Green Bay Packers - Chicago Bears

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante


Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha Arod megsérül kiváncsi lennék Power Ranking-be hányadik lenne a csapat??
alatriste szted?
Pep71
32 Bills-t ilyen hét után nehéz lenne beelőzni, de végülis még van több mint egy félidő.

De mi két külön dologról "vitatkozunk" ebben a keretben több van mint egy bottom 5. Az más kérdés, hogy a keret JELENLEGI teljesítménye kb ennyire értékelhető mert még mindig McC a főguru.
alatriste
Nem, mert ebben az évben ennyi van benne, mert nem lesz edzőcsere, de te amúgy szerintem elég elfogult vagy 1-2 GB játékossal. Top 100as listákon is csak AROD, Bakh van rajta, max Adams még a vége felé, esetleg Daniels.
Pep71
Hisz a csapatnak drukkolok. 😀
Én se értékelem jobbra a csapatot mint te, csak én megemlítem, hogy ez a keret jobb mint amire most értékelni fogják. Mert az említett jó játékosokon túl van benne még aki jó lehet a fiatal CB sor se rossz. De nem fog kijönni semmi és fölösleges is beszélni róla amíg MC a hc.
alatriste
ennek ellenére vártál PO-t meg jó idényt..kár volt felkelni 😀
Pep71
Senki nem tartott pisztolyt a fejedhez.
Igen, mert amíg nálad dobál Rodgers mindegy mi a többi. McCarthy se véletlenül HC még. Van egy Rodgerse aki mindig PO-ba viszi ha egészséges. Ha pedig nem az tud azzal takarózni hogy nem volt itt a QB-ja.
Ha van ilyen QB-d akkor ő maga elég lehet a PO-ra. Elég sokszor elég is volt. Aztán ott már elfogyott a tudomány mert oda már csapat is kellene.
A D-ben továbbra is lehet bízni, hogy elindult idén valami (max nem, puff).
Ha van AR harcba leszünk a PO-ért. Ha nincs bottom 5.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
És akkor most van az, hogyha Arod kidőlt, a teljes GB kuka fantasyban erre a szezonra
Cruyffista
na jah, még az is.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
És akkor most van az, hogyha Arod kidőlt, a teljes GB kuka fantasyban erre a szezonra
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Mindenkinek Üdv az új szezonban,

Hol van jó barátom Kamp? Ez így elég szopónak néz ki...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Ez még a tavalyinál is sokkal gázabb szezon lesz.

Ha viszont MM belebukik és az új vezetőség végrehajt egy teljes szemléletváltást, még lesz esély Rodgers utolsó éveire valami maradandót alkotni.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kérjük Hundleyt vissza!
SBL
Itt van Boyle
Tactful Cactus
jöhet
SBL
csak ismételni tudom magam, majd a Vikes ellen.
Ma inaktív

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Boooo a Lambeoun a Bears ellen... Ezért már megérte fennmaradni

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Kérjük Hundleyt vissza!
SBL
Itt van Boyle
Tactful Cactus
jöhet
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Kérjük Hundleyt vissza!
SBL
Itt van Boyle

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Kérjük Hundleyt vissza!
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Ha Arod megsérül kiváncsi lennék Power Ranking-be hányadik lenne a csapat??
alatriste szted?
Pep71
32 Bills-t ilyen hét után nehéz lenne beelőzni, de végülis még van több mint egy félidő.

De mi két külön dologról "vitatkozunk" ebben a keretben több van mint egy bottom 5. Az más kérdés, hogy a keret JELENLEGI teljesítménye kb ennyire értékelhető mert még mindig McC a főguru.
alatriste
Nem, mert ebben az évben ennyi van benne, mert nem lesz edzőcsere, de te amúgy szerintem elég elfogult vagy 1-2 GB játékossal. Top 100as listákon is csak AROD, Bakh van rajta, max Adams még a vége felé, esetleg Daniels.
Pep71
Hisz a csapatnak drukkolok. 😀
Én se értékelem jobbra a csapatot mint te, csak én megemlítem, hogy ez a keret jobb mint amire most értékelni fogják. Mert az említett jó játékosokon túl van benne még aki jó lehet a fiatal CB sor se rossz. De nem fog kijönni semmi és fölösleges is beszélni róla amíg MC a hc.
alatriste
ennek ellenére vártál PO-t meg jó idényt..kár volt felkelni 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem Macknek még nem volt olyan snapje ahol ne generált volna nyomást... Ez az ember nem is ember...
Tomcsik
A snappek nagyrészén Bulaga megfogja. A sack&fumble is simán Kizeré volt. Ez az INT megint csak.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
RRH-t tul simán elengedte a center a screennel.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nah jo ez már nekem is sok..
nando89
ha tudnék, szerintem most visszamennék aludni, ez vicc
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha Arod megsérül kiváncsi lennék Power Ranking-be hányadik lenne a csapat??
alatriste szted?
Pep71
32 Bills-t ilyen hét után nehéz lenne beelőzni, de végülis még van több mint egy félidő.

De mi két külön dologról "vitatkozunk" ebben a keretben több van mint egy bottom 5. Az más kérdés, hogy a keret JELENLEGI teljesítménye kb ennyire értékelhető mert még mindig McC a főguru.
alatriste
Nem, mert ebben az évben ennyi van benne, mert nem lesz edzőcsere, de te amúgy szerintem elég elfogult vagy 1-2 GB játékossal. Top 100as listákon is csak AROD, Bakh van rajta, max Adams még a vége felé, esetleg Daniels.
Pep71
Hisz a csapatnak drukkolok. 😀
Én se értékelem jobbra a csapatot mint te, csak én megemlítem, hogy ez a keret jobb mint amire most értékelni fogják. Mert az említett jó játékosokon túl van benne még aki jó lehet a fiatal CB sor se rossz. De nem fog kijönni semmi és fölösleges is beszélni róla amíg MC a hc.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem Macknek még nem volt olyan snapje ahol ne generált volna nyomást... Ez az ember nem is ember...

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
nah jo ez már nekem is sok..
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
mondtam hogy sima Bears

Perception is reality.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
A vicc kategoria is túl kedves
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kizer meg azt hiszi Jedi vagy mit integet miután már rég a futónál van a labda?? 😀 ez McCarthy nagy terve? 😀
Pep71
😀 te jó ég, te se aludtál fogadjunk
gamerkr
gyenge kínkeserves győzelemre számítottam, de ez amit mutat a csapat, ez vicc kategória, nem NFL szint,..cáfolj meg
Pep71
sajna nem tudlak.
Kaizer közben jó passz.

több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
ez a fal mi alatriste?? meg az egész csapat?? ez SB esélyes?? 😀
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
MACK IC PICK6 TD

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Broncos szurkolóként sok mindent láttam már, de ez a Packers OL még nekem is durva
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem rossz első playre Smittől 😊

több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Kizer meg azt hiszi Jedi vagy mit integet miután már rég a futónál van a labda?? 😀 ez McCarthy nagy terve? 😀
Pep71
😀 te jó ég, te se aludtál fogadjunk
gamerkr
gyenge kínkeserves győzelemre számítottam, de ez amit mutat a csapat, ez vicc kategória, nem NFL szint,..cáfolj meg