Cleveland Browns - Baltimore Ravens

több mint 2 éve
rkstzz Baltimore Ravens 292 — justinblackmonpohara
ez egy ilyen szezon, hagyni kéne a faszba az egészet
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 704
Én naiv azt hittem vmi up tempó offensel kezdünk végülis erről beszélt Harbough....

Szerkesztette: Benibácsi
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Fájdalmasan sima eddig
LeviPoki
Baker még segíthet a zárkózásban! 😀
ParadSEC
Nem bízom már abban,hogy szokás szerint "elbrownsoskodják" Ahhoz kéne nekünk egy first down,de elérhetetlen kategória ez is 😀
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Fájdalmasan sima eddig
LeviPoki
Baker még segíthet a zárkózásban! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Fájdalmasan sima eddig
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Sziasztok! Lamar közeli olyan mint a fiatalkori Snop Dog! Úgy is játszik 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Az hagyján, hogy eddig nem jó az O, cserébe a D is szar. 😀

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Landry TD végre 😊

több mint 2 éve
rkstzz Baltimore Ravens 292 — justinblackmonpohara
minden play, amiből nem passzolnak, ajándék
több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Hogy jött össze a 8 győzelem ilyen O-val?
ParadSEC
Mázli ez a csapat simán 4-8 al kéne álnia
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Hogy jött össze a 8 győzelem ilyen O-val?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Szép volt Lamar újabb remek játékok, flacco éraban érzem magam akor volt utoljára enyire szar ez az O.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Az embernek műszak után ezt a bíráskodásnak nevezett, pofátlanságot kell nézni.

Vicc
KeyG
Múlthéten befújtak mindent a javunkra az Orkoknak..Akkor sem a bírói ítéletek miatt szoptunk ki és ma sem a zebrák miatt fogunk,hanem azért,mert szarok vagyunk 😊 Ne bírózzunk már,uncsi
LeviPoki
Boccs, hogy a DPI-t én OPI-nak vagy semminek láttam 🤷‍♂️

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Ragyogo a passzjatekunk. 😒 Me' nem futunk?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Nyerünk 12-9-re. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Hat ez ilyen meccs lesz.
Minden osszeizzadt 3 pont aranyat fog erni

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az embernek műszak után ezt a bíráskodásnak nevezett, pofátlanságot kell nézni.

Vicc
KeyG
Múlthéten befújtak mindent a javunkra az Orkoknak..Akkor sem a bírói ítéletek miatt szoptunk ki és ma sem a zebrák miatt fogunk,hanem azért,mert szarok vagyunk 😊 Ne bírózzunk már,uncsi
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Az embernek műszak után ezt a bíráskodásnak nevezett, pofátlanságot kell nézni.

Vicc

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
vártam is a DPI-t.
Vrij6
erre még én is mondtam az OPIt 😀
Drip
Cleveland Referees

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondtam, hogy ez lesz Cleveland Referees
KeyG
Én azért jobb szeretném ha nem így lenne

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Mondtam, hogy ez lesz Cleveland Referees

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Ez hogy lett a mi flagünk ? 😀
Törpe_Tacskó
En se vagom. Lehetett volna OPI is. Engedd el.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
vártam is a DPI-t.
Vrij6
erre még én is mondtam az OPIt 😀

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
vártam is a DPI-t.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv