Divisional Round Vasárnap - Carolina Panthers - San Francisco 49ers

2 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Stream:  firstrownow.eu/sport/american-football.html |  nutjob.eu/schedule.html |  www.viponlinesports.eu/sports/american-football.html
Sport TV stream:  onlinetvkeresre.eu/ |  www.aprovilag.hu/online-tv.html

Beharangozó:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/56e04764014fd3ad3874e12efd338567.jpg
NFL mérkőzés beharangozók - Divisional Round vasárnap | Bowl.hu
A Panthers és a 49ers, valamint a Broncos és a Chargers vív meg egymással a főcsoport-döntőbe jutásért.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.[/quote
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.Soldados
Nincs divat. Csak a Pats aláz.HanSolo
Nem, azóta sajnos több csapat/edző is átvette ezt a visszatetsző és még inkább sportszerűtlen és sportemberekhez méltatlan szokást.Soldados
kizárni őket az nfl-ből, minden rossznak az okozóiSoldados
több mint 10 éve
catattack 3 520
Na buzi aki nem edz Rékával!
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.Soldados
Nincs divat. Csak a Pats aláz.HanSolo
Saints. jobb napjaikon - otthoniktriad
Aha... Ja, nem.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.Soldados
Nincs divat. Csak a Pats aláz.HanSolo
Nem, azóta sajnos több csapat/edző is átvette ezt a visszatetsző és még inkább sportszerűtlen és sportemberekhez méltatlan szokást.Soldados
Kár, hogy már nincs dislike gomb. Ekkora baromságot is ritkán olvas az ember.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.Soldados
Nincs divat. Csak a Pats aláz.HanSolo
Saints. jobb napjaikon - otthoniktriad
mi magunkat is képesek vagyunk bármikor lealázni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.Soldados
Nincs divat. Csak a Pats aláz.HanSolo
Saintsre is jellemző volt a múltban, jobb napjaikon - otthon
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Kossuth díj ajánlás storno😀gordon
Huh, akkor nem kell smúzolnom OVvel és a bajszosokkal.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.Soldados
Nincs divat. Csak a Pats aláz.HanSolo
Nem, azóta sajnos több csapat/edző is átvette ezt a visszatetsző és még inkább sportszerűtlen és sportemberekhez méltatlan szokást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az de gané haribótól 😀Toca
Én nem értem, hogy BB-t miért utálják az embereket. Harbough minden szempontból köcsögebb szerintem.Schleck
A kettő kizárja egymást? 😊csi77
Nem, de a "köcsög edző" szóra valamiért BB jut az emberek eszébe. Pedig ő életében nem pattogott annyit a pálya szélén, mint Harbough bármelyik meccsén.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
szerintem nem volt itt meglepetés a 49ers, ennyit számít a playoff tapasztalat. Először meg kell tanulni minden csapatnak veszíteni, utána levő évben pedig még motiváltabban térnek vissza a playoffra, szóval nálam most a SF a legesélyesebb a bajnoki címre (tavalyi Ravens ugyanez volt, de akár a 2012-es Miami Heat-et is említhetnémHurka
Ez azért tízből kilencszer hülyeség. Az nfl.com honlapján az se tudják, hogy szopják fel Kaepernicket. Nem meglepő, el kell adni az arcokat. 50%-kal 200 passzolt yard. Ami nem gond, jó a Panthers D, de kb. szart se kellett csinálnia. Elit OL van előtte, 10 ponton tartották az ellent, ment a futójáték. Megint egy másik dolog, hogy el akarják adni, mint egy olyan csávót, akiből az NFL valaha élt legnagyobb irányítója lehet. Ez majd abbamarad.füligjimmy
egy szóval sem említettem Kaepernicket, de a 10-ből 9 már rögtön nem igaz, mert alapból hoztam fel rá 2 példát 😛Hurka
ú, na ez itt, off, de annak a 2012-es Heatnek söpörni kellett volna a Dallast.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
hát ez egy elég gané meccs volt most jöhetne egy "felnőttebb"

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
azt hittem a vasastól jobban nem tudok utálni csapatot. TévedtemMarioAna
Fradi?
több mint 10 éve
nfl_lover 912
De várom már, hogy folytassa a szép hagyományt a Seattle hazai pályáján a Frisco ellen. 😊
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.Soldados
Nincs divat. Csak a Pats aláz.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Az de gané haribótól 😀Toca
Én nem értem, hogy BB-t miért utálják az embereket. Harbough minden szempontból köcsögebb szerintem.Schleck
A kettő kizárja egymást? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.Soldados
Tudom. De igyekszem tekintettel lenni Patses szurkolótársaimra is tekinttel lenni a PC jegyében. 😀😀
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Első félidőt megnyerték a Sporik a másodikat meg az első félidőből hozott spori momentumokat meglovagolva nyert a 49ers

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
SaaNDooR Green Bay Packers 426
Ez nem az új szabályoknak megfelelően flag, hanem a rugalmatlan bíróknak...

Kösz Cam! A következő szezonban egy kicsit kisebb arccal, és még viheti is majd valamire a Panthersbaggio
na ez se volt nagy f*szság, pláne, hogy a másik odalon Kaepernick van.... 😀Newman
Nulla PO-győzelemmel mire kell Suparcamezni meg ilyenek? Komolyan drukkoltam ma a Carolinának, de előtte legalább valamit mutatna nagyobb színpadon, ezért utálom Staffordot is, nem tehetek rólabaggio
Jól értem, hogy az egyetemi bajnokság nem nagy színpad? Segget csinálsz a szádból.Jakehomer
Ezek szerint Tebow is bizonyított, nem?baggio
Ezek szerint elismered, hogy az NCAA sokkal-sokkal alsóbbrendű, mint az NFL?Jakehomer
Az a döntő etalon volt az nfl-ben is meg állta volna a helyét. Fsu all in és győzelem.

Ha eljön az idő a szurkolásra:

___@/°° HomeRun for TouchDown ___@/°° ___@/°°
több mint 10 éve
Cár San Francisco 49ers 39
Sok sikert a Panthersnek, és minden jót a Szurkolóiknak!
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Kossuth díj ajánlás storno😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Ez nem az új szabályoknak megfelelően flag, hanem a rugalmatlan bíróknak...

Kösz Cam! A következő szezonban egy kicsit kisebb arccal, és még viheti is majd valamire a Panthersbaggio
na ez se volt nagy f*szság, pláne, hogy a másik odalon Kaepernick van.... 😀Newman
Nulla PO-győzelemmel mire kell Suparcamezni meg ilyenek? Komolyan drukkoltam ma a Carolinának, de előtte legalább valamit mutatna nagyobb színpadon, ezért utálom Staffordot is, nem tehetek rólabaggio
Jól értem, hogy az egyetemi bajnokság nem nagy színpad? Segget csinálsz a szádból.Jakehomer
Ezek szerint Tebow is bizonyított, nem?baggio
Ezek szerint elismered, hogy az NCAA sokkal-sokkal alsóbbrendű, mint az NFL?Jakehomer
Ha az NCAA tényleg arról szólna, amiről kellene, akkor igen, futball terén alsóbb rendű, de ebben az esetben Cam Newtonok pályára se léphettek volna. Azt nem tudom, hogy hol írtam, hogy Newton nem volt elit játékos az egyetemen, szerintem nincs meg egyszerűen benne az, ami egy franchise tényleges arcává teheti

Sajnálom, hogy ekkora indulatokat okoztam, egy PO-vereség után közvetlenül tényleg csúnya így, nem kellett volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
azt hittem a vasastól jobban nem tudok utálni csapatot. Tévedtem

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.iktriad
Pedig annyiból igaz, hogy a 2007-es Pats hozta - sajnos - divatba az alázást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora parasztság 18 másodperccel a vége előtt ilyet hívni...Blevi
Pecc iskola. 😀😀iktriad
na ez erős volt...gordon
Csak vicceltem.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez a meccs összességében pont arra volt jó egy (már) semleges-fannak, hogy akár még egy Patsnek is tudok majd szurkolni az SB-n ez ellen a Frisco ellen... Uram, bocsáss meg nekem egy ilyen miatt.varin
Azért még lesz ott egy Seahawks , remélem lenyomják kepörniket, ettől a bicepszmutogatástól hányni tudnék.LanceVance
Haribó pattogás amugy legalább annyira idegesitő mint Kopernyik kar nyalogatása. Életem legszebb napja lesz ha lenyomjuk őket 😊!Stopyt
No nem mintha Carrollban bármi szerethető is lenne, de azért hajrá!Sanco
Carollról mindig a vizesnyolcasból jut eszembe az edző 😀bobi0092
tényleg!