New York Giants - Washington Redskins

1 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy nem gondoltam volna h ez a védelem bmeik csapat ellen tud dominálni 3 négyesen keresztül
csebi
Mert velünk még nem játszottatok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Amúgy nem gondoltam volna h ez a védelem bmeik csapat ellen tud dominálni 3 négyesen keresztül
csebi
szépen visszajöttek, már az előző meccs második félideje is jó volt
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Amúgy nem gondoltam volna h ez a védelem bmeik csapat ellen tud dominálni 3 négyesen keresztül

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
safc4 New York Giants 338
Kimentem cigizni és td 🤣 szóval a redskins 3 turnoverbol -4 pontot szedett össze 🤔
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk ilyen balfasz módon kár volt berakni szerencsétlent egy már elkúrt meccsre...
warr_b
Ma mindent elszúrtok valamivel??? 😮
nagir
MA? 🤣😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szép visszahordás, kár hogy hiába.

Amúgy mindegyik meccsünkön kikúrt sok zászló van...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Mondjuk ilyen balfasz módon kár volt berakni szerencsétlent egy már elkúrt meccsre...
warr_b
Ma mindent elszúrtok valamivel??? 😮

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Most jön a feltámadás! | Run, pass, pass, punt. |
warr_b
Még jobb b+... 😆
warr_b
Épp írni akartam 😊 ezt a flag festet amúgy ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Peppers ma eddig is kurva jó volt, most felrakta a koronát
Szesze
Plusz rombolja Simba megítélését. Legalább még kevésbé lesznek ilyen hangok, hogy "Simbát kellett volna draftolni Jones helyett"
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mondjuk ilyen balfasz módon kár volt berakni szerencsétlent egy már elkúrt meccsre...
warr_b
jah, ez így szerintem is faszság volt
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk ilyen balfasz módon kár volt berakni szerencsétlent egy már elkúrt meccsre...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most jön a feltámadás! | Run, pass, pass, punt. |
warr_b
Még jobb b+... 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Peppers ma eddig is kurva jó volt, most felrakta a koronát
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Most jön a feltámadás! | Run, pass, pass, punt. |
warr_b
A D-nk feltámadt ezen a meccsen 😀
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
DEFENSE 😮 😮
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Fumblika 😄
warr_b
Intecse!

Bocs...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most jön a feltámadás! | Run, pass, pass, punt. |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fumblika 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
pfff 2
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
JááááJ



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Daniel "Houdini - Lamar Jackson" Jones
GiantsMLBhunter
Eli Manning JR.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Édes faszom, ezt a sok lyukas kezű balfaszt, hát nem egy beszappanozott hal az az ember basszameg...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Daniel "Houdini - Lamar Jackson" Jones
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
azta 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Ezek most hívások voltak. Be kellett volna futni.
juz3r
Nem lehetett futni, mert ha megállítják lemegy az óra és még a FG sincs meg. Márpedig Gallman-ba én se bíznék annyira.
Awesome88
Egy hete 4.-re DJ futott! Most elfogyott a kurázsi?
juz3r
Csak, hogy értsd a játék dinamikáját / menetét.

Előző meccsen negyedikre nem volt jó az FG, mivel a meccs vége volt, muszáj volt TD-t szerezni. Ezért all-in-all alapon, (plusz mivel volt folyosó) befutott vele.

Most félidő előtt voltunk, figyelni / managelni kellett az órát. Ha futunk, és nem jön össze, akkor 0 pont, mert lepörög az óra. Ezért próbáltak gyors passz játékokat, hogy hátha összejön a TD, ha nem akkor pedig 3 pont az FG-ből.

Jobb a 3 pont, mint a nulla. Jól jöhet a végén.
GiantsMLBhunter
Amit leírták tökéletesen tudom. A problémát abban látom, hogy akkor vagyunk mindig gondban, ha ezeket a sablon play-eket hívjuk. Egysíkú, mint az elmúlt két év.
juz3r
Szerintem ne erőltesd...
nagir
Buta vagy.
juz3r
DE SZÉP! 😉
nagir
Diszíz dö bigining of bjutiful frencsip? 😁
warr_b
"Az ég kék, a fű zöld, a víz nedves, mi pedig szépek vagyunk!"



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!