New York Jets - Pittsburgh Steelers

1 feliratkozó

több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
na most lehidaltam
több mint 9 éve
Tomassi 11
Itt a moment! Ha innen nyerünk...
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Na halo! Hát mi történik itt? 😮Lucifer
Helyreáll a papirforma
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
20 - 0
innen meg visszajohetunk, de csak akkor ha az edzok atforditjak a flusztraltsagot pozitiv energiaba...xtaki
Ma nem fogunk, egyszerűen annyira nincs tűz 😕 Tegnap Bieber ellopta a biblia órán a tüzet ahelyett hogy hozott volna a saját melegéből 😀polamalu
Ugyanazt tudom mondani, mint Lacinak a Kandallóban 3-3-nál a PO-val kapcsolatban. Aki azt mondja, hogy 17 pontos hátrányt egy félidő alatt nem lehet ledolgozni, az nem mond igazat.Soldados
Le lehet Soldi, de eddig nem láttam, hogy képesek lennénk rá ma. Ha a Colts vagy a Ravems ellen i támadó alakulat lenne fent nem kételkednékpolamalu
Ő meg a Browns-meccsel érvelt... Ugyanaz. Csak egy momentum kell és máris meg lehet ez. De lehet az is elég, hogy szünetben lehet rendezni a fejeket.

Egyszerűen még semmi nem dőlt el ezen a meccsen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Jooooooooo beszarok😀ddd

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Zsuzsi 53 yardról beveri, na ez a momentum 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
TD-vel kezdtek -7 onnan már nyitott
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Na halo! Hát mi történik itt? 😮Lucifer
mi se értjük

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Zsuzsám viszont odatette.
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 236
53-rol bevagta!

2 TD kulonbseg! nem ledolgozhatatlan!
több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Baszki sikerult spikeolniiii szusi lődd be!!

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Na halo! Hát mi történik itt? 😮

GO JETS!!!
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
20 - 0
innen meg visszajohetunk, de csak akkor ha az edzok atforditjak a flusztraltsagot pozitiv energiaba...xtaki
Ma nem fogunk, egyszerűen annyira nincs tűz 😕 Tegnap Bieber ellopta a biblia órán a tüzet ahelyett hogy hozott volna a saját melegéből 😀polamalu
Ugyanazt tudom mondani, mint Lacinak a Kandallóban 3-3-nál a PO-val kapcsolatban. Aki azt mondja, hogy 17 pontos hátrányt egy félidő alatt nem lehet ledolgozni, az nem mond igazat.Soldados
Szerintem egyikünk sem mondta, hogy ez ledolgozhatatlan lenne, ellenben idén az "ellenfél vezetést szerez és bénázunk, majd növeli is az előnyét, ami már-mar tetemesnek mondható" forgatókönyvből eddig nem jöttünk ki jól.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
2 Hailmary az egyiket csak megfogja Brown
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
20 - 0
innen meg visszajohetunk, de csak akkor ha az edzok atforditjak a flusztraltsagot pozitiv energiaba...xtaki
Ma nem fogunk, egyszerűen annyira nincs tűz 😕 Tegnap Bieber ellopta a biblia órán a tüzet ahelyett hogy hozott volna a saját melegéből 😀polamalu
Ugyanazt tudom mondani, mint Lacinak a Kandallóban 3-3-nál a PO-val kapcsolatban. Aki azt mondja, hogy 17 pontos hátrányt egy félidő alatt nem lehet ledolgozni, az nem mond igazat.Soldados
Le lehet Soldi, de eddig nem láttam, hogy képesek lennénk rá ma. Ha a Colts vagy a Ravems ellen i támadó alakulat lenne fent nem kételkednék
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Futás komolyan ?
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 236
folyton screen es BELL nulla yardert! lathatoan erre keszultek!
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Mellé rúgta Folk, teljesen összeestek!

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
20 - 0
innen meg visszajohetunk, de csak akkor ha az edzok atforditjak a flusztraltsagot pozitiv energiaba...xtaki
Ma nem fogunk, egyszerűen annyira nincs tűz 😕 Tegnap Bieber ellopta a biblia órán a tüzet ahelyett hogy hozott volna a saját melegéből 😀polamalu
Ugyanazt tudom mondani, mint Lacinak a Kandallóban 3-3-nál a PO-val kapcsolatban. Aki azt mondja, hogy 17 pontos hátrányt egy félidő alatt nem lehet ledolgozni, az nem mond igazat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Erre mondja fater, hogy kamutizit nem rúgják be😀
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
20 - 0
innen meg visszajohetunk, de csak akkor ha az edzok atforditjak a flusztraltsagot pozitiv energiaba...xtaki
csak 17 és még van 55 mp-nk
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Momentum 😀
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 236
20 - 0
innen meg visszajohetunk, de csak akkor ha az edzok atforditjak a flusztraltsagot pozitiv energiaba...xtaki
Ma nem fogunk, egyszerűen annyira nincs tűz 😕 Tegnap Bieber ellopta a biblia órán a tüzet ahelyett hogy hozott volna a saját melegéből 😀polamalu
17-0 😊
innen kezdodhet! nincs meg vege!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
2. félidőt mi kezdjük...nincs nagy különbség, de megint borzalmasan dekoncentráltak vagyunk...egész
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Eljött a félidő
Vietnámi papucsokat elő