Cleveland Browns - Baltimore Ravens

8 hónapja
gedam Baltimore Ravens 4 506
Komoly? Harmadikra egy ilyen játékhivas? Azt nem lehet hogy ha lesérül a kezdő iranyitod akkor azt is le kell cserélni aki addig hívta a játékokat?
Benibácsi
A SB gyozelmunk eveben a 14.fordulo utan baszta ki (cserelte le) Harbough az OC-t... 😅
RedFive
azt se hárbó cserélte le, hanem a csapat erős emberei kényszerítették ki. olyan most itt nincs, hárbo egy punika ehhez
8 hónapja
Norbi180 Baltimore Ravens 500
Komoly? Harmadikra egy ilyen játékhivas? Azt nem lehet hogy ha lesérül a kezdő iranyitod akkor azt is le kell cserélni aki addig hívta a játékokat?
Benibácsi
A SB gyozelmunk eveben a 14.fordulo utan baszta ki (cserelte le) Harbough az OC-t... 😅
RedFive
Igen . ráadásul 9-4 állt a csapat. Most is ezt kellene csinálnia
8 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 4 551 — maci faszán vitézkötés
Benibácsi

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
8 hónapja
Benibácsi Baltimore Ravens 319
Ez nagy felismerés volt sajnos 🥺
8 hónapja
na ez a szar mayfield hátha visszarak minket a jóba
8 hónapja
Zsellértelkes Vrij Baltimore Ravens Maryland Terrapins 9 161 — Слава Україні!
még vagy 5 ször el kell vinni az O-t addig, hogy 65-70 yardról Tucker csukott szemmel berúgja. 😊

"Szószegők lettünk - gyávaságból... A gazemberek oldalára álltunk (...) Hullarablók leszünk! a legpocsékabb nemzet."

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka

"A hazugságot avatják világrenddé."
8 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 6 879 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Csak 6 FG kell jelenleg a W-hez.
KeyG
Már csak 5

8 hónapja
8 hónapja
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 8 045 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A védelem viszont hetek óta meglepően jó.

8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 4 482
Csak 6 FG kell jelenleg a W-hez.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
8 hónapja
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 8 045 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mintha Landry rossz routeot futott volna

8 hónapja
meme Cincinnati Bengals 1 764
Saints-jets meccsre szavaztam, erre 3-3! Fasza, pontgazdag meccs.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
8 hónapja
Sok sikert mindkét csapatnak, sziasztok Srácok!

8 hónapja
Azta a picsa de elrontotta a blokkot Phillips...
8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 4 482
Phillips olyan hülye, hogy nála nagyobb hülye csak EDC volt amikor 3. Körben draftolta

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
8 hónapja
na keresek másik meccset, eleget láttam! Lehet 0-zás lesz itt!

8 hónapja
Huntleyt engedjek passzolni.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
8 hónapja
Zsellértelkes Vrij Baltimore Ravens Maryland Terrapins 9 161 — Слава Україні!
0-17-ről csere QB-val.

"Szószegők lettünk - gyávaságból... A gazemberek oldalára álltunk (...) Hullarablók leszünk! a legpocsékabb nemzet."

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka

"A hazugságot avatják világrenddé."
8 hónapja
Lamar questionable ha jól hallottam.
Vrij6
Mi volt? Mibe serult bele? (Kirohantam a konyhaba a wellington belszinemet rendezgetni)
RedFive
Jött a Blitz. Lamar.kimozgott eldobta a labdát a védő elkapta a lábait is a bokája kicsit alatta maradt. Szerencsétlen szitu volt.
Benibácsi
Fasza. 😬

8 hónapja
Mondjuk Lamar sérülése nem magyarázat hogy miért ilyen fos a védelem....
Benibácsi
talán ha megnézed a kezdő cb sort, az magyarázat lehet
psychocska
Igen azzal tistaban vagyok de ha nem vagyunk jók emberezesben akkor váltsunk semat. Zonazzunk, ne blitzeljuk annyit, vmi hogy elfedjuk a gyengébb képességeket....
Benibácsi
Nyugi, mi ugy emberezunk ahogy masok zonaznak, latod milyen tisztan kapjak a labdakat...

8 hónapja
Vrij6
Mi volt? Mibe serult bele? (Kirohantam a konyhaba a wellington belszinemet rendezgetni)
RedFive
zsíroskenyérrel láttad volna 😀
meme
Nem Minarik Ede vagyok en a mosodas, ez meg nem a regi idok focija. ☺
RedFive
jól van na! Jó étvágyat!

8 hónapja
Vrij6
RedFive
Jött a Blitz. Lamar.kimozgott eldobta a labdát a védő elkapta a lábait is a bokája kicsit alatta maradt. Szerencsétlen szitu volt.
8 hónapja
Vrij6
RedFive
zsíroskenyérrel láttad volna 😀
meme
Nem Minarik Ede vagyok en a mosodas, ez meg nem a regi idok focija. ☺

8 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 6 879 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na jól van,grat a Brownsnak, én elmentem aludni 😀
LeviPoki
Este 8-kor fellövik a pizsit? 😊

8 hónapja
Cicák viszik a csoportot...
bcsarli
szerencséjükre a szertáros is sérült nálunk