Detroit Lions - Minnesota Vikings

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keenum elkezdhetne végre rosszul játszani, mert kénytelen leszek leugrani a Vikings bandwagonról
baggio
Teddyt szeretnéd a kezdőben látni, vagy nem bírod a játékstílusát?
iktriad
Keenum nagy király volt már a Houstonban is (és csak bebizonyítja, hogy az air raidből is lehet valaki jó nfl qb), na de Teddy-vel csak kellemesebb lenne hazai pályán az sb győzelem
baggio
Emlékszem, mikor még Texans játékos volt NFL bemutatkozása előtt pár nappal Höri ecsetelte Ricsinek, hogy milyen űrstatisztikákat hozott Keenum a Houstonban, és Ricsi teljesen be volt fosva, hogy a statok alapján Keenum majd biztos szétszedi szeretett Chiefsét. 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Keenum elkezdhetne végre rosszul játszani, mert kénytelen leszek leugrani a Vikings bandwagonról
baggio
Teddyt szeretnéd a kezdőben látni, vagy nem bírod a játékstílusát?
iktriad
Keenum nagy király volt már a Houstonban is (és csak bebizonyítja, hogy az air raidből is lehet valaki jó nfl qb), na de Teddy-vel csak kellemesebb lenne hazai pályán az sb győzelem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keenum elkezdhetne végre rosszul játszani, mert kénytelen leszek leugrani a Vikings bandwagonról
baggio
Teddyt szeretnéd a kezdőben látni, vagy nem bírod a játékstílusát?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Keenum elkezdhetne végre rosszul játszani, mert kénytelen leszek leugrani a Vikings bandwagonról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki ellopta a kék cicusokat a Lions sisakjairól?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
Szeretem a Lionst is, de Zimmer miatt go Vikings! 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ez a legjobb meccs előtti amerikai himnusz amit valaha hallottam
mustaine
ez után:

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Estét Go Lions!

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Ez a legjobb meccs előtti amerikai himnusz amit valaha hallottam
mustaine
Jó estét! Osztom a véleményed, van tüdeje a csávónak 😀😀😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ez a legjobb meccs előtti amerikai himnusz amit valaha hallottam

több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 twitter.com/DSzymborski/status/933707905223856129

ezt itt mindenkinek!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
18:30, stream / előzetes

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal