NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Art Briles, RGIII's Baylor coach, said it took RGIII 4-5 games to be back normal after 1st ACL


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lehet gúnyolódni rajta, de nagyságrendekkel jobb safety, mint bárki aki jelenleg a keretben van. És ha a Giants viszi, megesz a méreg...apeszos
viccen kívül 😛
van valamiféle sérülése, ezért is küldték el a sivatagból, ahol több a homok(os) (huhuhú)
ennyi erővel visszahozhatnánk Madieut is 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet gúnyolódni rajta, de nagyságrendekkel jobb safety, mint bárki aki jelenleg a keretben van. És ha a Giants viszi, megesz a méreg...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kerry Rhodes nekünk nem pálya?apeszos
valami offfield gubanca van a saját nemévelsapka
Az a jó! Megb@ssza az ellen támadóit.tomi-tomi
ja, de safetyként játszik, és backprofilból nem az ellentámadóit látja 😀
gondolom így az indulósebessége nem az igazi 😊😊sapka
Dehogynem. Rá kell ugrania egy kupac férfire. Szerinted mennyire szaladna gyorsan? Kánaán.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kerry Rhodes nekünk nem pálya?apeszos
valami offfield gubanca van a saját nemévelsapka
Az a jó! Megb@ssza az ellen támadóit.tomi-tomi
ja, de safetyként játszik, és backprofilból nem az ellentámadóit látja 😀
gondolom így az indulósebessége nem az igazi 😊😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És akkor mi van? Landry is bírt magával az öltözőben... 😛
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kerry Rhodes nekünk nem pálya?apeszos
valami offfield gubanca van a saját nemévelsapka
Az a jó! Megb@ssza az ellen támadóit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kerry Rhodes nekünk nem pálya?apeszos
valami offfield gubanca van a saját nemével

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kerry Rhodes nekünk nem pálya?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ki fogja majd Megatront?Bazzani
A gravitáció. Más ellenfele nem nagyon lesz.apeszos
Ez a gravitáció gyerek 23-as számmal játszik, elég geci, és nem tudom mi esélye lesz Megatronnak
olyan mintha ráúszítanánk Psychot az Argóból, széjjel fogja tépnisapka
Ez nem a vicc topik vazzeee... A nevéhez illő helyet fog hagyni a marslakónak, ahogy szokta, a nevezett 23-as számú jelvényt viselő nyomozó.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Jim Haslett: I'll take full responsibility for the first two games..
várom a papírokat, mondom címet...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ki fogja majd Megatront?Bazzani
A gravitáció. Más ellenfele nem nagyon lesz.apeszos
Ez a gravitáció gyerek 23-as számmal játszik, elég geci, és nem tudom mi esélye lesz Megatronnak
olyan mintha ráúszítanánk Psychot az Argóból, széjjel fogja tépni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ki fogja majd Megatront?Bazzani
A gravitáció. Más ellenfele nem nagyon lesz.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Griffin-nek azért most elég komoly teszt jön, mert ha valamiben dícsérhető a Lions D# a 3rd down kivédekezésen kívül az az, hogy állandóan ott vannak az ellen irányítójának arcában. Nem mellesleg jönnek majd a kései hit-ek, meg egyéb alattomosságok is várhatóan.
Kíváncsi vagyok, hogy mit találnak ki Shanahanék ez ellen.
Nagy meccs lesz mert a vesztes csapat szezonjának tulajdonképpen vége. Skins feltámadást érzek, de ne legyen úgy. Ki fogja majd Megatront?

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként meg valami hasonlót érzek....

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most elmondta ugyanazt, amit mindenki lát. Értem én, hogy ő egy igásló, de azok döglenek a legkorábban, mint a mosónők. És ez szerintem luxus. Bár ha Griffin nem javul, akkor megy ő is a levesbe. Mondom én, fejben vannak a bajok, elhitték a tavalyi alapján, hogy elég a sisakot kiküldeni a pályára. Azért én kicsit megpiszkálnám a Shanahanek felelősségét is, mert nagy a kuss arról, hogy Griffin sérülése az öreg miatt lett ennyire súlyos, és a mostani "kímélő" playhívások miért olyan egysíkúak. Egy jobb egyetemi csapat is seggbe rúgna minket így. Vagy Morris fut, vagy Griffin passzol, most hagyjuk hogy miért, de rosszul. Te nem ismernéd fel? Ehhez jönnek a dropok, és abban a térdlófaszban inkább birodalmi lépegetőnek látszik mint irányítónak. Megjegyzem, én lépni sem tudnék benne. Dilemma: Leüljön vagy ne? Nem vagyok biztos benne, hogy Cousinsal jobbak lennénk, azért lássuk be, a mostani Philly és a Packers nem a Cleveland. Szóval ez a hajó elment, a szezon rámegy Griffin rehabilitációjára, ami valahol logikus, mert hosszú távú befektetés volt.

  • Vödör büntije $42,000. Átment a teszteken és visszatért edzeni. (De játszani szerintem nem fog..)
  • Vasárnap két kickerrel állunk fel (!!), így Pat White-al nem írnak alá újra, szóval kuka.
  • Fred Davis kispadozik, Jordan Reed lesz a kezdő TE.
  • több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Alfred Morris understood what the Redskins staff was doing; the running back just isn’t sure it worked for him. And it turns out that quarterback Robert Griffin III wasn’t the only Washington offensive player knocking off the rust.

    Morris says he had some, too, because he did not receive enough carries in the preseason. In the season opener versus Philadelphia, Morris gained 45 yards on 12 carries. But he missed holes, fumbled once and dropped a pitch in the end zone.

    On Sunday at Green Bay, Morris and the run game looked much better with 13 carries for 107 yards -- with nine of his carries for four yards or more -- showing better vision and patience. He set up defenders on a 32-yard run, for example, by pressing the outside; when the linebacker to that side overflowed, Morris cut back inside.

    “I got a little more comfortable,” Morris said. “I didn’t realize how rusty I was. But just knocking that rust off and getting a week under our belts and coming back and doing better, this week I hope to do even better.”

    kifogások, kifogások

    “I’m a workhorse, that’s what my body is used to,” he said. “I understand the method behind what they were doing, trying to rest you up and save you for the season. I’m not that type of player. The more I run, the better I get. From Week 1 to Week 2 there was a difference. Now I’m trying to find a way to get better, to get back to where I want to be. I’m not there yet.”

    tessék apesz 😀

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
    A probléma az, hogy 2 szar meccs után már mindenki a cserepadra akarja ültetni Griffin-t és közlik, hogy amit lehet, szarul csinál. Nyilvánvaló, hogy nem játszani felejtett el vagy passzolni, de az a tény, hogy a térde orvosi szempotból gyógyult és alkalmas a játékra, nem jelenti azt, hogy ő maga visszanyerte a teljes bátorságát és magabiztosságát. Nem emlékszem a (ma már visszavonult) játékos nevére, de pont tegnap olvastam, hogy ennek kapcsán mondta, hogy hasonló sérülése után még akkor is összefosta magát, amikor a lába árnyékára vetődtek. Nem azért, mert nem volt egészséges a térde, hanem azért, mert nem tudta pontosan hogy fog a térd reagálni az éles ütközésekre illetve átlátta, hogy mivel jár, ha újra szétpukkan a szalag (és ugye Griffin már "újrázott" egyet ACL fronton). Látszik, hogy picit fosik, amit lényegében meg is tudok érteni. Erre pedig nem megoldás a pad, fokozatosan kell - legfőképpen saját magának - bebizonyítania, hogy a térde igenis bírja strapát. Ez pedig csak meccsek közben lehetséges és ebben lenne/van nagy felelőssége a csapattársaknak: a drop-okról, fumblikról nem térde tehet, viszont az összélmény Robert számára az belőle, hogy "már megint elbasztam". A média meg takarodjon a picsába, még ha csak a munkájukat végzik is: szerintük mindenki hazudik, mert nem hívnak QB futásokat és egyértelmű, hogy Robert még mindig sérült, de persze ha hívtak volna eddig 20 futást rá, akkor meg az lenne, hogy mekkora dilettáns faszok, mert meg akarják öletni, pusztán azért, hogy az igazukat bizonyítsák (arról nem beszélve, hogy milyen cirkusz lenne belőle, ha tényleg padoztatnák). Sajnos lehet rá fog menni a szezon, de az van. Brady sem volt a visszatérése után teljesen önmaga, pedig ő "csak" a zsebből dobálgatott mindig.nexion218
    Továbbra is McNabbet tudom felhozni példának, de nála is ez volt, hogy ráment a szezon(8-8), de legalább belerázódott megint a játékba. Egyszerűen el kell telnie egy kis időnek, hogy újra rendesen beleálljon a dobásokba és ne féljen az érkező védőtől és ehhez most már folyamatos játék kell. A padoztatás most csak nagyobb bajt okozna. Én az első pár hétben hagytam vna még ki, hogy többet mozogjon vele és menet közben vegye fel a ritmust, de gondolom a nagy nyomásnak köszönhetően az orvosa és a vezetőség is úgy döntött, hogy mehet. Innentől nem is lehet már mást csinálni mint szurkolni neki egész szezonban, hogy rá ne sérüljön.


    E-A-G-L-E-S EAGLES !
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Minden az arcára van írva....



    Jellemző kép. Polumbus a földön, és jön a vonat..

    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    De az milyen má' hogy az LT és RT posztokon a csere lehetőség egyedül Compton?apeszos
    kicsit furcsa 😀
    LT cserének nem rossz szerintem, mondjuk a jobb tackle poszt nem annyira hangsúlyos 😀, minek az?
    tavaly játszott ott Hurt, de megsérült 😛sapka
    Hát most hangsúlyos lett. Ráadásul ugye passzblokkban sehol sincs Polumbus, és váltig ezt erőltetik. Ami zacsit összeszedett Griffin az onnan jött. Egyszer jött balról ha jól emlékszem.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    De az milyen má' hogy az LT és RT posztokon a csere lehetőség egyedül Compton?apeszos
    kicsit furcsa 😀
    LT cserének nem rossz szerintem, mondjuk a jobb tackle poszt nem annyira hangsúlyos 😀, minek az?
    tavaly játszott ott Hurt, de megsérült 😛

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Morris 14 carriet kapott, az elég kevés; sőt az minimális, előtte pedig 11-et, két meccsből 25 az semmi
    Doug Martin 53, Johnson 50, Lynch 45, Peterson 44
    vetmin-es arcok, akik a rotációba jöttek, az nem erősítés, az maximum szinten tartás, ahelyett, hogy hoztak volna egy rendes safetyt, lett két draftolt projekt
    ettől nem lettünk beljebb, pedig a safety volt az igazi needsapka
    Ez így igaz, de ez nem spórolás, csak elkúrták. Azért Tapp inkább erősítésnek számít... én már azt is annak tartom, hogy van kicsit minőségibb rotáció. De az milyen má' hogy az LT és RT posztokon a csere lehetőség egyedül Compton?

    ja igen, és Helu mennyit kapott? Hármat? Azért Kyle-t megkérdezném, ugyan hogyan képzelte ezt el? Van két jó futónk, egy futásblokkolásban jó falunk, akkor miért passzoltatja a féllábú irányítót?
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Morris 14 carriet kapott, az elég kevés; sőt az minimális, előtte pedig 11-et, két meccsből 25 az semmi
    Doug Martin 53, Johnson 50, Lynch 45, Peterson 44
    vetmin-es arcok, akik a rotációba jöttek, az nem erősítés, az maximum szinten tartás, ahelyett, hogy hoztak volna egy rendes safetyt, lett két draftolt projekt
    ettől nem lettünk beljebb, pedig a safety volt az igazi need

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Én nem látom a spórolást a defenseben. Szinte csak oda jöttek újak akik nem a draftról érkeztek. Az pedig, hogy tudták (mert szvsz nem ilyen hülyék azért), hogy Griffin nem lesz ugyanaz és az O# változatlan maradt, az nonszensz. És csak egy ártatlan kérdés: vajon Helut mire tartják? Rotálni kellene a futókat, nem megvárni amíg Morrist kettétörik, még egy ilyen csoda év nem hinném hogy lesz, hogy kibírja végig sérülés nélkül.
    több mint 11 éve
    gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
    Szerintem pont azt szúrta el a FO-tok, hogy az egész preseasonban azt hajtogatták, hogy jól halad, kész lesz, 100%-os, meg ilyenek, amivel azt sugallták kifelé, hogy minden ott folytatódik, ahol tavaly abbamaradt. Pont az előzőekben írt mentális dolgokra vagy nem figyeltek, nem számítottak rá, vagy nem törődtek vele, és ezzel nagy terhet raktak rá. Neki is nehéz lehet azzal megbirkózni, hogy ugyanazt akarom, de még nem megy, vagy nem lehet, hát még ha a média is jól "rácsodálkozik", akkor aztán még jobban nyomaszthatja a dolog. Talán innen is eredhet RGIII "visszaesése".

    Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!