Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 11 éve
EltöröttaGidalàbaEstimesènek
phd.semmelweis.hu/mwp/phd_live/vedes/export/panicsgergely.d.pdf

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nehogy azt hidd, hogy ez sokáig tartható, nincsenek szuperemberek, mindenkinek megvannak a határai.A vázszerkezet ilyen, a biológia meg olyan, hogy alkalmazkodik a terheléshez, szóval még mindig nem látom az összefüggést... College-ban ugyanúgy megsérült a jobb térde, mégse adta meg magát a bal bokája. Jól néznénk ki, ha mindenki "leesne" a bal bokájáról, akinek megsérül a jobb lába. BTW nagyon meglepne, ha ezekre a dolgokra (hogy terheli az egyik ill. másik lábát) nem figyelnének oda a rehab során. Talán rémlik is vmi videó az "All in for day one" idejéről, ahol pont ezt figyelték vmi űrszerkezettel ( www.youtube.com/watch?v=Xl71AnXUHrI @12:00), illetve taglalják, hogy külön erősítik a négyfejű izmokat a lábában. De nem is ér vitát ez a dolog, sajnos úgy néz ki, hogy üvegből van.nexion218Mivel a jàràshoz nem csak egy, hàtmèg futàshoz kettő làb kell, tehàt, ha az egyik sèrült a màsikat jobban terheled, a vàzszerkezet ijensutianapAkkor is változik a teste ami ilyen terhelésnél visszaköszön... tehát attól h másik lábának másik része sérült most meg az még összefüggésben lehet a korábbiakkal...peachLecsapják a bal tojását és a bal is összemegy, vagy mi? 😊nexion218
több mint 11 éve
A vázszerkezet ilyen, a biológia meg olyan, hogy alkalmazkodik a terheléshez, szóval még mindig nem látom az összefüggést... College-ban ugyanúgy megsérült a jobb térde, mégse adta meg magát a bal bokája. Jól néznénk ki, ha mindenki "leesne" a bal bokájáról, akinek megsérül a jobb lába. BTW nagyon meglepne, ha ezekre a dolgokra (hogy terheli az egyik ill. másik lábát) nem figyelnének oda a rehab során. Talán rémlik is vmi videó az "All in for day one" idejéről, ahol pont ezt figyelték vmi űrszerkezettel ( www.youtube.com/watch?v=Xl71AnXUHrI @12:00), illetve taglalják, hogy külön erősítik a négyfejű izmokat a lábában. De nem is ér vitát ez a dolog, sajnos úgy néz ki, hogy üvegből van.Mivel a jàràshoz nem csak egy, hàtmèg futàshoz kettő làb kell, tehàt, ha az egyik sèrült a màsikat jobban terheled, a vàzszerkezet ijensutianapAkkor is változik a teste ami ilyen terhelésnél visszaköszön... tehát attól h másik lábának másik része sérült most meg az még összefüggésben lehet a korábbiakkal...peachLecsapják a bal tojását és a bal is összemegy, vagy mi? 😊nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Mivel a jàràshoz nem csak egy, hàtmèg futàshoz kettő làb kell, tehàt, ha az egyik sèrült a màsikat jobban terheled, a vàzszerkezet ijenAkkor is változik a teste ami ilyen terhelésnél visszaköszön... tehát attól h másik lábának másik része sérült most meg az még összefüggésben lehet a korábbiakkal...peachLecsapják a bal tojását és a bal is összemegy, vagy mi? 😊nexion218

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Akkor is változik a teste ami ilyen terhelésnél visszaköszön... tehát attól h másik lábának másik része sérült most meg az még összefüggésben lehet a korábbiakkal...peachLecsapják a bal tojását és a bal is összemegy, vagy mi? 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Lehet nagy baromság de szvsz ez ott ment el mikor először súlyosan megsérült sanahan meg mégis játszatta...aztán rásérült, majd megint és megint... szóval ha ott nem vágják totál haza a lábát lehet h most nem lenne miről beszélni, de egy ilyen súlyos eset után könnyebben jön utána a többi is...peachSapka már megtette, de azért leírom én is: a rookie éve végén a JOBB TÉRDE sérült meg. Vasárnap a BAL BOKÁJA. Ezek még szigorú matekkal nézve is független események.... Ha egy lábra érkezel, sztem teljesen mindegy, hogy egy esetleg sérült jobb láb miatt hogy tartod a balt. Levelgőben volt, bal lábon landolt, a fizika volt az erősebb.
No igen, csak ne feledd, hogy RG3 milyen hajcihővel lett 1/2....Jajjistenem, ez a szarkavarás... Úgyse fogják az 1/2-őt padoztatni, amíg lábra bír állni. nexion218[color][/color]
Bezzeg a Jax-nél meghúzzák 😊egonj
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Akkor is változik a teste ami ilyen terhelésnél visszaköszön... tehát attól h másik lábának másik része sérült most meg az még összefüggésben lehet a korábbiakkal...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Redskins waived S Bacarri Rambo.😀
két TD-t szoptunk róla..., itt a hála
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Lehet nagy baromság de szvsz ez ott ment el mikor először súlyosan megsérült sanahan meg mégis játszatta...aztán rásérült, majd megint és megint... szóval ha ott nem vágják totál haza a lábát lehet h most nem lenne miről beszélni, de egy ilyen súlyos eset után könnyebben jön utána a többi is...peachteljesen másik lába, teljesen másik ponton sérült most meg....
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Lehet nagy baromság de szvsz ez ott ment el mikor először súlyosan megsérült sanahan meg mégis játszatta...aztán rásérült, majd megint és megint... szóval ha ott nem vágják totál haza a lábát lehet h most nem lenne miről beszélni, de egy ilyen súlyos eset után könnyebben jön utána a többi is...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Itt majd Grudent húzzák meg föntről ha padoztatja Robit épen isJajjistenem, ez a szarkavarás... Úgyse fogják az 1/2-őt padoztatni, amíg lábra bír állni. nexion218[color][/color]
Bezzeg a Jax-nél meghúzzák 😊egonj
akkorisredskins
több mint 11 éve
Jajjistenem, ez a szarkavarás... Úgyse fogják az 1/2-őt padoztatni, amíg lábra bír állni. nexion218[color][/color]
Bezzeg a Jax-nél meghúzzák 😊
HTTR
több mint 11 éve
Nagyon jó volt a tegnapi meccs, ki voltam már éhezve rendesen egy ilyenre. 41 pont, 10 sack, remek teljesítményt nyújtottak a fiúk, csak RGIII és DeSean sérülése rontotta el a kedvemet, mind a ketten nagyon jól kezdték a meccset. Griffin helyzete tényleg olyan, mint a Chicago Bulls-nál Derrick Rose: egyetemi sztárjátékos, aki a major ligában is kiemelkedően teljesített de már 21-22 éves korától folyamatos sérülések hátráltatják.. Nagyon jó lenne ha le tudna húzni 1-2 szezont sérülés nélkül. Öröm az ürömben hogy Cousins nagyon jól ugrott be tegnap, (ismét) megmutatta hogy lehet rá számítani.
HTTR
több mint 11 éve
Nem akarok vészmadárkodni, de Ropi Griffin A Térdnek nem sok jót jósolok a későbbiekben. Annyira sérülékeny, hogy csak nagy mázlival hozhat le teljes szezonokat. Arra meg nem nagyon lehet alapozni. A legfurább, hogy most is mint legutóbb a két szalagszakadásnál saját magának okozta a sérülést. (ami azért nem egy megnyugtató érzés) Kuzin sztem fel tudna nőni a feladathoz (talán már fel is nőtt) és hosszú távon jobb megoldás lehetne mint RG3. Ropit már üvegbúrában - hímestojásként kell őrizni/félteni ....ez meg nem az a sport ahol ez kivitelezhető.

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
egy picit leplezetlenül örülök, hogy végre véééééégre véééééégre tudjuk majd mire jó Kuzinha besül, akkor mindenki imádkozhat róbert gazda lábaiért
ha nem sül be, de nem is lesz nyerő, akkor a sors megb*szta a hátán Grudenékat
ha meg nyerő lesz..., hát igen
az a benyomásom, hogy ez egy igazi nyerő szituáció, de mindenkinek
szerintem idén nem voltak nagy elvárásaink a szezonban, és legalább a Griffin sága végérvényesen eldől
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Robert Griffin III said the Monday MRI on his dislocated ankle showed no fracture.Jajjistenem, ez a szarkavarás... Úgyse fogják az 1/2-őt padoztatni, amíg lábra bír állni. Arról nem beszélve, hogy kurva dinamikusan kezdte a meccset, jó megoldásokkal, végre normálisan becsúszott, szóval az alapján semmi nem indokolná a cserét. Kirk jól játszott, nagy cucc, ezért van a csapatnál, hogy ha szükséges, jól teljesítsen. Vagy akkor Snyder-t is padoztatni kell. Erre mondtam az eredménykövetőben, hogy csiki.csuki ill. az Öreg Céklafej Shanny utsó nagy aknája, hogy RG mellé húzott még egy jó QB-t. Persze ha Kirk Kapitány hozza a kövi gyűrűt a csapatnak, én azzal is boldog leszek....😉
Griffin is waiting for noted foot specialist Dr. Robert Anderson to see the MRI results, but the belief is that he won't need surgery. It's fantastic news for his outlook, as there seems to be a real chance now that he can return in 4-5 weeks. Of course, getting his starting job back may be another story. Multiple reports and on-field signs over the last couple months have shown that new coach Jay Gruden appears to prefer Kirk Cousins. How Cousins performs over the next month will go a long way toward determining RG3's future.Greengo
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Robert Griffin III said the Monday MRI on his dislocated ankle showed no fracture.Az hogy nincs törés az sci-fi kategória. Lehet még sincs mindene porcelénból. All in for week 7! 😀 Vagy ha nem is, de Bye week után visszajönne. Én Kuzinból nem nézem ki , hogy ha ő a kezdő akkor meg tudja verni a Phillyt a Seahawksot vagy az Arizonát. De a Dallas és a Vikes is necces lehet főleg ha a AP visszatérhet. 4-5 vagy 3-6 nál nem lesz jobb rekordja.
Griffin is waiting for noted foot specialist Dr. Robert Anderson to see the MRI results, but the belief is that he won't need surgery. It's fantastic news for his outlook, as there seems to be a real chance now that he can return in 4-5 weeks. Of course, getting his starting job back may be another story. Multiple reports and on-field signs over the last couple months have shown that new coach Jay Gruden appears to prefer Kirk Cousins. How Cousins performs over the next month will go a long way toward determining RG3's future.Greengo
több mint 11 éve
Robert Griffin III said the Monday MRI on his dislocated ankle showed no fracture.Griffin is waiting for noted foot specialist Dr. Robert Anderson to see the MRI results, but the belief is that he won't need surgery. It's fantastic news for his outlook, as there seems to be a real chance now that he can return in 4-5 weeks. Of course, getting his starting job back may be another story. Multiple reports and on-field signs over the last couple months have shown that new coach Jay Gruden appears to prefer Kirk Cousins. How Cousins performs over the next month will go a long way toward determining RG3's future.

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
A másik irányból láttam egy hasonlót videóban... 😥 Nagyon sajnálom, nagy kedvencem a srác
több mint 11 éve
Abba az irányban nem hajlik a boka csak ha törik is. 😕 Attól félek sajnos season ending.....D11Hámmá hogyne hajlana? 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Abba az irányban nem hajlik a boka csak ha törik is. 😕 Attól félek sajnos season ending.....
több mint 11 éve
Erre összeszed egy ilyen nyomorék sérülést. Tipikus Robi. Egy dislocation mennyi idő? Mindenhol mást írnak.Adam Schefter @AdamSchefter 34 p
bálnalekvár
ESPN's doctor, @jocktodoc, believes RGIII's dislocated ankle is a season-ending injury.
Mindig jövőre
több mint 11 éve
9 meccses nyeretlenségi széria utáni első W-t követően szarabb a kedvem mint az addigi 9 meccs alatt bármikor. RG3 végre magabiztosnak látszott, 2 futásból huszonakárhány yard, 2 first down, jó volt nézni a readeket.. Erre összeszed egy ilyen nyomorék sérülést. Tipikus Robi. Egy dislocation mennyi idő? Mindenhol mást írnak.Cousins viszont bármennyire is fáj leírni, tényleg remek volt, viszont minden szubjektivításomat félretéve sem hinném, hogy RG3-t padoztatnák a felépülése után, amíg mozog, starting QB lesz, a jelenlegi front oficenál biztosan.
Egy dolgot azért ne felejtünk el- ez csak a Jax volt...
akkorisredskins
több mint 11 éve
Tudom nagyon nem szép ilyet mondani, még gondolni sem nagyon, de ha őszinték vagyunk ti jártatok ezzel a sérüléssel a legjobban. Egyértelmű, hogy RGIII minden tehetsége ellenére nem NFL képes játékos hosszú távon, Cousins viszont valószínű az akire szükségetek van és ez így fog kiderülni ha már máshogy nem derülhet ki....RGII-nak és D-Jaxnek is gyógyulást!!!!! aztán nem sokára találkozunk.
több mint 11 éve
remélem nem lesz több sérülés, de ez egy sima meccs voltőszintén sajnálom RG-t, mert ez megint egy milyen sérülés volt..., saját magától+a földtől összeszedett egy bokatörés szerűséget
színtiszta pech 😕
viszont Cousins megmutatta, hogy miért is jó, vagy miért megy a hírverés vele kapcsolatban
nagyon bánt ennek a meccsnek a fényében a houstoni meccs;
eddig minden rendben;
kemény lesz az eagles meccs, remélem a Dline fel tudja venni a versenyt temérdek blitz nélkül is
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!