New York Giants - Philadelphia Eagles

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
van egy pozíció, amire sosem pazarlunk se pickket se pénzt, de azért mindig van valaki 😊
ozibozi
Amúgy ki a TE-ek góréja? Nem lehet előléptetni? Annyit hátha érne, mint egy idegenből hozott QB-edző.
vanek úr
Kevin Gilbride 😊 amúgy csak második éve ő a TE edző - mondjuk ez ettől még kettőből kettő tőle
Szesze
Ja, akkor csak maradjon ott. 😊 Ezzel az erővel akkor még McAdoo-nak is lehet jövője. Mondjuk mint punter tréner.
vanek úr
ez nem ugyanaz a Gilbride amúgy 😊
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kéz a kézben kérjük ezek szerint,hogy kb az összes HC,OC,DC legyen kirúgva holnap mindkét oldalon.
Janek
én igazából nem szeretnék edzőváltásokat nálunk
Szesze
pedig tettek jó néhány hajmeresztőt a szezonban
Janek
igen, de ennek ellenére én még mindig mellettük vagyok, nem igazán szeretem az edzőválásokat csak ha teljesen egyértelmű a helyzet. Rengeteg volt a végjátékban elbaszott meccs idén ami extra idegesítő volt, de összességében ebből a keretből csoda volt, h kb minden meccsen nemhogy partiban voltunk hanem totál nyerésre álltunk.
több mint 8 éve
vanek úr New York Giants 1 716
van egy pozíció, amire sosem pazarlunk se pickket se pénzt, de azért mindig van valaki 😊
ozibozi
Amúgy ki a TE-ek góréja? Nem lehet előléptetni? Annyit hátha érne, mint egy idegenből hozott QB-edző.
vanek úr
Kevin Gilbride 😊 amúgy csak második éve ő a TE edző - mondjuk ez ettől még kettőből kettő tőle
Szesze
Ja, akkor csak maradjon ott. 😊 Ezzel az erővel akkor még McAdoo-nak is lehet jövője. Mondjuk mint punter tréner.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Kéz a kézben kérjük ezek szerint,hogy kb az összes HC,OC,DC legyen kirúgva holnap mindkét oldalon.
Janek
én igazából nem szeretnék edzőváltásokat nálunk
Szesze
pedig tettek jó néhány hajmeresztőt a szezonban

több mint 8 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ja, SF meccs után 1szerűen elfelejtették ezeket a Vereen passzokat
ozibozi
ezt is ki a fasz érti, hisz éppen ezért lett idehozva..
Szesze
mekadu
ozibozi
Ha megy TC, akkor McAdoot se akarom látni többet.
balu10
én se kedvelem, de Eli miatt jobb lenne ha maradna most már.. azért vannak kifejezetten jó megmozdulásai is, csak sok az érthetetlen baromság is. Tőlem maradhat, csak nehogy HC-t csináljanak belőle, akkor eret vágok.
Szesze
Felőlem is maradhat, de csak ha TC is marad és szerintem is ez lenne jobb rövidtávon (1-2-3 évre)

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kéz a kézben kérjük ezek szerint,hogy kb az összes HC,OC,DC legyen kirúgva holnap mindkét oldalon.
Janek
én igazából nem szeretnék edzőváltásokat nálunk
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Kéz a kézben kérjük ezek szerint,hogy kb az összes HC,OC,DC legyen kirúgva holnap mindkét oldalon.

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
van egy pozíció, amire sosem pazarlunk se pickket se pénzt, de azért mindig van valaki 😊
ozibozi
Amúgy ki a TE-ek góréja? Nem lehet előléptetni? Annyit hátha érne, mint egy idegenből hozott QB-edző.
vanek úr
Kevin Gilbride 😊 amúgy csak második éve ő a TE edző - mondjuk ez ettől még kettőből kettő tőle

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ja, SF meccs után 1szerűen elfelejtették ezeket a Vereen passzokat
ozibozi
ezt is ki a fasz érti, hisz éppen ezért lett idehozva..
Szesze
mekadu
ozibozi
Ha megy TC, akkor McAdoot se akarom látni többet.
balu10
én se kedvelem, de Eli miatt jobb lenne ha maradna most már.. azért vannak kifejezetten jó megmozdulásai is, csak sok az érthetetlen baromság is. Tőlem maradhat, csak nehogy HC-t csináljanak belőle, akkor eret vágok.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 446
most rámehettek volna egy 2 pontosra is ha már...
több mint 8 éve
vanek úr New York Giants 1 716
van egy pozíció, amire sosem pazarlunk se pickket se pénzt, de azért mindig van valaki 😊
ozibozi
Amúgy ki a TE-ek góréja? Nem lehet előléptetni? Annyit hátha érne, mint egy idegenből hozott QB-edző.
több mint 8 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ja, SF meccs után 1szerűen elfelejtették ezeket a Vereen passzokat
ozibozi
ezt is ki a fasz érti, hisz éppen ezért lett idehozva..
Szesze
mekadu
ozibozi
Ha megy TC, akkor McAdoot se akarom látni többet.

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ja, SF meccs után 1szerűen elfelejtették ezeket a Vereen passzokat
ozibozi
ezt is ki a fasz érti, hisz éppen ezért lett idehozva..
Szesze
mekadu
ozibozi
de akkor is 😊 gondolom miatta (is) lett idehozva
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 446
ja, SF meccs után 1szerűen elfelejtették ezeket a Vereen passzokat
ozibozi
ezt is ki a fasz érti, hisz éppen ezért lett idehozva..
Szesze
mekadu
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ezt azért megérdemelte Jennings és ezzel kb meg is mentette a seggét a jövőre nézve 😊
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Határozottan szánalmas hogy minden futóból feature backet csinálunk idén

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ja, SF meccs után 1szerűen elfelejtették ezeket a Vereen passzokat
ozibozi
ezt is ki a fasz érti, hisz éppen ezért lett idehozva..
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ott valakit (Reynolds?) szépen seggre fejeltek. 😀
BalintBaba
csak a szokásos

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 446
ja, SF meccs után 1szerűen elfelejtették ezeket a Vereen passzokat
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Ott valakit (Reynolds?) szépen seggre fejeltek. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
meglátjuk, én az első két szezon alapján meg voltam vele elégedve, idén is csinált nagy játékokat amiket aztán semlegesített a hülyeségekkel, de ebben a szezonban jóval kevesebb lasztit kapott, persze lehet csak én érzem így.
evergreen
66 elkapása volt idén ezen meccs előtt. tavaly 58, azelőtt 36.
volt ő rendesen használva, de gyakran dropolt.
mustaine
akkó csak optikai csalódás volt : D vmiért kevésnek éreztem, lehet pont a dropok miatt

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
meglátjuk, én az első két szezon alapján meg voltam vele elégedve, idén is csinált nagy játékokat amiket aztán semlegesített a hülyeségekkel, de ebben a szezonban jóval kevesebb lasztit kapott, persze lehet csak én érzem így.
evergreen
66 elkapása volt idén ezen meccs előtt. tavaly 58, azelőtt 36.
volt ő rendesen használva, de gyakran dropolt.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ertz-nek a jövő évtől kezdve az egyik elsődleges célpontnak kéne lennie. kurva nagy pazarlás, hogy nem használju/használtuk ki eddig.
evergreen
Hogy eddig minden második labdát elejtette. 😀
mustaine
idén voltak gondjai, de ennyi erővel senkinek ne dobáljunk az idei teljesítmények alapján 😀 azért tudjuk, hogy nem egy kutyaütő a gyerek. megmutatta ő már a képességeit.
evergreen
Eddig is volt ő rendesen használva, de nincsenek valami jó kezei.
mustaine
meglátjuk, én az első két szezon alapján meg voltam vele elégedve, idén is csinált nagy játékokat amiket aztán semlegesített a hülyeségekkel, de ebben a szezonban jóval kevesebb lasztit kapott, persze lehet csak én érzem így.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
lol nincs kelly és van time management is
eaglesmcnabb
lol
egy mindenkinek tök mindegy meccsen
Janek
lol
nem hiszem hogy újat mondok, de van aki a munkájáért teljesít hétről-hétre.
eaglesmcnabb
És ma végre dolgoznak is eddig meg Kelly azt mondta tilos a jó játék.

Én nem vagyok elvakult de lássuk be ez egy kva tét nélküli meccs amin nem kéne nyerni persze,hogy nyerünk

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
egy előszezon meccsnél nem lehet sokkal élesebb a mai. nyáron is villogtunk, most is. némi összefüggést látok a kettő közt. 😀 ez alapján nem ítélkeznék senki fölött.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz