NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers - New England Patriots

1 feliratkozó

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
A WR-sort elnézve szezon előtt arra számítottam, hogy (a futás mellett) rámegyünk a TE-hívásokra. Na, ebből eddig nagyon kevés valósult meg, ezen a meccsen pedig konkrétan semmi.
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Aaron Rodgers-nek 4 sikeres passza volt a Patriots ellen az első félidőben és 11,2-es irányítómutatóval áll.
Tdog
De az utolsó, semmire sem jó screen előtt 3 passza volt jó és 3-as irányítómutatót mondott a szpíker.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 058
Jó lenne Rodgers rászokna arra, hogy adogatja a labdákat Tonyan-nak, ha már nincs minőségi elkapószekció. Ne kelljen már kirakjam fantasyból, hogy aztán megtáltosodjon.
shagi0206
Sérülése előtt sem volt már olyan jó , mint az az előtti szezonban, megközelítőleg sem . Ő is egy kukazott játékos amúgy (Lions-ból asszem).
Pep71
Hát szedje össze magát, pont azért húztam őt valahol a későbbi körökben, mert nem túl veretes az elkapószekció nálatok. Erre még ő se kap jóformán semmit 😀
shagi0206
Tipikus one season wonder player sajnos…ilyen elkapo sorral esély nem lesz komolyabb eredményekre
több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Aaron Rodgers-nek 4 sikeres passza volt a Patriots ellen az első félidőben és 11,2-es irányítómutatóval áll.
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 435
Jó lenne Rodgers rászokna arra, hogy adogatja a labdákat Tonyan-nak, ha már nincs minőségi elkapószekció. Ne kelljen már kirakjam fantasyból, hogy aztán megtáltosodjon.
shagi0206
Sérülése előtt sem volt már olyan jó , mint az az előtti szezonban, megközelítőleg sem . Ő is egy kukazott játékos amúgy (Lions-ból asszem).
Pep71
Hát szedje össze magát, pont azért húztam őt valahol a későbbi körökben, mert nem túl veretes az elkapószekció nálatok. Erre még ő se kap jóformán semmit 😀
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 058
Arra talán jó lesz ez a meccs, hogy a GM végre észhez térjen és szerezzen legalább egy normális WR-t. Azért az vicc kategória, hogy egy ilyen pass Heavy ligában egy elvileg SB contender csapatban Lazard,Cobb, Watkins meg 2 újonc elkapó van. Röhej
Pep71
Azért ma nem csak elkapo problémák vannak, borzalmas meccse van Rodgersnek. Teljesen homály passzok, majd ez a pick6 a végére.
pecsi92
Jenkins rendre verve van, a jatekhivasok érthetetlenek, csak futni akar a csapat, gondolom MLF is látja , hogy a WR corp nulla.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 058
Jó lenne Rodgers rászokna arra, hogy adogatja a labdákat Tonyan-nak, ha már nincs minőségi elkapószekció. Ne kelljen már kirakjam fantasyból, hogy aztán megtáltosodjon.
shagi0206
Sérülése előtt sem volt már olyan jó , mint az az előtti szezonban, megközelítőleg sem . Ő is egy kukazott játékos amúgy (Lions-ból asszem).
több mint 1 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Arra talán jó lesz ez a meccs, hogy a GM végre észhez térjen és szerezzen legalább egy normális WR-t. Azért az vicc kategória, hogy egy ilyen pass Heavy ligában egy elvileg SB contender csapatban Lazard,Cobb, Watkins meg 2 újonc elkapó van. Röhej
Pep71
Azért ma nem csak elkapo problémák vannak, borzalmas meccse van Rodgersnek. Teljesen homály passzok, majd ez a pick6 a végére.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 058
Arra talán jó lesz ez a meccs, hogy a GM végre észhez térjen és szerezzen legalább egy normális WR-t. Azért az vicc kategória, hogy egy ilyen pass Heavy ligában egy elvileg SB contender csapatban Lazard,Cobb, Watkins meg 2 újonc elkapó van. Röhej
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
köszi mindenkinek, kimaradt a heritage week akkor..

több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 435
Jó lenne Rodgers rászokna arra, hogy adogatja a labdákat Tonyan-nak, ha már nincs minőségi elkapószekció. Ne kelljen már kirakjam fantasyból, hogy aztán megtáltosodjon.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Gyotrelmes.
több mint 1 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Ööö

Rég láttam ennyire fos passzt Rodgerstől.
gamerkr
Gyakorlatilag minden passza az ma (is)
több mint 1 éve
qpee1 New Orleans Saints 100
figyumá, mi ez a croatia felvarró Belicsiknél? lemaradtam valahol...
Nemzetes és Méltóságos petey
qpee1 New Orleans Saints 69
tudja valaki mi az a horvát címer és zászló belinek a ruháján?
qpee1
ha megnézed mindenki viseli a származásának az országának a zászlaját
NB2
köszi 15 éve nézem az nfl-t és még ezt nem hallottam és nem láttam
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 876 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Megjött a pick6! 😁
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Jöhet a Mariska.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
figyumá, mi ez a croatia felvarró Belicsiknél? lemaradtam valahol...
Nemzetes és Méltóságos petey
Nagy Goran Ivanisevic és Davor Suker fan. Viccet félretéve - heritage hét van a Patsnél. Patricia is olaszban nyomja.
több mint 1 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Hát ez parádés 😀

I... don't care... John.
több mint 1 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
figyumá, mi ez a croatia felvarró Belicsiknél? lemaradtam valahol...
Nemzetes és Méltóságos petey
Elvileg ilyen hónap van az nfl-ben, amit én sajnálok, mert imádtam a mell rák miatt rózsaszínes cuccokat.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Amúgy volt safety Jones mögött biztosítani vagy csak berizikózta magától ezt... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
figyumá, mi ez a croatia felvarró Belicsiknél? lemaradtam valahol...
Nemzetes és Méltóságos petey
Heritage week, mindenki a származásának megfelő zászlót viseli
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Nagy számok törvénye hatott Jack Jonesra 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ööö

Rég láttam ennyire fos passzt Rodgerstől.

több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 876 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Itt nincs semmi oick6!
0.49 vagyok..🤣🤣
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Tetkóból, arcból vissza is vehetünk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!