Green Bay Packers - Chicago Bears

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante


Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
a dallasi elleni PO meccs ugrik be , ahol Dez végül nem kapta el, na ott bicegett ugyanígy a főnök
gamerkr
azt csak a kamerának csinálta, én úgy hallottam
Tactful Cactus
Na mondjuknolyan vádli sérülés nincs, amivel futsz 15 yardot, majd amikor elérted a nyalókát hirtelen elkezdesz ugrálni vele. Remélem ezt azért Te sem vitatod.
tüsi91
lehet, de inkább kocogás volt az.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Persze, hogy a padon van a fantasyben Geronimo. 😁
pecsi92


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagy papír volt. S rögtön meccs van.
Rég le kellett volna ezt a meccset zárni.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Mint mondtam közel sincs ennek vége, ha most nem tesz fel pontokat az O akkor kurva meleg lesz a vége..

több mint 5 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Persze, hogy a padon van a fantasyben Geronimo. 😁
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Geronimooooooooooooooo

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Na most úgy néz ki a játék mint az elmúlt 5 évben szokott
Tomcsik
Megy a bend but dont break defense, s a szokásos 3&long amiből first down lesz. De ha ez is FG lesz, akkor jók leszünk.

Támadóoldalon kaptunk egy reality checket. Nagyon mérsékelt színvonalú a play selection és a calling.
tüsi91
Mondjuk ha nyerünk a tundrán pont leszarom milyen volt a játék képe 😊 Minen esetre nem túl bíztató az O. Nem értem niért nem csináljuk tovább amit az elsô 2 driveban...

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
a dallasi elleni PO meccs ugrik be , ahol Dez végül nem kapta el, na ott bicegett ugyanígy a főnök
gamerkr
azt csak a kamerának csinálta, én úgy hallottam
Tactful Cactus
Na mondjuknolyan vádli sérülés nincs, amivel futsz 15 yardot, majd amikor elérted a nyalókát hirtelen elkezdesz ugrálni vele. Remélem ezt azért Te sem vitatod.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
a dallasi elleni PO meccs ugrik be , ahol Dez végül nem kapta el, na ott bicegett ugyanígy a főnök
gamerkr
azt csak a kamerának csinálta, én úgy hallottam

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a dallasi elleni PO meccs ugrik be , ahol Dez végül nem kapta el, na ott bicegett ugyanígy a főnök

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na most úgy néz ki a játék mint az elmúlt 5 évben szokott
Tomcsik
Megy a bend but dont break defense, s a szokásos 3&long amiből first down lesz. De ha ez is FG lesz, akkor jók leszünk.

Támadóoldalon kaptunk egy reality checket. Nagyon mérsékelt színvonalú a play selection és a calling.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Na most úgy néz ki a játék mint az elmúlt 5 évben szokott
Tomcsik
Az első drive óta nem vagyok hanyatt esve az Bears O-tol , megérdemelten huzzátok be ..de azóta én nem érzem ha védelmünk le lenne dominálva
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
az első IG 2015 óta
Tactful Cactus
félelmetes

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Na most úgy néz ki a játék mint az elmúlt 5 évben szokott

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
az első IG 2015 óta

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Plusz 17, WR screen, screen. Nem kell Dowell Loggainsnek lenni, de tudjuk már hogy ki a legjobb játékos.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers neki ment volna, de szerintem örüljünk hogy van valami zsebnek nevezhető dolog az 5 pufi mögött
gamerkr
Az utcsó Grahamnek menő passzon kívül azért itt 2mp-es passzok mentek. Ha még ezalatt is valakit úgy megvernek, hogy a védő odaér az tényleg tegye le a sisakot. 😀
De nyilván ha sérült a QB ezt is kell játszani, jó volt így.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Rodgers neki ment volna, de szerintem örüljünk hogy van valami zsebnek nevezhető dolog az 5 pufi mögött
gamerkr
Nagyon sok értelme nem is volt ennek a három pontnak, így is 3 labdabirtoklás van közte.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kwiatkoski almokfutasat meddig nezik??? Trev fent van. Smith?
ricsiii83
Kwiat egy ideális 2 down ILB futás ellen, ilyet könnyű találni. 8 évig a ligában lesz.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Na akkir az Ő Trubiskyvel az élen villanthatna valamit mert az első drivetól eltekintve lófaszt nem csináltak kb

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rodgers neki ment volna, de szerintem örüljünk hogy van valami zsebnek nevezhető dolog az 5 pufi mögött

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 100. ünnepi szezon első pontjai!
Juhu!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Na ez nem kéne most

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Kwiatkoski tetű lassú
Tomcsik
próbálkozzon bringával

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Kwiatkoski tetű lassú