2023 NFL Draft

5 feliratkozó

több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Él a hagyományos éves draft trackerem, itt tudjátok elérni és követni élőben a pickeket!

 docs.google.com/spreadsheets/d/1Qy0m4w41TuGHFh1RX5P-sxDMTgU1yd9FLGrlfLBJFNc/edit#gid=242859513
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
Nálam Sport TV-n Hawks-Celtics fog menni, régi iPhone készülékem Game Pass, új készüléken meg chatek, fórum. 😁
Várok valamit a Ravenstől, Celtics továbbjutás mellett.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Vki dobna egy linket!
steelwolf
https:/ /www.youtube.com/watch? v=dQw4w9WgXcQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vki dobna egy linket!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
blokkolja mindenki Scheftert twitteren
dancogo
Mind a mai napig nem sikerült elkezdenem követni 😕
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Csak ne spoilerezzetek légyszi, blokkolja mindenki Scheftert twitteren, vagy bíjon magával, aki ott követi pls

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Ma 12 órát dolgozok, de csak nem tudtam aludni a draft előtt 😊

Net4+-on elindult a közvetítés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Eagles and Cardinals settled a tampering investigation today involving the hiring of former Philadelphia DC Jonathan Gannon as Arizona’s HC, per sources.

Terms: Eagles traded pick No. 94 in this draft and a 2024 5th-round pick to the Cardinals for pick No. 66 in this draft."

mennyire balfasz a Cardinals, te jó ég 😀
törölt kristof
Wow de kièrt jövünk már most fel? 😊
dande2
Hunter Luepke-ért, természetesen.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Eagles and Cardinals settled a tampering investigation today involving the hiring of former Philadelphia DC Jonathan Gannon as Arizona’s HC, per sources.

Terms: Eagles traded pick No. 94 in this draft and a 2024 5th-round pick to the Cardinals for pick No. 66 in this draft."

mennyire balfasz a Cardinals, te jó ég 😀
törölt kristof
Wow de kièrt jövünk már most fel? 😊
több mint 1 éve
törölt kristof New York Giants USC Trojans 582 — Browns GM
"Eagles and Cardinals settled a tampering investigation today involving the hiring of former Philadelphia DC Jonathan Gannon as Arizona’s HC, per sources.

Terms: Eagles traded pick No. 94 in this draft and a 2024 5th-round pick to the Cardinals for pick No. 66 in this draft."

mennyire balfasz a Cardinals, te jó ég 😀

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Emlékszem a 2016-os első kör éjszakáján is volt egy első körös Hawks-Celtics playoffmeccs, csak azt Bostonban játszották és a Hawks vezetett 3-2-re.
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Nos nekem nincs gamepass előfizetésem, csak gamepass regem. Egyelőre ilyen draft felvezető megy 2ig, azt lehet nézni. Van rá esély hogy a draftot is birom, vagy akkor megszűnik a közvetítés?
realcamp
Nem úgy tűnik a gamepasson kiírt szöveg alapján.

Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy *****ák meg, és megnyitok egy ingyenes streamet. Adja a német RTL, az angol SKY és az ESPN is. Kiválasztod melyik nyelv/verzió a szimpatikus és 2 perc alatt találsz hozzá HD streamet. Jó eséllyel még yt stream is lesz hozzájuk .... bár annál benne van, hogy menet közben lelövik és akkor keresni kell egy másikat (ami újabb 2 perc, szóval nem tragédia az se).
peterk2005 udvari bolond
ESPN mindig van, azt a csatorna sugározza

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!
a helyszínen lévők ízléstelenségi versenyét eddig magasan Jordan Addison nyeri

törölt kristof
Mint egy díszbuzi

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
A net4-hez ellenben már van tv-s app is, illetve bármikor visszanézhető egy hétig mindhárom nap, és a havi előfizetés lefedi még majd az xfl elődöntőket és a finálét is a sok-sok másik sportesemény mellett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nos nekem nincs gamepass előfizetésem, csak gamepass regem. Egyelőre ilyen draft felvezető megy 2ig, azt lehet nézni. Van rá esély hogy a draftot is birom, vagy akkor megszűnik a közvetítés?
realcamp
Nem úgy tűnik a gamepasson kiírt szöveg alapján.

Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy *****ák meg, és megnyitok egy ingyenes streamet. Adja a német RTL, az angol SKY és az ESPN is. Kiválasztod melyik nyelv/verzió a szimpatikus és 2 perc alatt találsz hozzá HD streamet. Jó eséllyel még yt stream is lesz hozzájuk .... bár annál benne van, hogy menet közben lelövik és akkor keresni kell egy másikat (ami újabb 2 perc, szóval nem tragédia az se).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Nos nekem nincs gamepass előfizetésem, csak gamepass regem. Egyelőre ilyen draft felvezető megy 2ig, azt lehet nézni. Van rá esély hogy a draftot is birom, vagy akkor megszűnik a közvetítés?
realcamp
Nem fog ott menni
Hivatalosan itthon csak a net4+ adja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
törölt kristof New York Giants USC Trojans 582 — Browns GM
a helyszínen lévők ízléstelenségi versenyét eddig magasan Jordan Addison nyeri

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Él a hagyományos éves draft trackerem, itt tudjátok elérni és követni élőben a pickeket!

 docs.google.com/spreadsheets/d/1Qy0m4w41TuGHFh1RX5P-sxDMTgU1yd9FLGrlfLBJFNc/edit#gid=242859513
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Valahogy ez a draft számomra nagyon gyorsan és nagyon érdektelenül érkezett. Bár pick nélkül ne csodálkozzak 😀
Drip
megnéztem höri meg 4th long videót nekem annyir elég készülés volt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valahogy ez a draft számomra nagyon gyorsan és nagyon érdektelenül érkezett. Bár pick nélkül ne csodálkozzak 😀

több mint 1 éve
realcamp 141
Nos nekem nincs gamepass előfizetésem, csak gamepass regem. Egyelőre ilyen draft felvezető megy 2ig, azt lehet nézni. Van rá esély hogy a draftot is birom, vagy akkor megszűnik a közvetítés?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hurts-ről se hittem volna, hogy kezdőként Super Bowlt fog játszani, de ez már egy másik nfl 😊
r.baggio
Bezzeg Höri 😊

De erre vágytál hogy az NFL közelítsen az NCAAhez hát tessék 😁😁beèrett a mantra 🥳

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Hurts-ről se hittem volna, hogy kezdőként Super Bowlt fog játszani, de ez már egy másik nfl 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Levisnál is megfogadom azt, amit kis módosítással Mondnál írtam: ha ő valahol pro bowlig viszi, annak a csapatnak megveszem a névvel ellátott mezét... (az ex-Aggies qb-nál a kezdő státusz is elég lett volna)

Bárki draftolja, a legnagyobbat ott fogok röhögni
r.baggio
Kb Lamarhoz is így álltál hozzá pedig neki legnagyobb fan evör voltál az egyetemen. 😉
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Akkor Levisnál is megfogadom azt, amit kis módosítással Mondnál írtam: ha ő valahol pro bowlig viszi, annak a csapatnak megveszem a névvel ellátott mezét... (az ex-Aggies qb-nál a kezdő státusz is elég lett volna)

Bárki draftolja, a legnagyobbat ott fogok röhögni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal