New York Jets - Pittsburgh Steelers

1 feliratkozó

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
ma tényleg megfordult a világ: Ben homály, a Jets secondary brillírozik, Zsuzsi beveri 53-ról
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Végre visszakaptuk a régi BB-t: totál homály!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
furcsa, hogy megint nem dobunk mélységi passzokat, erőltetjük a futójátékot, amit én értem, hogy kell, de semmi hasznot nem hajtunk belőle...kurva jó a Jets D-line, de a játékunk nagyban segíti őket...a védelem a végére felszívta magát...mi kezdünk, a fordításhoz nagyon kellene egy jó nyitó driveKlaci79
Nehéz ez, mert a Jets DL-től félve én most megértem, hogy rövid passzos játékra készültünk.Soldados
Nem tesszük próbára a Jets secondary-t..poszt azt a részét a csapatnak, ami a leggyengébb...Klaci79
Rövid passzokkal is próbára tudod tenni.

Ahogy ez most működött is az INT-ig. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Na akk most menjunk be az oltozobe es haggyuk a picsaba az egeszet

több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
szegény embert...komolyan vicc ez a meccs
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jarrettel mi a farkam van ma? Egyedük akarja a Steelers-t megverni?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
mi a faszt képzelt Ben?????
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hát ezért kár volt ennyit gondolkozni...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
furcsa, hogy megint nem dobunk mélységi passzokat, erőltetjük a futójátékot, amit én értem, hogy kell, de semmi hasznot nem hajtunk belőle...kurva jó a Jets D-line, de a játékunk nagyban segíti őket...a védelem a végére felszívta magát...mi kezdünk, a fordításhoz nagyon kellene egy jó nyitó driveKlaci79
Nehéz ez, mert a Jets DL-től félve én most megértem, hogy rövid passzos játékra készültünk.Soldados
Nem tesszük próbára a Jets secondary-t..poszt azt a részét a csapatnak, ami a leggyengébb...Klaci79
30 perc sok mindenre elegendő és a sec-ünk bármikor képes hibázni, persze h nyerjetek a ti D#teknek is fel kell javulnia.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
furcsa, hogy megint nem dobunk mélységi passzokat, erőltetjük a futójátékot, amit én értem, hogy kell, de semmi hasznot nem hajtunk belőle...kurva jó a Jets D-line, de a játékunk nagyban segíti őket...a védelem a végére felszívta magát...mi kezdünk, a fordításhoz nagyon kellene egy jó nyitó driveKlaci79
Nehéz ez, mert a Jets DL-től félve én most megértem, hogy rövid passzos játékra készültünk.Soldados
Nem tesszük próbára a Jets secondary-t..poszt azt a részét a csapatnak, ami a leggyengébb...
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Cowher "No panik guys, relax"polamalu
Látod, nálam okosabbak is azt mondják, hogy még semmi sincs veszve. 😊Soldados
pedig te érted is, amit látsz😀
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Cowher "No panik guys, relax"polamalu
Látod, nálam okosabbak is azt mondják, hogy még semmi sincs veszve. 😊Soldados
Biztos okosabbak 😀 Ne vedd fel de ez magas labda volt az elmúlt hét hosszú vitájához 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cowher "No panik guys, relax"polamalu
Látod, nálam okosabbak is azt mondják, hogy még semmi sincs veszve. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Cowher "No panik guys, relax"
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
furcsa, hogy megint nem dobunk mélységi passzokat, erőltetjük a futójátékot, amit én értem, hogy kell, de semmi hasznot nem hajtunk belőle...kurva jó a Jets D-line, de a játékunk nagyban segíti őket...a védelem a végére felszívta magát...mi kezdünk, a fordításhoz nagyon kellene egy jó nyitó driveKlaci79
Nehéz ez, mert a Jets DL-től félve én most megértem, hogy rövid passzos játékra készültünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Haley mondjon le!!!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Őszintén szólva érdekes meccs ez. Egy félidő alatt 80 yardot tettünk meg, ami értékelhetetlen kategória és közben 3 turnoverünk volt, ezzel szemben a Jets 200 yardnál tart, ami szintén értékelhetetlen a D-nkre nézve. A hátrányunk mégis mindössze 14 pont és mi kezdjük a 2. félidőt.

Összegezve, ahogy múlt héten a Ravens, úgy a Jets sem használta ki teljesen, amikor dominálta a meccset és ez még visszaüthet rájuk később.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
furcsa, hogy megint nem dobunk mélységi passzokat, erőltetjük a futójátékot, amit én értem, hogy kell, de semmi hasznot nem hajtunk belőle...kurva jó a Jets D-line, de a játékunk nagyban segíti őket...a védelem a végére felszívta magát...mi kezdünk, a fordításhoz nagyon kellene egy jó nyitó driveKlaci79
ez lenne BB és TH feladata, hogy olyan passzjátékokat hívjanak, amiknél nem kell sackig pöcsölni
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
furcsa, hogy megint nem dobunk mélységi passzokat, erőltetjük a futójátékot, amit én értem, hogy kell, de semmi hasznot nem hajtunk belőle...kurva jó a Jets D-line, de a játékunk nagyban segíti őket...a védelem a végére felszívta magát...mi kezdünk, a fordításhoz nagyon kellene egy jó nyitó drive
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Zsuzsi 53 yardról beveri, na ez a momentum 😊Shilkor
De am ezt nagyon telibe talalta volt még benn 20 yard😀dddddherewego
erezhette, hogy nagy a gaz...
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Mondtam, hogy összeestek, a kicker csatát domináljuk!

több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Zsuzsi 53 yardról beveri, na ez a momentum 😊Shilkor
De am ezt nagyon telibe talalta volt még benn 20 yard😀ddddd

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Zsuzsi 50 felett?? Ő is szívott???
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
20 - 0
innen meg visszajohetunk, de csak akkor ha az edzok atforditjak a flusztraltsagot pozitiv energiaba...xtaki
Ma nem fogunk, egyszerűen annyira nincs tűz 😕 Tegnap Bieber ellopta a biblia órán a tüzet ahelyett hogy hozott volna a saját melegéből 😀polamalu
Ugyanazt tudom mondani, mint Lacinak a Kandallóban 3-3-nál a PO-val kapcsolatban. Aki azt mondja, hogy 17 pontos hátrányt egy félidő alatt nem lehet ledolgozni, az nem mond igazat.Soldados
Le lehet Soldi, de eddig nem láttam, hogy képesek lennénk rá ma. Ha a Colts vagy a Ravems ellen i támadó alakulat lenne fent nem kételkednékpolamalu
VAgy a Colts lenen fent😊 Mennyit dolgozta le tavaly a Chiefs ellen?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
"we have to stop kicking own butt"