Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins signed S Trent Robinson. Redskins signed LS Kyle Nelson. Redskins waived S Jordan Pugh

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Josh Hull érkezett Kehl helyére, Ramsos-Penn States
Sundberg helyére is fog jönni valaki

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kehl és Sundberg egész évben lecsó lett, 😊, még egy LB

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Egyetértek sapka, az offense tényleg komoly életjeleket mutat, és nem írom én le ezt a szezont, de nem tudom hogy a védelemmel mi van. Valami borzasztó. Jön a bármelyik ellenfél, és nem az a kérdés, hogy meg tudjuk-e állítani, hanem kb annyi, hogy első vagy második downra csinálja meg a 10 yardot. Kellene valami siker, hogy a csapat fejben alakuljon egy kicsit, pl valahogy meg kéne verni a Bearst.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
de ott van Doughty 😊agent T
Most direkt akarsz húzni? 😛 Tudod, hogy a szívszerelmem ugye? 😀

Ez az O fal többre is képes lehet szerintem, itt van a blökire föld dobálva. A védelmet egész egyszerűen nem értem, teljes a zűrzavar, néha azt sem tudják ki merre álljon.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végre volt időm megnézni a meccset; nüanszokon múlt; Griffin játéka örömteli
végre tudunk vezetni egész pályás driveokat, egyelőre nem sikerült befejezni, de végre láttam nyalánkságokat; no-huddle pistol plus, amellyel ugyanúgy ölték az időt, mint régen na nem olyan humbug módon mint az eagles
a redzone játék elég rosszul votl felépítve, illetve, Montgomreynek nem sikerült egy LB-t kiblokkolni open fielden lendületből, Lichtensteiger hatalmas nagy fos volt...
és eléggé megfújták a hazai pályát is, a többit most hagyjuk... na mindegy ez egy ilyen szezon lesz, max 5 W-vel, és a következő is ilyen lesz, ha csak nem történik valami elképesztően hatalmas FO munka...
majd két éve múlva visszatérünk 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Igazából semmi különöset nem tennék már hozzá a mai meccshez, csak annyit, hogy borzasztóan örülök neki, hogy a mi Róbertünk kétségkívül visszatért, megint imádtam nézni a játékát, ha így folytatja, akkor bőven benne van egy ugyanolyan nagy comeback, mint tavaly. Ennek a kulcsa szerintem az elkövetkező 5 meccs lesz, amiből ha hármat behúzunk, akkor meccsben maradunk, de a legoptimálisabb az lenne ha a pacik kivételével mind meglenne- ehhez viszont nem elég az O, a labda másik oldalán villogni kell.

akkorisredskins
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Kaptunk TD-t fumbliból is. Szóval ez így ebben a formában kurva gyenge.
És most jöjjön egy fideszes magyarázat: Ha a TDket kivesszük, tulajdonképpen mi nyertünk.. 😛
apeszos
Na jó, ennyire azért nem, de az konszenzus, hogy a ST fölöslegessé tette a támadó- és védőalakulat teljesítményének boncolgatását, mivel ők egymaguk, külön segítség nélkül lepasszolták a Dallas-nak a meccset.nexion218
Már két hete mondtam, az ST semmit nem ér . A két legfontosabb ember ment el innen: Danny Smith és Lorenzo Alexander. Az edző és a kapitány. Egyebet nem mondhatok.apeszos
de ott van Doughty 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kaptunk TD-t fumbliból is. Szóval ez így ebben a formában kurva gyenge.
És most jöjjön egy fideszes magyarázat: Ha a TDket kivesszük, tulajdonképpen mi nyertünk.. 😛
apeszos
Na jó, ennyire azért nem, de az konszenzus, hogy a ST fölöslegessé tette a támadó- és védőalakulat teljesítményének boncolgatását, mivel ők egymaguk, külön segítség nélkül lepasszolták a Dallas-nak a meccset.nexion218
Már két hete mondtam, az ST semmit nem ér . A két legfontosabb ember ment el innen: Danny Smith és Lorenzo Alexander. Az edző és a kapitány. Egyebet nem mondhatok.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kaptunk TD-t fumbliból is. Szóval ez így ebben a formában kurva gyenge.
És most jöjjön egy fideszes magyarázat: Ha a TDket kivesszük, tulajdonképpen mi nyertünk.. 😛
apeszos
Na jó, ennyire azért nem, de az konszenzus, hogy a ST fölöslegessé tette a támadó- és védőalakulat teljesítményének boncolgatását, mivel ők egymaguk, külön segítség nélkül lepasszolták a Dallas-nak a meccset.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kaptunk TD-t fumbliból is. Szóval ez így ebben a formában kurva gyenge.
És most jöjjön egy fideszes magyarázat: Ha a TDket kivesszük, tulajdonképpen mi nyertünk.. 😛
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
A negyedik negyedet már nem láttam ,de szerintem elmondható, hogy vereség ide, vereség oda, az offense (RGIII) eddig nem mutatott ennyi életjelet, mint ma. Olyan jó lenne elérni, hogy a D tartson végre ott, hogy az aktuális ellen ne szerezzen first downt szinte amikor kedve tartja, és akkor lennének sanszaink a meccseken.
Mondok egy merészet, ha (ha!) javul a védekezés, szerintem a Bearst el tudjuk kapni.agent T
A D még annyi is... De mi lenne, ha a spec team is csinálna vmit??? Lényegében 2 TD-t szoptunk rajtuk, ha ezt kivesszük, akkor ott tartunk, hogy 17 ponton tartottuk a múlt héten majd' 50 pontos Cowgirls-t, a 2. negyed végén vezetünk és nem kell megint futni az eredmény után.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888


😛
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A negyedik negyedet már nem láttam ,de szerintem elmondható, hogy vereség ide, vereség oda, az offense (RGIII) eddig nem mutatott ennyi életjelet, mint ma. Olyan jó lenne elérni, hogy a D tartson végre ott, hogy az aktuális ellen ne szerezzen first downt szinte amikor kedve tartja, és akkor lennének sanszaink a meccseken.
Mondok egy merészet, ha (ha!) javul a védekezés, szerintem a Bearst el tudjuk kapni.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nagy szopás lesz ez...apeszos
Apesz, hajnal kettőkor kezd a Sens a Kacsák ellen. Nézzek szerinted ma inkább jéghokit?agent T
Azzal sem jártál jobban.carragher
Nem bizony.
Le is feküdtem a harmadik negyed elején, most néztem meg a végeredményt az nfl.com-on. A Sens is kikapott 4-1-re, perfect night volt tehát 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
carragher 46
Nagy szopás lesz ez...apeszos
Apesz, hajnal kettőkor kezd a Sens a Kacsák ellen. Nézzek szerinted ma inkább jéghokit?agent T
Azzal sem jártál jobban.
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nagy szopás lesz ez...apeszos
Apesz, hajnal kettőkor kezd a Sens a Kacsák ellen. Nézzek szerinted ma inkább jéghokit?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagy szopás lesz ez...
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bízzunk Romo-ban! 😀steroid stewie
Jaja,"In Romo We Trust", csak attól tartok, Tony Choke-O nem lesz elég a győzelmünkhöz.... Nem ártana, ha az offensünk is tiszteletét tenné a meccsen...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Bízzunk Romo-ban! 😀
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
DeAngelo Hall is expected to shadow Dez Bryant in Sunday night's Week 6 matchup. 😀 😀sapka
Oszt' hogyan? Hozzákötözik?apeszos
csak az árnyék a lényeg, majd arra rávetődik 😛
sapka
Az meg nem hír, hiszen eddig is azt csinálta.. 😛
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
DeAngelo Hall is expected to shadow Dez Bryant in Sunday night's Week 6 matchup. 😀 😀sapka
Oszt' hogyan? Hozzákötözik?apeszos
csak az árnyék a lényeg, majd arra rávetődik 😛

vannak jó hírek is: Morris ran for 313 yards and four touchdowns in two games against Dallas last season.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
DeAngelo Hall is expected to shadow Dez Bryant in Sunday night's Week 6 matchup. 😀 😀sapka
Oszt' hogyan? Hozzákötözik?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
DeAngelo Hall is expected to shadow Dez Bryant in Sunday night's Week 6 matchup. 😀 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a szerencsénk, hogy ezt a Cowgirl-ek is pontosan ezt fogják hinni.nexion218
És milyen igazuk lesz... 😀

51 pontot kaptak és végig hátrányban voltak 😊
ez nem tűnik olyan vészesnek, 51 pontot mi is tudunk kapni..., sőt 40-et szerezni issapka
A kapott pontokban nem kételkedem. Ám a szerzettek már kicsit soknak tűnnek. Ahhoz vagy le kell fizetni a nagy kijelző kezelőjét, vagy lopni kell a Broncostól... Minden második PM TD-t hozzánk írják be.