special Teams (fake punt ugyebár)... Az eddig sokat gyalázott védelem tartott minket meccsben. Még az elbaszott onside kick-es slamasztikából is kihúzták a csapatot. Hozzáteszem, az onsine helyett inkább a 4&short-ra kellett volna nekimenni az ellenfél területén a FG helyett, több értelmét láttam volna és kevesebb kockázat lett volna benne sztem. A végén pedig az Orakpo holdingot, amin lényegében teljesen elúszott a hajó, inkább nem is kommentálnám. Az a bosszantó, hogy képesek vagyunk akárkivel meccsben lenni, csak aztán a végén mindig a fasz rossz végén vagyunk. A soccer közhely után szabadon: a focit 60 percig játsszák és a végén mindig a Redskins veszít...
ügyesen szerel és ütközik, de ez már az nfl, itt ezt kb. mindenki tudja!sapkaKivéve Hall, Rambo (jó, őt már kivágtuk), Vödör, Clark, Riley stb. ....😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
pedig, de!........Robinson is geciszar LB.............sapkaEzzel azért vitatkoznék...apeszos
ügyesen ütközik, de a covert a zónavédekezést semennyire nem érzi
Ha megnézed a Wilson futásokat az elején, látszik, hogy mindig az ő helyére futott!! Konkrétan neki kellett volna a pálya közepén téblábolni
baromi lassan olvas, és rosszul helyezkedik
ügyesen szerel és ütközik, de ez már az nfl, itt ezt kb. mindenki tudja!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
........Robinson is geciszar LB.............sapkaEzzel azért vitatkoznék...
több mint 11 éve
Ja és egy kérdés, nektek mi szokott eszetekbe jutni, mikor a hedkócsunkat mutatják meccs közben? Nekem valami napköziigazgató, vagy ilyesmi 😊agent Tóvodáscsoportvezető
azt elfelejtettem írni, hogy Riley és Robinson is geciszar LB, marhára nem érzik a zónájukat és a mélységet
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Én rosszabbra számítottam a Seahawks ellen.Miért nem játszatjuk Santana Mosst?
Ja és egy kérdés, nektek mi szokott eszetekbe jutni, mikor a hedkócsunkat mutatják meccs közben? Nekem valami napköziigazgató, vagy ilyesmi 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
furcsállom nem ír senki a meccsrőlelég szoros jó meccs volt, Kuzin kb. tökéletesen játszott, de nem volt semmi futójáték 😕, a védelem is tűrhető volt, sok 3rd&out volt
a támadók nem tudtak felnőni a feladathoz igazán, rossz playcall többízben, és semmi futójáték
Wilson utolsó játéka a 2 perc előtt...
volt benne egy-két hiba...
ami egy kissé elszomorít...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
www.hogshaven.com/2014/10/5/6910449/rgiii-will-be-back-for-cowboys-game-in-3-weeks-or-he-wont
akkorisredskins