Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
Az vót a baj, hogy nem talált zöld színt magáénak valló bandát 😀 😛najawohll, de Disónra a cribset akarták ráhúzni, űk a kékeksutianapA Bloods piros színben nyomul, Los Angelesben alapították. 😀 Valami Aaron Hernandez is a tagja.aztecCserélheti apeszos a kiemelt hsz-t 😀Ezzel bizonyította, hogy nem crips -es, semmi kèk 😛sutianap
Höri
több mint 12 éve
najawohll, de Disónra a cribset akarták ráhúzni, űk a kékekA Bloods piros színben nyomul, Los Angelesben alapították. 😀 Valami Aaron Hernandez is a tagja.aztecCserélheti apeszos a kiemelt hsz-t 😀Ezzel bizonyította, hogy nem crips -es, semmi kèk 😛sutianap
Höri

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
A Bloods piros színben nyomul, Los Angelesben alapították. 😀 Valami Aaron Hernandez is a tagja.Cserélheti apeszos a kiemelt hsz-t 😀Ezzel bizonyította, hogy nem crips -es, semmi kèk 😛sutianap
Höri
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Jackson on new #: "We talked about it, but that hasn't been a decision that's been made. Maybe RG3 will wear No. 3... U never know."Azt se tudom eddig miért nem 3-asban játszott térd.
...kezdődik...sapka
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Jackson on new #: "We talked about it, but that hasn't been a decision that's been made. Maybe RG3 will wear No. 3... U never know."Nagyon örülök a srácnak, tényleg, de ha azok után, hogy egy hónapja kb végre rendeltem egy 10-es RG3-mezt, miatta Robink átvált hármasra, akkor átfejelem a válaszfalat
...kezdődik...sapka
akkorisredskins
több mint 12 éve
akkor tévedtempedig de 😊😊sapkaGarantáltban nem biztos.dandeHé srácok megvan zsé mehet a forradalom LA a miénk 😀 😛dandenálatok többet keresett LOLsapka
több mint 12 éve
Jackson on new #: "We talked about it, but that hasn't been a decision that's been made. Maybe RG3 will wear No. 3... U never know."...kezdődik...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
pedig de 😊😊Garantáltban nem biztos.dandeHé srácok megvan zsé mehet a forradalom LA a miénk 😀 😛dandenálatok többet keresett LOLsapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Garantáltban nem biztos.Hé srácok megvan zsé mehet a forradalom LA a miénk 😀 😛dandenálatok többet keresett LOLsapka
több mint 12 éve
Cserélheti apeszos a kiemelt hsz-t 😀Miért jött még valaki? 😀
Höri
több mint 12 éve
Cserélheti apeszos a kiemelt hsz-t 😀Ezzel bizonyította, hogy nem crips -es, semmi kèk 😛
Höri

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Hé srácok megvan zsé mehet a forradalom LA a miénk 😀 😛dandenálatok többet keresett LOL
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Cserélheti apeszos a kiemelt hsz-t 😀Hé srácok megvan zsé mehet a forradalom LA a miénk 😀 😛
Höri
több mint 12 éve
A lényeg a lényeg: a garantált részt mindenképp ki kell fizetni, akkor is ha elviszik a rendőrök júniusban pl.voltak erről "láttam, hogy hallotta..." szintű írások, hogy arra ment ki a játék, hogy minél nagyobb garantáltat tudjon kiszedni a csapatból.
A többi csak opció.sapka
több mint 12 éve
A lényeg a lényeg: a garantált részt mindenképp ki kell fizetni, akkor is ha elviszik a rendőrök júniusban pl.A többi csak opció.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Még ez sem igaz így, ebben a formájában. Csak a signing bonus számít bele előre tudhatóan és teljes egészében. Ez a 24 millió, 16 garantálttal kijöhet úgyis, hogy 2014-re kap nyolc milliót garantáltan, ha 2015 idény kezdetkor rosteren van, akkor 2015-re megint kap garantált nyolcat és 2016-ra marad az utolsó nyolc - garancia nélkül. Akkor ez egy 1+2 éves szerződés. De kijöhet úgyis, hogy 16 millió az aláírási pénz és a nyolc a három éves fizetése. Akkor viszont egy valódi három éves szerződésről beszélhetünk.A nem garantált is beleszámít, ha kifizetik. Viszont a garantált előre tudhatóan beleszámít teljes egészében, hiszem már tudják a pontos összeget.ulpianusÉs a garantált az teljes egészében beleszámol a cap-be? Mintha rémlene vmi, hogy lehet trükközni vmit...nexion218a végösszeg nem vészesKíváncsi vagyok az összegre nagyon..... már amennyit bevallanak belőle 😛 😉dandeAdam Schefter @AdamSchefter
DeSean Jackson's 3-yr deal with the Redskins is worth $24 million, including $16 million guaranteed,apeszos
de a garantált kurva sok, főleg, hogy még mindig nem tudjuk miért ment el az eaglestől valójábansapka
Egy szerződést ennyi információból lehetetlen megítélni, meg kell várni a pontos részleteket.
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
A nem garantált is beleszámít, ha kifizetik. Viszont a garantált előre tudhatóan beleszámít teljes egészében, hiszem már tudják a pontos összeget.És a garantált az teljes egészében beleszámol a cap-be? Mintha rémlene vmi, hogy lehet trükközni vmit...nexion218a végösszeg nem vészesKíváncsi vagyok az összegre nagyon..... már amennyit bevallanak belőle 😛 😉dandeAdam Schefter @AdamSchefter
DeSean Jackson's 3-yr deal with the Redskins is worth $24 million, including $16 million guaranteed,apeszos
de a garantált kurva sok, főleg, hogy még mindig nem tudjuk miért ment el az eaglestől valójábansapka

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Szerintem az aláírási pénzre gondolsz, azzal szoktak trükközni, de itt nemtom mennyi a garantáltból az aláírási pénz. De mindenképpen számítani fog valahogyan a capben. Olyan nincs, hogy pénzt tüntetnek el 😀 (persze fű alatt a kutya se tudja 😀 )És a garantált az teljes egészében beleszámol a cap-be? Mintha rémlene vmi, hogy lehet trükközni vmit...nexion218a végösszeg nem vészesKíváncsi vagyok az összegre nagyon..... már amennyit bevallanak belőle 😛 😉dandeAdam Schefter @AdamSchefter
DeSean Jackson's 3-yr deal with the Redskins is worth $24 million, including $16 million guaranteed,apeszos
de a garantált kurva sok, főleg, hogy még mindig nem tudjuk miért ment el az eaglestől valójábansapka
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
És a garantált az teljes egészében beleszámol a cap-be? Mintha rémlene vmi, hogy lehet trükközni vmit...a végösszeg nem vészesKíváncsi vagyok az összegre nagyon..... már amennyit bevallanak belőle 😛 😉dandeAdam Schefter @AdamSchefter
DeSean Jackson's 3-yr deal with the Redskins is worth $24 million, including $16 million guaranteed,apeszos
de a garantált kurva sok, főleg, hogy még mindig nem tudjuk miért ment el az eaglestől valójábansapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Ez elég barátinak tűnik................. bár a garantált tényleg sok.(lehet nem véletlen), sok örömet hozzá.
több mint 12 éve
a végösszeg nem vészesKíváncsi vagyok az összegre nagyon..... már amennyit bevallanak belőle 😛 😉dandeAdam Schefter @AdamSchefter
DeSean Jackson's 3-yr deal with the Redskins is worth $24 million, including $16 million guaranteed,apeszos
de a garantált kurva sok, főleg, hogy még mindig nem tudjuk miért ment el az eaglestől valójában
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Kíváncsi vagyok az összegre nagyon..... már amennyit bevallanak belőle 😛 😉dandeAdam Schefter @AdamSchefter
DeSean Jackson's 3-yr deal with the Redskins is worth $24 million, including $16 million guaranteed,
több mint 12 éve
Attól függ, hogy milyen munkára szervezel csapatot! 😊Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...apeszosAmikor majd ellenünk csinál TD-t a nyitóplayből, akkor csípni fogod. 😀
Amúgy nem mind1, hogy emberileg milyen? A lényeg, hogy segítse a Redskins csapatát, nem?Bébé
Azért Aaron Hernandez-re nem csapnék le 😊egonj
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...apeszosAmikor majd ellenünk csinál TD-t a nyitóplayből, akkor csípni fogod. 😀
Amúgy nem mind1, hogy emberileg milyen? A lényeg, hogy segítse a Redskins csapatát, nem?Bébé
Azért Aaron Hernandez-re nem csapnék le 😊
HTTR
Höri