Detroit Lions - Green Bay Packers

több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
amugy ha az offense-bol ki lehet emelni valakit, az Imhotep. ha jol emlekszem, egyetlen fele dobott labdat nem kapott csak el, az se rajta mult, magas volt.
casaubon
igazából 3/5 a statja, 89 yardért.

Kicsit szar érzés úgy kikapni, hogy majd 2x annyi yardot tett meg a csapat.
A második félidő jobb volt, az elsőből meg tanulni kellene, nem is keveset....
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
bye után az a Rams, Pats komoly lesz..😀
Pep71
sima 2-0 ide 😉
alatriste
apropó elkapók, addigra Kumerow is aktiválható lesz! 😉
Már-már előttem van az a kép, - asszem az Eagles elleni WC meccsről - hogy az akkori három top elkapónk (Jones, Jennings, Nelson) jönnek fel a pályára, és jelentkeznek a labdáért, emelve a kezüket.
Hú de nosztalgikus hangulatba kerültem.

több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
amugy ha az offense-bol ki lehet emelni valakit, az Imhotep. ha jol emlekszem, egyetlen fele dobott labdat nem kapott csak el, az se rajta mult, magas volt.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért ezek a bizonyítási esélyek nem azt mutatják, hogy holnap állás nélkül marad.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
bye után az a Rams, Pats komoly lesz..😀
Pep71
En most fogadni mernek ra, hogy az egyiket nyerjuk.
casaubon
állom, esély se lesz, MM nem tudom, hogy fogja túlélni 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
bye után az a Rams, Pats komoly lesz..😀
Pep71
sima 2-0 ide 😉


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szép, Imhotep is fasza lesz

több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
bye után az a Rams, Pats komoly lesz..😀
Pep71
En most fogadni mernek ra, hogy az egyiket nyerjuk.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
Crosby javííít 😀
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
bye után az a Rams, Pats komoly lesz..😀
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ideális field-position 😀

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
mondjuk nem tudom miért rugatnak még vele??? teljesen értelmetlen..
Pep71
Kurva nagy patkány MM egy romokban lévő embert állít oda egy nehéz rugáshoz , h mentse magát meg az első félidőt , nagyon féreg dolog volt ez
nando89
Az ugye megvan, hogy 10-bol 9 edzo odakuldte volna? Ha igazan jo versenyzo tipus, akkor osszeszedi magat es berugja, es azzal egy labdabirtoklas a kulonbseg.
casaubon
Lehet h oda állították volna de most ez hiba volt az arcán látszott h vége van , romokban . Megkellett volna próbálni a 4. downt
több mint 5 éve
redforman Green Bay Packers 33
mondjuk nem tudom miért rugatnak még vele??? teljesen értelmetlen..
Pep71
Kurva nagy patkány MM egy romokban lévő embert állít oda egy nehéz rugáshoz , h mentse magát meg az első félidőt , nagyon féreg dolog volt ez
nando89
Az ugye megvan, hogy 10-bol 9 edzo odakuldte volna? Ha igazan jo versenyzo tipus, akkor osszeszedi magat es berugja, es azzal egy labdabirtoklas a kulonbseg.
casaubon
Az 56 yard amúgy is necces, ha nem nézzük a körülményeket. Így meg pláne faszság volt. Arodnak kellett volna adni..
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
Crosbynak volt már egy olyan szezonja, amikor mindenki azt hitte, hogy ki fogják rúgni (2012), aztán mégis maradt. Szar meccse volt, bumm.
több mint 5 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Kihagyta a Vikes ellen is a végén... A mai nap meg... ez 2 W... szórakozzuk tovább Áron éveit?!
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
mondjuk nem tudom miért rugatnak még vele??? teljesen értelmetlen..
Pep71
Kurva nagy patkány MM egy romokban lévő embert állít oda egy nehéz rugáshoz , h mentse magát meg az első félidőt , nagyon féreg dolog volt ez
nando89
Az ugye megvan, hogy 10-bol 9 edzo odakuldte volna? Ha igazan jo versenyzo tipus, akkor osszeszedi magat es berugja, es azzal egy labdabirtoklas a kulonbseg.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Nehogy már, tuti marad

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
Crosby rengeteg W-t hozott. Ha 1 elmegy rajta én még nem raknám ki. All time Packers scoring leader. 1 rossz meccs még ha ilyen rossz is kevés nálam a kirúgásához.
alatriste
ez oké, csak kérdés, hogy fejben össze tudja-e magát szedni..
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Crosby rengeteg W-t hozott. Ha 1 elmegy rajta én még nem raknám ki. All time Packers scoring leader. 1 rossz meccs még ha ilyen rossz is kevés nálam a kirúgásához.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ennyi büntetést ..Crosby-ról nem is beszélve 😀
Pep71
11 ha minden igaz, ez még nőhet. A pontjaink száma valszeg már nem

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Clevelandben is jó a kicker helyzet

több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
mondjuk nem tudom miért rugatnak még vele??? teljesen értelmetlen..
Pep71
4&15-öt megcsinálni is necces sajnos
gamerkr
igen, de idő is alig van, plusz már milyen állapotban van?? neki kellett volna menni
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
azért azt valahol szomorú látni, hogy így ér véget Crosby karrierje 😕
több mint 5 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Fogjátok meg egymás kezét MM-el, és menjetek amerre láttok....
több mint 5 éve
redforman Green Bay Packers 33
Mit gondolt? 56ról rúgat vele??