Baltimore Ravens - Cincinnati Bengals

1 feliratkozó

több mint 1 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A D azért nem volt rossz,de nem is volt nehéz dolguk. Mást meg felesleges erről a meccsről írni. Borzasztó. További szép estét 😊
több mint 1 éve
Morfil Baltimore Ravens 210
Ebből a meccsből azt tudtuk meg, hogy a Bengals 1.körös OT embert húz a drafton
Chargers LT

Meg azt hogy jelenleg Greg Roman playbookjaban minden paros oldalon Wilson, minden paratlanon meg Mahomes fotoja szerepel

Szerkesztette: Morfil
több mint 1 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 237 — Jedi Master
Ebből a meccsből azt tudtuk meg, hogy a Bengals 1.körös OT embert húz a drafton

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 1 éve
cikesz Baltimore Ravens 587
Humphrey melózik azért a pénzért rendesen...
több mint 1 éve
Kellemesebb lenne az este,ha kifújnák a Steelers orrát 😀
több mint 1 éve
Ez viszont egy kibaszott zseniális dolog volt.
több mint 1 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 210 — Bengals fan
Kár érte. Végre drive volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 1 éve
Eb-n néztem utoljára válogatott meccset,de gondolkodom,hogy ránézek. Ennél még az is jobb lehet
több mint 1 éve
D meg statisztika javitonak hasznalja ezt a meccset
Morfil
Ezt a vállalhatatlan Bengals támadó falnak és Staffnak köszönhetjük, rossz nézni Joe-t itt..
cikesz
nyilvan , azért irtam, hogy a D-t ez huzza papiron fel, pedig lattuk, hogy KC mit muvelt vele
több mint 1 éve
cikesz Baltimore Ravens 587
Morfil
Ezt a vállalhatatlan Bengals támadó falnak és Staffnak köszönhetjük, rossz nézni Joe-t itt..
több mint 1 éve
😀
több mint 1 éve
több mint 1 éve
Zsellértelkes Vrij Baltimore Ravens Maryland Terrapins 9 559 — Слава Україні!
Ez a meccs közel van a nézhetetlenhez. 😀 😀

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum

Oroszország közönséges terrorista állam.

"A hazugságot avatják világrenddé."
több mint 1 éve
Ó, bazd de meleg volt ez a pite 😀 Jó öreg Marcus elemében van
több mint 1 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 517
Ez eddig katasztrófa bün szar a játék, Roman mi a faszomat hív? Hova tünt a tavalyi play book, öröm volt nézni a meccseket, idén minden mecs katasztrófa.
több mint 1 éve
2-3 valamirevaló játékunk volt eddig,szép ez a 17-0 papíron,de ezt nézni,hát nem tudom 😀
több mint 1 éve
Zsellértelkes Vrij Baltimore Ravens Maryland Terrapins 9 559 — Слава Україні!
Looool. 😀 Bíró kicsit útban volt. 😀

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum

Oroszország közönséges terrorista állam.

"A hazugságot avatják világrenddé."
több mint 1 éve
ez ugyanaz mint Washington nincs nevuk ellen, hogy gyakorlomeccsnek hasznalja a Ravens, csak az a kérdés, hogy elo tudjak-e kapni a tavalyi jatekot ha kell, amibol van ezen meg a multkorin is 1-1 villanas és tartogatjak, vagy marad ez a "gyonyoru" legiparade barmi is van, mert a tavalyi playbookot eltuzelte Roman.
Sose amerikai fociztam, de ettol tenyleg megtanul LJ air strikeolni, ha 40-et dobatnak vele meccsenkent vagy mi a cél itt??
Morfil
Gondolom a KC ellen nyilvánvalóvá vált,hogy a tavalyi történetből max az utószó maradt..Ezért erőltetjük ezt a szart,de ez komoly csapatok ellen édeskevés. Vagy a második lehetőség az,hogy altatjuk a ligát,de szép is lenne.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 4 866
ez ugyanaz mint Washington nincs nevuk ellen, hogy gyakorlomeccsnek hasznalja a Ravens, csak az a kérdés, hogy elo tudjak-e kapni a tavalyi jatekot ha kell, amibol van ezen meg a multkorin is 1-1 villanas és tartogatjak, vagy marad ez a "gyonyoru" legiparade barmi is van, mert a tavalyi playbookot eltuzelte Roman.
Sose amerikai fociztam, de ettol tenyleg megtanul LJ air strikeolni, ha 40-et dobatnak vele meccsenkent vagy mi a cél itt??
Morfil
Ez a fal
több mint 1 éve
több mint 1 éve
Ki az utolsó 1/1 irányító aki vitte valamire? Nem tudom ez a stáb és ez az év nem e teheti tönkre Burrowt
Sifur
nem fogja. tanul belole, ahogy az egesz garda es nem csak a fal
több mint 1 éve
Erdekesen reagal Burrow a blitz-re
több mint 1 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 923
Ki az utolsó 1/1 irányító aki vitte valamire? Nem tudom ez a stáb és ez az év nem e teheti tönkre Burrowt
több mint 1 éve
felhaborito amit jatszunk
több mint 1 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 210 — Bengals fan
Lamar kicsit túltoljs

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."