Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 11 éve
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.OFF de nem állítják még vissza az órát USA-ban?
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...balazs799
több mint 11 éve
Burleson is tanúsítja.Mindig is mondták, hogy káros a pizza.StezAdam Schefter @AdamSchefterMár meg is volt az új műtét. Pizzát evett a konyhájában, aközben sikerült újra eltépnie...nexion218
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.Stez
We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Mindig is mondták, hogy káros a pizza.Adam Schefter @AdamSchefterMár meg is volt az új műtét. Pizzát evett a konyhájában, aközben sikerült újra eltépnie...nexion218
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.Stez
több mint 11 éve
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal. RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Adam Schefter @AdamSchefterMár meg is volt az új műtét. Pizzát evett a konyhájában, aközben sikerült újra eltépnie...
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.Stez
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Adam Schefter @AdamSchefter CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.
több mint 11 éve
Am nem értettem Paulsen büntetését, hogy bement a huddle-ba meg kijött belőle és 15y.. ez hogy van?agent Ta huddle-ben nem lehet egyszerre 12 ember, szabály.
több mint 11 éve
több mint 11 éve
Am nem értettem Paulsen büntetését, hogy bement a huddle-ba meg kijött belőle és 15y.. ez hogy van?
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
...ha jól láttam az első aki odaért hozzá és állította le a játékosokat körülötte az Hatcher volt. Az ember egy klasszis mint magán- és sport ember.gyeekEz tényleg igaz, és annak ellenére mekkora pénzt kapott milyen feltételekkel, elképesztően küzd és játszik és viszi a Dline-t!!
Ezt abszolút nem gondoltam volna.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Olyan ez, mint nálunk a román meccsek, mindegy mi van, de őket ODA-VISSZA!steroid stewieAkkor mi a román nemzeti válogatott szurkolóinak számítunk? Köszi szépen! :p
gyeek
több mint 11 éve
Persze nehogy kiélvezze az ember élete egyik legnagyobb NFL meccsét!bleacherreport.com/articles/2247107-colt-mccoy-gets-yanked-from-postgame-interview-after-ot-win-vs-cowboys
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Szép munka volt, grat a győzelemhez! 😀 Bár a végén a Romo fumblinál fogtam a fejem, hogy miért nem lehet normálisan ráfeküdni a labdára és 5 yardról jöttetek volna XD de így is meglett, nagy pacsi, nem gondoltam volna őszintén szólva ezt a végeredményt
több mint 11 éve
Következő két meccs: Vikings Minneapolisban és Tampa Bay a FedEx-en. Szerintetek behúzhatjuk mindkettőt? Akkor négy győzelmünk lenne zsinórban, ami azért nagyon szép lenne.egonjVikes az kemény dió lehet. Jó a védelmük, egyre jobb.
több mint 11 éve
Akkor mi a román nemzeti válogatott szurkolóinak számítunk? Köszi szépen! :p
Amúgy csak gratulálni jöttem, tényleg megérdemelt győzelem volt, remélem tudja a csapat ezt a formát nyújtani a jövőben is és ez nem csak egy one-off Cowboys special volt. 😊
Nagyon szimpatikus volt, hogy miután a 'skins LB levadászta Romot (erről bővebben ne), ha jól láttam az első aki odaért hozzá és állította le a játékosokat körülötte az Hatcher volt. Az ember egy klasszis mint magán- és sport ember.gyeek
Nagyon sportszerű hozzászólás, köszönjük a gratulációt! Karácsony után visszavágó nálunk 😊
HTTR
több mint 11 éve
Jajj gyerekek, mekkora W! Amikor Colt egymás után kétszer is fejjel előre ugrott be azért felszisszentem, van szíve a srácnak.Akkor mi a román nemzeti válogatott szurkolóinak számítunk? Köszi szépen! :p
Olyan ez, mint nálunk a román meccsek, mindegy mi van, de őket ODA-VISSZA!steroid stewie
Amúgy csak gratulálni jöttem, tényleg megérdemelt győzelem volt, remélem tudja a csapat ezt a formát nyújtani a jövőben is és ez nem csak egy one-off Cowboys special volt. 😊
Nagyon szimpatikus volt, hogy miután a 'skins LB levadászta Romot (erről bővebben ne), ha jól láttam az első aki odaért hozzá és állította le a játékosokat körülötte az Hatcher volt. Az ember egy klasszis mint magán- és sport ember.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
Jajj gyerekek, mekkora W! Amikor Colt egymás után kétszer is fejjel előre ugrott be azért felszisszentem, van szíve a srácnak.Olyan ez, mint nálunk a román meccsek, mindegy mi van, de őket ODA-VISSZA!
több mint 11 éve
Következő két meccs: Vikings Minneapolisban és Tampa Bay a FedEx-en. Szerintetek behúzhatjuk mindkettőt? Akkor négy győzelmünk lenne zsinórban, ami azért nagyon szép lenne.egonjszerintem reális esélyünk van rá
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Gyönyörű győzelem volt, óriásit küzdött a csapat, büszkék lehetünk.Amikor 3rd&goal-nál McCoy megfutotta a TD-t majdnem lefordultam a székről 😀
Következő két meccs: Vikings Minneapolisban és Tampa Bay a FedEx-en. Szerintetek behúzhatjuk mindkettőt? Akkor négy győzelmünk lenne zsinórban, ami azért nagyon szép lenne.
HTTR
több mint 11 éve
Érdekes volt, amikor a Morris td előtt 1&25 lett két büntetéssel, és Gruden a közvetítésben osztotta a tesó csapatát, ez egy 2-5 csapat, ilyen hibákkal. Aztán két játék múlva first@goal, majd egy sima td. Nem azt mondom, hogy a Skins kúrva jól játszott, de nem egy 2-5 csapat, annál jobb. Idén nincs NFC Least.
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Én néztem élőben.Ha mindig ekkora lenne nálunk az akarat...
Hú, de odatette magát a csapat, wáá 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
valamikor valahogy meg kell majd néznem ezt a meccset 😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Nyertünk bazzeg!.😀Az összefoglaló alapján Breeland odabaszott...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Breeland \m/
több mint 11 éve
Nem szerintem se kéne ha egészséges, de eddig nem volt egy tejesen egészséges éve se, most pedig ki fogják hozni a szezon második felére kezdőnek, összetörik és kiírja majd fészen, hogy thanks for all fans.Milyen lesz jövőre a QB class?agent T
Szerinted tényleg kéne draftolnunk egy QB-t az első körben? Az oké, hogy Kirk és McCoy selejt, de ha Robi egészséges akkor felesleges még egy top irányító, azt az első körös picket meg lenne mire használni.egonj
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊