Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
mindkét csapat kapott egy szezon-közepi preseason meccset
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Yo estét? Húúú, de faszák vagyunk ma, úgy látom nem hagytam ki semmit. Segg vagy csöcs volt már?
Cypress
Jöhet bármelyik
bcsarli
Akkor egy kis szavazás, kinek melyik jön be?
Nekem balról a második,de a jobb szélsővel is ki tudok békülni.

Cypress
Meccs, milyen meccs? Jobb 4
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Basszameg!!! Lincoln Riley lett a USC új edzője és nem Tomlin 😕
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
még a végén Watt is megbánja ezt a kedvező hosszabbítást...
Klaci79
Minden attól függ, hogy megtaláljuk-e Lőcs utódját. Ha igen, akkor hamar lesz itt csapat, ettől nem tartok.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
még a végén Watt is megbánja ezt a kedvező hosszabbítást...
több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Yo estét? Húúú, de faszák vagyunk ma, úgy látom nem hagytam ki semmit. Segg vagy csöcs volt már?
Cypress
Jöhet bármelyik
bcsarli
Akkor egy kis szavazás, kinek melyik jön be?
Nekem balról a második,de a jobb szélsővel is ki tudok békülni.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
A Dagi statot gyártani van fent vagy mi az oka?
több mint 2 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Kiváncsi leszek a mester meccs utáni laza dumájára…

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lassan kezdem én is feladni, lehet nem lesz meg ez a meccs...
Szokol
Kishitű

több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Most már csak az a kérdés, hogy meglesz-e az 51+ pont kétszeres szorzóért. De én reménykedem a csapatomban. 😀
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 316
Ez lesz a szép, ha a Bengals cseresora is TD-t csinál...
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Lassan kezdem én is feladni, lehet nem lesz meg ez a meccs...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Yo estét? Húúú, de faszák vagyunk ma, úgy látom nem hagytam ki semmit. Segg vagy csöcs volt már?
Cypress
Jöhet bármelyik

több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Yo estét? Húúú, de faszák vagyunk ma, úgy látom nem hagytam ki semmit. Segg vagy csöcs volt már?
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mixon 165 yard

több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Ilyenkor ilyen facemask...gyerekek...edző lennék az öltözőbe küldeném be Claypoolt....aztán mellre veszi a lasztit...Én szégyenlem magam ilyenkor.....alázat....az kellene...😕

Szerkesztette: Klemó
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azt hittem végre lesz egy kis fasza bunyó... 😕
Szokol
Bizony, 5-6 éve még nem lefogni, hanem bunyózni jött volna be még legalább 3 játékos 😊 Semmi sem a régi...
Spy
Semmise mán a régi 😊

több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azt hittem végre lesz egy kis fasza bunyó... 😕
Szokol
Bizony, 5-6 éve még nem lefogni, hanem bunyózni jött volna be még legalább 3 játékos 😊 Semmi sem a régi...
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Azért az. Megvan hogy mi megy a tavalyi Juju tánc óta? Ez a karma. Egy jelenleg 5 5 1 es csapatot temettek minden alá
laoce
jujut se kellett volna hogy tancikaljon. ab elmenetele ota kiderult hogy kinek koszonhette hihetetlen szamait.

es azota sincs igazi nr 1 elkaponk. sajnos. de hat ha hiszel a statokban es elhiszed konnyu abba hibaba esni hogy isten vagy. nem az elso eset. es nem is utolso. mint ab nal is volt.
gabor25
Azért az. Megvan hogy mi megy a tavalyi Juju tánc óta? Ez a karma. Egy jelenleg 5 5 1 es csapatot temettek minden alá
laoce
jujut se kellett volna hogy tancikaljon. ab elmenetele ota kiderult hogy kinek koszonhette hihetetlen szamait.

es azota sincs igazi nr 1 elkaponk. sajnos. de hat ha hiszel a statokban es elhiszed konnyu abba hibaba esni hogy isten vagy. nem az elso eset. es nem is utolso. mint ab nal is volt.
gabor25
AB azért isten is volt önerőből, amíg meg nem állt az agya.
bcsarli
ab igen az volt. es az agya is megalt a burfict utesnel. meg mivel tudta is o is hogy szinte tenyleg potolhatatlan jatekos. marmint ritkan talalsz ilyen jo jatekost. es mi sem talaltuk meg utodjat. csak jelentkezoket.

jo jatekost lehet potolni. ab szintut, polamalu szeru kivalo klasszist nem. sajnos. 🧐 csak ha talalnal egy masik gyongyszemet. de ahhoz...

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Azt hittem végre lesz egy kis fasza bunyó... 😕
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Hol van Ebron ilyenkor???
Klaci79
Ezt most lájkolnom kéne? 😛
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Hol van Ebron ilyenkor???
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
az a lenyeg hogy jovore is biztos jobbak leszunk. nincs project qb.

nincs korai koros draft pick. nincs normalis qb meg horizonton sem. es ki lesz a megvalto?

siman lehet innentol ilyen meccseket lathatunk egy ujabb fiatalabb big ben erkezteig. ami nem baj. de legalabb a def karistolna. igy mit nezunk? max szenvedest. 🧐
gabor25
Daniel Jones valószínű elérhető lesz a tavasszal…
SirPub
Na ha az előbb irónia volt, akkor most gondolom szarkazmus 😀
Reggio1914
Kenny Pickett??
Dzseno
Tomlin nem táncol Rookie-kkal.
Spy
Lehet h nem Tomlinnak kene már jövőre táncolni akkor😃
Dzseno
Idén

több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 316
Na itt vagyok. Lassan el kellene kezdeni a felzárkózást, nem?
Szokol
Remélem a top 10-es draftcetli felé való felzárkózásra gondoltál, mert arra sínen vagyunk! 😊
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
És megvan a 44 pont! Köszönöm a Bengals-nak...😀
Ajándék ez 1,9-ért