Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
parádés 2. negyed! csak így tovább.
a meccs végére talán bennek is meg lesz a 20 yard

több mint 9 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Uraljuk a meccset, nem sokára nálunk lesz a lélektani előny és fordítunk...

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
No ezzel az eredménnyel igazából egy nagyon nagy baj van. Elvileg a Barnák a 2. félidőben sokkal jobbak...
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tatenek is megvan !

több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
szánalmas
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Na most már lehet van egy kis gond! 😊
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Ennyi...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
emondom mivan, de nem fogtok örülni, annyira szar a Dnk, hogy azér pergettük az órát, hogy lenntartsuk a BROWN Ot!, nem Manninget, nem Bradyt, hanem Hoyert. ezzel egy baj van, mikor elő kéne lépni, az offenzünknek és vinni egy kicsit kifele a csapatot a szarból, akoor nem megy, annyira impotens mindenestül, hogy valami fergeteges. És ez sz Ródliburger, most lehetne kibaszott faszagyerek frencsiirányító, ehelyett totyogás, totyogás, mennyük 1/1re azt húzzunk egy HC-t.sutianap
Azt értem én, hogy azért futunk, hogy lenn tartsuk a Browns O-t, csak azt nem értem, hogy ha már ott vagyunk a RZ-ban kétszer, akkor abból miért 3 pontot csinálunk, miért nem mondjuk 10-et?Jan
Vagy legalább 6-ot.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
emondom mivan, de nem fogtok örülni, annyira szar a Dnk, hogy azér pergettük az órát, hogy lenntartsuk a BROWN Ot!, nem Manninget, nem Bradyt, hanem Hoyert. ezzel egy baj van, mikor elő kéne lépni, az offenzünknek és vinni egy kicsit kifele a csapatot a szarból, akoor nem megy, annyira impotens mindenestül, hogy valami fergeteges. És ez sz Ródliburger, most lehetne kibaszott faszagyerek frencsiirányító, ehelyett totyogás, totyogás, mennyük 1/1re azt húzzunk egy HC-t.sutianap
Azt értem én, hogy azért futunk, hogy lenn tartsuk a Browns O-t, csak azt nem értem, hogy ha már ott vagyunk a RZ-ban kétszer, akkor abból miért 3 pontot csinálunk, miért nem mondjuk 10-et?
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Majd visszajövök ha már nincs haley és tomlin. Két balfasz.Tibi76
Visszajössz hamarabb. 😊
több mint 9 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Majd visszajövök ha már nincs haley és tomlin. Két balfasz.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Na most kell a D-nek villantania.kittli
Sajnos totál fogalmatlanok vagyunk...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
és rögtön hívták is a centerre a blitzet amit szépen fel is vett!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
emondom mivan, de nem fogtok örülni, annyira szar a Dnk, hogy azér pergettük az órát, hogy lenntartsuk a BROWN Ot!, nem Manninget, nem Bradyt, hanem Hoyert. ezzel egy baj van, mikor elő kéne lépni, az offenzünknek és vinni egy kicsit kifele a csapatot a szarból, akoor nem megy, annyira impotens mindenestül, hogy valami fergeteges. És ez sz Ródliburger, most lehetne kibaszott faszagyerek frencsiirányító, ehelyett totyogás, totyogás, mennyük 1/1re azt húzzunk egy HC-t.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Na ilyet még nem láttam, hogy ennyien szaladjanak oda egy sérült játékoshoz!
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Hoyer mekkorát blokkolt!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Greco ment át centerbe... Crowell meg hatalmas !

több mint 9 éve
Buchert.Csaba 38 — NFL fan
Mindenki oda megy hozzá, hatalmas! 😊 Jobbulást neki.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mmm nem néz ki jól :S

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
ez nagyon csúnya basszus 😕 minimum szalag.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
mindjárt megyek inkább nézni a Buccs 35 pontos fordítását 😀BigBen7
egálnál szólj, akkor én is megyek😀
több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
mindjárt megyek inkább nézni a Buccs 35 pontos fordítását 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
ó bazmeg, Mack :S

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Na most kell a D-nek villantania.
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Mindjárt jók leszünk, már csak pár év.
Vicc minden.Tibi76
Meccs után elolvassuk Soldi értékelését, hogy igenis javultunk és hogy nincs itt semmi gond...vontod
Az a baj, hogy mióta nézem ezt a csapatot, ugyanaz a műsor: háromszor végigmegyünk a pályán, és csinálunk belőle 6 pontot. Mindenki hozza jó statokat, a sok passzolt, elkapott futott stb yard, csak pontot qrvára nem tudunk feltenni. Nem azért voltunk/vagyunk low scoring csapat mert ez a cél, hanem mert egyszerűen az O-nk nem bír sok pontot termelni.