New England Patriots - Cincinnati Bengals

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
nem sokon múlott a fumble, jött a védő ezerrel MJ felé!
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
pff de lassan olvas MacJ

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Ha bármi pozitívat fel tudok hozni az az hogy ez a védelem (McCourty kivételével) mind szerződés alatt áll jövőre is...
Castleai01
Szerintem az is pozitív amit zárójelbe írtál.
zinedine5
😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ez megint tisztán a védőnek ment, nagyon nem volt meg az összhang. 🤬
SirPub
Burrow hookot várt....
laoce
Szerintem mindkét INT WR hiba volt
Szipeter
Ez megint tisztán a védőnek ment, nagyon nem volt meg az összhang. 🤬
SirPub
Burrow hookot várt....
laoce
Szerintem mindkét INT WR hiba volt
Szipeter
Igazából az jobban frusztrál, hogy az O körülbelül a tudása10%-át teszi bele a 2. félidőben.....
Azzal, hogy a D úgy is megoldja! Innen nehéz lenne felpörögni, ha gebasz van.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Ha bármi pozitívat fel tudok hozni az az hogy ez a védelem (McCourty kivételével) mind szerződés alatt áll jövőre is...
Castleai01
Szerintem az is pozitív amit zárójelbe írtál.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Basszus, szóljon valaki a D-nek hogy a 3&out-al ma nem fogunk tudni meccset nyerni, TD-at kell szállítaniuk!!! 😛
Castleai01
mint a vizesnyolcasban, mikor kiiktatják AS-t 😊
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Marcus Jonesnak azért nem rossz a szezonja na! Kis ugri-bugri nagyon megy

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Ez megint tisztán a védőnek ment, nagyon nem volt meg az összhang. 🤬
SirPub
Burrow hookot várt....
laoce
Szerintem mindkét INT WR hiba volt
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Basszus, szóljon valaki a D-nek hogy a 3&out-al ma nem fogunk tudni meccset nyerni, TD-at kell szállítaniuk!!! 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
mondjam az év viccét: 2 TD-re vagyunk az x-től😊)))))
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Ez megint tisztán a védőnek ment, nagyon nem volt meg az összhang. 🤬
SirPub
Amikor ekkora különbség van két csapat között könnyen csökken a koncentráció

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Ez megint tisztán a védőnek ment, nagyon nem volt meg az összhang. 🤬
SirPub
Burrow hookot várt....

Lou Anarumo for president
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Ha bármi pozitívat fel tudok hozni az az hogy ez a védelem (McCourty kivételével) mind szerződés alatt áll jövőre is...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
azért amit a játék előtt kiírtak, hogy hány játék volt az ellenfél térfelén nagyon durva!
bár a számok alapján (még szoros), de amúgy bucira vagyunk verve
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Akkor most jöhet két verzió: 1: futás, futás, sack 2: hosszú pass, futás, hosszú pass persze sikertelen mind
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 242
Ez megint tisztán a védőnek ment, nagyon nem volt meg az összhang. 🤬

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Köszi D megmenekültünk a szégyentől

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
ott is van a picksix!!!

nem mászunk!!! (csocsóból)
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
A D hozza a kötelező TD-t... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Ez gyönyörű volt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Uche az egyike a kevés fénypontnak
zinedine5
Jókor jött komment
laoce
Pedig ettől a flagtol függetlenül így van
kolok1972
Bár ez a flag egy vicc volt na de nem ezen múlik. Remélem jövőre is ez a D marad mert amúgy ha kicsit odafigyelnek elég baszósak tudnak lenni.
ParadSEC
Pedig a kis BB hivja a playeket, a masik meg a safety edzo…NEPOTIZMUS!!! Veszelyes!!!
Lúdas Solymi
Lehet ez Mayo miatt van. Nem tudhatjuk. Nem látunk a falak mögé.
zinedine5
Lehet, ki tudja, ez egy rejtely…de makd kiderul ha Mayot vhova elviszik, akkor ugyis oaszezuhan a defense.

Kraft meg mar szenilis, BB atbassza, Keaft fia meg ezek szerint kokler.
Lúdas Solymi
Solymi Neked aztán végképp nincs alapod pikírtkedni…
kolok1972
Miert nincs? Csak azert mert nem bizonygatom az elejetol kezdve h nepotizmus van, BB hulye, Patricia hulye es Zappet kellene jatszatni?
Lúdas Solymi
Mondjuk pl mert egy egész szezonon keresztül próbáltad megmagyarázni,hogy az offense nem szar,csak meég össze kell állnia,aztán ahogy telt az idő,akkor jött a serulesekre való hivatkozás takar jön ez bármit is,aztán hogy majd az utolsó 5 meccsre álljon össze minden ,aztán az utolsó 3-ra,szóval ezekből a folyamatos kifogás ker esésekből nem sok jött be,hanem kiderült hogy szimplán csak szar az offense.
Annak is volt egy külön bája,hogy amikor Boston,zinedine és én is leírtuk hogy káosz van a csapatnál,akkor az volt a reakciók,hogy gondoljuk hogy hagyná Kraft ha ez tényleg így lenne,amikor meg Ulpi írta le ugyanezt,akkor Tőled is és topintol ment a like,sőt ami a megalol,topin még hozza is fűzte hogy mindennel egyetért Ulpival.
Szóval ezt a pikirtkedest,pont Tőled inkább ne…
kolok1972
Jaaaa, mert ha az elejen szar valami akkor hagyjuk is abba a probalkozast, basszuk ki az egeszet a picsaba es kezdjunk bele valami ujba.

Es igen, a serulesek lehetnek mervadoak es bonyolithatjak az egeszet.

Es igen, attol meg varhatom h az utolso 5 meccsre valtozhat valami vagy h az utolso 3-on akar lathatunk valamit, mert gondolom nem csak ugy lemennek a palyara aztan edzegetnek.

Es az miert problema h lajkolom Ulpi azon allitasat h erthetetlen h miert nem hasznaljuk azokat a jatekokat amik mennek?
Nem erthetek vele egyet?
Vagy itt csak igen-nem dontesek lehetnek?

De en meg tudod mit olvasok itt allandoan kb. 10-12 eve?

Basszuk ki JMD-t mert szar, Brady kiegett, BB mar nem jo, x-y bust, basszuk ki, stb.

Ehhez kepest par SB csak beesett. Tudom,tudom, ez csakis Brady erdeme, hisz miota nincs itt, latjuk mit er BB es a csapat.
Kulonben is nepotizmus van.

Hagyjuk mar…
Lúdas Solymi
Az elején azt írtam ha jól emlékszem kb 3-5 meccs elég hogy lássuk a csapat milyen szezont fog futni annak gyengeségevel- erősségeivel! Már az elején látszott MacJ önbizalom hiánya ami a f.szfej mattyP-Judge párosnak hatványosan köszönhető mint kiderült, akkor Topinnal együtt lehurrogtatok, aztán hopp a fotelszurkoló jól látott vmit aztán meg jön a magyarázkodás stb... Ne de nem ezt nem ide akartam írni mert ezt nem érdemli a Bengals szurkolói közösség

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Uche az egyike a kevés fénypontnak
zinedine5
Jókor jött komment
laoce
Pedig ettől a flagtol függetlenül így van
kolok1972
Bár ez a flag egy vicc volt na de nem ezen múlik. Remélem jövőre is ez a D marad mert amúgy ha kicsit odafigyelnek elég baszósak tudnak lenni.
ParadSEC
Pedig a kis BB hivja a playeket, a masik meg a safety edzo…NEPOTIZMUS!!! Veszelyes!!!
Lúdas Solymi
Lehet ez Mayo miatt van. Nem tudhatjuk. Nem látunk a falak mögé.
zinedine5
Lehet, ki tudja, ez egy rejtely…de makd kiderul ha Mayot vhova elviszik, akkor ugyis oaszezuhan a defense.

Kraft meg mar szenilis, BB atbassza, Keaft fia meg ezek szerint kokler.
Lúdas Solymi
Solymi Neked aztán végképp nincs alapod pikírtkedni…
kolok1972
Miert nincs? Csak azert mert nem bizonygatom az elejetol kezdve h nepotizmus van, BB hulye, Patricia hulye es Zappet kellene jatszatni?
Lúdas Solymi
Mondjuk pl mert egy egész szezonon keresztül próbáltad megmagyarázni,hogy az offense nem szar,csak meég össze kell állnia,aztán ahogy telt az idő,akkor jött a serulesekre való hivatkozás takar jön ez bármit is,aztán hogy majd az utolsó 5 meccsre álljon össze minden ,aztán az utolsó 3-ra,szóval ezekből a folyamatos kifogás ker esésekből nem sok jött be,hanem kiderült hogy szimplán csak szar az offense.
Annak is volt egy külön bája,hogy amikor Boston,zinedine és én is leírtuk hogy káosz van a csapatnál,akkor az volt a reakciók,hogy gondoljuk hogy hagyná Kraft ha ez tényleg így lenne,amikor meg Ulpi írta le ugyanezt,akkor Tőled is és topintol ment a like,sőt ami a megalol,topin még hozza is fűzte hogy mindennel egyetért Ulpival.
Szóval ezt a pikirtkedest,pont Tőled inkább ne…
kolok1972
Jaaaa, mert ha az elejen szar valami akkor hagyjuk is abba a probalkozast, basszuk ki az egeszet a picsaba es kezdjunk bele valami ujba.

Es igen, a serulesek lehetnek mervadoak es bonyolithatjak az egeszet.

Es igen, attol meg varhatom h az utolso 5 meccsre valtozhat valami vagy h az utolso 3-on akar lathatunk valamit, mert gondolom nem csak ugy lemennek a palyara aztan edzegetnek.

Es az miert problema h lajkolom Ulpi azon allitasat h erthetetlen h miert nem hasznaljuk azokat a jatekokat amik mennek?
Nem erthetek vele egyet?
Vagy itt csak igen-nem dontesek lehetnek?

De en meg tudod mit olvasok itt allandoan kb. 10-12 eve?

Basszuk ki JMD-t mert szar, Brady kiegett, BB mar nem jo, x-y bust, basszuk ki, stb.

Ehhez kepest par SB csak beesett. Tudom,tudom, ez csakis Brady erdeme, hisz miota nincs itt, latjuk mit er BB es a csapat.
Kulonben is nepotizmus van.

Hagyjuk mar…
Lúdas Solymi
Feladtam… Nézz rá a táblára.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Vajon lenullázák a csapatot?
ParadSEC
talán lesz egy picksix, vagy egy kickoff return TD 😊
NB2
Csak a D-ben bízhatunk! 😀 ami eddig rekord mennyiséget nyelt be egy félidő alatt yardmennyiségben 😀 Durva ez a ketősség
ParadSEC
és ez csak rosszabb lesz, mert 2 perceket pihennek max a padon
meccs végére már a csere cseréje is hulla lesz
több mint 1 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
miért nem safty?
meme
Onnan számít ahol elkezdődik a sack

Lou Anarumo for president
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
MacJ úgy olvassa a védelmet mint a pinty 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich