Green Bay Packers - Chicago Bears

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gyerekek ezt én nem értem, Tresman tényleg megunta az NFL munkát?balazs799
jövő vasárnap rajtol a rájátszás a CFL-ben, azt már szeretné végre nyugodtan követnibaggio
de most komolyan, tényleg van egy határ... és ez az ember már tényleg égeti a bears szurkolókat... megértek minden kirohanást


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=FqO_7S_KJj4Kampman
Inkább ez a mához igazán illő dal. És ráadásul Packersösöktől származik.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
de most tényleg még meddig megy el saját maga alázásában???? ki a faszom ez az ember hogy azt hiszi így alázhat egy ilyen franchise-t??? le fogják lőni az államhatárnál basszusdavemayer
Kik azok a játékosok, akik ugyanezt megtehetik? Itt a felelősség kollektív. Elő is veszik érte a megfelelő embereket. Emery, Trestman, a stáb, Cutler, Marshall, stb. Nyilván edzőt egyszerűbb cserélni.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Gyerekek ezt én nem értem, Tresman tényleg megunta az NFL munkát?balazs799
több mint 9 éve
potdom 52
a Green bay már safety blitz-cel aláz
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha lehet ezek után még kívánságunk, ne legyenek sérülések egyik oldalon seOld Green Bay
a két guard leülhetne pihenni, kellenek még ők.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Gyerekek ezt én nem értem, Tresman tényleg megunta az NFL munkát?balazs799
jövő vasárnap rajtol a rájátszás a CFL-ben, azt már szeretné végre nyugodtan követni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
de most tényleg még meddig megy el saját maga alázásában???? ki a faszom ez az ember hogy azt hiszi így alázhat egy ilyen franchise-t??? le fogják lőni az államhatárnál basszus

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ennyi Dave iràny egy top10 draft picc!!! Ha holnap is Trastmen az edzô akkor berosàlok

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halló WWF? Azt látom a tévében, hogy Wisconsinban valaki lemészárolja a medvéket! Kérem küldjenek segítséget azonnal!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gyerekek ezt én nem értem, Tresman tényleg megunta az NFL munkát?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ezt már nézni se jó, de tényleg
több mint 9 éve
nfl_lover 912
na akkor minimum 42-0-val fordulnak a csapatok
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
ha lehet ezek után még kívánságunk, ne legyenek sérülések egyik oldalon se

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
kész
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Áron amúgy 158.3-al állKampman
Most kell átadni a lehetőséget Flynnnek.iktriad
vagy Tolzien-nek (ha aktív lenne.)

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez olyan, mint valami egyetemi meccs, ahol az egyik kisebb csapatnak semmi esélye alapból ...aztán a vége annyi, amennyiChargers LT
Sőt ez olyan, mintha az FCSes Presbyterian játszana az FBS Top 10es Ole Miss-szel. Az 46-0 lett szombaton. Nem kell sok, hogy itt is annyi legyen...iktriad
várom ezt a jelenetet ma is



képzeljük el, ahogy az épp befeszítő CM-hez így odasétál Cutlerbaggio
Ezt rakd be az FCS topikba. 😀😀
több mint 9 éve
potdom 52
ez a Clay Matthews játék mindent elmondott a mai meccsről
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ilyen szintű alázást NFL-ben nem gondoltam, hogy lehetséges, pláne csoportmeccsennfl_lover
Mert nem nézel elég Jags meg Titans meccset.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
lehet a Bears ki se jön a 2. félidőre inkább kérnek egy mercy rule-tpotdom
egy lófaszt, érezzék csak hol vannak a PO szinttől... legyen ez egy történelmi vereség ami megtisztulást generál amit holnap reggel elkezdenek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ez olyan, mint valami egyetemi meccs, ahol az egyik kisebb csapatnak semmi esélye alapból ...aztán a vége annyi, amennyiChargers LT
Sőt ez olyan, mintha az FCSes Presbyterian játszana az FBS Top 10es Ole Miss-szel. Az 46-0 lett szombaton. Nem kell sok, hogy itt is annyi legyen...iktriad
várom ezt a jelenetet ma is



képzeljük el, ahogy az épp befeszítő CM-hez így odasétál Cutler


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
nfl_lover 912
ilyen szintű alázást NFL-ben nem gondoltam, hogy lehetséges, pláne csoportmeccsen
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Rodgers😀

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Rodgers gecc 😀 Clay meg haláli 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀