New England Patriots – Buffalo Bills

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, ik, már csak a favicceid hiányoztak így hajnalban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tyrod Taylor viszont dobhatna már végre egy hosszabb complete-et, mert eddig nulla, pár pont miatt fog elmenni rajta a fantasy meccsem. Vagy fusson 20 yardot, nekem az is jó. Mehetek is aludni. 😊
peterk2005
Ma a Billsben Háromt játszik - Terrible Tyrod Taylor.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tyrod Taylor viszont dobhatna már végre egy hosszabb complete-et, mert eddig nulla, pár pont miatt fog elmenni rajta a fantasy meccsem. Vagy fusson 20 yardot, nekem az is jó. Mehetek is aludni. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert?
peterk2005
Hogy a felpattanó és a ezáltal eladott labda miatt újra esélyt kapott a Bills.
iktriad
Áhh, 10 pont előny, ez a mai Bills nem szerez még 10 pontot. És még Bradyék is visszajönnek. Első downra tényleg felesleges volt, de amúgy egy sima, nagyon jó puntot ért az az INT.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri ma nincs formában, eléggé félre visz a szeme. Biztos nem aludt az éjjel 😊
peterk2005
Vagy most jönnek ki rajta a vasárnapi KFL(fórumfoci) meccs fáradalmai. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mert?
peterk2005
Hogy a felpattanó és a ezáltal eladott labda miatt újra esélyt kapott a Bills.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Höri ma nincs formában, eléggé félre visz a szeme. Biztos nem aludt az éjjel 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
Ez megint mi...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady ki...baszottúl dühös lehet most.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Figyelnek a jatek integritasara.
Demecs
Ezt küldd el nekik, ezen behaltam 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Figyelnek a jatek integritasara.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha a labdat lerakjak a foldre onnantol indithato.
Demecs
Nem Brady hibázott, hanem a bírók 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Ha a labdat lerakjak a foldre onnantol indithato.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
Szerintem ez újabb csúnya bírói baki, ezútta a Bills kárára.
peterk2005
Mi az nekik, ezt a meccset már így is úgy is elcseszték
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na ezt a fújást ismét nem értem. A Pats cserélt (azt karikázták be a visszajátszásban), ilyenkor nem lehet sietve elindítani a játékot, ilyenkor a szabályok szerint meg KELL várnia a támadóknak, hogy a védelem is cserélhessen és felállhasson. Szerintem ez újabb csúnya bírói baki, ezúttal a Bills kárára.

Ez a meccs tényleg kezd a game winning intes meccsre emlékeztetni. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövőre Gene Steratore jön a Mennyeibe bíráskodni. Cserébe Löfli megy az NFLbe!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
Az offside-ot azért a biztonság kedvéért a Pats oldalára mutatták
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
Jó, látni, hogy a szövetségi kapitány az EB-ig hátralévő időben talált magának egy kis mellékes munkát
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Hazai pálya... 😊
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Persze, hogy az, de a 2 zebra az elején mit nézhetett amikor azt mutatták, hogy nem TD.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
a térdét senki nem nézte? az még hamarabb lent volt
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez szerintem TD.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
Ha ezt megadják, megverik a bírókat
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A magyarországi Bills-drukkerek egymásnak estek!!!! Iktriad, neked vannak már kihívóid?
Kampman
Egy vagyok a pár hazai Jags fan közül, csak sokat pofázom a virtuális térben.