Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Miért is nem lepődtem meg? Semmi változás nem történt.apeszos
Az a baj, hogy az első negyed szenzációs volt, és teljesen elhittük, hogy lehet keresnivalónk. Mindig elfelejtem, hogy mi vagyunk a Washington. Az a Washington, aki 20+ pont előnyről kikapott Cassel és Ponder ellen. A fantázia halvány szikrája sem volt ma felfedezhető 3 negyeden keresztül. Teljes reménytelenség.

akkorisredskins
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért is nem lepődtem meg? Semmi változás nem történt.
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
valaki felhomályosítana röviden, hogy mi a gond idén RG3-vel amiért megy az össznépi "basszuk ki"? Nem nagyon követem idén, de a statok annyira nem elborzasztóak.Amadeus91
Az O-falunk idén valami horribilis, Griffinnek nincs ideje, és ebből kifolyólag több a rossz döntése, mint tavaly. Annyival mondjuk nem, hogy jogosan lehessen trade-ről, vagy neadjisten cutról beszélni, csak az eredménytelenséget valakinek a nyakába kell varrni, és persze hogy azt találják meg mindig, akinek a posztjából adódóan a legszembetűnőbb a tavalyinál gyengébb teljesítménye. Ezen kívül ha éppen el tudja dobni a lasztit normálisan, akkor jön a dropok hegye, vagy szimplán a célpont szarul futja meg a routot. Ja, és még az sem éppen az ő malmára hajtja a vizet, hogy a Philly meccs után (ahol driveot vezetett a hosszabbításért, majd mikor az ellen 20 yardján majdnem sackelték néhány másodperccel a vége előtt, és ki akarta dobni a pályáról nyakában az emberrel, rövidre sikeredett a passz és game endig interception lett belőle) mondott valami olyasmit, hogy a Philly mintha ismerte volna a játékot, és ezen nyilatkozat alapján Santana Moss azt találta mondani, hogy Griffin mindig próbál kibújni a felelősség alól, és egy igazi vezető nem ilyen. Ez pedig olaj volt a tűzre, mégegy ok amiért lehet savazni Griffint.. Érdemes megnézni amúgy a twitter vagy facebook oldalát, olyannyira elharapódzott a dolog hogy most legutóbb épp boldog hálaadást kívánt a rajongónak, és az első 30 kommentből vagy 20 az volt, hogy menjen az anyjába, Cousinsnak kéne játszania.

akkorisredskins
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
valaki felhomályosítana röviden, hogy mi a gond idén RG3-vel amiért megy az össznépi "basszuk ki"? Nem nagyon követem idén, de a statok annyira nem elborzasztóak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Gameday.
Nem kérem a csapattól, hogy mossuk le a Giants-t. Nem kérem még azt sem, hogy nyerjünk. Ha nem látnám a csapaton azt a reménytelenséget, mint múlt héten, én már azzal is boldog lennék.

Az eggyel korábbi idióta kommentemhez meg, amit végső elkeseredésemben írtam, mert visszanéztem a SF-meccset: Mindig RG3 mellett kardoskodom, de most már azt mondom, hogy ha úgy alakul a meccs, hogy nagyon vesztésre állunk, akkor igenis dobjuk be a szöszit- rosszabb már úgysem lehet, és ha nem megy neki akkor legalább a basszukkigriffint hangok is elcsendesednek.

akkorisredskins
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000289781/article/redskins-officials-rgiii-feared-job-loss-to-kirk-cousins

???
A szöszi kezd?agent T
Csak egy balfasz HC kezdetné Griffin helyett Kuzint. Ja várj, balfasz HC-nk van. Akkor lehet.

akkorisredskins
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pojsvmxtqhlx7soba3sh
Redskins officials: RGIII feared job loss to Kirk Cousins
Washington Redskins QB Robert Griffin III always circled Week 1 on the calendar for his return from knee surgery. Did he target that speedy return out of fear of losing his job to Kirk Cousins?


???
A szöszi kezd?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Arians szerint tavaly Capy fiú és RGIII is "egyetemi rendszerben" focizott, ezért most a nagy visszaesés.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vjdvfsasykkad4nkccuu
Bruce Arians: Read option is a 'great college offense'
Arizona Cardinals coach Bruce Arians is hardly surprised that quarterback such as Colin Kaepernick and RGIII are struggling. Arians believes the read-option offense is better suited for the NCAA.
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azt tudjuk, hogy a Shanahan klán mire képes Griffinnel, Cousinssal, Beckkel, Grossmannel stb.
Ők már kaptak elég lehetőséget a QB próbálgatásban.
Azt még nem láttuk, mire képes Griffin egy HC - OC kombóval.
Ki kéne próbálni.agent T
Azt se láttuk még, hogy mire képes Griffin és a Shanny family, amikor a fal megvédi a QB-t és a WR-ek nem dobálják el a lasztit, urambocsá' megijednek, amikor feléjük dobják. Vagy mondjuk amikor a csapat nem csak 1 QB-ból, egy RB-ből meg ha jó napjuk van 1, esetleg 2 elkapóból áll, hanem van védelem is meg spéci egység...nexion218
Teljesen egyetértek, de azért...
érted, nem én csesztem el, nem fölöttem teltek el évek a (jószerivel) semmivel.
Ott volt shannyék kezében a varázspálca
Eredmény? Szert tettek egy máig vitatott feltrade-del RGIII-re, jött Morris.. és ennyi, se D se O fal, se playbook, se semmi. Volt idejük, mit kezdtek vele?
Nem akarok idióta töketleneknek beállítani divíziógyőztes vezetőket, de hát látjuk mi van most, hogy oda az újdonság varázsa.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
wr21 Washington Commanders 7
RIP Sean 😥
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lehető legjobbat mi már úgy is lenyúltuk 😛 bár akkor még nem úgy gondoltam 😀 legalábbis remélem hogy így van... 😀
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Chiziknek meg egy Cam-es "all-in" szezont leszámítva nem volt sikeres éve főedzőként sehol, szóval ő meg aztán pláne :pjjncaa
noooo!,
őt aztán tényleg nem szeretném 😀, csak láttam régóta álláskereső, azt gondoltam valami törvénnyel ütközött

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
A kis Scottenheimer?sutianap
az nagyon bebaszna!

ha kívánságműsor van, egy jó kis egyetemi HC-t szeretnék, lehetőleg 50-60 közöttit, aki még nem bukott meg az nfl-ben, és egy konzervatívabb rendszert futtat 😊sapka
ők mind megbuktak már az NFL-ben 😊 (Riley, Spurrier, Saban)
Charlie Strong esetlegjjncaa
Spurriert ne is emlegesd itt plz 😛

inkább Whittingham félékre gondoltam, Gary Patterson, de Charlie Strong sem tűnik elsőre rossz választásnak
--
más, ha már idevetődtél 😛
Chizikkel mi a helyzet?sapka
Whittingham és Patterson is egyelőre csak ég az új konferenciájukban, mondjuk már a múltkor is NFL HC-vé avanzsáló bukott NCAA edzőket kerestél, szóval ők illenének ebbe a vonulatba 😊

Chiziknek meg egy Cam-es "all-in" szezont leszámítva nem volt sikeres éve főedzőként sehol, szóval ő meg aztán pláne :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A kis Scottenheimer?sutianap
az nagyon bebaszna!

ha kívánságműsor van, egy jó kis egyetemi HC-t szeretnék, lehetőleg 50-60 közöttit, aki még nem bukott meg az nfl-ben, és egy konzervatívabb rendszert futtat 😊sapka
ők mind megbuktak már az NFL-ben 😊 (Riley, Spurrier, Saban)
Charlie Strong esetlegjjncaa
Spurriert ne is emlegesd itt plz 😛

inkább Whittingham félékre gondoltam, Gary Patterson, de Charlie Strong sem tűnik elsőre rossz választásnak
--
más, ha már idevetődtél 😛
Chizikkel mi a helyzet?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt tudjuk, hogy a Shanahan klán mire képes Griffinnel, Cousinssal, Beckkel, Grossmannel stb.
Ők már kaptak elég lehetőséget a QB próbálgatásban.
Azt még nem láttuk, mire képes Griffin egy HC - OC kombóval.
Ki kéne próbálni.agent T
Azt se láttuk még, hogy mire képes Griffin és a Shanny family, amikor a fal megvédi a QB-t és a WR-ek nem dobálják el a lasztit, urambocsá' megijednek, amikor feléjük dobják. Vagy mondjuk amikor a csapat nem csak 1 QB-ból, egy RB-ből meg ha jó napjuk van 1, esetleg 2 elkapóból áll, hanem van védelem is meg spéci egység...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
A kis Scottenheimer?sutianap
az nagyon bebaszna!

ha kívánságműsor van, egy jó kis egyetemi HC-t szeretnék, lehetőleg 50-60 közöttit, aki még nem bukott meg az nfl-ben, és egy konzervatívabb rendszert futtat 😊sapka
ők mind megbuktak már az NFL-ben 😊 (Riley, Spurrier, Saban)
Charlie Strong esetleg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
A kis Scottenheimer?sutianap
az nagyon bebaszna!

ha kívánságműsor van, egy jó kis egyetemi HC-t szeretnék, lehetőleg 50-60 közöttit, aki még nem bukott meg az nfl-ben, és egy konzervatívabb rendszert futtat 😊sapka
Miabajod a kis Slotyival? Fiatal edző kell, NFL-es, lehetőleg QB edző, és végre kinyírni a tótumfaktumságot, meg olcsó és van redskins kötődése. Vagy O'Brian ha ki lehet onnant robbantani? Vagy mégis afroamerikán kell?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A kis Scottenheimer?sutianap
az nagyon bebaszna!

ha kívánságműsor van, egy jó kis egyetemi HC-t szeretnék, lehetőleg 50-60 közöttit, aki még nem bukott meg az nfl-ben, és egy konzervatívabb rendszert futtat 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt tudjuk, hogy a Shanahan klán mire képes Griffinnel, Cousinssal, Beckkel, Grossmannel stb.
Ők már kaptak elég lehetőséget a QB próbálgatásban.
Azt még nem láttuk, mire képes Griffin egy HC - OC kombóval.
Ki kéne próbálni.agent T
Hát ezt nem mostanában fogjuk megtudni.
Játszunk.

1. Mike marad, Kyle megy. Ki lenne jó OC?
2. Mike megy, Kyle marad. Ki lenne ide jó HC?
3. Mindketten mennek. Kánaán.

És ne feledkezünk meg Haslettről sem....apeszos
megnézném Wizen hunt! Najó hazabeszélek. A kis Scottenheimer?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt tudjuk, hogy a Shanahan klán mire képes Griffinnel, Cousinssal, Beckkel, Grossmannel stb.
Ők már kaptak elég lehetőséget a QB próbálgatásban.
Azt még nem láttuk, mire képes Griffin egy HC - OC kombóval.
Ki kéne próbálni.agent T
Hát ezt nem mostanában fogjuk megtudni.
Játszunk.

1. Mike marad, Kyle megy. Ki lenne jó OC?
2. Mike megy, Kyle marad. Ki lenne ide jó HC?
3. Mindketten mennek. Kánaán.

És ne feledkezünk meg Haslettről sem....
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
#Redskins HC Mike Shanahan: says Bowen has damage to knee..possibly microfracture. Out for the year.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azt tudjuk, hogy a Shanahan klán mire képes Griffinnel, Cousinssal, Beckkel, Grossmannel stb.
Ők már kaptak elég lehetőséget a QB próbálgatásban.
Azt még nem láttuk, mire képes Griffin egy HC - OC kombóval.
Ki kéne próbálni.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a Shany & co takaroggggyyyy ez kint is téma?
Gondolom igen. Nem nagyon lesz itt változás ameddig maradnak. Az O# playcall vmi egészen botrányos. Nem hittem a szememnek éjszaka. Az meg , hogy csak a meccs utolsó perceiben reagáltatok az O line botrányos munkájára az no comment. ( vki szólhatott a kis Shanynak, hogy lehet mennének a gyors screenek ha már szar a fal...mert magától nem jött rá)Greengo
És akkor Sapka csodálkozik ha felhúzom magam. 😀 Valami igaza csak volt Griffinnek ezek szerint a játékhívásokkal kapcsolatban. Kb a harmadik meccs után szóltam, hogy még én is látom mit akarnak játszani, nemhogy a hozzáértők. Ez mostanra annyit változott, hogy saját maguk sem tudják mit is akarnak játszani. Biztos így akarták megtéveszteni az ellenfelet. Na pont őket nem sikerült. Paulsent viszont mindenképpen, mert amit neki passzoltak arra csodálkozva nézett és mellé nyúlt, vagy megállt és túldobták. Amit nem neki, azt meg sikeres CB módjára elütötte Garcon elől. Griffin is szar ez tény, de az ő nyakába varrni az egészet, és a cseréjét követelni mert meg mert szólalni, az enyhén szólva is túlzás. Egyrészt örülök, hogy nem a kevésbé mobilis Cousins játszik, mert őt már darabokra törték volna, másrészt aggódok, mert még Griffin sem tud kitérni a vonat elől ha szabadon sorompó nélkül jön. Tényleg Grossman lehet a megoldás az idény további részére, érte nem kár. 😛
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nekem csak az maradt meg a meccsből,
hogy Faragó R. azt találta mondani, hogy igen! Morris átjutott a félvonalon
Gyula meg mondta, hogy igen
😀, hagyjuk...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!