New York Jets - New England Patriots

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Faszom ezekbe
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Nem tudom eldönteni miért ilyen karcos az offense. A tavalyihoz képest például szerintem állományban nem gyengült, mutatott játékban mégis.
jamaicababa
- Mindenki 1evvel idősebb
- Brady térde
- Gronk mindene
- Elfogyott RB egység
- Nincs TE
- ...

Van azért pár logikus érv...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Na menj a K.......
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Nem tudom eldönteni miért ilyen karcos az offense. A tavalyihoz képest például szerintem állományban nem gyengült, mutatott játékban mégis.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Elég nevetséges most már ez a bírói tevékenység
zinedine5
ad-hoc jelleggel fújnak be dolgokat
NE holding nem befújva, NJ illegal use of hands szintén néma síp
NB2
Hocsuli össze-vissza dobál
Szerepelni akar

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Elég nevetséges most már ez a bírói tevékenység
zinedine5
ad-hoc jelleggel fújnak be dolgokat
NE holding nem befújva, NJ illegal use of hands szintén néma síp
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Elég nevetséges most már ez a bírói tevékenység
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
ha Sony kidőlt, akkor nekünk reszeltek...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Üdv urak!

Hát eddig nekem sem tetszik teljesen...

Wyatt ne legyél már ennyire érzékeny, banyek ha valaki máshogy látja...
több mint 5 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Nyomjad. Ettol meg 5 drivebol 10 pont az egy kurva nagy nulla.
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Hát wyatt, szerintem te ezt túl rózsaszínnak látod.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kurva gyenge az o meg mindig...
Imitheking
Minden bántás nélkül
De mi a faszomról beszélünk már megint?
Komolyan mondom, én befejeztem mára az eredménykövetést, ennyi hülyeséget nem bírok józanul elviselni
Wyatt
Miert, a 10 pont megis micsoda? Hiaba haladgatunk, amikor fontos lenne, akkor mindig vmi faszsag jon es punt. De ha szerinted ez kurva jo, amit latunk, akkor egeszsegedre.
Imitheking
Oké, akkor kurva szar az offense. Én lenyomom a picsába az eredménykövetőt, mert ehhez nincs kedvem. További jó meccsnézést

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kurva gyenge az o meg mindig...
Imitheking
Minden bántás nélkül
De mi a faszomról beszélünk már megint?
Komolyan mondom, én befejeztem mára az eredménykövetést, ennyi hülyeséget nem bírok józanul elviselni
Wyatt
Verj be egy sört, jár az neked!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Kurva gyenge az o meg mindig...
Imitheking
Minden bántás nélkül
De mi a faszomról beszélünk már megint?
Komolyan mondom, én befejeztem mára az eredménykövetést, ennyi hülyeséget nem bírok józanul elviselni
Wyatt
Miert, a 10 pont megis micsoda? Hiaba haladgatunk, amikor fontos lenne, akkor mindig vmi faszsag jon es punt. De ha szerinted ez kurva jo, amit latunk, akkor egeszsegedre.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 312
Kurva gyenge az o meg mindig...
Imitheking
Minden bántás nélkül
De mi a faszomról beszélünk már megint?
Komolyan mondom, én befejeztem mára az eredménykövetést, ennyi hülyeséget nem bírok józanul elviselni
Wyatt
Nem érted te ezt. Gronk kiégett, Brady kiégett, JMD kiégett, szaruk vagyunk, menjünk haza 😀

Nem működhet mindig minden, meg azért a Jets D annyira nem szar.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kurva gyenge az o meg mindig...
Imitheking
Minden bántás nélkül
De mi a faszomról beszélünk már megint?
Komolyan mondom, én befejeztem mára az eredménykövetést, ennyi hülyeséget nem bírok józanul elviselni

több mint 5 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Kurva gyenge az o meg mindig...
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
McDaniels te barom
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kár, hogy nem akartunk pontot szerezni a félidőben..

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Okos edző ez a Bowles. Nem akarja a véletlenre bízni, hogy kirúgják-e.
Burkus
Egy egy nagyon jó punt volt. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én szerintem más meccset nézek akkor.

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Okos edző ez a Bowles. Nem akarja a véletlenre bízni, hogy kirúgják-e.
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Mondtam már, hogy Adams egy állat?
alatriste
Lyukaskezű😁
Fast Willie
Csak RZ-t nézem.

Azt is eddig csak imel-ámal, de láttam az előbb már hogy Gronk kezéből verte ki a labdát, azóta most megint és ezelőtt is volt egy kva nagy védekezése. 😀
alatriste
Egyetlen normális Jets védő
Fast Willie
Tavaly volt, amikor egy egymás elleni meccsen Gronk nagyon sokszor megverte, és eléggé maga alatt is volt asszem, és nyomta is a médiában, hogy alig várja a visszavágót, mert imádja az ilyen nagy kihívásokat.
Nesze neked Gronk!
alatriste
Őőő, így csak 49 yardja, TD-je meg csomó kulcsblokkja volt. Konkrétan a legjobb meccse eddig Gronknak a szezonban. Nesze neki
Wyatt
RZ-t nézem csak. Amikor nem Jamal fogja nem tud mit csinálni. De azért egy félidőn belül háromszor incomplete-t kiharcolni Gronk ellen sztem elég nagy teljesítmény.
A dolgokat ajánlott mindig a megfelelő kontextusba érteni.
alatriste
Sajna ez a Gronk már nem az a Gronk.
Ettől függetlenül jól védekeznek rajta.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondtam már, hogy Adams egy állat?
alatriste
Lyukaskezű😁
Fast Willie
Csak RZ-t nézem.

Azt is eddig csak imel-ámal, de láttam az előbb már hogy Gronk kezéből verte ki a labdát, azóta most megint és ezelőtt is volt egy kva nagy védekezése. 😀
alatriste
Egyetlen normális Jets védő
Fast Willie
Tavaly volt, amikor egy egymás elleni meccsen Gronk nagyon sokszor megverte, és eléggé maga alatt is volt asszem, és nyomta is a médiában, hogy alig várja a visszavágót, mert imádja az ilyen nagy kihívásokat.
Nesze neked Gronk!
alatriste
Őőő, így csak 49 yardja, TD-je meg csomó kulcsblokkja volt. Konkrétan a legjobb meccse eddig Gronknak a szezonban. Nesze neki
Wyatt
RZ-t nézem csak. Amikor nem Jamal fogja nem tud mit csinálni. De azért egy félidőn belül háromszor incomplete-t kiharcolni Gronk ellen sztem elég nagy teljesítmény.
A dolgokat ajánlott mindig a megfelelő kontextusba érteni.
alatriste
Hmm
Egy igen. A másodiknál Gronk intet mentett meg, a harmadiknál nem ment a zászló a védőre. De legyen 😊

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondtam már, hogy Adams egy állat?
alatriste
Lyukaskezű😁
Fast Willie
Csak RZ-t nézem.

Azt is eddig csak imel-ámal, de láttam az előbb már hogy Gronk kezéből verte ki a labdát, azóta most megint és ezelőtt is volt egy kva nagy védekezése. 😀
alatriste
Egyetlen normális Jets védő
Fast Willie
Tavaly volt, amikor egy egymás elleni meccsen Gronk nagyon sokszor megverte, és eléggé maga alatt is volt asszem, és nyomta is a médiában, hogy alig várja a visszavágót, mert imádja az ilyen nagy kihívásokat.
Nesze neked Gronk!
alatriste
Őőő, így csak 49 yardja, TD-je meg csomó kulcsblokkja volt. Konkrétan a legjobb meccse eddig Gronknak a szezonban. Nesze neki
Wyatt
RZ-t nézem csak. Amikor nem Jamal fogja nem tud mit csinálni. De azért egy félidőn belül háromszor incomplete-t kiharcolni Gronk ellen sztem elég nagy teljesítmény.
A dolgokat ajánlott mindig a megfelelő kontextusba érteni.


Liverpool Fc fan