Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka: Mi az a kor ami felett széthullanak? A csapat átlag életkora 26,5 év. A támadóké 25, a védelemé 27, és ebben benne van Fletcher a 38 évével. A védelemben két 30 feletti játékos van, a támadóknál 1. És akkor nem számoltam bele az ifjakat.apeszos
igazából az átlagéletkor irreleváns, az számít, hogy a kezdők hány évesek és milyen karban vannak
egyszer már leírtam kik a kulcs szabadügynökök jövőre, de megnézhetjük részletesebben is
--
elkapóknál: Moss és Morgan lejáró
egyrészt ha új stáb jön Moss kiöregszik, ha nem akkor is 😛; de Garcon mellett jelenleg ő a biztos célpont, sajnos már nem elég gyors, és sohasem volt fizikális játékos, sajnos elment felette az idő, pedig nagyon szerettem a játékát, de ez van 😕😕, ha újjáépülés lesz nem fog kelleni, ha nem lesz az akkor valami minimumért fog kapni egy évet; de ettől nem vagyunk beljebb, nem fog már feltámadni a hamvaiból, csak fakulni fog 😕
Morgan; egy jó blokkoló, de nem ér 5 milliót sem; alig van keresve, de ügyesen blokkol; nem egy biztos célpont, nem igazán lehet rá építeni passzjátékot, akkor meg minek van fenn; szóval tegyük fel helyette van Hankerson
szóval a jövő évi WR sor úgy néz ki (jelenleg), hogy
Garcon-Hankerson és 5.iknek akárki; de kéne egy 2. számú elkapó illetve egy jó slot sem ártana
TE-k: itt egész jó a helyzet, csak Davis jár le, de ő jelenleg kb. fabatkát sem ér, és Reed egyre jobb, remélem nem sérült meg túlságosan, Paulsennel jól ellesznek
--
védők:
védőfal elég érdekes, mert Carriker teljesen használhatatlan, Cofield és Jenkins (aki el van tiltva), aki erős; Bowen mintha kezdene visszaesni, a többiek pedig nem is képviseltek sohasem kezdő szintet, szóval Bowen sokat fog keresni, ő valószínű távozó lesz (cut); ha marad a 3-4, kell ide is egy kezdő
OLB-k: Orakpo lejár, és ha vissza akarják hozni, elég mélyen a zsebbe kell majd nyúlni, ahogy ismerem a habitusát, 7-8 millió alatt nem fog aláírni, de miért is tenné, mondjuk érdekes érne-e ennyit, mert sokat sérült, és ha másik Jenkins beválik, akkor nem sokat fog érni nekünk; Jackson is lejár, és Tapp is; de ezen nem múlik semmi, rotáció
ILB: Fletcher egy ilyen év után biztosan visszavonul, és ezt őszintén sajnálnám, hogy így kell; Riley FA, szóval ő sem hiszem, hogy 4-5M alatt aláírni hosszú távra, kérhet ennyit mert túlságosan hasznos játékos nekünk, de mivel senki sincs az ILB poszton projekt (na most a 2 évben 2 IR Robinson felejtős), ezért ide kell majd egy kezdő, a kreatív belső LB, olyat nehéz találni, illetve ha nem marad a 3-4 akkor a DL helyett ide kell még valaki kezdő posztra
Cornerek: lejár: Hall, Wilson, Biggers
Végülis Amerson itt marad 😊, kell két kezdő, Biggers és Hall nem megoldás semmire hosszútávon, Wilson nem rossz, de biztosan nem lesz annyira olcsó mint 3 éve ( kb. évi 4 milliárt jött), slotba mindenképp kell ember, Wilsonnal együtt is
safety: Vödör és Doughty lejár, a többiek is, de nem említem őket
szóval marad egy Rambo, szerk. illetve Vödör nem jár le, de rá nem lehet azért építeni
kérdés Rambo jövőre kezdő szint lesz-e, végülis rendben; tehát ide 1 kezdő kell
--
szumma:
ha nem számít, hogy saját embert igazolunk vissza kell a 22-es kezdő kerethez úgy 8-9 kezdő szintű ember kell
ha Orakpo és Wilson és Riley visszajön, akkor legyen mondjuk jóindulattal 6 kezdő, +depth; az elég sok
főleg, hogy draftról egyedüli valós opció a 2.-3. körös pick lehet, de az sem feltétlen kezdő szint, sőt, ezekre a posztokra inkább nem az, mint corner1 meg LILB, esetleg ROLB, WR2
szóval ha lesz egy egészséges RGIII, akkor lesz körülötte valami 😊, valószínűleg minőségileg rosszabb mint idén
és ez így nem sok mindenre lesz elég, akár szétbombázzák a keretet akár nem, ha újjáépítik akkor főleg nem 😊, ha csak foltozgatják, akkor megint lesz egy döglött secondary..., csak mellette más is hibádzani fog, ami idén meg van oldva (valahogy tűrhetően)
de még messze vagyunk az egészséges RGIII-től, kívánom hogy szezon végére felül tudja múlni önmagát

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka! Azzal együtt, hogy inkább Apeszossal értek most egyet (bár ugye OK, hogy RG a csapat, de sémát Shanny(ék) építették köré!), de szerinted komolyan adna bárki illetve őszintén ér jelenleg két elsőt Griffin? Szerintem pont most a legkisebb az értéke: sérülésből épült fel és senki nem tudja, mennyire vagy milyen játékra lesz képes hosszútávon. Akkor lenne mindenki marha, ha jelenleg akár csak egy használt zoknit is adnának érte. Cousins meg... Kedvelem és valóban jól teljesített - 4 és fél negyed játék során. Picit Matt Flynn-re kezd emlékeztetni: egy jó meccs, mindenki elájul, a többit meg tudjuk (Flynn lényegében két rookie-val szemben is megbukott. Mert talán nincs nincs sértődés, ha Pryor-t nem a veteránok közé sorolom.)nexion218
Baszki, milyen sémát építettek köré Shannyék? Megnézték mit játszik a Baylorban, és azt játszatták vele itt is. Ehhez nem kellett nagy tudomány. Na jó, kapott egy Morrist, meg egy jobb O falat. MOST kellene kitalálni valamit, mert a Bayloros cuccos nem jött be... A falban is zavar van, mert jobban figyelnek Morrisra, így hogy Griffin nem futkos, ha meg zsebből kellene passzolni, az halálos, nagyon hamar összenyomják őket.

Sapka: Mi az a kor ami felett széthullanak? A csapat átlag életkora 26,5 év. A támadóké 25, a védelemé 27, és ebben benne van Fletcher a 38 évével. A védelemben két 30 feletti játékos van, a támadóknál 1. És akkor nem számoltam bele az ifjakat.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem kicsit felesleges elméleti a vita ill. gondolatcsere Rob jövőjével kapcsolatban, mert ne legyen igazam, de ahogy elnéztem az első három meccsen néhány feltápászkodását, csoda lesz, ha kihúzza a szezont.
Mondom, ne legyen igazam.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sapka! Azzal együtt, hogy inkább Apeszossal értek most egyet (bár ugye OK, hogy RG a csapat, de sémát Shanny(ék) építették köré!), de szerinted komolyan adna bárki illetve őszintén ér jelenleg két elsőt Griffin? Szerintem pont most a legkisebb az értéke: sérülésből épült fel és senki nem tudja, mennyire vagy milyen játékra lesz képes hosszútávon. Akkor lenne mindenki marha, ha jelenleg akár csak egy használt zoknit is adnának érte. Cousins meg... Kedvelem és valóban jól teljesített - 4 és fél negyed játék során. Picit Matt Flynn-re kezd emlékeztetni: egy jó meccs, mindenki elájul, a többit meg tudjuk (Flynn lényegében két rookie-val szemben is megbukott. Mert talán nincs nincs sértődés, ha Pryor-t nem a veteránok közé sorolom.)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem ez az év főleg RGIII felépüléséről és a rebuildingről kellene , hogy szóljon.Greengo
mégis miféle rebuilding, már 4 éve épülünk!!!!
és erre jutottak, arra hogy jövőre a félcsapat szétesik/elmegy
időzítés!, ami erre az évre szólt

apesz:
ha új edzőpáros jönne, újjáépítenék a franchiset, nagyon rossz helyzetből
mert jövőre, bár lesz cap space elég sok, a kezdők hullanak szét, mégpedig a kor miatt
én végig a következő évről beszélek, persze hogy idén játsszon végig Griffin, mindenkinek ez az érdeke
viszont ha később, más edző inkább RG értékét látja, mintsem a potenciálját, akkor igenis számoljunk vele, hogy inkább egy-két évvel rövidebb épülést választ; másrészt ez a Cousins középszerű duma nekem nem jön be, mert remek dobásai vannak (sokszor jobbak, mint Griffinnek), de persze még tanulnia kell a játékról, ahogy Griffinnek is, jelenleg nem hiszem, hogy RG van előrébb
és hogy az aktuális helyzetről is legyen szó, szép ez a Griffines töretlen fejlődés duma, de közel sem biztos, hogy ilyen tempóban ő visszaér a tavalyi szintre év végére, és akkor mi lesz, ha van egy bukott edzői stáb, és egy félkész Griffin? 😊 (erről fejtegetem a véleményem és nem másról)

szerk. és erre adtam egy gondolati megoldást, mi lenne ha Griffin elmenne azon az értéken, amelyet jelenleg éri, mármint franchise QB-nak tűnő potenciál, és helyette kimondanánk, hogy elment a szezon Cousinsszal, mert neki is tanulnia kell dolgokat, másrészt nyernénk meccseket is, ami elég jó dolog 'érzelmileg'
ez egy hipotetikus fejtegetés, persze hogy legfeljebb az új stáb, ha lesz, fogja elmozdítani Robit, viszont addigra, ha nem tud 100%-ra visszatérni, akkor felét sem éri a jelenlegi értékének
ugyanakkor ha már visszatérésről beszélünk, nem a tavalyi szélvész read-optionös szintre kellene visszatérnie, hanem ennél a dobásait tekintve sokkal többre; és erre most kevés a garancia, amit szerintem más is könnyedén beláthat

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
szóval, ha 1-7et fogunk futni az első 8 meccsből;
ugyanúgy a Shanahan and co és Griffinnel folytatnátok?sapka
Bocs, hogy beleszólok a témába.
A Shanahan and co-t ha jól emlékszem régebben már buktattátok volna. Jött Griffin és "valahogy" feltámadt az O#. Ez Griffin érdeme vagy a Shanahan családé? 😊 Vagy ha már Ők hozták ide akkor maradjon mindenki (ez a csomag csak egyben jó? ) ? Kyle-t már ezerszer kibasztátok vna...szval lehet egy edzőváltás lenne a jobb megoldás...de addig is nem ártana az O linet kicsit rendbe szedni és a védelemről már nem is írok mert látjátok ti is, hogy hol a hiba. Persze amellett, hogy esélyetek még nektek is van a rájátszásra ( mert xrta béna a csoport ) szerintem ez az év főleg RGIII felépüléséről és a rebuildingről kellene , hogy szóljon.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szóval, ha 1-7et fogunk futni az első 8 meccsből;
ugyanúgy a Shanahan and co és Griffinnel folytatnátok?sapka
Ó nem. A Shanahanek mehetnek. Főleg a kisebbik. Szerintem egy új HC sem kezdené azzal, hogy kiteszi Griffint. Mert ha mást nem is vesz figyelembe, az a tény kikerülhetetlen: kurva drága volt. Amúgy forradalom lenne Washingtonban. Még így is sokkal többen bíznak benne a szurkolók közül, mint amennyien nem. Cousinsal te visszatérnél a középszerűségbe? Más nevében nem beszélhetek, de nekem adott hosszú idő után egy gyönyörű szezont, amiben több is lehetett volna akár. És azt amit csinált, azt nem a legyek hordták össze, az benne volt. NFL kész QB-t kaptunk, míg Cousins-al most tartanánk ott, hogy talán bevethető lenne, de valószínűbb, hogy Grossman mögött tanulgatna. És akkor én is előveszem az uncsi vesszőparipámat: az edzők felelősségét. Ha Shanahan nem engedi fel a Hawks ellen teljesen elveszített jobb lábbal, lehet te sem követelnéd a váltást. Ott kellett volna keménynek lenni. Már elmondtam egyszer, és tartom is magam hozzá: Ez a Redskins Griffint jelenti, és Griffin jelenti most a Redskinst. Nélküle nincs csapat, és ez azt jelenti, hogy az edző páros megbukott a mentális vonalon, mert nem voltak képesek felkészíteni azt az egyetlen játékost, aki viszi-vinné előre a csapatot.
több mint 11 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Srácok a QB témához én csak annyit tennék hozzá ( és ez saját tapasztalat a versenysportból ) hogy azért ha van egy ekkora tehetség mondhatni húzónév a csapatban akkor mindenki eggyel jobbra képes mint mondjuk egy Jason Campbell vagy akár Cousins mögött.
Ezek a mérközések kb. 0-igensok-ra végződtek volna korábban. Ugyanakkor ha a szabadügynököket nézem bárki szívesebben jön Griffinel egy csapatban játszani mint az említett urakkal. Ezért én is inkább bízom Robi feltámadásában, feltámasztásában, mint a cserében. És végtére is a Dallas vezet 2-1-el, van hátra 13 meccs nem kell temetni semmit.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szóval, ha 1-7et fogunk futni az első 8 meccsből;
ugyanúgy a Shanahan and co és Griffinnel folytatnátok?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Nem értem mit látsz Cousinsban, hogy örökké lecseréltetnéd vele Griffint. Azt hogy ő fehér QB? Mert Cousins egy jó csere QB semmi több. Egy pocket QB akit összetörnek a zbs mögött. Mert a Browns ellen nyert? A Browns ellen én is nyertem volna tavaly. A Ravens? Az utolsó perceket kapta, oké nyert, de addig a lehetőségig Griffin vitte el az offense-t, sérült lábbal. Griffinben benne van a win lehetősége, Cousinsban nem látom ezt a faktort. Grossman-t hagyjuk. Ettől persze lehet még a szöszi jó irányító, csakhogy azon a másfél meccsen amin játszott majd annyi intet dobott, mint Griffin egész szezonban. Morris hatékonysága jelentősen visszaesett amikor ő irányított, valamint a támadófalat is ki kellene cserélni előtte. Az elkapók... valóban, van Garcon és Moss, akik biztos pontok. Most úgy látszik Reedből lesz valami. Még ha igazat is adnék neked, egy QB csere nem oldaná meg a problémát. Elmegy a szezon... na és? A magam részéről örülök a tavalyinak. Tudtuk, hogy idén nehezebb lesz, már csak az idei ellenfelek miatt is, erre jött a sérülés, és a mentális bajok. Felerősödtek a Griffint fikázó hangok a médiában is, egyértelmű, most lehet rugdosni, ezzel aztán sokat segítenek. De nekik az a dolguk. Ha Shanahan úgy dönt, hogy nem Griffin a kezdő, akkor meg az lenne a baj. Mert én viszont valószínűnek tartom, hogy a szöszivel sem lennénk előrébb. De ízlések és pofonok.apeszos
+1, egy az egyben azokat a gondolatokat írtad le, amik az én fejemben kavarognak épp. Gondolatátvitel😛 Még annyival egészíteném ki a dolgot, hogy a másik hatalmas probléma, ami viszont már a laszti másik oldalán van, az az embertelen mennyiségű misstackle, amire nem tudom, hogy mi lehetne a megoldás, de ez így nem állapot, hogy általában a negyedik szembejövő ember tudja csak megállítani az ellenfél lendületben lévő játékosát. Az offense-en én azt látom, hogy néhány meccsen belül a régi lesz, de a D-ben vannak olyan problémák amikre szerintem az idő nem jelent megoldást. Pl ez.

akkorisredskins
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem értem mit látsz Cousinsban, hogy örökké lecseréltetnéd vele Griffint. Azt hogy ő fehér QB? Mert Cousins egy jó csere QB semmi több. Egy pocket QB akit összetörnek a zbs mögött. Mert a Browns ellen nyert? A Browns ellen én is nyertem volna tavaly. A Ravens? Az utolsó perceket kapta, oké nyert, de addig a lehetőségig Griffin vitte el az offense-t, sérült lábbal. Griffinben benne van a win lehetősége, Cousinsban nem látom ezt a faktort. Grossman-t hagyjuk. Ettől persze lehet még a szöszi jó irányító, csakhogy azon a másfél meccsen amin játszott majd annyi intet dobott, mint Griffin egész szezonban. Morris hatékonysága jelentősen visszaesett amikor ő irányított, valamint a támadófalat is ki kellene cserélni előtte. Az elkapók... valóban, van Garcon és Moss, akik biztos pontok. Most úgy látszik Reedből lesz valami. Még ha igazat is adnék neked, egy QB csere nem oldaná meg a problémát. Elmegy a szezon... na és? A magam részéről örülök a tavalyinak. Tudtuk, hogy idén nehezebb lesz, már csak az idei ellenfelek miatt is, erre jött a sérülés, és a mentális bajok. Felerősödtek a Griffint fikázó hangok a médiában is, egyértelmű, most lehet rugdosni, ezzel aztán sokat segítenek. De nekik az a dolguk. Ha Shanahan úgy dönt, hogy nem Griffin a kezdő, akkor meg az lenne a baj. Mert én viszont valószínűnek tartom, hogy a szöszivel sem lennénk előrébb. De ízlések és pofonok.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egy unalomig ismételt dolgot tudok felhozni, van a padon egy másik róka Cousins, aki szerintem ezt a szintet képes hozni a pályán mint Griffin, hiába mondjátok, hogy jó meccse volt RG-nek, (persze az előzőekhez képest jó volt), továbbra is kritikus hibákat vétett amelyek a győzelembe kerültek, mint a korábbi meccseken, bár ahhoz képest jobban ment a játéka; és a csapat elég öreg is (őszintén szólva Griffin értéke egy Vikings-Browns csapatnak+Jacksonville érne a legtöbbet, mert ők tudnak rá várni egy évet, míg mi nem!, ezzel szemben nekik Cousins kvázi értéktelen, mert csak hátráltatná őket; de továbbra is az a kérdés, ami nálunk is, érdemes-e várni egy évet RGIII-re, mert ha nem javul rohamosan a jövő év is elmegy a lefolyón; indoklás lejjebb)
a csapaton lehet foltozgatni, de a jövő évet úgy indítjuk, hogy a fél WR sor kiöregszik/lejár (Moss és Morgan és Robinson is, marad Garcon aki igazi X és az inkompetens Hankerson), az idős DL kap +1 évet, az egész belső LB sornak lejár a szerződése, safety sem lesz magától
persze ezek apró problémák..., de nincs első körünk, nem lehet az égető helyekre biztos embert hozni olcsón, persze nagy szabadügynököt lehet hozni, aki már idősebb, de az meg pénz, és nem egy problémát kell majd megoldani kezdő szintű igazolással
pl. jövőre az egész back7-nek lejár a szerződése, (ez alatt értem: Fletcher-Riley-(Orakpo)-Hall-Wilson-Biggers-(Jackson)-Vödör-Doughty), persze vissza lehet őket hozni, de a többségüket nem is érdemes, és akkor helyükre kell valaki, de honnan? 😊, draftról lehet kockáztatni hátsó körökkel (lásd idei safety sor), vagy tetemes pénzt költeni
a védelemnél a szerződéseket és életkorokat tekintve nagyon komoly struktúrális probléma van, amely könnyen lehet hogy egy kiadós újjáépítést megérne, mert lehet ezt ragozni, de jövőre semmivel sem lesznek jobbak mint idén, sőt még több hiányzó lesz, kezdve egy csapatkapitánnyal
egy valami stabil, a ZB támadófal (ez nem feltétlen dicsőség), Morris, és Garcon, de ez nagyon halvány; erre egy igazi franchise irányító nélkül nem lehet alapozni, tavaly volt
idén most nincs ilyen, sőt 3 meccset Grossman is eldobott volna simán, mert ez semmi
de Shanahanék olyan csapatot építettek, amelyet az offense vezet, élén a QB-val; na ilyenünk nincs, pedig erre a karrierjüket tették fel
és most 0-3-nál vagyunk, és benne van egy 0-7 is, vagy 1-6 is, illetve 0-8 és 1-7 is akár, ha marad ez a forma
mert lehet ezt szépíteni, de a Detroit tegnap iszonyatosan pocsék játékot hozott ellenünk, mégis elég volt
ha pedig megy a vezetés, márpedig, ha nem lesz 180 fokos fordulat, akkor menni is fog! Ott állunk mint a Zorn éra végén, konkrétan le van építve a franchise és 2 évet kell megint várni, hogy legyen belőle valami
Az időzítés a lényeg, és teljes mértékben azt gondolom erre az évre lett a skins finomhangolva, jövőre nagyon sok probléma lesz, túl sok, hogy komolyan tényezők lehessünk; persze a sérülés váratlan fordulat volt, ezzel nem számolhattak, de valószínű ez lesz a vesztük).

Nem tudom ez a gondolatmenet mennyire követhető, lehet picit zavaros; de arról beszélek, hogy az idei év elment. Az a kérdés, hogy a jövő évvel mi fog történni, mert ha így haladunk a következő is el fog menni, és akkor 1 évvel megint hátráltatják a soron következő újjáépítést.
A Griffin húzás, annó Shanahanék karrierjének szólt, meddig maradhatnak, és kockáztattak egy nagyot
futottak egy nagyon jó évet, de továbbra sincs semmi a csapat mögött edzői szinten. De elég csak megnézni a Shanahan éra első két évében milyen lépéseket tettek, és a Griffin évben milyeneket.
Beszélhetnénk újra a türelemről, de ha elmegy az Oakland meccs is, márpedig nyugati partra kell utazni, védelem és úgy tűnik Qb nélkül, akkor lesz 2 hét pihenő..., az sok mindenre elég.

Előre szaladtam, és a 0-4-es kezdést vettem kiinduló pontnak; de ez nagyon is benne van.

szerk. ide vágom John Keim véleményét is:

Everyone keeps waiting for Griffin to return to being Griffin, but the Redskins held the ball for 31 minutes, 12 seconds and ran eight more plays than Detroit. This wasn’t a case of the defense being on the field too long. It was a case of the defense failing to do its job. It allowed drives of 65 and 71 yards for points in the fourth quarter.

But, as usual, it returns to Griffin. And he’s making mistakes that he didn’t seem to make a season ago. He made a bad decision on his first interception.

“You make the play, it’s [perceived as] a great play,” Griffin said. “You don’t make the play, it’s a bad play. It was a bad play.”

No, it was a bad play all the way around because the target wasn’t open, and the smart play was to throw it out of bounds. Later, he lost a fumble because he dived instead of slid. That’s a rookie-type mistake. It was smart to get down; it was the wrong way to do it -- or just hold onto the ball. It doesn’t matter whether or not you think, as he said, it’s a “sucky rule.” It’s the rule; if you go head first, it’s not the same as going feet first.

This is new for Griffin, this lack of success and media scrutiny. Every player goes through it at some point. In the long run, it will probably help him. He’ll come around. Will the team?

“We’ve got 13 games left; a lot can be done in 13 games,” Redskins tackle Trent Williams said.

That’s the problem: A lot must be done. It’s not just the quarterback.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem akarok hozzászólásháborút indítani, de az nfl.com-os ismétlést megnézve a visszavont hosszú TDnél egyértelműen látszik, hogy megmozdult (gurult) a labda. Sok faszságot fújt a bíró, de ez jogos volt. Tudjátok a Calvin Johnson rule.
És, hogy ontopik is legyek sztem kár Griffint leírni. Jövőre faszántos lesz, amikor eszébe sem jut a sérülés. Örülök, hogy egyik agyasunk sem okozott neki sérülést. Sajnos mi nem úsztuk meg ilyen olcsón.Bazzani
Ez hol látható? Mert én nem találom...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor az én fóbiám is előkerülhet? 😛 Cseréljük le Kyle-t, egycsapásra jobb lesz az offense. Ja nem. Amit produkált a defense tegnap, az kellene legyen a minimum tőlük, ha már van rotáció, és van egy DB edző gurunk.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarok hozzászólásháborút indítani, de az nfl.com-os ismétlést megnézve a visszavont hosszú TDnél egyértelműen látszik, hogy megmozdult (gurult) a labda. Sok faszságot fújt a bíró, de ez jogos volt. Tudjátok a Calvin Johnson rule.
És, hogy ontopik is legyek sztem kár Griffint leírni. Jövőre faszántos lesz, amikor eszébe sem jut a sérülés. Örülök, hogy egyik agyasunk sem okozott neki sérülést. Sajnos mi nem úsztuk meg ilyen olcsón.

több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ó nemá Sapka, most ugye csak viccelsz? Attól, hogy lepasszoljuk Griffint, még nem lesz védelmünk és még az offense reménye is eltűnik. Köré van épí2ve az egész, ehhez vettünk embereket, szóval ha ő megy, az eddigi 4 év is megy. Sőt, a védőink nem lesznek képesek szerelni, ha megy Haslett vagy akár Shanny, Griffin távozása pedig erre a gondra végképp nem lenne hatással. És legalább Fletcher eddig tudott fegyelmezett lenni, de mostanában ő is mélyrepülésben... ha meg már statisztika: olyan se volt eddig, hogy térdújraépítés után vki azonnal a régi formáját mutatja (Brady, AP-igen, AP, mert a tavalyi szezon első pár meccsében ő sem volt abban a formában, amilyenbe a végén került). A lehető legostobább dolognak tartanám egy ilyen helyzetben begyűjtött 0-3 miatt elkezdeni elcserélni meg elküldeni azokat az embereket, akik az utóbbi évtizedek egyetlen csoportgyőzelmét szállították.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Abszolút fejlődő tendenciát mutat az első meccs(ek)hez képest, jövő héten teljesen rendben lesz. Nem szabad 2 rossz meg egy elfújt meccs után egyből temetni, szezon közepére ugyanaz az az irányító lesz, akit tavaly istenített itt mindenki.bálnalekvár
No team has made the playoffs after an 0-3 start in 15 years, since the Buffalo Bills did it in 1998.
Nem nagyon kell reménykedni a playoffban, és anélkül meg teljesen mindegy ki merre van/irányít/tesz-veszsapka
Azt én sem mondtam, hogy playoffba fogunk jutni. Lehet, hogy az első fordulók beli bénázásra rámegy a szezon, de ha ez az ára annak, hogy Robert újból belerázódjon, és szezon közepétől, vagy akár csak a jövő évtől újra ugyanazt a vigyorgós, maga(labda-)biztos srácot láthassuk a személyében, aki tavaly volt, akkor -kövezzetek meg- én ezt most aláírnám.

akkorisredskins
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Abszolút fejlődő tendenciát mutat az első meccs(ek)hez képest, jövő héten teljesen rendben lesz. Nem szabad 2 rossz meg egy elfújt meccs után egyből temetni, szezon közepére ugyanaz az az irányító lesz, akit tavaly istenített itt mindenki.bálnalekvár
No team has made the playoffs after an 0-3 start in 15 years, since the Buffalo Bills did it in 1998.
Nem nagyon kell reménykedni a playoffban, és anélkül meg teljesen mindegy ki merre van/irányít/tesz-vesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
útban az új rezsim felé 😀
van két QB-nk, az egyiket felcsaphatnánk az asztalra, | mondjuk Griffint a Brownsnak két elsőért | sapka
Egyáltalán nem volt annyira homály Griffin, mint az első két meccsen, helyenként abszolút a tavalyi önmagát idézte- továbbra is tartom, ennek a franchisenak ő a jövője. Abszolút fejlődő tendenciát mutat az első meccs(ek)hez képest, jövő héten teljesen rendben lesz. Nem szabad 2 rossz meg egy elfújt meccs után egyből temetni, szezon közepére ugyanaz az az irányító lesz, akit tavaly istenített itt mindenki.

akkorisredskins
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
útban az új rezsim felé 😀
van két QB-nk, az egyiket felcsaphatnánk az asztalra, | mondjuk Griffint a Brownsnak két elsőért |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins inactives: PK Kai Forbath, RB Evan Royster, QB Rex Grossman, S Jonathan Gumbs, OL Josh LeRibeus, TE Fred Davis, DL Chris Baker
úgy látom Neild aktív lett Baker helyett, ez örvendetessapka
Gondolom nagyobb nyomást akar Haslett Staffordra, ne tudja csak úgy odahajigálni Megatronnak a lasztit.

Stewie, mazochista vagy? A bukszád ellensége? 😛
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Ma nyerünk, ez tuti! Pár forintot áldoztam rá, hogy biztos legyen 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins inactives: PK Kai Forbath, RB Evan Royster, QB Rex Grossman, S Jonathan Gumbs, OL Josh LeRibeus, TE Fred Davis, DL Chris Baker
úgy látom Neild aktív lett Baker helyett, ez örvendetes

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ma elválik hová is tartunk.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, itt a remek jóhír: lényegében a komplett kezdő D-line questionable (Bowen, Cofield, Golston) és bónuszként Hankerson is. Nála külön "finomság", hogy hamstring/hip a sérülés... Ha jól emlékszem, a csípője volt műtve ugyebár...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson