New York Giants - Washington Redskins

1 feliratkozó

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ezek most hívások voltak. Be kellett volna futni.
juz3r
Nem lehetett futni, mert ha megállítják lemegy az óra és még a FG sincs meg. Márpedig Gallman-ba én se bíznék annyira.
Awesome88
Egy hete 4.-re DJ futott! Most elfogyott a kurázsi?
juz3r
Csak, hogy értsd a játék dinamikáját / menetét.

Előző meccsen negyedikre nem volt jó az FG, mivel a meccs vége volt, muszáj volt TD-t szerezni. Ezért all-in-all alapon, (plusz mivel volt folyosó) befutott vele.

Most félidő előtt voltunk, figyelni / managelni kellett az órát. Ha futunk, és nem jön össze, akkor 0 pont, mert lepörög az óra. Ezért próbáltak gyors passz játékokat, hogy hátha összejön a TD, ha nem akkor pedig 3 pont az FG-ből.

Jobb a 3 pont, mint a nulla. Jól jöhet a végén.
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ezek most hívások voltak. Be kellett volna futni.
juz3r
Nem lehetett futni, mert ha megállítják lemegy az óra és még a FG sincs meg. Márpedig Gallman-ba én se bíznék annyira.
Awesome88
Egy hete 4.-re DJ futott! Most elfogyott a kurázsi?
juz3r
Most is futott előtte. A múltheti összehasonlítást meg te sem gondolhatod komolyan. Se az eredmény, se az idő, se a kiindulópozíció, sem a játék nem volt ugyan az, de amúgy ja... nincs kurázsi...
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ezek most hívások voltak. Be kellett volna futni.
juz3r
Nem lehetett futni, mert ha megállítják lemegy az óra és még a FG sincs meg. Márpedig Gallman-ba én se bíznék annyira.
Awesome88
Egy hete 4.-re DJ futott! Most elfogyott a kurázsi?
juz3r
jah, de most teljesen más az eredmény, mint akkor volt.. ez a mostani playhívás a végén amúgy sokkal logikusabb volt, mint az előző meccs végi. Teljesen jó ez a 2TD különbség.
több mint 4 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Ezek most hívások voltak. Be kellett volna futni.
juz3r
Nem lehetett futni, mert ha megállítják lemegy az óra és még a FG sincs meg. Márpedig Gallman-ba én se bíznék annyira.
Awesome88
Egy hete 4.-re DJ futott! Most elfogyott a kurázsi?

Hotty Toddy!
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ezek most hívások voltak. Be kellett volna futni.
juz3r
Nem lehetett futni, mert ha megállítják lemegy az óra és még a FG sincs meg. Márpedig Gallman-ba én se bíznék annyira.
több mint 4 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Ezek most hívások voltak. Be kellett volna futni.
juz3r
Ezek most fos hívások voltak, akart lenni.

Hotty Toddy!
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Eddig toronymagasan ez volt a legjobb félidőnk defense részről, és összességében a támadósor is jól szerepel Barkley nélkül is. Ott volt az a két INT Jones részéről, na bumm. Nem festettek jól, de mégis csak a 2. meccse, elsőre belefért, másodjára meg meg akarta mutatni, hogy akkor is megoldja. Nem jött be, de az utolsó drive-ban már jobban festett, egy bevállalós nagypassz kivételével. Az O-fal és a D-fal is remek eddig, az LB sor a sérüléseknek hála feljavult, a sec-et pedig Keenum nem tudta megalázni.

Viszont Haskins-el ez a meccs még messze nincs lefutva, remélem tudjuk majd tartani a különbséget.
több mint 4 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Ezek most hívások voltak. Be kellett volna futni.

Hotty Toddy!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
fasza volt a védelem, ez azért bíztató
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csücskös volt ez a fg


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
jo lesz, ez a drive nagyon rendben volt ujra
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Rosas is vicces kedvében van.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Ez annyira volt OPI, mint DPI!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
rúgjunk amíg nem késő
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Inlább rúgjuk be, oszt legyen félidő, mert azért ebben a drive-ban is benne volt az INT a levegőben.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
elég bevállalós lett DJ ...
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Na, lássuk egy faja kis 2 min drive-ot, elég a FG is a végén, csak Jones legyen egyben, mert ez a két copy INT nem festett jól.
több mint 4 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Na, most egy béna drive és hail mary-vel Gallman kapja el! 😊

Hotty Toddy!
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Na, nem hittem volna, hogy sikerül megfogni őket a Haskins futás után, de nagyon egybe van a RZ védelem. Külön pacsi Peppers-nek 😊
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
védelem nagyon szépen összeszedte magát
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Peppers is kifejezetten jól játszik.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
náluk is beérett a QB csere.. várhattak volna még egy fordulót
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
..és akkor jöhet az AP TD!
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Most mindenki hagyjon, magam alatt vagyok Jones 2 Int-je miatt. (szerintem nem fogja megtörni, de ebből 2 támadásból illet volna egy FG-ig ejutni)

Most a védelmem a sor, hogy FG-n tartsa a Skins-t.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
szép lenne visszaküldeni a padra...😊