Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Nagyon kemény ütközet volt ahogy az várható is volt...szokás szerint túlpörögték a játékosok.Ez most elég csúnyára sikeredett......


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok srácok nagy meccs volt, ahogy tartottam tőle Cousins-l mi meg ti jól jártok. Nagyon jó védelmetek van ami a run-D-t illeti, nem sok csapat fogja ezt megtenni ellenünk a pass D-n még kicsit javítani kell 😛 sok sikert még találkozunk 😀!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
szoros meccsen nem fér bele, hogy a spec team enged egy TD-t, és a kicker 32-ről hibázik...

Cousins kicsit elszúrta az utolsó két driveot, nem volt most elég clutch, de a WR-k sem adtak neki sokat helyet, és Morris sem tudott futni
szóval az esély megvolt nyerni
mert megcsinálta a magának!!!!!, de most nem tudott nyerni 😕,
remélem tanul belőle, és összeszedi magát

ez a Houston meccs most mégjobban dühít

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
NFL Network - péntek.
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Hova lett apeszos srácok? Eldobta a tollait és elment tehenésznek? 😀steroid stewie
Itt van. 😛

Ellenséges vonalak mögött - Redskins
 philly.blog.hu/2014/09/20/ellenseges_vonalak_mogott_redskins_532#more6714493
több mint 11 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Az a baj hogy Griffin-t még nehezebb lenne padoztatni...egonj
Jogos, azért mondtam hogy HA Cousins továbbra is így teljesít 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hova lett apeszos srácok? Eldobta a tollait és elment tehenésznek? 😀steroid stewie
Sztem megint vmi némasági fogadalom lesz a háttérben, amit csak jó csapatteljesítmény old fel. Legalábbis reméljük, hogy ettől komolyabb ok nincs.nexion218
úgy tudom hamarosan visszatér

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hova lett apeszos srácok? Eldobta a tollait és elment tehenésznek? 😀steroid stewie
Sztem megint vmi némasági fogadalom lesz a háttérben, amit csak jó csapatteljesítmény old fel. Legalábbis reméljük, hogy ettől komolyabb ok nincs.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
Azért nehéz lesz Cousins padoztatni ha összehoz még egy-két ilyen meccset. Jax mondjuk partner volt a jó bemutatkozáshoz.Halfkey

Az a baj hogy Griffin-t még nehezebb lenne padoztatni...

HTTR
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Hova lett apeszos srácok? Eldobta a tollait és elment tehenésznek? 😀
több mint 11 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Azért nehéz lesz Cousins padoztatni ha összehoz még egy-két ilyen meccset. Jax mondjuk partner volt a jó bemutatkozáshoz.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ha van kedvetek velünk együtt nézni a meccset, szívesen látunk titeket is!  www.facebook.com/events/291414361043889/Shawn84
nehogy elmenjek srácok!sapka
ez így elsőre elég érdekesen hangzik 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ha van kedvetek velünk együtt nézni a meccset, szívesen látunk titeket is!  www.facebook.com/events/291414361043889/Shawn84
nehogy elmenjek srácok!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Ha van kedvetek velünk együtt nézni a meccset, szívesen látunk titeket is!  www.facebook.com/events/291414361043889/
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
Redskins waived S Bacarri Rambo.
😀
két TD-t szoptunk róla..., itt a hálasapka

Hát ez nagy csalódás.. Egy éve(legyen inkább 13 hónapja) nagyon bíztam benne..

HTTR
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
ilyet hoord:  www.trbimg.com/img-5415dca7/turbine/bal-rgiii-cant-catch-a-break-as-ankle-injury-t-001/580/580x385

ilyesmit kéne:  thomaskarcag.hu/shop/kepek/nagy_kepek/nevjegyek/354516-707.jpg

vagy ilyet :  napielet.hu/upload/Image/vilagreklam/2008/080807cipo.jpg
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Na most nem tennèn le a nagyesküt, hogy nem Poz csapta oda a bokàjàt.
Èn a halàlról írtam, majha aktuàlis lesz berakom.sutianap
😀 Bazdmeg 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Na most nem tennèm le a nagyesküt, hogy nem Poz csapta oda a bokàjàt.

De lehet, hogy eccerűen nem bírja az NFL-t, túlterheltèk a szervezetét ès ennyi, gidalàb nem bírja.

A cikk arról szól hogy preventíve, hogy lehetne elkerülni a tèrdsèrülèseket, nem èn írtam, de èrdekes. Èn a halàlról írtam, majha aktuàlis lesz berakom.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én azt látom hogy mozgásirányba kap egy lökést amikor bal boka még a levegőben, de közvetlen a földetérés előtt és emiatt fordul alá. Amúgy a képen mikor viszik le és integet az első amit kiszúrtam hogy nem túl előnyös a stoplisa amit visel. Valami ritkább nyújtott formájú stoplikkal operáló cipő szerencsésebb lenne. Nem emiatt a bokasérülés miatt hanem a térde miatt.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nexion218
Kategorikusan az ok-okozati összefüggést zártátok ki. 😀

Akármilyen professzionális is egy rehab, akkor is óhatatlanul lesz olyan szakasz, amikor az ép végtagot kompenzációs terhelés éri. A sérült végtag sem lesz feltétlen 100%-os. Róbert Gida ízületei sérülékenyebbek a megszokottnál. (Üveg -említetted.)

Szerintem elképzelhető, hogy az egyébként sem extra erős bal bokája a rehab során is kapott nem kívánatos terhelést és a mostani oldalirányú mozgásnál a jobb láb hamarabb adta át a mozdulatot. Nem zárnám ki egy több tényezős sérülés lehetőségét, amelyek között ott szerepel(nek) a korábbi sérülése(i) .

Természetesen az is benne van, hogy önmagában ennyire üveg.tomi-tomi
Jobb kezes játékosként a két boka közül elvileg a balnak kell nagyobb terhelést kapnia a dobómozdulat során. Nem? szóval mért lenne gyengébb a bal bokája?D11
Itt nem a dobómozdulatba sérült meg. Menekült a nyomás elöl. A bal lábát nem normálisan tette le. Vagy a védő keze miatt, vagy a jobb lába egy pillanatra "bejelzett" (reflexszerűen idő előtt, váratlanul a másik lábára terhelt).



(Ha zavaró/felesleges a gif, akkor kiveszem.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
nexion218
Kategorikusan az ok-okozati összefüggést zártátok ki. 😀

Akármilyen professzionális is egy rehab, akkor is óhatatlanul lesz olyan szakasz, amikor az ép végtagot kompenzációs terhelés éri. A sérült végtag sem lesz feltétlen 100%-os. Róbert Gida ízületei sérülékenyebbek a megszokottnál. (Üveg -említetted.)

Szerintem elképzelhető, hogy az egyébként sem extra erős bal bokája a rehab során is kapott nem kívánatos terhelést és a mostani oldalirányú mozgásnál a jobb láb hamarabb adta át a mozdulatot. Nem zárnám ki egy több tényezős sérülés lehetőségét, amelyek között ott szerepel(nek) a korábbi sérülése(i) .

Természetesen az is benne van, hogy önmagában ennyire üveg.tomi-tomi
Jobb kezes játékosként a két boka közül elvileg a balnak kell nagyobb terhelést kapnia a dobómozdulat során. Nem? szóval mért lenne gyengébb a bal bokája?
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
nexion218
Kategorikusan az ok-okozati összefüggést zártátok ki. 😀
tomi-tomi
Ez így van. 😊 De talán úgy még pontosabb, hogy a közvetlen ok-okozati összefüggést. 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nexion218
Kategorikusan az ok-okozati összefüggést zártátok ki. 😀

Akármilyen professzionális is egy rehab, akkor is óhatatlanul lesz olyan szakasz, amikor az ép végtagot kompenzációs terhelés éri. A sérült végtag sem lesz feltétlen 100%-os. Róbert Gida ízületei sérülékenyebbek a megszokottnál. (Üveg -említetted.)

Szerintem elképzelhető, hogy az egyébként sem extra erős bal bokája a rehab során is kapott nem kívánatos terhelést és a mostani oldalirányú mozgásnál a jobb láb hamarabb adta át a mozdulatot. Nem zárnám ki egy több tényezős sérülés lehetőségét, amelyek között ott szerepel(nek) a korábbi sérülése(i) .

Természetesen az is benne van, hogy önmagában ennyire üveg.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
EltöröttaGidalàba
Estimesènek
 phd.semmelweis.hu/mwp/phd_live/vedes/export/panicsgergely.d.pdfsutianap
Amint lesz időm a sajátom írása mellett, ígérem átolvasom (amúgy saját munka?)! Egyébként ha meglesitek, nem az alapvető állítással vitáztam, hanem azzal, hogy egy ilyenfokú sérülés ok-okozati összefüggésben van egy két évvel korábbi, másik végtagi sérüléssel. Nem arról volt szó, hogy 3 falember ráfeküdt a bokájára és ezt nem bírta, mivel eleve jobban terhelt a bal lába a jobb térd sérülése miatt, hanem konkrétan a saját súlyát (nyilván az aktuálisan ható fizikai erőkkel megnövelve) nem bírta el. Egy ízület ilyenfokú meggyengülését szerintem elég nehéz egy két évvel korábbi, másik oldali, másik ízület sérülésével magyarázni. Valamilyen mértékben hozzájárul(hat), de önmagában ettől nem hullik szét. De ha létezik erre konkrét esettanulmány, ami orvosilag/biológiailag helytálló és minden kétséget kizáró ok-okozati összefüggést mutat ki egy ilyen esetben, én hajlandó vagyok elfogadni. 😊 (Ha a linkelt tézis ezt netán tartalmazza, akkor érvelés elfogadva! 😊 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Akkor is változik a teste ami ilyen terhelésnél visszaköszön... tehát attól h másik lábának másik része sérült most meg az még összefüggésben lehet a korábbiakkal...peach
Lecsapják a bal tojását és a bal is összemegy, vagy mi? 😊nexion218
Mivel a jàràshoz nem csak egy, hàtmèg futàshoz kettő làb kell, tehàt, ha az egyik sèrült a màsikat jobban terheled, a vàzszerkezet ijensutianap
Elképzelhető ilyesmi. De nem ilyen távlatból. A szorosan vett rehab óta is eltelt egy csomó idő. Plusz kizárt dolognak tartom, hogy olyan orvosi felügyelet mellet zajló rehabnál ne gondoljanak ilyesmire. RGIII-nek láttam egy két edzős videóját az elmúlt időben, rengetek olyan gyakorlatot végez, aminél külön van terhelve a két láb (pl.: egylábas guggolás). Tehát magától is odafigyel az ilyen dolgokra vagy mondták neki hogy figyeljen. Szóval szerintem nem kell belelátni sokat ebbe a sérülésbe. Physics win!