Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A mi hivasaink is kritikan aluliak
no
Mindkét csapat szánalom. Ezzel a meccsel kellene ijesztgetni azt aki most akar ráállni az NFL-re.
bcsarli
A futojatek elleni vedekezes azert oktatni valo mindket oldalon. Nem olyan intenziv a meccs, mint a regi slugfestek, de nyomokban azert D-t tartalmaz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A mi hivasaink is kritikan aluliak
no
Mindkét csapat szánalom. Ezzel a meccsel kellene ijesztgetni azt aki most akar ráállni az NFL-re.

több mint 7 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Sziasztok,

Most estem haza a családi programról. Hogy állunk? Még nem néztem rá a streamre sem, teljesen tudatlanságban vagyok.
Cypress
Jó neked.
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
LJ-t BE!!
steelwolf
Akkr már inkább Mettenberger.
bcsarli
Mettenberger inaktív.
Soldados
Akkor maradjon BB, hátha elkapja a fonalat.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A mi hivasaink is kritikan aluliak
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Sziasztok,

Most estem haza a családi programról. Hogy állunk? Még nem néztem rá a streamre sem, teljesen tudatlanságban vagyok.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LJ-t BE!!
steelwolf
Akkr már inkább Mettenberger.
bcsarli
Mettenberger inaktív.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
LJ-t BE!!
steelwolf
Akkr már inkább Mettenberger.

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Most valahogy nem látom a 2016-os SB győztes csapatot

több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
LJ-t BE!!
több mint 7 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
mekkora meccs

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
csak hogy pihenjen a punter

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most már 3 and outig sem jutunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Komolyan beszarok.....
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 713 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
un-be-liev-able

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A D tök jó, mondjuk kik ellen...
Csak bírják végig.

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Harrison még mindíg állat

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Rajtunk röhög mindenki.
Tibi76
Mi is, csak kínunkban. Hogy lesz ebből W nem tudom, de lesz.

több mint 7 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Rajtunk röhög mindenki.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
ja 7., volt egy first utáni puntunk is.

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
8.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3. és 4-re megint fontos volt a deep ball... Ja nem, megint 3 and out, asszem a hetedik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
mindkét csapat megtesz mindent hogy ne nyerjen, mi csináljuk jobban.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Eskuszom a terdet csapkodta rohoges kozben a biro
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 713 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
majdnem bejött, ja nem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz