Dallas Cowboys - Green Bay Packers

1 feliratkozó

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Sport2 Ricsi stream:

 www.sport365.live/en/player/587b3eb401a5c743660866/2/264/587be7e862c66/GreenBayPackers-DallasCowboys/768/432
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
78 perc reklám
gaben
Ezért útálom az amcsi TV -t...
Volford
a kínos magyar csend tényleg jobb volt
gaben
Jobb 😀 bár nem fejeztem ki jól magam, mert csak ezt a részét utálom,amikor már húsz percen belül ötödször látom ugyanazt a reklámot nem hogy késztetésem nincs hogy megvegyem a bizonyos tárgyat, hanem már egyenesen undorodok tőle 😀
Volford
Inkább az amcsi reklámok, mint az itthoniak. Azok között legalább van humor. Itthon meg nézhetjük az ultrahangos medvecsapdát, amitől agyfaszt kapok.
shagi0206
Attól is behülyülnék biztos ha mindig amikor kint reklámoznak itt is nyomnák.Inkább hallgatom Ricsiéket és a többségében h
"vizsgárakészülökdeeztkinemhagynám" üzeneteket 😀

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
káosz

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszem ez lesz az idei playoff első jó meccse
mustaine
a Pats-Texans allitolag jo szoros volt

több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ez mi volt?
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
akkor is ha szabálytalan, de ennyire üresen???

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 579
78 perc reklám
gaben
Ezért útálom az amcsi TV -t...
Volford
a kínos magyar csend tényleg jobb volt
gaben
Jobb 😀 bár nem fejeztem ki jól magam, mert csak ezt a részét utálom,amikor már húsz percen belül ötödször látom ugyanazt a reklámot nem hogy késztetésem nincs hogy megvegyem a bizonyos tárgyat, hanem már egyenesen undorodok tőle 😀
Volford
Inkább az amcsi reklámok, mint az itthoniak. Azok között legalább van humor. Itthon meg nézhetjük az ultrahangos medvecsapdát, amitől agyfaszt kapok.
shagi0206
De miért???
gaben
az még hagyján is, mert azt nem sokszor láttam, és annyira nem idegesít, de a mindig tv reklámok mind szarok.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Asszem ez lesz az idei playoff első jó meccse

több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Le tolni a lasztit a torkukon...
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
ajnye, Günter mindent megtesz
Gergőbácsi
viszont okosan csak 5 yardos büntetést csinált 15-20 yardos helyett
slowmotion
az elit elkapókkal szemben ez a taktikánk. vagy a Rodgers majd megoldja mantra

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
kicsit örülök, hogy Dez nem ütótt bele, viszont ha neki megy, akkor az TD
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
78 perc reklám
gaben
Ezért útálom az amcsi TV -t...
Volford
a kínos magyar csend tényleg jobb volt
gaben
Jobb 😀 bár nem fejeztem ki jól magam, mert csak ezt a részét utálom,amikor már húsz percen belül ötödször látom ugyanazt a reklámot nem hogy késztetésem nincs hogy megvegyem a bizonyos tárgyat, hanem már egyenesen undorodok tőle 😀
Volford
Inkább az amcsi reklámok, mint az itthoniak. Azok között legalább van humor. Itthon meg nézhetjük az ultrahangos medvecsapdát, amitől agyfaszt kapok.
shagi0206
De miért???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megidézem @iktriadot és @Sixot hogy megfelelő hangulatban teljen az eredményközvetítés
mustaine
en pikachut valasztom

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
78 perc reklám
gaben
Ezért útálom az amcsi TV -t...
Volford
a kínos magyar csend tényleg jobb volt
gaben
Jobb 😀 bár nem fejeztem ki jól magam, mert csak ezt a részét utálom,amikor már húsz percen belül ötödször látom ugyanazt a reklámot nem hogy késztetésem nincs hogy megvegyem a bizonyos tárgyat, hanem már egyenesen undorodok tőle 😀
Volford
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Megidézem @iktriadot és @Sixot hogy megfelelő hangulatban teljen az eredményközvetítés
mustaine
Halalra itelt eredmenykoveto

több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 579
78 perc reklám
gaben
Ezért útálom az amcsi TV -t...
Volford
a kínos magyar csend tényleg jobb volt
gaben
Jobb 😀 bár nem fejeztem ki jól magam, mert csak ezt a részét utálom,amikor már húsz percen belül ötödször látom ugyanazt a reklámot nem hogy késztetésem nincs hogy megvegyem a bizonyos tárgyat, hanem már egyenesen undorodok tőle 😀
Volford
Inkább az amcsi reklámok, mint az itthoniak. Azok között legalább van humor. Itthon meg nézhetjük az ultrahangos medvecsapdát, amitől agyfaszt kapok.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Megidézem @iktriadot és @Sixot hogy megfelelő hangulatban teljen az eredményközvetítés
mustaine
Van elég manád? 😊

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
ajnye, Günter mindent megtesz
Gergőbácsi
viszont okosan csak 5 yardos büntetést csinált 15-20 yardos helyett
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Megidézem @iktriadot és @Sixot hogy megfelelő hangulatban teljen az eredményközvetítés

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
78 perc reklám
gaben
Ezért útálom az amcsi TV -t...
Volford
a kínos magyar csend tényleg jobb volt
gaben
Jobb 😀 bár nem fejeztem ki jól magam, mert csak ezt a részét utálom,amikor már húsz percen belül ötödször látom ugyanazt a reklámot nem hogy késztetésem nincs hogy megvegyem a bizonyos tárgyat, hanem már egyenesen undorodok tőle 😀

több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
ajnye, Günter mindent megtesz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Hester itt is fog visszahordani?
ano92
a cuccát Seattle-be

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Hester itt is fog visszahordani?

több mint 7 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Rodgers to Rodgers. Ismerős. Valahogy a Lions elleni meccs jut eszembe róla 😊
shagi0206
de csak a szabadszájú ausztrál kommentátorral az igazi! 😊
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szerencsére most nem kellett yardot megtenni az elkapás után 😀

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
hát Lee-t nagyon csúnyán hintába ültette Rodgers, meg a tackling sem megy egyelőre
slowmotion
itt is feltűnt MISStacle?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "