Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
DHB-t se látjuk ma .-(

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legalább most indokolt volt a deep ball...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
most jogos volt a deep ball, kár hogy belesérült Bey

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
BB hozza a visszatérős formáját

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
valamit mutathana az O

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát megköszönhetjük a D-nek, hogy meccsben vagyunk. BAL 4 drive-ból (köztük 1 short field) mindössze 7 pont. Az O talán 1 vagy 2 first downt hozott eddig... AB-nek nincs elkapása... Beszédes adatok, hogy hol a hiba.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
ez szép volt legalább
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin legalább olyan sáros az évek óta történő vergődésben, mint Haley.
Tibi76
Tomlin legnagyobb hibája, hogy Haleyt-t nem küldi el. Tomlin - Colberttel egyetemben - nagyrészt a meccsek menedzseléséért és a rosterért felel, előbbi valóban vannak hibák, de nem végzetesek, a roster pedig jó, SB-contender az alapanyag. Az off és a Def. playcallingot nem ő csinálja. Az O nem felel meg a benne lévő minőségnek, a def. hozza azt, ami benne van a minőségében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Sziasztok! Most kapcsolódtam be, de úgy látom minden a szokásos módon működik. Fincsi! 😊
több mint 7 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tomlin legalább olyan sáros az évek óta történő vergődésben, mint Haley.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 7 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
artúr elbaszta 😕
patriksteelers
Meg Mitchell is.

Amúgy megérdemeltük. Ennyire gyökér O-playcallinggal ennyit érdemlünk.
Soldados
fogjuk ezt is a haleyre

több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez Shamarko hibája, nem kellett volna a ST munkája, nem lett volna ez!
több mint 7 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tomlin-Haley húzhatna a faszba.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Mitchell volt a nagyobb fasz

Perception is reality.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
artúr elbaszta 😕
patriksteelers
Meg Mitchell is.

Amúgy megérdemeltük. Ennyire gyökér O-playcallinggal ennyit érdemlünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Vicc. Ahogy évek óta.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hihi

több mint 7 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
artúr elbaszta 😕

több mint 7 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
a kurva életbe h nem lehet megcsinálni a szerelést

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Annyira éreztem, hogy ez lesz mikor kiírják ezt a statot 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 713 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hihetetlen Wallace

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 713 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Milyen buzi playeket hívunk harmadikra? Ezekkel az edzőkkel csak évek mennek a kukába.
Tibi76
a címvédőtől tanultátok, legyetek rá büszke 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elképesztő b.szd meg. Egyáltalán nem megy a futás, erre 3. és 4-re futás középre. Rohadj meg Haley. Ilyenkor miért nem lehet egy slantet például? Fájna b.szd meg?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Milyen buzi playeket hívunk harmadikra? Ezekkel az edzőkkel csak évek mennek a kukába.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
javulnak a puntok, jó felé haladunk .-)