Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...balazs799
OFF de nem állítják még vissza az órát USA-ban?

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Adam Schefter @AdamSchefter
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.Stez
Már meg is volt az új műtét. Pizzát evett a konyhájában, aközben sikerült újra eltépnie...nexion218
Mindig is mondták, hogy káros a pizza.Stez
Burleson is tanúsítja.

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 075 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam Schefter @AdamSchefter
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.Stez
Már meg is volt az új műtét. Pizzát evett a konyhájában, aközben sikerült újra eltépnie...nexion218
Mindig is mondták, hogy káros a pizza.

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...


Liverpool Fc
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Adam Schefter @AdamSchefter
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.Stez
Már meg is volt az új műtét. Pizzát evett a konyhájában, aközben sikerült újra eltépnie...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 075 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam Schefter @AdamSchefter
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Am nem értettem Paulsen büntetését, hogy bement a huddle-ba meg kijött belőle és 15y.. ez hogy van?agent T
a huddle-ben nem lehet egyszerre 12 ember, szabály.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hzduonsnmdrnz81olhfn
Jay Gruden on RGIII: 'All systems look like they're a go'
Redskins coach Jay Gruden said Thursday that Robert Griffin III has been medically cleared and, barring a setback, will start Sunday against the Vikings. Where does that leave Week 8 hero Colt McCoy?
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Am nem értettem Paulsen büntetését, hogy bement a huddle-ba meg kijött belőle és 15y.. ez hogy van?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
...ha jól láttam az első aki odaért hozzá és állította le a játékosokat körülötte az Hatcher volt. Az ember egy klasszis mint magán- és sport ember.gyeek
Ez tényleg igaz, és annak ellenére mekkora pénzt kapott milyen feltételekkel, elképesztően küzd és játszik és viszi a Dline-t!!

Ezt abszolút nem gondoltam volna.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Olyan ez, mint nálunk a román meccsek, mindegy mi van, de őket ODA-VISSZA!steroid stewie
Akkor mi a román nemzeti válogatott szurkolóinak számítunk? Köszi szépen! :p

gyeek
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Persze nehogy kiélvezze az ember élete egyik legnagyobb NFL meccsét!
 bleacherreport.com/articles/2247107-colt-mccoy-gets-yanked-from-postgame-interview-after-ot-win-vs-cowboys

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Szép munka volt, grat a győzelemhez! 😀 Bár a végén a Romo fumblinál fogtam a fejem, hogy miért nem lehet normálisan ráfeküdni a labdára és 5 yardról jöttetek volna XD de így is meglett, nagy pacsi, nem gondoltam volna őszintén szólva ezt a végeredményt

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Következő két meccs: Vikings Minneapolisban és Tampa Bay a FedEx-en. Szerintetek behúzhatjuk mindkettőt? Akkor négy győzelmünk lenne zsinórban, ami azért nagyon szép lenne.egonj
Vikes az kemény dió lehet. Jó a védelmük, egyre jobb.
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
Akkor mi a román nemzeti válogatott szurkolóinak számítunk? Köszi szépen! :p

Amúgy csak gratulálni jöttem, tényleg megérdemelt győzelem volt, remélem tudja a csapat ezt a formát nyújtani a jövőben is és ez nem csak egy one-off Cowboys special volt. 😊

Nagyon szimpatikus volt, hogy miután a 'skins LB levadászta Romot (erről bővebben ne), ha jól láttam az első aki odaért hozzá és állította le a játékosokat körülötte az Hatcher volt. Az ember egy klasszis mint magán- és sport ember.gyeek

Nagyon sportszerű hozzászólás, köszönjük a gratulációt! Karácsony után visszavágó nálunk 😊

HTTR
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Jajj gyerekek, mekkora W! Amikor Colt egymás után kétszer is fejjel előre ugrott be azért felszisszentem, van szíve a srácnak.
Olyan ez, mint nálunk a román meccsek, mindegy mi van, de őket ODA-VISSZA!steroid stewie
Akkor mi a román nemzeti válogatott szurkolóinak számítunk? Köszi szépen! :p

Amúgy csak gratulálni jöttem, tényleg megérdemelt győzelem volt, remélem tudja a csapat ezt a formát nyújtani a jövőben is és ez nem csak egy one-off Cowboys special volt. 😊

Nagyon szimpatikus volt, hogy miután a 'skins LB levadászta Romot (erről bővebben ne), ha jól láttam az első aki odaért hozzá és állította le a játékosokat körülötte az Hatcher volt. Az ember egy klasszis mint magán- és sport ember.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Jajj gyerekek, mekkora W! Amikor Colt egymás után kétszer is fejjel előre ugrott be azért felszisszentem, van szíve a srácnak.
Olyan ez, mint nálunk a román meccsek, mindegy mi van, de őket ODA-VISSZA!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Következő két meccs: Vikings Minneapolisban és Tampa Bay a FedEx-en. Szerintetek behúzhatjuk mindkettőt? Akkor négy győzelmünk lenne zsinórban, ami azért nagyon szép lenne.egonj
szerintem reális esélyünk van rá

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
Gyönyörű győzelem volt, óriásit küzdött a csapat, büszkék lehetünk.

Amikor 3rd&goal-nál McCoy megfutotta a TD-t majdnem lefordultam a székről 😀

Következő két meccs: Vikings Minneapolisban és Tampa Bay a FedEx-en. Szerintetek behúzhatjuk mindkettőt? Akkor négy győzelmünk lenne zsinórban, ami azért nagyon szép lenne.

HTTR
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Érdekes volt, amikor a Morris td előtt 1&25 lett két büntetéssel, és Gruden a közvetítésben osztotta a tesó csapatát, ez egy 2-5 csapat, ilyen hibákkal. Aztán két játék múlva first@goal, majd egy sima td. Nem azt mondom, hogy a Skins kúrva jól játszott, de nem egy 2-5 csapat, annál jobb. Idén nincs NFC Least.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én néztem élőben.
Ha mindig ekkora lenne nálunk az akarat...
Hú, de odatette magát a csapat, wáá 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
valamikor valahogy meg kell majd néznem ezt a meccset 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nyertünk bazzeg!.😀Az összefoglaló alapján Breeland odabaszott...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Breeland \m/
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T

Szerinted tényleg kéne draftolnunk egy QB-t az első körben? Az oké, hogy Kirk és McCoy selejt, de ha Robi egészséges akkor felesleges még egy top irányító, azt az első körös picket meg lenne mire használni.egonj
Nem szerintem se kéne ha egészséges, de eddig nem volt egy tejesen egészséges éve se, most pedig ki fogják hozni a szezon második felére kezdőnek, összetörik és kiírja majd fészen, hogy thanks for all fans.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊