NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Cleveland Browns - New York Giants

1 feliratkozó

1 órája
ozibozi New York Giants 16 590
navégremár Belinger

Szerkesztette: ozibozi
1 órája
ozibozi New York Giants 16 590
mondjuk az is segít hogy nem futnak vlmiért
1 órája
Zet New York Giants 1 421
annyira szürreális ami történik, hogy még örülni se merek nehogy ...
ozibozi
Ugyanezt érzem 😃
1 órája
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 960 — Undertaker of the Cleveland graveyard
RIP

1 órája
ozibozi New York Giants 16 590
annyira szürreális ami történik, hogy még örülni se merek nehogy ...
1 órája
wrexham 110
Nem tudom felfogni egy top 5 irányítóból hogy lehet HFL szintű irányító.. nyilván rizikós volt a csere érte, de max arra gondoltunk hogy megsérül mi lesz a sok pénzzel amit kap vagy vissza esik top15-20 szintre és mennyit keres cserébe.. viszont arra kigondolt hogy azért lesz a trade óriási ráb*szás mert Bencsics Márk szintü qb lesz hirtelen Watsonból.. ág is húzza ezt a franchiset
wrexham
Logikus volt megpróbálni. Arra tényleg senki nem számított, hogy ENNYIRE szar lesz Watson. ha nem tolja túl a tulaj, akkor most nem ülne egy ótvar szar ronggyá fizetett QB szerződésén a csapat. Most jön újabb sok év szopás. Hacsak le nem ültetik végre Watson-t.
ktms
Repül mindenki év végén? HC? GM?
1 órája
beltazor Michigan Wolverines 2 681 — Pfizer & Moderna fan
Nabers megmenti a fantasymat.

1 órája
wrexham 110
Nem tudom felfogni egy top 5 irányítóból hogy lehet HFL szintű irányító.. nyilván rizikós volt a csere érte, de max arra gondoltunk hogy megsérül mi lesz a sok pénzzel amit kap vagy vissza esik top15-20 szintre és mennyit keres cserébe.. viszont arra kigondolt hogy azért lesz a trade óriási ráb*szás mert Bencsics Márk szintü qb lesz hirtelen Watsonból.. ág is húzza ezt a franchiset
wrexham
Tudom h a tulaj is okézta a max garis szerződését, de azt a GM-et, aki asszem 3 évnyi 1. kört adott érte... nem látom hogyan nem lesz kibaszva szezon végén...
Beki
Egy top Watsonnak ennyi az ára, ha egy Wilsonert megnézed mit adott a Broncos. A pénz az sok, de ha hozná amit tudott senki nem foglalkozna vele, talán akkor se ha hozna csak egy Dalton szintet a régi Dalton skáláról, így viszont kész katasztrófa
1 órája
ktms Cleveland Browns 541
Nem tudom felfogni egy top 5 irányítóból hogy lehet HFL szintű irányító.. nyilván rizikós volt a csere érte, de max arra gondoltunk hogy megsérül mi lesz a sok pénzzel amit kap vagy vissza esik top15-20 szintre és mennyit keres cserébe.. viszont arra kigondolt hogy azért lesz a trade óriási ráb*szás mert Bencsics Márk szintü qb lesz hirtelen Watsonból.. ág is húzza ezt a franchiset
wrexham
Logikus volt megpróbálni. Arra tényleg senki nem számított, hogy ENNYIRE szar lesz Watson. ha nem tolja túl a tulaj, akkor most nem ülne egy ótvar szar ronggyá fizetett QB szerződésén a csapat. Most jön újabb sok év szopás. Hacsak le nem ültetik végre Watson-t.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
1 órája
Beki New York Jets 553
Nem tudom felfogni egy top 5 irányítóból hogy lehet HFL szintű irányító.. nyilván rizikós volt a csere érte, de max arra gondoltunk hogy megsérül mi lesz a sok pénzzel amit kap vagy vissza esik top15-20 szintre és mennyit keres cserébe.. viszont arra kigondolt hogy azért lesz a trade óriási ráb*szás mert Bencsics Márk szintü qb lesz hirtelen Watsonból.. ág is húzza ezt a franchiset
wrexham
Tudom h a tulaj is okézta a max garis szerződését, de azt a GM-et, aki asszem 3 évnyi 1. kört adott érte... nem látom hogyan nem lesz kibaszva szezon végén...
1 órája
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 960 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Fumble recovery az első kickoffból, majd TD az első passzból, a stadion felrobban, a játékosok maxon pörögnek. Ezt sikerült félidőre boooo-kra és teljes káoszra váltani.

2 órája
wrexham 110
Nem tudom felfogni egy top 5 irányítóból hogy lehet HFL szintű irányító.. nyilván rizikós volt a csere érte, de max arra gondoltunk hogy megsérül mi lesz a sok pénzzel amit kap vagy vissza esik top15-20 szintre és mennyit keres cserébe.. viszont arra kigondolt hogy azért lesz a trade óriási ráb*szás mert Bencsics Márk szintü qb lesz hirtelen Watsonból.. ág is húzza ezt a franchiset
2 órája
Szesze New York Giants 20 963 — Giants fan
DJ 17/19 178yard, 2 TD, 2 futott 1st down
Szesze
bocsánat, hogy megemlítem.. de tudjátok én már csak ilyen elfogult vagyok, ellentétben a sok reális szakértővel
2 órája
vanek úr New York Giants 1 791
Na ez lézer passz volt, persze kell aki el is tudja kapni!
nagir
Meg aki eltud szakadni, tud útvonalat futni, stb...
2 órája
Haba New York Giants 549
Bár valójában azzal együtt is 😀
2 órája
ozibozi New York Giants 16 590
DJ 17/19 178yard, 2 TD, 2 futott 1st down
Szesze
helyes csak így tovább és ne legyen Int és fumbl a 2, félidőben i és ez meeglehet

Szerkesztette: ozibozi
2 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 920 — Így remélem megfelelek nektek.....
DJ 17/19 178yard, 2 TD, 2 futott 1st down
Szesze
Kèt első körèrt ès Hurtsèrt visszük 😊
2 órája
Haba New York Giants 549
Ha az első fumblit nem veszem figyelembe, az elmúlt évek magasan legjobb első félideje!
2 órája
ozibozi New York Giants 16 590
csak a szünetben nehogy kitalálják hogy változtatni kell valamiben😊
2 órája
Vobox New York Giants 627
Valaki dob egy stream-et?
2 órája
ktms Cleveland Browns 541
Minden szar, ne szépítsük.
Szar az O line, szar a QB, mostmár szar a D-is.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
2 órája
Szesze New York Giants 20 963 — Giants fan
DJ 17/19 178yard, 2 TD, 2 futott 1st down
2 órája
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha nem TD-vel kezdjük a második félidőt, akkor el lehet engedni a meccset,

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 órája
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 821 — Bla, bla, bla
Na ez lézer passz volt, persze kell aki el is tudja kapni!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
2 órája
Zet New York Giants 1 421
Eddig is látszott valami, de Nabers iszonyat jó
Zet
Megint