Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
3ik és hosszúra megint screen.... a jóéletbe már.vontod
utálom az ilyet ... mégha be is jön akkor is frászt kapok tőle

több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
3. & 10-re screen. Mekkora ötlet!Jan
HALEY!

több mint 9 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tomlin is csak néz ki a fejéből kurva keményen, de lófaszt nem tudott felmutatni évek óta.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
baszki én simán megvan ma is a big ben - antonio kapcsolat mér nem lehetett eddig ezt csinálni?
fél hadentől?herewego
Millert is elnyelte a föld, vagy mi?

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
3. & 10-re screen. Mekkora ötlet!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
na Hoyer 1:34 alatt lazán vezet egy TD-driveot 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
azaz, no FG, jöhet egy szar punt, és akkor még egy Browns TD
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
3ik és hosszúra megint screen.... a jóéletbe már.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
K'Waun bakker majdnem leszedteDrip
Ha nagyanyámnak áramszedője lett volna...vontod
a Steelers secondarybe még akkor is befért volna
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
K'Waun bakker majdnem leszedteDrip
Ha nagyanyámnak áramszedője lett volna...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
baszki én simán megvan ma is a big ben - antonio kapcsolat mér nem lehetett eddig ezt csinálni?
fél hadentől?

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
K'Waun bakker majdnem leszedte

több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
No ezzel az eredménnyel igazából egy nagyon nagy baj van. Elvileg a Barnák a 2. félidőben sokkal jobbak...kittli
kénytelenek leszünk mi azok lenni, mert különben már-már MU szintű "ennél is van lejjebb?" kategóriát képviselnénkfcancellara
bazd legalább egy NFL-es oldalon ne a MU-t szidják már 😀 (amúgy meg már 4.-ek )BigBen7
17 éve till i die, de attól még minimum olyan csalódott vagyok egy-egy Pitts meccs után (és közben), mint a MU meccsein (nem feltétlen az utóbbi meccsein, de azért nagyon is van még hova fejlődni
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
azt kezdem gondolni, hogy a meccs vegen hivatalosan is a legbenabb AFC North csapat leszunk... basszameg tomlin es haley.
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
egy negyedbe jesuchrist 200yardot benyelnisutianap
Neked azé jobb. Amíg Te leemelsz a polcról valami nyugtatót, nekem csak a szilva marad.. 😀
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
sutianap
Azt értem én, hogy azért futunk, hogy lenn tartsuk a Browns O-t, csak azt nem értem, hogy ha már ott vagyunk a RZ-ban kétszer, akkor abból miért 3 pontot csinálunk, miért nem mondjuk 10-et?Jan
azt is leírtam, emegyünk dugni, megminden, bugyi le, megminden, azt nem áll fölsutianap
Kinek a hibája? Ben, Haley, vagy Tomlin?
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
immáron sorozatban 4szer van meg a min. 21 pont minden meccsen. Szerencsére ez már az első félidőben összejött 😀
több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
ilyen kis first down érő passzokat mér 18 pontos hátrányba kell elkezdeni dobálni?
ja meg nálunk olyan h no huddle nem léltezik?

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
No ezzel az eredménnyel igazából egy nagyon nagy baj van. Elvileg a Barnák a 2. félidőben sokkal jobbak...kittli
kénytelenek leszünk mi azok lenni, mert különben már-már MU szintű "ennél is van lejjebb?" kategóriát képviselnénkfcancellara
bazd legalább egy NFL-es oldalon ne a MU-t szidják már 😀 (amúgy meg már 4.-ek )
több mint 9 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Ez a szezon is kuka lesz? Sorsolást illetően, illene elérni egy wild card pozíciót!sorozatjunkie
Ne bohóckodjunk már. Ez egy gyenge csapat. Nem kicsit.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
egy negyedbe jesuchrist 200yardot benyelni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
eddig tökéletes ellentéte az első meccsnek 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
No ezzel az eredménnyel igazából egy nagyon nagy baj van. Elvileg a Barnák a 2. félidőben sokkal jobbak...kittli
kénytelenek leszünk mi azok lenni, mert különben már-már MU szintű "ennél is van lejjebb?" kategóriát képviselnénk
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
emondom mivan, de nem fogtok örülni, annyira szar a Dnk, hogy azér pergettük az órát, hogy lenntartsuk a BROWN Ot!, nem Manninget, nem Bradyt, hanem Hoyert. ezzel egy baj van, mikor elő kéne lépni, az offenzünknek és vinni egy kicsit kifele a csapatot a szarból, akoor nem megy, annyira impotens mindenestül, hogy valami fergeteges. És ez sz Ródliburger, most lehetne kibaszott faszagyerek frencsiirányító, ehelyett totyogás, totyogás, mennyük 1/1re azt húzzunk egy HC-t.sutianap
Azt értem én, hogy azért futunk, hogy lenn tartsuk a Browns O-t, csak azt nem értem, hogy ha már ott vagyunk a RZ-ban kétszer, akkor abból miért 3 pontot csinálunk, miért nem mondjuk 10-et?Jan
azt is leírtam, emegyünk dugni, megminden, bugyi le, megminden, azt nem áll föl


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Ez a szezon is kuka lesz? Sorsolást illetően, illene elérni egy wild card pozíciót!