Jacksonville Jaguars - Indianapolis Colts

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A rendszerkube, szarra oltott Goff ennel merfoldekkel jobb jatekos. 🙂
Stez
Ezért volt ő 1/1, Wentz meg csak 1/2.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Voltak csapatok, akik egy náluk gyengébb gárda ellen kikapva bukták el a playoffot az utolsó fordulóban, de ilyen gyenge ellen szerintem még sosem.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A rendszerkube, szarra oltott Goff ennel merfoldekkel jobb jatekos. 🙂

több mint 2 éve
Gator66 363
Szerintem ez is Reich Irsay Goodell Brady es Chef bacsi hibaja volt…
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
Szép vót Wentz. Kár, hogy nem ezen múlik a jövőd...

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FRANCHISE KUBE! 😂😂😂
Stez
1. kört ér. Meg egy 3.-at.
több mint 2 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Nem lehet leultetni ezt a Wentz gyereket?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Armstead!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
tragikomikus meccs 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
FRANCHISE KUBE! 😂😂😂

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Wentz!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az a vicc, hogy igy is nyerni fogunk, a Jax siman el fogja baszni, annyira gyengek.
Stez
Nem semmi a nyugalmad.
Kampman
Egy pillanatig sem vagyok hajlando felbaszni magam, amikor Wentz megerkezett, minden elvarasom nullara csokkent. Ezaltal csalodni biztosan nem fogok, ekepp idegeskedni sem.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Mondjuk az a vicc, hogy igy is nyerni fogunk, a Jax siman el fogja baszni, annyira gyengek.
Stez
Nem semmi a nyugalmad.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jol van. 3 es 10re egyyardos passz. Nem akar nyerni a Jax sem.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az a vicc, hogy igy is nyerni fogunk, a Jax siman el fogja baszni, annyira gyengek. Pedig lehet, hogy orulnek egy zakonak, hatha lemond Ballard Wentzrol. Egyszer kell kijatszania magat.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Eagles HQ-ban szerintem lassan elkezdik a bulit Roseman-ék, pick szempontból nekünk ez a 7 órási sáv egyre jobb.
Hulkeinstein
Szarjon sunt Roseman, hogy pont nalunk talalt egy akkora idiotat, aki ennyire gerjed erre a ketbalkezes balfaszra, es miatta kellett ennyit adni.

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Az Eagles HQ-ban szerintem lassan elkezdik a bulit Roseman-ék, pick szempontból nekünk ez a 7 órási sáv egyre jobb.
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Wentz egy igazi, hosszú távú megoldás. Nálam mondjuk cserének jó arra, másra nem.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most mondanam, hogy ez az elkapo hibaja, de ez is moge ment, Pittmannek vissza kellett nyulnia picit. Elkaphato volt, de akkor is, minden rohadt labdaja pontatlan Wentznek.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Múlt héten ilyen picket dobott Lawrence is.
több mint 2 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Vintage Wentz

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Wentz!!!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem jonn majd Peterk es egy k.rva senkit nem erdeklo statisztikaval megmagyarazza miert nem szar Wentz…
Gator66
nem mondom, hogy nem szar, de hogy a támadófal nem segíti az tuti.
deyell
Ráadásul már zsinórban 6. éve. Sosem fog megváltozni - én megmondtam nektek az év elején, le lettem hurrogva, hogy itt az Eagles volt a baj és nem Carson.
Hulkeinstein
Igazuk volt, akik lehurrogtak. Itt nem is Wentz a baj, hanem a masik 52 ember. Meg a HC. Meg a GM. Meg a DC. Meg az indianapolisi lakosok. Rossz az ido. Nagy a szel. A felmelegedes. Greta Thunberg!
Stez
Kihagytad a csere QB-kat, a médiát, a szurkolókat meg az orvosokat!
Hulkeinstein
Mondjuk eleg lett volna, ha a jo oreg Carson teso eltalalja a jo sort, es oda all be, ahol az eszt osztjak, nem pedig oda, ahol a gomboc fagyit.

több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
ezt hogy lehetett elejteni...
deyell
Úgy hogy ezt csinálja egész évben. A WR edző Sanjay Lal (LOL) Baalke után a második legutáltabb ember Jacksonvilleben.
iktriad
azért csak nem a WR edző hibája hogy nem tudja megfogni a lábdát LOL😀
Adirotor
hát kié? a képességek fejlesztése a pozíciós edző feladta. Vagy szerinted gyerekkorban kialakul a mozdulatsor és megmarad örök életre? LOL
gordon
egész életében a labda elkapkodása volt a feladata, ehhez még agy sem kell
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Remelem jonn majd Peterk es egy k.rva senkit nem erdeklo statisztikaval megmagyarazza miert nem szar Wentz…
Gator66
nem mondom, hogy nem szar, de hogy a támadófal nem segíti az tuti.
deyell
Ráadásul már zsinórban 6. éve. Sosem fog megváltozni - én megmondtam nektek az év elején, le lettem hurrogva, hogy itt az Eagles volt a baj és nem Carson.
Hulkeinstein
Igazuk volt, akik lehurrogtak. Itt nem is Wentz a baj, hanem a masik 52 ember. Meg a HC. Meg a GM. Meg a DC. Meg az indianapolisi lakosok. Rossz az ido. Nagy a szel. A felmelegedes. Greta Thunberg!
Stez
Kihagytad a csere QB-kat, a médiát, a szurkolókat meg az orvosokat!