Cleveland Browns - Baltimore Ravens

több mint 2 éve
gedam 5 692
Komoly? Harmadikra egy ilyen játékhivas? Azt nem lehet hogy ha lesérül a kezdő iranyitod akkor azt is le kell cserélni aki addig hívta a játékokat?
Benibácsi
A SB gyozelmunk eveben a 14.fordulo utan baszta ki (cserelte le) Harbough az OC-t... 😅
RedFive
azt se hárbó cserélte le, hanem a csapat erős emberei kényszerítették ki. olyan most itt nincs, hárbo egy punika ehhez
több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Komoly? Harmadikra egy ilyen játékhivas? Azt nem lehet hogy ha lesérül a kezdő iranyitod akkor azt is le kell cserélni aki addig hívta a játékokat?
Benibácsi
A SB gyozelmunk eveben a 14.fordulo utan baszta ki (cserelte le) Harbough az OC-t... 😅
RedFive
Igen . ráadásul 9-4 állt a csapat. Most is ezt kellene csinálnia
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 276 — maci faszán vitézkötés
Komoly? Harmadikra egy ilyen játékhivas? Azt nem lehet hogy ha lesérül a kezdő iranyitod akkor azt is le kell cserélni aki addig hívta a játékokat?
Benibácsi
A SB gyozelmunk eveben a 14.fordulo utan baszta ki (cserelte le) Harbough az OC-t... 😅

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 704
Ez nagy felismerés volt sajnos 🥺
több mint 2 éve
gedam 5 692
na ez a szar mayfield hátha visszarak minket a jóba
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 744 — Слава Україні! Героям слава!
még vagy 5 ször el kell vinni az O-t addig, hogy 65-70 yardról Tucker csukott szemmel berúgja. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Csak 6 FG kell jelenleg a W-hez.
KeyG
Már csak 5

több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 704
Komoly? Harmadikra egy ilyen játékhivas? Azt nem lehet hogy ha lesérül a kezdő iranyitod akkor azt is le kell cserélni aki addig hívta a játékokat?
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A védelem viszont hetek óta meglepően jó.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Csak 6 FG kell jelenleg a W-hez.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mintha Landry rossz routeot futott volna

több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Saints-jets meccsre szavaztam, erre 3-3! Fasza, pontgazdag meccs.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Sok sikert mindkét csapatnak, sziasztok Srácok!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 704
Azta a picsa de elrontotta a blokkot Phillips...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Phillips olyan hülye, hogy nála nagyobb hülye csak EDC volt amikor 3. Körben draftolta

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
na keresek másik meccset, eleget láttam! Lehet 0-zás lesz itt!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 276 — maci faszán vitézkötés
Huntleyt engedjek passzolni.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 744 — Слава Україні! Героям слава!
0-17-ről csere QB-val.


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 276 — maci faszán vitézkötés
Lamar questionable ha jól hallottam.
Vrij6
Mi volt? Mibe serult bele? (Kirohantam a konyhaba a wellington belszinemet rendezgetni)
RedFive
Jött a Blitz. Lamar.kimozgott eldobta a labdát a védő elkapta a lábait is a bokája kicsit alatta maradt. Szerencsétlen szitu volt.
Benibácsi
Fasza. 😬

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 276 — maci faszán vitézkötés
Mondjuk Lamar sérülése nem magyarázat hogy miért ilyen fos a védelem....
Benibácsi
talán ha megnézed a kezdő cb sort, az magyarázat lehet
psychocska
Igen azzal tistaban vagyok de ha nem vagyunk jók emberezesben akkor váltsunk semat. Zonazzunk, ne blitzeljuk annyit, vmi hogy elfedjuk a gyengébb képességeket....
Benibácsi
Nyugi, mi ugy emberezunk ahogy masok zonaznak, latod milyen tisztan kapjak a labdakat...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Lamar questionable ha jól hallottam.
Vrij6
Mi volt? Mibe serult bele? (Kirohantam a konyhaba a wellington belszinemet rendezgetni)
RedFive
zsíroskenyérrel láttad volna 😀
meme
Nem Minarik Ede vagyok en a mosodas, ez meg nem a regi idok focija. ☺
RedFive
jól van na! Jó étvágyat!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 704
Lamar questionable ha jól hallottam.
Vrij6
Mi volt? Mibe serult bele? (Kirohantam a konyhaba a wellington belszinemet rendezgetni)
RedFive
Jött a Blitz. Lamar.kimozgott eldobta a labdát a védő elkapta a lábait is a bokája kicsit alatta maradt. Szerencsétlen szitu volt.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 276 — maci faszán vitézkötés
Lamar questionable ha jól hallottam.
Vrij6
Mi volt? Mibe serult bele? (Kirohantam a konyhaba a wellington belszinemet rendezgetni)
RedFive
zsíroskenyérrel láttad volna 😀
meme
Nem Minarik Ede vagyok en a mosodas, ez meg nem a regi idok focija. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na jól van,grat a Brownsnak, én elmentem aludni 😀
LeviPoki
Este 8-kor fellövik a pizsit? 😊

több mint 2 éve
gedam 5 692
Cicák viszik a csoportot...
bcsarli
szerencséjükre a szertáros is sérült nálunk