Kansas City Chiefs - Pittsburgh Steelers

több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Megvolt Kelce első elkapása! 😀
több mint 6 éve
gedam 5 700
320-25 a total yard és 9 pont a különbség.
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Büntivel együtt egész normális lett ez a punt...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Egész évben szopunk ezekkel a holdingokkal. Olyan apró szabálytalanságokat vesznek észre, amiből 10-et elengedtek a MIN-GB meccsen...
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Annyira most nem hangos ez a stadion...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Észrevette!!!!! Big Ben észrevette, hogy elszakadt AB....hát mi van itt....
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Miért nem használjuk többet Connert? És miért nem kérdezi ezt meg senki Tomlintól?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Már félek a puntoktól....kurva jól puntol a chiefs...mi meg buzik vagyunk...köcsög Colquitt még a végén pro bowler lesz...😊
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Miafeneezasokforrókrumpletto
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Értelmesnek tűnik a delay of game így, a Meskó-féle punt után
több mint 6 éve
gedam 5 700
Bell 17 labdacipelése és 99 yardja is egyéni rekord egy félidő alatt. LEhet neki tényleg mindig a Chiefs ellen kellene játszania.
 pbs.twimg.com/media/DMNcHCfVQAAA-t6.jpg:large
Klaci79
Bell 17 labdacipelése és 99 yardja is egyéni rekord egy félidő alatt. LEhet neki tényleg mindig a Chiefs ellen kellene játszania.
 pbs.twimg.com/media/DMNcHCfVQAAA-t6.jpg:large
Klaci79
ez 3td-nyi különbség
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Bell 17 labdacipelése és 99 yardja is egyéni rekord egy félidő alatt. LEhet neki tényleg mindig a Chiefs ellen kellene játszania.
 pbs.twimg.com/media/DMNcHCfVQAAA-t6.jpg:large
Klaci79
mondjuk sztem hiba ennyit használni Bellt, Conner is simán hozzá tudott tenni amikor beszállt, ezzel a terheléssel kizártnak tartom, h érdemben végigbírja a szezont
Szesze
Hidd el mi is egyetértünk veled. De rendre azt csináljuk, hogy használjuk amíg bír menni, aztán megsérül és jön a csere. Mondjuk az is gáz, hogy folyamatosan éles szituációban vagyunk, így próbálják a legjobb csapatot a pályán tartani. Ha itt most mondjuk lenne 21-3, akkor lehet a 2. félidőben többet látnánk a fiatalokat. De így persze senki nem akarja kihagyni a legnagyobb fegyvert.
Klaci79
értem, de sztem ez akkor is hülyeség így
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Bell 17 labdacipelése és 99 yardja is egyéni rekord egy félidő alatt. LEhet neki tényleg mindig a Chiefs ellen kellene játszania.
 pbs.twimg.com/media/DMNcHCfVQAAA-t6.jpg:large
Klaci79
mondjuk sztem hiba ennyit használni Bellt, Conner is simán hozzá tudott tenni amikor beszállt, ezzel a terheléssel kizártnak tartom, h érdemben végigbírja a szezont
Szesze
Nagy pénzt akar. Mutassa meg. Ha meg nem bírja a teste mire adjanak neli 17 millát / év? Nyomassa csak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Bell 17 labdacipelése és 99 yardja is egyéni rekord egy félidő alatt. LEhet neki tényleg mindig a Chiefs ellen kellene játszania.
 pbs.twimg.com/media/DMNcHCfVQAAA-t6.jpg:large
Klaci79
mondjuk sztem hiba ennyit használni Bellt, Conner is simán hozzá tudott tenni amikor beszállt, ezzel a terheléssel kizártnak tartom, h érdemben végigbírja a szezont
Szesze
Hidd el mi is egyetértünk veled. De rendre azt csináljuk, hogy használjuk amíg bír menni, aztán megsérül és jön a csere. Mondjuk az is gáz, hogy folyamatosan éles szituációban vagyunk, így próbálják a legjobb csapatot a pályán tartani. Ha itt most mondjuk lenne 21-3, akkor lehet a 2. félidőben többet látnánk a fiatalokat. De így persze senki nem akarja kihagyni a legnagyobb fegyvert.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Bell 17 labdacipelése és 99 yardja is egyéni rekord egy félidő alatt. LEhet neki tényleg mindig a Chiefs ellen kellene játszania.
 pbs.twimg.com/media/DMNcHCfVQAAA-t6.jpg:large
Klaci79
mondjuk sztem hiba ennyit használni Bellt, Conner is simán hozzá tudott tenni amikor beszállt, ezzel a terheléssel kizártnak tartom, h érdemben végigbírja a szezont
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Bell 17 labdacipelése és 99 yardja is egyéni rekord egy félidő alatt. LEhet neki tényleg mindig a Chiefs ellen kellene játszania.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
De bmeg Ricsi, hihetetlen, komolyan, mintha örülne saját csapata megverésének.... Tényleg ennyire utálni kelk Reidet. Meg milyen 3-4 évvel ezelőtti bénázás... Amióta Reid a HC nem volt még igazán rossz alapszakasza...ő meg már 5 éve itt van....félelmetes ez az ember
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
V. Williams back to back sack. eddig 2 sack volt neki idén és eddig ez volt a maximum egy évben.
Nem tudom mit szívtak meccs előtt, de remélem van még belőle....
Bár azon gondolkodom el kellene menni aludni, mert ez eddig túl szép, hogy igaz legyen...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
...kár ezért a hülye FG előtti szituért meg az RZ lúzerkedésért, de azért ez egy komoly félidő volt így is. A W lesz a lényeg,amit bukhatunk is még simán, de látszik, hogy a Jags után vért ittak a srácok

Szerkesztette: fcancellara
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ez nem semmi pusztítás volt 😊
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Ricsi meg lefuttatott 10 yardot az órából...
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Azon gondolkodom, hogy hol fogjuk elbaxni...mert el fogjuk az biztos....
Klaci79
az a baj, h ekkora dominancia mellett minimum 3 TD-vel kéne vezetnetek.. nehéz lesz ezt egész meccsen hozni és lehet 1TD-n belül lesznek félidőig
Szesze
pont ezt akartam írni, visszaüthet még, hogy nem váltották pontokra a fölényüket
gedam
Same old story
több mint 6 éve
gedam 5 700
Azon gondolkodom, hogy hol fogjuk elbaxni...mert el fogjuk az biztos....
Klaci79
az a baj, h ekkora dominancia mellett minimum 3 TD-vel kéne vezetnetek.. nehéz lesz ezt egész meccsen hozni és lehet 1TD-n belül lesznek félidőig
Szesze
pont ezt akartam írni, visszaüthet még, hogy nem váltották pontokra a fölényüket
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
'98 óta ez volt a 43. olyan drive, ahol több mint 90 yardot haladtunk....az előző 42 TD lett!
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Azon gondolkodom, hogy hol fogjuk elbaxni...mert el fogjuk az biztos....
Klaci79
Nagy futás engedése+ RZ impotencia?