Konfdöntők

2 feliratkozó

több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Hát ez szar passz volt...már nem az 1.
több mint 1 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Amúgy nem tudom van-e olyan elkapó a ligában aki ne tűnne kompetens elkapónak Mahomes mellett. Konkrétan csalás az az ember 😀
Tarsi
Ju-ju mégse tűnik elkapónak mellette...
Sifur
nálatok jól megy az utóbbi időben a középszer elkapók elcserélése drágán 😊
shagi0206
Koszonjuk big ben.
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Amúgy nem tudom van-e olyan elkapó a ligában aki ne tűnne kompetens elkapónak Mahomes mellett. Konkrétan csalás az az ember 😀
Tarsi
Ju-ju mégse tűnik elkapónak mellette...
Sifur
Az előző meccsen volt is volt egy kulcs szitu. Lehetne többet használni... Majd visszajön 😀
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 035
Amúgy nem tudom van-e olyan elkapó a ligában aki ne tűnne kompetens elkapónak Mahomes mellett. Konkrétan csalás az az ember 😀
Tarsi
Ju-ju mégse tűnik elkapónak mellette...
Sifur
Majdnem 1000 yardot csinált a szezonban
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy nem tudom van-e olyan elkapó a ligában aki ne tűnne kompetens elkapónak Mahomes mellett. Konkrétan csalás az az ember 😀
Tarsi
Ju-ju mégse tűnik elkapónak mellette...
Sifur
Mindenki jónak tűnik Mahomes körül. Csak kb, CEH nem a skill playerekből.
több mint 1 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Amúgy nem tudom van-e olyan elkapó a ligában aki ne tűnne kompetens elkapónak Mahomes mellett. Konkrétan csalás az az ember 😀
Tarsi
Ju-ju mégse tűnik elkapónak mellette...
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MVS... Tőrdöfés a szívbe...
nagylaza, főpohárnok
Ott van nektek Watson helyette.
iktriad
de ő rookie, még nem lehetett tudni, hogy mi lesz belőle. Sőt, én még most se mondanék sem pozitív, sem negatív véleményt róla.
shagi0206
Amint felvette az NFL ritmusát, WR1 volt Green Bayben. Ha elfelejti a droppokat is, akkor komoly probléma lesz az ellenfeleknek.
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Bengals sokkal jobban játszott múlt héten, a támadó falak közti különbség konkrétan eldönti a meccset
Mahomes-hoz hozzá sem érnek
most fontos lenne a Bengals pont, de igazándiból TD kell, mert a KC kezd, kis túlzással akkor el is dőlhet a meccs
NB2
a tavalyi meccsük után azért ez még elég korai. Várjuk meg legalább a 3. negyed végét, hogy akkor mennyi lesz az állás (és még akkor sem biztos semmi).
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Mahomes -> Kelce. Jobb mint a Brady -> Gronk kapcsolat?
iktriad
attól függ mely időszakokat vizsgáljuk. Idén van olyan jó, mint a Pats duó akármikor.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Bengals sokkal jobban játszott múlt héten, a támadó falak közti különbség konkrétan eldönti a meccset
Mahomes-hoz hozzá sem érnek
most fontos lenne a Bengals pont, de igazándiból TD kell, mert a KC kezd, kis túlzással akkor el is dőlhet a meccs
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mahomes -> Kelce. Jobb mint a Brady -> Gronk kapcsolat?
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 035
Amúgy nem tudom van-e olyan elkapó a ligában aki ne tűnne kompetens elkapónak Mahomes mellett. Konkrétan csalás az az ember 😀

Szerkesztette: Tarsi
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Buzik...
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Az igen

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
MVS... Tőrdöfés a szívbe...
nagylaza, főpohárnok
Ott van nektek Watson helyette.
iktriad
de ő rookie, még nem lehetett tudni, hogy mi lesz belőle. Sőt, én még most se mondanék sem pozitív, sem negatív véleményt róla. Várni kell vele. Adams is szar volt, mikor Nelson sérülése miatt elő kellett volna lépnie 1. számú wr-nek.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na Burrow most megtudja milyen Justin Fieldsnek lenni XD
Tomcsik
Ha már fordítva soha nem fog megtörténni
Jakehomer
Azzal még megvárnám hogy mit mutat Fields ha van is körülötte NFL szintű játékos…

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt alakul a Bengals O
dande2
El ne kezdj bírózni az előző meccs után 😂😂😂
vpi
?
több mint 1 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Micsoda párharc ez a Burrow és Mahomes, jól lealázza amikor Burrow próbálja elkapni... OH wait
több mint 1 éve
KopaFabian Jacksonville Jaguars Florida Gators 226
Illetve Mahomes sem mozog rosszul a zsebben… mire leírom ott a sack 😂
Nincs pass rush, így nehéz
Szipeter
Szerintem van pass rush. csak kurva jó a Chiefs O-fala.
iktriad


Szerkesztette: KopaFabian
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MVS... Tőrdöfés a szívbe...
nagylaza, főpohárnok
Ott van nektek Watson helyette.
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Na, vajon rámennek 4-re?
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mooney sokat volt sérült? Claypool miert nem volt hasznalva btw?
Na Burrow most megtudja milyen Justin Fieldsnek lenni XD
Tomcsik
És erre dob egy remek 1st downt érő passzt 3 & 14-re.
iktriad
Meg ugye itt nem Dante Pettis meg Nisimba Webbster az elkapó sor XD
Tomcsik
KopaFabian
Money kihagyta a fél szezont kb. Claypool menet közben jött, meg kell tanulni a playbookot, össze szokni Fieldsel. Aztán Fields kihagyott egy meccset, utánna Claypool hagyott ki meccseket térd sérülés miatt. Nem nagyon volt esélye hogy kialakuljon a chemistry. Az O line pass protban sokszor kritikán aluli volt. Tudod ha 120 milla helyed van a cap alatt és tiéd a NO1 pick az azt jelenti hogy elég szar a csapat ami Fields körül volt …

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
MVS... Tőrdöfés a szívbe...
több mint 1 éve
KopaFabian Jacksonville Jaguars Florida Gators 226
Akkor óriási deal volt az a második kör érte 😂
Mooney sokat volt sérült? Claypool miert nem volt hasznalva btw?
Na Burrow most megtudja milyen Justin Fieldsnek lenni XD
Tomcsik
És erre dob egy remek 1st downt érő passzt 3 & 14-re.
iktriad
Meg ugye itt nem Dante Pettis meg Nisimba Webbster az elkapó sor XD
Tomcsik
KopaFabian
Mert nem 1. számú szint. Még 2. számúnak sem a legjobbak közé való, sőt.
shagi0206
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nincs pass rush, így nehéz
Szipeter
Szerintem van pass rush. csak kurva jó a Chiefs O-fala.