NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Boswell kapott már becenevet sütitől?

több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
azt se értem, hogy Daltont miért nem játszatjuk... nem tudom elképzelni h ilyen esetben BB ne jött volna vissza... 😕
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Udvardi is kimehetne nem lenne minőségi vissza lépés
több mint 8 éve
Ifo New England Patriots Michigan Wolverines 89
hát ez komoly 😊
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kick is good, Boswell király

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
stands

több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
mindentől függetlenül én berúgnám a helyetekbe!
nhm
szerintem mi is rúgnánk...csak hiába kérték a bírókat, hogy nézzék meg az ítéletet, nekünk nem reagáltak...ma se jobbak ezek a zebrák, mint az idei átlaguk
Klaci79
ok
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
mindentől függetlenül én berúgnám a helyetekbe!
nhm
szerintem mi is rúgnánk...csak hiába kérték a bírókat, hogy nézzék meg az ítéletet, nekünk nem reagáltak...ma se jobbak ezek a zebrák, mint az idei átlaguk
több mint 8 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
mindentől függetlenül én berúgnám a helyetekbe!
nhm
Egyetértek.

Steelers fan
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
mindentől függetlenül én berúgnám a helyetekbe!
nhm
így van, rúgni kell

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
nem hiszem hogy megadják

több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
mindentől függetlenül én berúgnám a helyetekbe!
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Elég komikus volt ez az egész jelenetsor a bírók részéről, nem? Nem nagyon tudták mi volt...
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Millerrel ma k. nagyot megyünk eddig
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
de hiányoznak az időkérések .-(

több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
...pedig úgy bíztam ma a Titansben😀
fcancellara
Én az idegbeteg Filipbe bízok!
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
No szép jó estét mindenkinek! Úgy látom a Cinci inkább kamu sérüléseket jelent be, csak legyen mire fogni a zakót. 😉
Szokol
kicsit korai még zakóról beszélni, nem? 😊
nhm
Már a szezon előtt eldőlt ez a meccs! 😀
Szokol
Nem kell a nagykép .-)

több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
No szép jó estét mindenkinek! Úgy látom a Cinci inkább kamu sérüléseket jelent be, csak legyen mire fogni a zakót. 😉
Szokol
kicsit korai még zakóról beszélni, nem? 😊
nhm
Már a szezon előtt eldőlt ez a meccs! 😀
Szokol
mint a pittsburghi... 😊
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
No szép jó estét mindenkinek! Úgy látom a Cinci inkább kamu sérüléseket jelent be, csak legyen mire fogni a zakót. 😉
Szokol
kicsit korai még zakóról beszélni, nem? 😊
nhm
Már a szezon előtt eldőlt ez a meccs! 😀
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vezet a Chifs&Jets páros, nagyon kell a W!!
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
...pedig úgy bíztam ma a Titansben😀
több mint 8 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Na felpalya kornyekerol johetunk kell a TD

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
amúgy ezt mai napig nem értem, amikor azt mondják, hogy mi idáig kikkel játszottunk! egyrészt nem mindegy? másrészt meg, nem volt gyenge sorsolásunk idén...
nhm
Jó csapatotok van, nem véletlenül álltok itt, nyugi.

több mint 8 éve
Tizenkettes New England Patriots 50
Ha a Pittsburgh kikap, majd mondhatjátok, hogy "jó, de úgy könnyű, hogy nem volt Dalton meg Eifert sem"...
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
No szép jó estét mindenkinek! Úgy látom a Cinci inkább kamu sérüléseket jelent be, csak legyen mire fogni a zakót. 😉
Szokol
kicsit korai még zakóról beszélni, nem? 😊