Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ez a Shany & co takaroggggyyyy ez kint is téma?
Gondolom igen. Nem nagyon lesz itt változás ameddig maradnak. Az O# playcall vmi egészen botrányos. Nem hittem a szememnek éjszaka. Az meg , hogy csak a meccs utolsó perceiben reagáltatok az O line botrányos munkájára az no comment. ( vki szólhatott a kis Shanynak, hogy lehet mennének a gyors screenek ha már szar a fal...mert magától nem jött rá)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Faszt volt jó az ellenfél védelme. A mi falunk volt a szokásosnál is szarabb. Polumbusról nem beszélek, mert mintha nem is lenne, na de Williams azért komolyabb dolgokat is megoldott már, most meg mint az első áldozó. A passzoknál a zseb olyan lapos lett két pillanat alatt, mint a pénztárcám karácsony előtt. Griffint ütötték vágták, a futóknak nem tudtak utat nyitni, pedig állítólag ahhoz értenek. Ennyire hiányzik Young? Az offense olyan szinten lebőgött, hogy most már tényleg edzőbuktatós szaga van.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Moss köré inkább már ne építsünk... Ő lassan nyugdíjas liga résztvevő... Én egyébként hagynám kitölteni mindenkinek a szerződését. Szenvedjenek, égessék magukat, ha meg mégsem ennyire gyökerek, akkor a cap bünti nélküli offseason-ben meg tudják mutatin, hogy mire képesek.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Az szomorít el egyedül, hogy egyetlen egy normális drive-ot sem láttam a csapatomtól. Értem én, hogy hűdejó volt az ellenfél védelme, de akkoris. Mondjuk ez legalább nem egy olyan probléma ami minden meccsen konstans jelentkezik, az O azért szokott működni. Shanahan és a fia mondjonle, Haslett mondjonle, mindenki mondjonle. Amúgy meg ugyan most ez egy szar meccse, meg volt is már néhány, nehogymá téma legyen hogy elküldjük Griffint. Bármilyen szarul is játszik, a tavalyi évet nem kéne elfelejteni, ahogy azt sem, hogy ha lenne mellette egy SF szintű, vagy csak fele olyan jó D#, meg esetleg egy épkézláb edzői gárda, akkor sima playoff-résztvevők lennénk. A Griffin-Morris-Garcon-Moss-Reed ötössel még sokra vihetjük, ha sikerül köréjük csapatot építeni.

akkorisredskins
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins inactives

Brandon Jenkins
Darrel Young
Jordan Reed
Jose Gumbs
Josh LeRibeus
Rex Grossman
Stephen Bowen
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem lehetetlen. Csak csoda lenne. Minek erőltetnék meg magukat? Még megsérülnek. Meg aztán a végén jót tennének az edzőiknek, pedig azt csiripelik, hogy nem kéne kitölteni azt az egy évet már, minek húzni az időt? És miért kussol Snyder?apeszos
Egyébként nem tudom belátni, hogy 3 ember távozása miért változtatna meg 53-at... Persze, ők diktálnak, meg elvileg az 53 azt csinálja, mait a 3 mond, de nekem ez akkor se ilyen egyértelmű...nexion218
Mert ez a három hozza össze a másik 53-at, ki is legyen köztük. Nekik kell kitalálni a rendszert, amiben működik az 53 és működtetni is kellene, ha nem is zökkenőmentesen, de legalább szakadékok ne legyenek, ha már kátyúk vannak az úton. Nem sikerült. Meg volt a bizalom. Négy év alatt lett volna lehetőség, és még (teljesen szokatlan módon) a tulaj sem szólt bele. Nyilvánosan biztos nem. Az eredmények igencsak hasonlítanak a Zorn érához, a tavalyit kivéve, de azt tudjuk be Griffinnek és a meglepetésnek. Azt elismertem, és kalapot emeltem előttük, mert remekül kitalálták, ám folytatni már nem tudták, változtatni kellett volna. Nem lenne semmi bajom ezzel az egésszel, ha nem láttuk volna tavaly, hogy másképp is lehet, ám így kár volt érte hiszen hozzászoktunk már a szarhoz, a csoport utolsó helyéhez, hogy minden mindegy alapon ülünk le meccset nézni. Ha ezt nézem, akkor igazad van, mit számít egy év ide vagy oda?
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem lehetetlen. Csak csoda lenne. Minek erőltetnék meg magukat? Még megsérülnek. Meg aztán a végén jót tennének az edzőiknek, pedig azt csiripelik, hogy nem kéne kitölteni azt az egy évet már, minek húzni az időt? És miért kussol Snyder?apeszos
Egyébként nem tudom belátni, hogy 3 ember távozása miért változtatna meg 53-at... Persze, ők diktálnak, meg elvileg az 53 azt csinálja, mait a 3 mond, de nekem ez akkor se ilyen egyértelmű...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem lehetetlen. Csak csoda lenne. Minek erőltetnék meg magukat? Még megsérülnek. Meg aztán a végén jót tennének az edzőiknek, pedig azt csiripelik, hogy nem kéne kitölteni azt az egy évet már, minek húzni az időt? És miért kussol Snyder?
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azon gondolkodom, hogy a playoff sanszok elszállta után (mert ugye mennyi az esélye annak, hogy a Philly elveszít három meccset, továbbá a másik két csoporttárssal kapcsolatban is jól alalkulnak a dolgok, továbbá mi meg minden meccset megnyerünk.. 3 százalék? Vagy az sok?) ...szóval mennyi az esély arra, hogy elkezdi a csapat úgy megemberelni magát, mint a Tampa meg a JAX tette, teszi?
Elkezdenek-e a srácok most már legjobb tudásuk szerint játszani mondjuk becsületből és/vagy azért, hogy legyen szerződésük jövőre, meg hogy a maradék meccseken azért megtépjék az ellenfeleket...
vagy ez lehetetlen?
Ideje volna pedig

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na megverjük a ninerst?
Szerintem igenagent T
Hátul a parkolóban. A meccs után.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na megverjük a ninerst?agent T
😀,
persze! csocsóban vagy nemtudom

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na megverjük a ninerst?
Szerintem igen

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nah, a nulla esély negatívba csapott át....😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tgoxxblokbcya3tj1ynw
Jordan Reed (concussion) out for Washington Redskins
Jordan Reed hasn't practiced since suffering a concussion last week. The Washington Redskins tight end is expected to sit out against the San Francisco 49ers on Monday night.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Rendben, hibázott. Drive-ot vezetett a TO-ért. Még mindig ott lett volna a kétpontos. Ha az nem sikerül, akkor azért kap. Az én véleményem szerint el sem kellett volna jutni odáig. Azért az, hogy három játékrészen át egy nyamvadt FG-t sem hoztunk össze, kissé túlmutat a QB alkalmatlanságán. Ezt a Shanahan & Co. baszta el. Nem kicsit, nagyon. És most mosakodnak. Jövőre egy deka meccset sem nézek, ha még mindig ők az edzők. És ez nagy szó...apeszos
el kell ismerjem nagy felelőtlenség volt kijelenteni pár hete a Chargers meccs után hogy ti vagytok a csoport esélyesei..
nagy győzelem volt ami fordulatot jelenthetett volna de úgy tűnik nem láttam elég Skins meccset hogy reálisan tudjalak titeket megítélni és hát a mostanában felszínre kerülő csapaton belüli konfliktusok is árnyalják már a képet!
kíváncsi leszek milyen meccseket fogunk egymással játszani és mondjuk lesz-e még tétje valamelyik csapatnak
de az biztos hogy szoros csaták lesznek!!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 317
nem tudom miért húzod magad fel ezeken a dolgokon, A Murikában is zajlik az élet, sokkal több a dögvész újságíró, mint azt el tudnánk képzelni, a többség aki Griffinre megváltóként tekintett, most csalódott benne, mert pontosan azt várták mint tavaly; és becsapva érzik magukat a szurkolók, van is ebben valami. Szerintem, mint írtam is korábban a rendszerrel van a probléma, mert 1-hit wondernak tűnik innen messziről;
de az a kérdés, hogy a jól bejáratott rendszeren kívül, mi rejtőzik Griffinben, eddig nekem úgy tűnik, hogy nem olyan sok, mint az korábban sejthető volt.
DE azt egy másodpercig se gondold, ha elmennek Shanahanék, akkor nem fogják magukkal vinni ezt a playbookot is, és ha ez így lesz, akkor tényleg megnézhetjük mit is tud valójában Griffin, a pályán és azon kívül...

ez a Barkleyzás honnan jött? Ha nekem szólt, akkor megmondom hogy ki nem állhatom a srácot.sapka
Nem neked szólt, csak a Philly meccsről lévén szó ő jutott eszembe. Van a srácban nafta kétségtelen, és igen system failed. Kék halál. Miért dobáltatnak vele hosszút a sérült lábával? Tudván milyen fal van előtte, a rövid passzok, screenek adnák magukat, amolyan Brady módban. Hiába jár Moss szája, azon túl, hogy nincs formában, ha megfutja a routot leáll, esze ágában sincs segíteni a QB-t. És ezt a többiekről is el lehet mondani. Két ember tud segíteni Robinak: Garcon és Reed. Mikor túl dobta Paulsent (azon kívül, hogy az ő keze sem ragasztós) mindenki azt mondta, hogy milyen szar passz volt. Pedig ha nem áll meg a TE, pont a kezébe esik a labda. Látszott, hogy nem ez volt az előírt útja neki, és nem tudta mit csináljon. Ki a hibás? Hát a QB. Nem hőst akar játszani, szerintem ez a meccs hevében eszébe sem jut. Nyerni akar. Mindenáron. Kyle playbookja ezt nem igazán segíti elő, az meg pláne nem, hogy nem tűri az önállóságot. Kezd hasonlítani a McNabb esetre a dolog. Ő folyamatosan panaszkodott, nincs választása, azt kell csinálni amit a mester mond. Csakhogy nem ő van a pályán.

Persze hogy felhúzom magam, mert látom hogy mi történik, és én ugye nem tudom szakértői szemmel látni a dolgokat, csak szurkolóival.

1. Nincs ideje a zsebben.
2. Ha véletlenül mégis több jut 1,5 másodpercnél, ácsorgó tanácstalan elkapókat lát. Ebből következően vagy incomplete pass, vagy megfutja ő. Vagy mellbe lövi az elkapót: drop.
3. Az egy db Morris erőltetésével tele van a puttonyom. A Philly meccsen 3(!!!) snapet kapott Helu. Tudod-e mennyi RB van a keretben? Hat+Young. Ebből (el)használjuk Morrist, és ünnepnapokon Helut. Pedig ő is jó formában van, megfelelő váltásokban szétfutnák a világot. Ha a reed optiont beleszámítom pláne.
4. Nagyon éles a kontraszt félidők között. Gyanítom nem azért, mert hirtelen jobban/rosszabbul kezdett el játszani a QB. Valószínűbb, hogy az edzőinket megeszi az ellen.apeszos
hű de ismerős szitu... 😀 sajnos.. 😕

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
NFL suspended umpire Roy Ellison one game for verbally abusing Redskins LT Trent Williams in Week 11 against Philadelphia.
Williams accused Ellison of calling him a "garbage-ass, disrespectful mutherf–ker." Ex-NFL head of officiating Mike Pereira disclosed this week that this wasn't the first time Ellison had been accused of verbally abusing players on the field. Pereira had to issue Ellison warnings about his behavior in the past.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cornerback E.J. Biggers was fined $21,000 for a helmet-to-helmet hit on a defenseless player last Sunday. Biggers said he intends to appeal the fine. 😀
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most olvastam twitteren, hogy Shanahan nem is akart feltradelni RG3-ért tavaly, neki Tannehill kellett volna.
Ha már kicsit nem megy az irányítónak, akit tavaly még istenítettek, akkor elő kell hozni azt, hogy valójában nem is őt akarták volna draftolni vagy hogy is van ez?KmetyG
Csak azt furcsállom, hogy hivatalsoan Shanahan Sr. a Vice president of football operations and personnel, azaz ő mondja meg, hogy melyik játékos jön és melyik megy. Eddig ez maximálisan így is nézett ki (lásd Zsírfeka Haynesworth: Snydernek tetszett, fizetett érte, Mike-nak nem, repült a picsába), nagyon meglepne, ha ezek után kiderülne, hogy meg lett neki mondva, hogy hogy döntött... Főleg, hogy ha jól emlékszem, Kyle már a draft előtt lejárt Texas-ba a playbookot tanítani Robert-nek, aki a draft után azt mondta, hogy Shannyék állították, hogy az 1/1-es cetlire is az ő nevét írták volna... Ezért kellene sürgősen elkezdeni nyerni a meccseket, mert akkor nem érnének rá ennyi hülyeségről írkálni az amcsi firkászok.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Most olvastam twitteren, hogy Shanahan nem is akart feltradelni RG3-ért tavaly, neki Tannehill kellett volna.
Ha már kicsit nem megy az irányítónak, akit tavaly még istenítettek, akkor elő kell hozni azt, hogy valójában nem is őt akarták volna draftolni vagy hogy is van ez?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom miért húzod magad fel ezeken a dolgokon, A Murikában is zajlik az élet, sokkal több a dögvész újságíró, mint azt el tudnánk képzelni, a többség aki Griffinre megváltóként tekintett, most csalódott benne, mert pontosan azt várták mint tavaly; és becsapva érzik magukat a szurkolók, van is ebben valami. Szerintem, mint írtam is korábban a rendszerrel van a probléma, mert 1-hit wondernak tűnik innen messziről;
de az a kérdés, hogy a jól bejáratott rendszeren kívül, mi rejtőzik Griffinben, eddig nekem úgy tűnik, hogy nem olyan sok, mint az korábban sejthető volt.
DE azt egy másodpercig se gondold, ha elmennek Shanahanék, akkor nem fogják magukkal vinni ezt a playbookot is, és ha ez így lesz, akkor tényleg megnézhetjük mit is tud valójában Griffin, a pályán és azon kívül...

ez a Barkleyzás honnan jött? Ha nekem szólt, akkor megmondom hogy ki nem állhatom a srácot.sapka
Nem neked szólt, csak a Philly meccsről lévén szó ő jutott eszembe. Van a srácban nafta kétségtelen, és igen system failed. Kék halál. Miért dobáltatnak vele hosszút a sérült lábával? Tudván milyen fal van előtte, a rövid passzok, screenek adnák magukat, amolyan Brady módban. Hiába jár Moss szája, azon túl, hogy nincs formában, ha megfutja a routot leáll, esze ágában sincs segíteni a QB-t. És ezt a többiekről is el lehet mondani. Két ember tud segíteni Robinak: Garcon és Reed. Mikor túl dobta Paulsent (azon kívül, hogy az ő keze sem ragasztós) mindenki azt mondta, hogy milyen szar passz volt. Pedig ha nem áll meg a TE, pont a kezébe esik a labda. Látszott, hogy nem ez volt az előírt útja neki, és nem tudta mit csináljon. Ki a hibás? Hát a QB. Nem hőst akar játszani, szerintem ez a meccs hevében eszébe sem jut. Nyerni akar. Mindenáron. Kyle playbookja ezt nem igazán segíti elő, az meg pláne nem, hogy nem tűri az önállóságot. Kezd hasonlítani a McNabb esetre a dolog. Ő folyamatosan panaszkodott, nincs választása, azt kell csinálni amit a mester mond. Csakhogy nem ő van a pályán.

Persze hogy felhúzom magam, mert látom hogy mi történik, és én ugye nem tudom szakértői szemmel látni a dolgokat, csak szurkolóival.

1. Nincs ideje a zsebben.
2. Ha véletlenül mégis több jut 1,5 másodpercnél, ácsorgó tanácstalan elkapókat lát. Ebből következően vagy incomplete pass, vagy megfutja ő. Vagy mellbe lövi az elkapót: drop.
3. Az egy db Morris erőltetésével tele van a puttonyom. A Philly meccsen 3(!!!) snapet kapott Helu. Tudod-e mennyi RB van a keretben? Hat+Young. Ebből (el)használjuk Morrist, és ünnepnapokon Helut. Pedig ő is jó formában van, megfelelő váltásokban szétfutnák a világot. Ha a reed optiont beleszámítom pláne.
4. Nagyon éles a kontraszt félidők között. Gyanítom nem azért, mert hirtelen jobban/rosszabbul kezdett el játszani a QB. Valószínűbb, hogy az edzőinket megeszi az ellen.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
ez a leadership probléma onnan jött, hogy több újságíró és hall of famer redskinses kritizálta RGIII vezetői képességeit még előző héten, többek között Darrell Green, akinek lehet adni a szavárasapka
Ja ja, Sonny Jurgensen meg már a meccs alatt padra ültette volna. Minden tiszteletem az öregeké... mindegy hagyjuk. Jöjjön kuzin, vagy rexy, vagy Beck... Kíváncsi vagyok ők hogyan oldják meg, ha rajtuk van az ellen, arcukban a passrush. Upsz! Rexyt és Becket már tudom, ja hogy ezért jött Griffin? Jó, akkor marad a szöszi. Legyen ő a megváltó, talán be is jön. Vagy szerváljuk meg Barkley-t? Hiszen ő király a csapatában.. Ja nem. Tudom már!! Tebow Tebow Tebow!!!! Ő lesz a megmentő.

A média, ami mítoszt épített köré alig több mint egy év alatt, most kicsit dagonyázik rajta a sárban. Akik ellenezték hogy jöjjön, azok most élvezettel forgatják a kést... És a felhajtás közepette mélyen kussolnak az O fal tagjai a remekül végzett munkájuk miatti elégedettségükben. Ja nem, Williams kicsit hisztizik, mert csúnyán nézett rá a bíró. Hangra kapott Moss is, aki ugye nem a dropokról beszélt most sem.
És e mellett sunnyog és jobbra el a defense.
Sebaj, majd jön Cousins, és rögtön lesz Kánaán, az O# áttörhetetlen, a defense ligaelső lesz. Kyle ennek hatására magába néz, és a playhívások ragyogó váltásaival örök nevet szerez magának. Így születik a megváltó. Csak aztán nehogy kereszten végezze a fehér fiú.apeszos
(Y) minden bokorba benéztél, csak a Rötliszburger-trédet hagytad ki 😒


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom miért húzod magad fel ezeken a dolgokon, A Murikában is zajlik az élet, sokkal több a dögvész újságíró, mint azt el tudnánk képzelni, a többség aki Griffinre megváltóként tekintett, most csalódott benne, mert pontosan azt várták mint tavaly; és becsapva érzik magukat a szurkolók, van is ebben valami. Szerintem, mint írtam is korábban a rendszerrel van a probléma, mert 1-hit wondernak tűnik innen messziről;
de az a kérdés, hogy a jól bejáratott rendszeren kívül, mi rejtőzik Griffinben, eddig nekem úgy tűnik, hogy nem olyan sok, mint az korábban sejthető volt.
DE azt egy másodpercig se gondold, ha elmennek Shanahanék, akkor nem fogják magukkal vinni ezt a playbookot is, és ha ez így lesz, akkor tényleg megnézhetjük mit is tud valójában Griffin, a pályán és azon kívül...

ez a Barkleyzás honnan jött? Ha nekem szólt, akkor megmondom hogy ki nem állhatom a srácot.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez a leadership probléma onnan jött, hogy több újságíró és hall of famer redskinses kritizálta RGIII vezetői képességeit még előző héten, többek között Darrell Green, akinek lehet adni a szavárasapka
Ja ja, Sonny Jurgensen meg már a meccs alatt padra ültette volna. Minden tiszteletem az öregeké... mindegy hagyjuk. Jöjjön kuzin, vagy rexy, vagy Beck... Kíváncsi vagyok ők hogyan oldják meg, ha rajtuk van az ellen, arcukban a passrush. Upsz! Rexyt és Becket már tudom, ja hogy ezért jött Griffin? Jó, akkor marad a szöszi. Legyen ő a megváltó, talán be is jön. Vagy szerváljuk meg Barkley-t? Hiszen ő király a csapatában.. Ja nem. Tudom már!! Tebow Tebow Tebow!!!! Ő lesz a megmentő.

A média, ami mítoszt épített köré alig több mint egy év alatt, most kicsit dagonyázik rajta a sárban. Akik ellenezték hogy jöjjön, azok most élvezettel forgatják a kést... És a felhajtás közepette mélyen kussolnak az O fal tagjai a remekül végzett munkájuk miatti elégedettségükben. Ja nem, Williams kicsit hisztizik, mert csúnyán nézett rá a bíró. Hangra kapott Moss is, aki ugye nem a dropokról beszélt most sem.
És e mellett sunnyog és jobbra el a defense.
Sebaj, majd jön Cousins, és rögtön lesz Kánaán, az O# áttörhetetlen, a defense ligaelső lesz. Kyle ennek hatására magába néz, és a playhívások ragyogó váltásaival örök nevet szerez magának. Így születik a megváltó. Csak aztán nehogy kereszten végezze a fehér fiú.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez a leadership probléma onnan jött, hogy több újságíró és hall of famer redskinses kritizálta RGIII vezetői képességeit még előző héten, többek között Darrell Green, akinek lehet adni a szavára

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nesze nekünk:

 twitpl.us/t/umcbnexion218
Gyenge a felfogásom. Magyarázza el nekem ezt valaki....apeszos
Az van, hogy állítólag rossz protection sémát adott ki utasításul Robert az utsó play-nél és megintcsak állítólag nem mindenki örült annak a meccs utáni kommentjének, hogy "senki sem volt üresen".

De szarok rá. Nyerjünk meccseket, játsszunk jól. Meg ha nincs a többieknek baja vel, az a legjobb. Az lenne a legnagyobb gáz, ha a csapattársai kérdőjeleznék meg, de úgy tűnik szerencsére erről azért nincs szó.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson