Chicago Bears - Philadelphia Eagles

1 feliratkozó

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
na akkor LAR-DAL és NO-PHI, továbbá KC-IND és NE-LAC.
Remélem már jobb meccsek lesznek.

Legyen NO-IND a SB. Szent győzelemmel 😀



több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
ilyen az, ha egy rugonak nincsen esze a rugashoz es fogalma sincsen, hogy szelben hogy es merre rugjon
Stez
az elsot szegeny bevagta. A masodikat a nyomas miatt talan nem. De ...
gabistar
Engem ez hidegen hagy, hogy nyomas. Neki ez a dolga, ha nem birjak az idegei, menjen el sakkozni. Mert itt nem arrol van szo, hogy egy nehez, 50-55 yardos rugast elkurt a szelben. Ez blama es konkretan vege a csapat idenyenek. Pont kerult egy amugy fasza szezon vegere, az egyik nagy meglepetes volt a Bears, aztan erre mit mondasz? Ilyen keseru szajized lesz lesz megis, mert igy kinyalni...
Stez
Hát ezt durván elbaszta, nem lennék mondjuk Mack helyében(na jó a fizuját elfogadnám), ezt azért kemény lehet átélni.
Más kérdés, hogy Parkey helyében végképp nem lennék. Kb. Innen egyenes út neki a szanatórium, majd a miami rendőrség. Viccet félretéve szerintem neki ennyi volt az NFL

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
mindettől függetlenül elliot (eagles rugó) is kezdet foghat Parkeyval...ilyen fos rugást mint amit eleresztett...bassza ki TBre azt jónapot
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Trükkös 2 pontos ugye Macik ☝☝☝ ott lett elbaszva 😠😠😠
TurboMaaan
Mivel? Ha az ott 1 pont, az Eagles se megy rá a 2 pontosra utána.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Trükkös 2 pontos ugye Macik ☝☝☝ ott lett elbaszva 😠😠😠
TurboMaaan
De ha nem nevezik ki Matt Nagyot ideny elott, akkor nem baszta volna el, hogy nem ker idot a vegen. Vagy ha nem csinalnak franchise-t Chicagoban, akkor nincs ez a blama, meg a Super Bowl-vereseg sem.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
ilyen az, ha egy rugonak nincsen esze a rugashoz es fogalma sincsen, hogy szelben hogy es merre rugjon
Stez
az elsot szegeny bevagta. A masodikat a nyomas miatt talan nem. De ...
gabistar
Engem ez hidegen hagy, hogy nyomas. Neki ez a dolga, ha nem birjak az idegei, menjen el sakkozni. Mert itt nem arrol van szo, hogy egy nehez, 50-55 yardos rugast elkurt a szelben. Ez blama es konkretan vege a csapat idenyenek. Pont kerult egy amugy fasza szezon vegere, az egyik nagy meglepetes volt a Bears, aztan erre mit mondasz? Ilyen keseru szajized lesz lesz megis, mert igy kinyalni...
Stez
Ez a menjen el sakkozni fizikai sportoknàl mindig tök jól hangzik....nos,egy sakkozónak sokkal jobbak az idegei. De èrtelek😊

Szerkesztette: fcancellara
több mint 5 éve
Alastor New York Giants 214
ilyen az, ha egy rugonak nincsen esze a rugashoz es fogalma sincsen, hogy szelben hogy es merre rugjon
Stez
fekák nagyobbat rúgnak, kivéve ha lengyelek
eaglesmcnabb
és a feka lengyelek ?
Sixo

eaglesmcnabb
Olisadebe 😀ddd
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
robbie gould megoldotta volna



több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Trükkös 2 pontos ugye Macik ☝☝☝ ott lett elbaszva 😠😠😠
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
ilyen az, ha egy rugonak nincsen esze a rugashoz es fogalma sincsen, hogy szelben hogy es merre rugjon
Stez
az elsot szegeny bevagta. A masodikat a nyomas miatt talan nem. De ...
gabistar
Engem ez hidegen hagy, hogy nyomas. Neki ez a dolga, ha nem birjak az idegei, menjen el sakkozni. Mert itt nem arrol van szo, hogy egy nehez, 50-55 yardos rugast elkurt a szelben. Ez blama es konkretan vege a csapat idenyenek. Pont kerult egy amugy fasza szezon vegere, az egyik nagy meglepetes volt a Bears, aztan erre mit mondasz? Ilyen keseru szajized lesz lesz megis, mert igy kinyalni...
Stez
azért a sakkhoz is kellenek idegek 😊 egy jó 7 órás partihoz például
szar volt a playhívás Chi oldalon kb 3 negyedig, utána meg szétdobták Maddox oldalát...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Én Parkey helyében holnap reggel jelentkeznék a McDonaldshoz pénztárosnak. 😀
Cypress
Szerintem hagyja el a várost inkább
Blevi
Vagy az államot...
Cypress
Steve Bartmannek is megbocsátottak. Egy idő után.
Kampman
ja, az meg world series volt, nem egy ilyen szar wild card 😀
Löfli
NLCS
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fu de jó meccs volt semlegeskent.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minden rúgásnál írtam, hogy "Kihagyod!" Most először nem... 😀
MrMiksa
A te hibád hamarabb is lezárhattuk volna 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
ilyen az, ha egy rugonak nincsen esze a rugashoz es fogalma sincsen, hogy szelben hogy es merre rugjon
Stez
fekák nagyobbat rúgnak, kivéve ha lengyelek
eaglesmcnabb
és a feka lengyelek ?
Sixo

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Ez így nagyon fáj. Nem értem, hogy Nagy miért nem cserélte már le a Miami elleni meccs után.

Közben nézhetem a Colts öregjét, akit ők megtartottak, míg mi eldobtuk a sajátunkat...

Hihetetlen...
több mint 5 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Azért a fostos NFC East megint ott van 2 képviselővel, és volt aki azt mondta év közben senki se jusson be.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Nézzük a jó oldalát, nem sérült bele a rúgásba 😶😶
Alastor
Hát ha a meccs után a philly szurkolók szétverik, akkor a rúgásba sérült meg ha nem is közvetlen

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Grat Eagles... Mérhetetlenül nagy csalódás...Dupla kapufa...? Mert Gouldot el kellett küldeni...
Tomcsik
kössz, ezt komolyan nehéz feldolgozni, mert ezt nem így kellett volna megnyerni
zsojti
Nem találok szavakat. Mondjuk nem csak ezen ment el. Azt kelett volna játszani amit az utoksó negyedbe töltünk, nem az ilyen beszari screen fosokat... A D nem volt rossz, de fontos 3&hosszuknál nem oldották meg, negyedikre hagytuk hogy megcsinálják a TD-t... Nem várrom csak Parkey nyakába, de azért baddza meg...

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Ha Nagy időt kér, akkor még mehettek volna közelebb...
Jughead
Még a Phillytàmadàsnàl?
NB2
Igen, ahol majdnem 40 másodpercet hagyott bent.
Jughead
De ha nem csinálnak TD-t és csak 20 mp marad, akkor meg jól döntött. Semmi garancia nem volt, hogy a Philly TD-t csinál.
NB2
Ha nem csinálnak TD-t egy perc maradt volna, ha már így gondolkodott amúgy akkor meg utána se kérjen időt.
több mint 5 éve
Alastor New York Giants 214
Nézzük a jó oldalát, nem sérült bele a rúgásba 😶😶
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én Parkey helyében holnap reggel jelentkeznék a McDonaldshoz pénztárosnak. 😀
Cypress
Szerintem hagyja el a várost inkább
Blevi
Vagy az államot...
Cypress
Steve Bartmannek is megbocsátottak. Egy idő után.
Kampman
ja, az meg world series volt, nem egy ilyen szar wild card 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ilyen az, ha egy rugonak nincsen esze a rugashoz es fogalma sincsen, hogy szelben hogy es merre rugjon
Stez
az elsot szegeny bevagta. A masodikat a nyomas miatt talan nem. De ...
gabistar
Engem ez hidegen hagy, hogy nyomas. Neki ez a dolga, ha nem birjak az idegei, menjen el sakkozni. Mert itt nem arrol van szo, hogy egy nehez, 50-55 yardos rugast elkurt a szelben. Ez blama es konkretan vege a csapat idenyenek. Pont kerult egy amugy fasza szezon vegere, az egyik nagy meglepetes volt a Bears, aztan erre mit mondasz? Ilyen keseru szajized lesz lesz megis, mert igy kinyalni...

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Hűűű a rohadt életbe. Ennél jobb filmet ritkán lát az ember 😊
Rataxes
akkor nézd meg az álom.net-et, az sokkal jobb

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Én Parkey helyében holnap reggel jelentkeznék a McDonaldshoz pénztárosnak. 😀
Cypress
Szerintem hagyja el a várost inkább
Blevi
Vagy az államot...
Cypress
Magyarország mindenkit befogad

több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Minden rúgásnál írtam, hogy "Kihagyod!" Most először nem... 😀