NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Elnézve a Tehenész meccset esélyünk sincs a hétvégén. Hacsak nem toltak valami baromi jó cuccot ezen a héten a fiúk, ami kitart a vasárnapig. Ezzel a secondaryvel olyan csapatok ellen mint a Bears, Chargers... És az öreg Manninget most jóindulatúan nem is említem. Szóval a következő négy meccs nagyon sima zakónak tűnik, és utána is csak szerencsével szedhetünk össze pár wint. Jól megdolgozunk a Rams minél jobb draftjáért...apeszos
Az a szerencsénk, hogy ezt a Cowgirl-ek is pontosan ezt fogják hinni.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Elnézve a Tehenész meccset esélyünk sincs a hétvégén. Hacsak nem toltak valami baromi jó cuccot ezen a héten a fiúk, ami kitart a vasárnapig. Ezzel a secondaryvel olyan csapatok ellen mint a Bears, Chargers... És az öreg Manninget most jóindulatúan nem is említem. Szóval a következő négy meccs nagyon sima zakónak tűnik, és utána is csak szerencsével szedhetünk össze pár wint. Jól megdolgozunk a Rams minél jobb draftjáért...apeszos
51 pontot kaptak és végig hátrányban voltak 😊
ez nem tűnik olyan vészesnek, 51 pontot mi is tudunk kapni..., sőt 40-et szerezni is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elnézve a Tehenész meccset esélyünk sincs a hétvégén. Hacsak nem toltak valami baromi jó cuccot ezen a héten a fiúk, ami kitart a vasárnapig. Ezzel a secondaryvel olyan csapatok ellen mint a Bears, Chargers... És az öreg Manninget most jóindulatúan nem is említem. Szóval a következő négy meccs nagyon sima zakónak tűnik, és utána is csak szerencsével szedhetünk össze pár wint. Jól megdolgozunk a Rams minél jobb draftjáért...
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ti is úgy vagytok vele, tisztán számításból, hogy most már kijöhetne kicsit a gödörből a törpválogatott, legalább egy meccs erejéig? 😊agent T
Ez mondjuk nem egyszerű kérdés, agyaltam már rajta... Mert ott van az a verzió is, hogy zakózzanak le újra, 0-5-nél - bár nem néztem a schedule-jüket - de lényegében sztem kiszálltak a versenyből. Kérdés, hogy nekünk az-e a jobb, ha egy Törpe W-vel kicsit tömörül a csoport állása, vagy egy Törpe L és a 3 helyett csak 2 csoportellenfél marad? Mondjuk a legtutibb verzió az lenne, hogy leszarom őket és mi nyerünk a hátralévő meccseinkből minimum 9-et...😊nexion218
Az lenne a legtutibb valóban 😊
Meg mondjuk ha csak mi vernénk Peytonékat az alapszakaszban, na az lenne az igazi coolság 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ti is úgy vagytok vele, tisztán számításból, hogy most már kijöhetne kicsit a gödörből a törpválogatott, legalább egy meccs erejéig? 😊agent T
Ez mondjuk nem egyszerű kérdés, agyaltam már rajta... Mert ott van az a verzió is, hogy zakózzanak le újra, 0-5-nél - bár nem néztem a schedule-jüket - de lényegében sztem kiszálltak a versenyből. Kérdés, hogy nekünk az-e a jobb, ha egy Törpe W-vel kicsit tömörül a csoport állása, vagy egy Törpe L és a 3 helyett csak 2 csoportellenfél marad? Mondjuk a legtutibb verzió az lenne, hogy leszarom őket és mi nyerünk a hátralévő meccseinkből minimum 9-et...😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ti is úgy vagytok vele, tisztán számításból, hogy most már kijöhetne kicsit a gödörből a törpválogatott, legalább egy meccs erejéig? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A holnap esti elvárásaim:
- Vödör végig játssza az edzést, és nem sérül meg
- Vödör nem sérít meg senkit az edzésen
- Az edzésen az endzone-ban nem dobunk Robinson felé
- védekezésben már a második emberünk leviszi a támadó homokzsákot
- 400 kapott yard alatt tarjuk a cheerleadereket
- esetleg nem lesz 10-nél több Griffin milyen jó volt edzésen cikk

no akkor kérném a téteket megtenni! 😛😛
ich bin richtig! Nein! Doch! Naugye még németül is igazam van.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Redskins defense has allowed 373 yards after contact, second only to the Jaguars (387).

The Redskins D is tied with the Chargers for most yards after contact in the passing game (198). Guessing this does not surprise

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Washington worked out 17 free agents in total Tuesday. Other notable players in attendance were WR Mohamed Massaquoi, CB Myron Lewis, T Jason Smith, LB D.J. Smith, and WR Matt Willis.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Roster frissítve...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins released DE Phillip Merling.
Redskins released K John Potter.

ezek szerint marad Grossman, updatelt a rostert apesz 😛sapka
oké... Addig is:

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins released DE Phillip Merling.
Redskins released K John Potter.

ezek szerint marad Grossman, updatelt a rostert apesz 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
még az is benne van, hogy csak ennyit tud Griffin és nem többet az option futások nélkül
de ezt még nem lehet tudni
nagyon jókor jött a bye weeksapka
Azt azért kétlem, hogy csak ennyit tudna. Lassan kicserélhetnéd a rangod "anti Griffin fan"-ra. 😛

Más: hullanak az "összekötők" 😀 Paulsen is térdsérüléssel MRI-re megy. Remélem elég lesz a két hét a gyógyulásra. Mert különben csak Paul marad. El sem lehet mondani, Morris és Reed mennyire hiányozna. Vagy egy jó Davis. Viszont visszajönnek a rossz fiúk: Jarvis Jenkins és Rob Jackson. Már csak Tarvaris Jackson hiányzik...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
még az is benne van, hogy csak ennyit tud Griffin és nem többet az option futások nélkül
de ezt még nem lehet tudni
nagyon jókor jött a bye week

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem eszük ágában sincs pocket QB-t csinálni belőle, de jelenleg sztem nem mernek mást játszatni vele... No igen, a becsúszás... Én nem basztatom érte, mert én se tudnám eldönteni, hogy a műtött térdemen, vagy a műtött térdemmel előre akarnék-e csúszni...😉 De mivel jobbos, gondolom neki is a jobb lábbal előre lenne a "kényelmes", azt meg végig se szeretném gondolni, hogy egy ártalan husikupac alján köt ki az előre kinyújtott jobb térde...nexion218
ezért mondtam, hogy lehetőleg időben... Mert így is benne van, hogy rázúgnak néhányan, de kisebb a valószínűsége, ha már fekszik.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintem eszük ágában sincs pocket QB-t csinálni belőle, de jelenleg sztem nem mernek mást játszatni vele... No igen, a becsúszás... Én nem basztatom érte, mert én se tudnám eldönteni, hogy a műtött térdemen, vagy a műtött térdemmel előre akarnék-e csúszni...😉 De mivel jobbos, gondolom neki is a jobb lábbal előre lenne a "kényelmes", azt meg végig se szeretném gondolni, hogy egy ártalan husikupac alján köt ki az előre kinyújtott jobb térde...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért olyan nagyon nem kell elájulni... Egy Matt Flynn volt a túloldalon. Pryor-al ez lehet, hogy másképp nézett volna ki. Flynn kb. a pick6-nél elfogyott. Én úgy látom, nem csak a defense, de a spec team is sikeresen visszafejlődött egy két szintet. Az O fal még mindig fos szinten játszik, a play hívások visszaálltak a szokásos Kyle szintre. Az oké, hogy Griffin egyre inkább bizakodásra ad okot, ám ha valóban pocket QB-t akarnak belőle csinálni, az ezzel a fallal, illetve sémával nem fog menni, és hamarabb összetörik mintha futkározna. És könyörgöm, tanítsák már meg neki, hogy lábbal előre csússzon, lehetőleg időben.
több mint 11 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693

akkorisredskins
több mint 11 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
nemrég láttam a meccset, Helu elég jó volt o_o o_o
főleg az átugrás, ezek szerint kicsit aktívabban lehetne rotálni; másrészt Griffinen nem látszik, hogy többet hozott volna mint a Detroit ellen, szerencsére nem volt labdaeladása, de a játék képe+teljesítmény alapján emelkedő formában van

na véget ért a preseason 😊, és most 1 hét szünet a szezon kezdéséigsapka
Nem győzöm hangsúlyozni, hogy szerintem az első meccstől kezdve fejlődő tendenciát mutat, meccsről meccsre jobb. Ez most lett elég egy győzelemhez, kíváncsi vagyok, hogy folytatódik-e ez a fejlődés a Dallas ellen.

A Helu témához meg annyit, hogy az első futásai után (-10 yard kb) eléggé megijedtem, hogy ez így folytatódik, és még félholtan is Morris lesz fent, de szerencsére ilyen teljesítményt tudott nyújtani a meccs további részében, úgyhogy talán Shannyék észreveszik, hogy nem Morris az egyetlen RB a depthen.

akkorisredskins
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nemrég láttam a meccset, Helu elég jó volt o_o o_o
főleg az átugrás, ezek szerint kicsit aktívabban lehetne rotálni; másrészt Griffinen nem látszik, hogy többet hozott volna mint a Detroit ellen, szerencsére nem volt labdaeladása, de a játék képe+teljesítmény alapján emelkedő formában van

na véget ért a preseason 😊, és most 1 hét szünet a szezon kezdéséig

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
A bajnokok:

nem láttam a második félidőt 😀, még szerencse
és csak 298 yardot kaptunk
de ez a nfc east botrány szar csoport 😀sapka
Akkor ezek szerint 4 találatom volt az eheti lottón. :cool:

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A bajnokok:

nem láttam a második félidőt 😀, még szerencse
és csak 298 yardot kaptunk
de ez a nfc east botrány szar csoport 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Győztünk, a többiek vesztettek a csoportban, ez pozitívum.
Változatlanul nem láttam átütőnek a támadóinkat, turnovereink megint voltak lelkesen, a védelem meg.. jó na, hogy az ellenfélnél a backup QB játszott.
0 - 14-nél olyant tettem, amit legutóbb a Zorn érában, kikapcsoltam a streamet pár percre, idegből.
Ezzel, amit most mutattunk, bajos lesz a Dallast megverni.
A sérültekről tud valaki érdemit?agent T
Egyedül Morrisról tudni, hogy bordasérülése van, de nem komoly. A Dallas ellen ott lesz. Meglett a böjtje amit mondtam, ha örökké őt nyomatjuk el fogjuk veszíteni.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Győztünk, a többiek vesztettek a csoportban, ez pozitívum.
Változatlanul nem láttam átütőnek a támadóinkat, turnovereink megint voltak lelkesen, a védelem meg.. jó na, hogy az ellenfélnél a backup QB játszott.
0 - 14-nél olyant tettem, amit legutóbb a Zorn érában, kikapcsoltam a streamet pár percre, idegből.
Ezzel, amit most mutattunk, bajos lesz a Dallast megverni.
A sérültekről tud valaki érdemit?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊