Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Watt mennyire frusztrált. Mondjuk ettől még nem kéne ilyen parasztnak lennie 😕
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Az egész kurva drive-ban most először küldtünk blitzet és nem bohóckodtunk 4 emberes pass rushsal. Meg is lett az eredménye.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
A Bengals sanszosan bejelentkezik csoportgyoztesnek. Uccso 7 meccsbol 5 otthon, amikor mar minden erot osszpontositani kell az is szamit, hogy mar csak 2x kell utazniuk az alapszakaszban. (Denver, Cleveland)

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az a gáz, hogy a védelmünket kiherélte a sok sérülés, a támadósorunkat meg BB. Így nehéz reménykedni.
Szokol
A védelem a secondary miatt szar továbbra is, arról meg nem a sérülés tehet....az O igaz!
Klaci79
Nem a passzjátékkal esznek meg minket, hanem a futással, az meg a 4 hiányzó DL miatt van.
Szokol
Előbb szépen széthúzták a pályát, hogy eszünkbe se jusson összegyűlni középen. Mivel az működött, beindult Mixon. Egyébként Tuitt és Alualu mellett, azért komoly hiányzó nincsen. Előbbire mondjuk számíthattunk korábban, csak nem tudtunk leakasztani senkit.
Klaci79
Igaz, mellettük már csak Heyward van komolynak 😊
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Az a gáz, hogy a védelmünket kiherélte a sok sérülés, a támadósorunkat meg BB. Így nehéz reménykedni.
Szokol
A védelem a secondary miatt szar továbbra is, arról meg nem a sérülés tehet....az O igaz!
Klaci79
Nem a passzjátékkal esznek meg minket, hanem a futással, az meg a 4 hiányzó DL miatt van.
Szokol
Előbb szépen széthúzták a pályát, hogy eszünkbe se jusson összegyűlni középen. Mivel az működött, beindult Mixon. Egyébként Tuitt és Alualu mellett, azért komoly hiányzó nincsen. Előbbire mondjuk számíthattunk korábban, csak nem tudtunk leakasztani senkit.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Tetszik, ahogy a szünet előtt feljöttünk a nyakukra,
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hát akkor mar defense sincsen. Ezt a szezont végleg le is lehet húzni a klotyón... ha a következő meccseken is kitomnek minket, mint a libat, akkor remelem Butlert legalabb kibasszak, Tomlinhoz nem tudom, mi kellene...
badsco
Az előző meccsen írták ki asszem, hogy Butler már a hetedik évét tapossa mint DC. Meglepődtem, hogy már mióta őt nézzük. Azt már nem lehet mondani, hogy nem kapott esélyt...
Gorcsev
Butler csak a nevét adja ehhez...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Csinos kis vereség lesz.
több mint 2 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Hát akkor mar defense sincsen. Ezt a szezont végleg le is lehet húzni a klotyón... ha a következő meccseken is kitomnek minket, mint a libat, akkor remelem Butlert legalabb kibasszak, Tomlinhoz nem tudom, mi kellene...
badsco
Tomlin szent tehén.
Tibi76
A hátralevő meccseken a Brownst leszamitva mindegyiken kinez 40+ benyelt pont, es 6 sima vereseg, ez mar csak eleg lehet egy szamonkereshez...
badsco
Bárcsak úgy lenne.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 2 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Hát akkor mar defense sincsen. Ezt a szezont végleg le is lehet húzni a klotyón... ha a következő meccseken is kitomnek minket, mint a libat, akkor remelem Butlert legalabb kibasszak, Tomlinhoz nem tudom, mi kellene...
badsco
Az előző meccsen írták ki asszem, hogy Butler már a hetedik évét tapossa mint DC. Meglepődtem, hogy már mióta őt nézzük. Azt már nem lehet mondani, hogy nem kapott esélyt...

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Na, 40 másodpercet elszórakoztunk 9 yardért.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Szép estét! Na? Ennyire kilátástalan, mint ahogy az eredmény mutatja avagy kicsit árnyaltabb a helyzet? 😊
Reggio1914
Rosszabb
xtaki
Akkor csak a szokásos... 😊 Végül is, innen lehet fejlődni... majd... egyszer. 😊
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 316
Hát akkor mar defense sincsen. Ezt a szezont végleg le is lehet húzni a klotyón... ha a következő meccseken is kitomnek minket, mint a libat, akkor remelem Butlert legalabb kibasszak, Tomlinhoz nem tudom, mi kellene...
badsco
Tomlin szent tehén.
Tibi76
A hátralevő meccseken a Brownst leszamitva mindegyiken kinez 40+ benyelt pont, es 6 sima vereseg, ez mar csak eleg lehet egy szamonkereshez...
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Sok értelmét nem látom tovább nézni...
Willie Parker
Lemaradsz a fordításról!
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Heywardot már sajnálom ott a darálóban minden meccsen, komolyan.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 660
Sok értelmét nem látom tovább nézni...
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Az a gáz, hogy a védelmünket kiherélte a sok sérülés, a támadósorunkat meg BB. Így nehéz reménykedni.
Szokol
A védelem a secondary miatt szar továbbra is, arról meg nem a sérülés tehet....az O igaz!
Klaci79
Nem a passzjátékkal esznek meg minket, hanem a futással, az meg a 4 hiányzó DL miatt van.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Tomlin milyen elegans Star Trek-es felsoben tolja. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Kb Mint a tavalyi rajatszas meccs
több mint 2 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Hát akkor mar defense sincsen. Ezt a szezont végleg le is lehet húzni a klotyón... ha a következő meccseken is kitomnek minket, mint a libat, akkor remelem Butlert legalabb kibasszak, Tomlinhoz nem tudom, mi kellene...
badsco
Tomlin szent tehén.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
na megyek, nézem inkább a Colts meccset
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Ilyen jó gameplan mint ma, Taylor alatt még soha nem volt.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyerni fogunk! 😊

több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 316
Hát akkor mar defense sincsen. Ezt a szezont végleg le is lehet húzni a klotyón... ha a következő meccseken is kitomnek minket, mint a libat, akkor remelem Butlert legalabb kibasszak, Tomlinhoz nem tudom, mi kellene...
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Az a gáz, hogy a védelmünket kiherélte a sok sérülés, a támadósorunkat meg BB. Így nehéz reménykedni.
Szokol
A védelem a secondary miatt szar továbbra is, arról meg nem a sérülés tehet....az O igaz!