Green Bay Packers - Chicago Bears

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante


Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
elkapás utáni yardok egy tight end-től!!!!!!!!!

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Kwiatkoski almokfutasat meddig nezik??? Trev fent van. Smith?

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Danica nem nyugodt. Én sem.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Túl kevés Jordan Howard... Inside zone működik, még is kevés JH. Idén ez lesz a vesszőparipám.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
hát, nem tudom mennyit lehet ebből a meccsből levonni, olyan fos ez a GB, de én a maciknak most megelőlegezek egy minimum 8-8-as szezont.
Cruyffista
8-szor nem játszunk velük.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Faszomért ülje csak ki ezt a meccsett..
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Ha így megy most az OL vesz Tv-t Rodgersnek? Nézheti a kórházi ágyon.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 255
hát, nem tudom mennyit lehet ebből a meccsből levonni, olyan fos ez a GB, de én a maciknak most megelőlegezek egy minimum 8-8-as szezont.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ezt a sacket ki nem tudta behúzni?
alatriste
nem tudom, de az első jó hívás volt a védelemtől a meccsen

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Van elképzelés az O-ban de kell még pár meccs mite minden klappol, még nem elég olajozott a dolog

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Inkabb tobja igy ki truby, minthogy olyan homály ic-ket dobjon mint kizer meg anno Cutler

több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nem úgy volt hogy MM megy a rákba és jön helyette egy potens, sokkal kreatívabb és produktívabb HC?
Cypress
Ez kellett volna
Kampman
És a vezetőség ilyenkor mit csinál? Mert már tavalyi is ordító problémák voltak a szezon alatt. Vagy megvárjuk, amíg Giants szintű égés lesz a szezonból (szerintem az lesz a AR kiesik már a szezon elején) és majd utána küldjük el MM-et alkalmatlanságra hivatkozva???
Cypress
Csináltunk egy félszívvel végrehajtott nagytakarítást, mert azért érezték felül, hogy ez így nem mehet tovább, de csak a segédedzőket söpörték ki, plusz Thompsont felfelé buktatták, mert teljesen nem mertek mindent felrobbantani.

Így most van egy HC teljesen új segédekkel és volt egy thompsoni offseasonünk Thompson nélkül
Kampman
És a draft hogy alkult, sikerült valami Jolyt megkaparintani? (nem követtem idén a draftot...) Van némi remény?
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt a sacket ki nem tudta behúzni?


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A zászlók színét is emgváltoztathatnák rószaszínre, sokkal jobban illene "ehhez" a játékhoz.
PEEtör
nem lep meg, hogy főleg a tapasztaltabb játékosok kerülnek bajba a zászlókkal az irányító körül

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ennyi rontott szerelést
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Na kicsit most már leállhatnánk a screenekkel
Tomcsik
Pedig működik
Tactful Cactus
Most az utsó bejött. Long szépen takarított

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A zászlók színét is emgváltoztathatnák rószaszínre, sokkal jobban illene "ehhez" a játékhoz.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Na kicsit most már leállhatnánk a screenekkel
Tomcsik
Pedig működik

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Na kicsit most már leállhatnánk a screenekkel

több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nem úgy volt hogy MM megy a rákba és jön helyette egy potens, sokkal kreatívabb és produktívabb HC?
Cypress
Ez kellett volna
Kampman
És a vezetőség ilyenkor mit csinál? Mert már tavalyi is ordító problémák voltak a szezon alatt. Vagy megvárjuk, amíg Giants szintű égés lesz a szezonból (szerintem az lesz a AR kiesik már a szezon elején) és majd utána küldjük el MM-et alkalmatlanságra hivatkozva???
Cypress
Körülbelül. Csak az elvesztegetett meccsekkel, hónapokkal van bajom.
gamerkr
Ja, értem. Hát ha egy száz éves múlttal rendelkező legendás csapatot akarnak villámgyorsan a földbe szántani elég jó úton járnak. Sajnálom, mert a vasason kívül a Saints meg a GB a kedvenc csapatom. Szomorú látni ez az agóniát. 😕

Szerkesztette: Cypress
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Ott segítünk ahol tudunk

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jöhetne az első labdaszerzésünk.
Tactful Cactus
majdnem, kövi meglesz

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha Rodgers visszajön akkor azért, de a jövőre való tekintettel ilyenkor a támadóknak ki kell jönnie és pontot rakni a táblára. Mutatni, hogy igen Te vagy a jobb csapat. Nem vagyok elégedett az első drive után látotakkal.

Nagy respekt, ha Rodgers visszatér.
tüsi91
Félek, hogy fog és vagy belülről nagyjából bárki, vagy Mack kiüti végleg.
Oda kéne szigetelőszalagozni Bakhtiari hátára.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
CM se tud szerelni

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
Nem úgy volt hogy MM megy a rákba és jön helyette egy potens, sokkal kreatívabb és produktívabb HC?
Cypress
Ez kellett volna
Kampman
És a vezetőség ilyenkor mit csinál? Mert már tavalyi is ordító problémák voltak a szezon alatt. Vagy megvárjuk, amíg Giants szintű égés lesz a szezonból (szerintem az lesz a AR kiesik már a szezon elején) és majd utána küldjük el MM-et alkalmatlanságra hivatkozva???
Cypress
Csináltunk egy félszívvel végrehajtott nagytakarítást, mert azért érezték felül, hogy ez így nem mehet tovább, de csak a segédedzőket söpörték ki, plusz Thompsont felfelé buktatták, mert teljesen nem mertek mindent felrobbantani.

Így most van egy HC teljesen új segédekkel és volt egy thompsoni offseasonünk Thompson nélkül